>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Buk azjatycki a spadek kursow.

G 14

grass88

Użytkownik
Najpierw spadki musza byc na giełdzie i azji potem na gownianychbpolskich bukach ;)
Post automatycznie złączony:

Tak jak np ostatni mecz mlodych Szkotow co byl, często nie chodzi o to ze ta druzyna ze spadku musi wygrac ale o znaczny spadek po ich strzelonej bramce jako pierwsi. Kurs przed meczem byl @5 a po golu spada na @2.50 i wtedy duzi gracze poprostu sprzedają zaklad na betfair i czesc, hedge i do kasy, obojetne co sie dalej wydarzy w meczu.
Ograniczając sobie zysk... :D Naprawdę większość tego biznesu nie łąpie. Najlepsi to są ci którzy wierzą, że na dłuższą metą da się mieć zysk w polskim bukmacherze. Dobre naiwniaki.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
A ja uwazam, ze nie ma lepszego sposobu na ogrywanie bukow niz gra pod to co dzieje sie na rynkach. Nie wiem kompletnie nic o druzynach i ligach ktore gram. W docie czy lolu nie wiem nawet o co chodzi. A jednak co miesiac zarabiam na tym. A idiotami moga byc dla mnie Ci, ktorzy siedza godzinami nad meczem wpatrujac sie w jakies flashscore i analizuja to wszystko.
Coś więcej? "Gra pod to, co dzieje się na rynkach" czyli z rynkiem, czy przeciwko rynkowi?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Panowie, ale ja tu nie mowie o spadkach z @2 na @1,8 bo to nie sa spadki tylko zwykle korekty bukow do tego co sie dzieje. Wartosciowy spadek to min 0,6j. Czyli np z @2 na @1,4. A w esporcie takim jak dota czy lol liczy sie spadek o min 1j czyli np z @3 na @2. To samo tyczy sie pieniedzy granych na gieldzie. Za postawiona suma musi isc mocny spadek kursu. Jak kurs nie drgnie to nie ruszam. No i oczywiscie mowa o spadkach na max 10 minut przed startem meczu i live. Nigdy wczesniej. Wiadomo, ze trzeba w to co miesiac inwestowac pieniadze bo wszystkie wartosciowe strony czy programy sa platne. Ale wedlug mnie, jest to jedyny sposob na ogranie buka. Nie licze tych co spedzaja po 12 godzin dziennie nad wnikaniem do szatni druzyn bo to sa zawodowcy. Ja mam prace i rodzine i analiza zajmuje mi 10 minut dziennie.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Najlepsze sa spadki/wzrosty ktore przekrocza linie 50/50 czyli np z 1,7 (faworyt) idzie na 2,2 (druzyna przestaje byc faworyte, bardziej prawdopodobne, ze nie wygra/przegra - w zaleznosci od tego czy zdarzenei trzydrogowe czy dwu)

Bo to ze wzrosnie z 1,4 na 1,6 to tylko dlatego ze ludzie ogywaja i najczesciej skonczy sie latwym 3-0 dla faworyta

Cos jak pokazalem na Turcje poszlo z 1.66 na 2,3 a ludzie graniem przez caly dzien zbili na 1,5 nawet w niektorych bukmacherach, szlo rozpuszczanie info ze Szkocja zagra tylko domowym skladem ,nigdy ze soba nie grali itp


Wiec mozna powiedziec ksiazkowy przyklad

ale co tm sie stalo wlasciwie ktos wie? Turcy zagrali przeciwko sobie?
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Zapominacie o spadkach "in play", prawie zawsze przy serwisie faworyta jest wzrost kursu na odbierającego do poziomu value.
W trakcie meczu też kilka razy tak jest :)
Polecam korty ziemne, ITF, kobiety :)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
O tym i tak nikt nie powie, bo za dużo ludzi by grało i po systemie. Rondani o tym napisał wiele, tylko nie szczegółowo bardziej. Patrzysz na aztatyckie i europejskie markety i jeśli się pokrywa spadek a na końcu wzrost to bierz typ. Chyba rozwinąłem myśl. Można też patrzeć na zablokowane typy np. u 30% buków, tylko trzreba grać u buka z szeroką ofertą. Niektórzy teraz to czytając się śmieją, bo chłopak ze świecą po nocach kasy szuka, ale umówmy się, wszyscy którzy zarabiają na bukach tak szukali aż się spuścili w gacie jak znaleźli sposób. Pytanie brzmi czy skuteczny?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to CFC wzroslo z 1,29 na 1,39. Ktos odwazny?

1631376208414.png

Aha zauwazylem jeszcze jedno. Jak druzyna zignoruje wzrosty na siebie i smialo wygra to w nastepnych meczach przydarzaja im sie kataklizmy. Staja w miejscu, zanosza sobie pilke sami do bramki

Ciekawe czy w miedzyczasie maja jakas wizyte uswiadamiajaca

Pewnie podpadli komus wplywowemu i musza oddawac kase zarusienko

PSG tez jak zobaczyklem kurs z jakims nonejmem 1,35 u siebie ?Naprawde? Taki to z marsylia czy lyonem moga miec. I poki co psinco 2-0
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie no, szukanie ustawek w lidze Angielskiej i opieranie sie o gielde grajac Chelsea czy Manchester to juz jest mocna przesada😁
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
O tym i tak nikt nie powie, bo za dużo ludzi by grało i po systemie. Rondani o tym napisał wiele, tylko nie szczegółowo bardziej. Patrzysz na aztatyckie i europejskie markety i jeśli się pokrywa spadek a na końcu wzrost to bierz typ. Chyba rozwinąłem myśl. Można też patrzeć na zablokowane typy np. u 30% buków, tylko trzreba grać u buka z szeroką ofertą. Niektórzy teraz to czytając się śmieją, bo chłopak ze świecą po nocach kasy szuka, ale umówmy się, wszyscy którzy zarabiają na bukach tak szukali aż się spuścili w gacie jak znaleźli sposób. Pytanie brzmi czy skuteczny?
a Ty chcesz szukasz ustawek patrzac na to co sie dzieje z kursami czy sposobu na zarabianie u bukmachera? :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szukam typów gdzie jest jakiś cynk.
no to powodzenia, ale moim zdaniem nic nie znajdziesz patrzac na to co napisales o 13:08 ;) zapytaj sie jakie yeldy maja na tych meczach przy zalozeniu plaskiej stawki i porownaj te yieldy ze srednim kursem tych typow a bedziesz wiedzial czy te typy sa "ocynkowane" ;) czy to dzielo przypadku ;) na moje to tak ze 20 procent maks musi byc yield mniejszy niz sredni kurs, zeby typy byly "ocynkowane" ale to tylko teoria ja nie szukam nic na sile ;)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
No to CFC wzroslo z 1,29 na 1,39. Ktos odwazny?

Pokaż załącznik 11434
Najlepsze sa spadki/wzrosty ktore przekrocza linie 50/50 czyli np z 1,7 (faworyt) idzie na 2,2 (druzyna przestaje byc faworyte, bardziej prawdopodobne, ze nie wygra/przegra - w zaleznosci od tego czy zdarzenei trzydrogowe czy dwu)

Bo to ze wzrosnie z 1,4 na 1,6 to tylko dlatego ze ludzie ogywaja i najczesciej skonczy sie latwym 3-0 dla faworyta
Ze tak powiem ehm

Moj blad? Jedyny to ze nie czekalem na tuz przed rozpoczeciem meczu, wtedy jedyna strategia tylko grac wzrastajacy i czekac na bramki
W piatek wieczor nie moglem wiedzec ze ludzie beda raczej ogrywac i podbija na CFC.

Ale to albo sie nauczyc przewidywac, albo w ogole tylko grac na minuty przed meczem lub na zywo

Wzrost nie zmieniajacy faworyta nic nie znaczy, tylko ladowac i cieszyc sie zyskami. Po drugiej stronie sa optymistyczne owieczki do strzyzenia albo cos gorzej

Generalnie meczow jest dziesiatki tysiecy wiec pozostaje skupic sie na paru i dobrej selekcji, ale scenariuszy kilka

Mozna sobie wyobrazic kilka podmiotow na rynku:

1. Wlasiciceli i mafie, graja tak ze prawie zawsze wchodzi, jak nie to druzyny odpracowuja
2. Hazardzisci z gruba kasa byle cos zagrac (szybko sie przekonaja ze bez wiedzy lepiej isc do kasyna, tam przynajmniej ladne ubrane panie)
3. Drobnica, nasladowcy Rozenek i innego typu janusze,
4. Cwaniacy czyli mysla ze pozjadali tajemna wiedze, widza spadki w Azji sa krok przed innymi

I teraz wyobrazic sobie kiedy i co zagraja te podmioty i reakcje bukmacherow czy sie zgadza z zalozeniami. Im mniej jest cos wytlumaczalne, tym lepiej wrozy.

Zawsze jest ryzyko, nie ma pewnych meczow. Wczoraj np jakis Tanganga lapie reda z Tottenhamem zeby wypromowac kolejnego blacklivemattersa i pokazac ze czarnoskory trener to ma sens. I jak sie zabezpieczyc? Zawsze trzeba zakladac ze komus odpali czajnik

Nie da sie tego przewidziec ale trzeba brac pod uwage ze panowie coco maja taka mentalnosc ze widza kolor skory i ich brat siedzi na lawce rywala i niewazne ze placi mu ktos inny, zrobia cos byle sie przypodobac bratu
 
Ostatnia edycja:
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Podłącze się do tematu, ale trochę w innej kwestii.

Czy zna ktoś jakąś stronę/program/apke który pokaże mi chodzi mi tylko o marathonbet alert, że na to i na to spadł kurs over 0,50 np. ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Peru 2 liga, wlasnie kursy walnely na 1,25-1,30 na remis a nie ma polowy meczu :) ciekawe jak sie to skonczy :)

edit: under 0,5 kursy 1,6 :)

edit2: w tej lidze warto obserwowac kursy na zywo ;) jeszcze chinska league one jest fajna do obserwacji ;)
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Peru 2 liga, wlasnie kursy walnely na 1,25-1,30 na remis a nie ma polowy meczu :) ciekawe jak sie to skonczy :)

edit: under 0,5 kursy 1,6 :)

edit2: w tej lidze warto obserwowac kursy na zywo ;) jeszcze chinska league one jest fajna do obserwacji ;)
Pozno sie ocknales😉 Gralem tu pod gielde remis pre po @3,2 i ht/ft x/x po @3,6. Niestety limity nie daly poszalec.
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
w ogole nie obserwuje gield i nie mam takiego zamiaru. Daze do 100% skutecznosci na takich meczach na podstawie live.

edit: ligi podalem, zeby ludzie wiedzieli gdzie maja szukac :) to chyba lepsze niz podanie bukow, gield gdzie sa spadki itp. jak ktos jest ogatniety to sam z czasem zakuma co i jak a jak nie to trudno. Podalem skrot, jak ktos chce to skorzysta...
 
Do góry Bottom