>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

M 0

maciek64

Użytkownik
szukam bukmachera
witam. Szukam bukmachera,który: 1. pobiera mały procent od wygranych. 2. można grać systemami(np. 2 z 3). 3. ma przyzwoite kursy. Na razie to wszystko.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam. Szukam bukmachera,który:
1. pobiera mały procent od wygranych.
2. można grać systemami(np. 2 z 3). 3. ma przyzwoite kursy. Na razie to wszystko.

1. Co to znaczy pobiera mały procent od wygranych ? Chodzi o Polskich bukmacherów ? Za dużego wyboru nie masz bo jest ich zaledwie kilku.
Jeżeli chodzi Ci o zagranicznych to w żadnym z nich nie jest pobierany procent od wygranej.
2. Praktycznie w każdym bukmacherze można grać takimi systemami.
 
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
Jeżeli chodzi o zabieranie % przez bukmachera to każdy bukmacher zabiera % ale to przy składaniu kuponu.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
Jeżeli chodzi o zabieranie % przez bukmachera to każdy bukmacher zabiera % ale to przy składaniu kuponu.
To nie ma nic do rzeczy, podatki musisz płacić wszędzie i akurat bukmacherzy na tym nie zarabiają. Każdy Polski bukmacher pobiera 10% od stawki to chyba wie każdy kto choć raz puścił choćby jeden kupon w życiu. Weź kupon do ręki i zobacz co tam jest napisane. Zagraniczni bukmacherzy nie dość że mają większe kursy to nie musisz płacić żadnych % od stawek czy wygranych.
Najprościej mówiąc wpłacasz 1000zł stawiasz na zakład o kursie 3.
W zagranicznych bukmacherach 1000X3=3000 (twoja ew wygrana i zarazem kwota którą otrzymasz)
W polskich bukmacherach 1000X0,08X3=2400(twoja ew wygrana) 2400X0,9=2160 (wygrana którą otrzymasz)
Oczywiscie jeżeli w zagranicznym bukmacherze kurs wynosi 3pln to zazwyczaj w polskim jest troche mniej żadko kiedy jest tyle samo.
Prościej nie potrafię tego wytłumaczyć. Wszystkie procentowe opłaty pobierane u polskich bukmacherów nazywają się PODATKIEM !
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
&quot;W polskich bukmacherach 1000X0,08X3=2400(twoja ew wygrana) 2400X0,9=2160 (wygrana którą otrzymasz)&quot;

Na moje to chyba 1000 x 0,88 x 3 = 2 640 zł x 0,90 = 2 376 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
12% jest podatek pobierany u bukmacherów stacjonarnych. I nie jest to zysk bukmachera tylko jest to podatek nałożony przez ustawę, czyli jest to zysk dla budżetu państwa polskiego.
Jak wypłacałem pieniądze z totomixa (powyżej 2k) to zabrano mi jakiś % z wygranej. Ale to będzie zapewne w każdyn ziemniaku.
No to po co tak puszczać ? Zawsze sie rozdziela na 2 kupony jeśli wygrana może byc powyzej tego limitu - nawet nie wiem jaki on dokladnie jest.
 
domel19842 1

domel19842

Użytkownik
No to po co tak puszczać ? Zawsze sie rozdziela na 2 kupony jeśli wygrana może byc powyzej tego limitu - nawet nie wiem jaki on dokladnie jest.
Właśnie tak jak kolega pisze powinieneś wysyłać kilka kuponów tych samych by uniknąć podatku. Limit na jednym kuponie, żeby &quot;nie ukradli&quot; 10% to 2 280,00 zł
 
C 3

crewtr

Użytkownik
Bukmacher dla początkującego
Witam, czy istnieje i opłaca się wpłacanie i wypłacanie do internetowego buka za pomocą PayPal? Szukam także bukmachera, który ma przejrzystą ofertę live, co polecacie?
 
C 0

cki

Użytkownik
Witam,
Z racji tego że zamierzam zacząć grać przez internet mam takie pytanie czy u jakiegoś bukmachera jest możliwość wpłat np. przez ukash, paysafcard i wypłat nie na konto bankowe, tylko np. przez western union, wiem że jest taka opcja np. w bet-at-home ale odstrasza mnie tam wysokość opłat (18Euro- przy wypłacie do 550Euro).
Uprzedzam pytanie i jak na razie nie mam konta w banku. Ewentualnie czy można gdzieś (w razie powodzenia w obstawianiu) wypłacać bez problemu na konto innej osoby ?
 
X 0

xxkhadir

Użytkownik
Witam
Szukam jakiegos fajnego buka , ktory:
1. Ma fajny bonus od pierwszej wplaty.
2. Mozna placic przez moneybookers.
3. Jest wyplacalny i nie stwarza wiekszych problemow z tym.
4. Expekt i bet365 odpada.
5. Najepiej jakby bonus byl do wyrobienia.
MOzecie mi cos polecic ?
 
L 21

lyha

Użytkownik
Witajcie!
Pierwsze kupony stawiałem w STS na KSW symbolicznie, 3 razy w roku. Pewnego dnia kolega zaprosił mnie, abym z nim poszedł obstawić mecze Ligi Mistrzów w Fortunie. Tak już zostało. Założyłem konto w banku, założyłem konto w Fortunie i u tego buka siedzę nadal. Teraz czytam niezbyt pochlebne opinie o nim, wgłębiłem się również w temat podatków których nie ma u zagranicznych buków. Co polecacie w moim przypadku ? Zmianę Buka ? Chciał bym też zarobić parę groszy a z tego co czytam to kursy u Zagraniczniaków zdecydowanie wyższe ;)
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Szukam buka...
Witam
Szukam bukmachera z duza oferta na piłke nozna. Gram aktualnie w sportingbet ale niemaja tam kursów o jakie mi chodzi....a dokladnie o dosc nie standardowe oferty...gdzie kursy są ponad 5 czy ponad 10.
Np chce zagrac ze real strzeli ponad 8 bramek w meczu z barcelona....kurs pewnie z 1000 ???? Rozumiecie o co mi chodzi?? Albo dzisiejszy mecz Jagielonii z Lechem. Chciałbym podstawic na over 6.5 bramek w meczu ale wszedzie gdzie sprawdzałem jest max over 4.5. Słabo ????
 
Do góry Bottom