>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Buk azjatycki a spadek kursow.

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Ale Azjaci nie istnieja poza pilka, amerykanskimi sportami

Zlimitowane bo wiekszosc tak gra. A jak odczekasz az spadnei, wzrosnie po drugiej stronie i przylozysz masz czyste value. I bukmacher cie kocha bo mu rownowazysz rynek, nigdy cie nie zlimituje, ja dostawalem od Betwaya cciagle promocje na depozyt reload mimo ze wyplacilem ze 30 razy z jednej wplaty

Choc byl i taki bukmacher Admiralbet pamietam, ze wplata, kurs 11 trafiony, wchodzi, wyplata i limit. Odpisali ze gram surebety i im to sie nie podoba

Lepiej sie ustawic tu gdzie nie ma ludzi 'tam siegaj gdzie wzrok nie siega' cytujac poete
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Chyba dawno sie w to nie bawiles. Kosz, siatka, reczna z Vietnamu, Chin, Tadzykistanu i bylych republik radzieckich. Duzo doty, troche mniej lola, csa, valoranta. Tenis itf i challenger..... Naprawde jest tego sporo. A US sportow nawet nie tykam. Ale problemem sa limity. Takie buki jak ten Betway co wymieniles, Bwin, Betson, Lsbet limituja po doslownie kilku dniach grania.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Chyba dawno sie w to nie bawiles. Kosz, siatka, reczna z Vietnamu, Chin, Tadzykistanu i bylych republik radzieckich. Duzo doty, troche mniej lola, csa, valoranta. Tenis itf i challenger..... Naprawde jest tego sporo. A US sportow nawet nie tykam. Ale problemem sa limity. Takie buki jak ten Betway co wymieniles, Bwin, Betson, Lsbet limituja po doslownie kilku dniach grania.
Wiesz dlaczego kursy spadają na to co wymieniłeś? Ponieważ wystarczy, że ktoś przyłoży na to 500 euro i masz mega spadek Każdy wie, że tam ustawki itp. i buki daja max limit na stawki więc może i sposób na zarobek to jest ale krótkotrwały i mały.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A z ciekawosci zapytam panow czy tez tak mmieliscie

Jesli np jednego dnia wam wchodzilo wszystko a drugiego chcieliscie grac ta sama metoda to nic nie wchodzilo? Mimo ze wszystko wskazywalo ze powinno wchodzic.

Tez tak mieliscie?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wiesz dlaczego kursy spadają na to co wymieniłeś? Ponieważ wystarczy, że ktoś przyłoży na to 500 euro i masz mega spadek Każdy wie, że tam ustawki itp. i buki daja max limit na stawki więc może i sposób na zarobek to jest ale krótkotrwały i mały.
Wszystko zalezy co dla kogo oznacza maly zarobek. Jak moge co miesiac zarobic 10k to dla mnie jest to duzo i warte kombinowania.
 
B 16

blue19795

Użytkownik
ps.2 w sumie to nie zapytalem w jakim celu potrzebny jest Pani ten bukmacher. Czy szuka Pani ustawek czy moze najlepszego oddsmakera?
Powiedzmy, że lubię sobie popatrzeć, poobserwować;) Dla przykładu dziś mam takie 2 mecze, z których dla jednego kurs dosyć spadł, a dla drugiego wzrósł. Skok zauważalny coś ok.2,3 -1,8 i odwrotnie. Ta sama liga , raczej mało popularna. Statystyki dla spadku są odwrotne..tzn. tam gdzie rośnie powinien spadać i odwrotnie. Coś się zadziało..pytanie co. Chociaż z tego co tu piszecie wynika że to i tak loteria....
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Ludzie to idioci jedni graja bo mysla ze maja super info bo jakiś zawodnik nie gra drudzy mysla ze skoro on nie gra i inni graja to tez zagrają a następnie ze kurs spada to trzeba grac a następnie ze kurs drastycznie spadł to pefka i trzeba grac a w sumie to buk o wszystkim wiedział i kurs wystawił dobry a idioci dalej się w to pchają no i mądrzy ludzie graja emw tym momencie odwrotnie
 
G 14

grass88

Użytkownik
Ludzie to idioci jedni graja bo mysla ze maja super info bo jakiś zawodnik nie gra drudzy mysla ze skoro on nie gra i inni graja to tez zagrają a następnie ze kurs spada to trzeba grac a następnie ze kurs drastycznie spadł to pefka i trzeba grac a w sumie to buk o wszystkim wiedział i kurs wystawił dobry a idioci dalej się w to pchają no i mądrzy ludzie graja emw tym momencie odwrotnie
Kolejny system? :D Większość nie wie skąd się bierze zysk w zakładach.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ludzie to idioci jedni graja bo mysla ze maja super info bo jakiś zawodnik nie gra drudzy mysla ze skoro on nie gra i inni graja to tez zagrają a następnie ze kurs spada to trzeba grac a następnie ze kurs drastycznie spadł to pefka i trzeba grac a w sumie to buk o wszystkim wiedział i kurs wystawił dobry a idioci dalej się w to pchają no i mądrzy ludzie graja emw tym momencie odwrotnie
A ja uwazam, ze nie ma lepszego sposobu na ogrywanie bukow niz gra pod to co dzieje sie na rynkach. Nie wiem kompletnie nic o druzynach i ligach ktore gram. W docie czy lolu nie wiem nawet o co chodzi. A jednak co miesiac zarabiam na tym. A idiotami moga byc dla mnie Ci, ktorzy siedza godzinami nad meczem wpatrujac sie w jakies flashscore i analizuja to wszystko.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
A ja uwazam, ze nie ma lepszego sposobu na ogrywanie bukow niz gra pod to co dzieje sie na rynkach. Nie wiem kompletnie nic o druzynach i ligach ktore gram. W docie czy lolu nie wiem nawet o co chodzi. A jednak co miesiac zarabiam na tym. A idiotami moga byc dla mnie Ci, ktorzy siedza godzinami nad meczem wpatrujac sie w jakies flashscore i analizuja to wszystko.
Oczywista oczywistość statami z bukiem się nie wygra tym bardziej, że sami dają staty kto ile wygrywa kiedy itd.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Z
A ja uwazam, ze nie ma lepszego sposobu na ogrywanie bukow niz gra pod to co dzieje sie na rynkach. Nie wiem kompletnie nic o druzynach i ligach ktore gram. W docie czy lolu nie wiem nawet o co chodzi. A jednak co miesiac zarabiam na tym. A idiotami moga byc dla mnie Ci, ktorzy siedza godzinami nad meczem wpatrujac sie w jakies flashscore i analizuja to wszystko.
Zgadzam sie, kiedys sie mówiło „follow the money” i że „smart money” zawsze wiedzą, ktory kierunek obrać. Tak samo jest na Wall Street, forexie itd, to wielcy decydują i albo podpinasz sie pod to albo jestes dostarczycielem kasy na rynek. Podalem juz przyklad z psami w UK, tam normalnie toczy się rynek, są zawierane zaklady, spadają i rosną kursy i to wszystko odbywa sie dosłownie w ciągu 6-5 minut przed kazdym biegiem, bo wyedy jest tylko plynnosc i doslownie na kilka sekund przed blokadą rynku, ktos wpierdziela np 2 tys funtow i zgarnia kurs na jednego psa i booom bardzo czesto ten pies wygrywa. To jest taki przykład mikro jak wygląda większosc rynkow piłkarskich-czyli toczy sie wszystko na poczatku powoli, kursy to rosną a to zas spadaja, bo tak sobie obstawiają rekreacyjni gracze i nagle do gry wchodzą grube ryby i boom, kursy lecą ale to wszystko na chwile przed i juz, tak to wyglada wlasnie.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Z

Zgadzam sie, kiedys sie mówiło „follow the money” i że „smart money” zawsze wiedzą, ktory kierunek obrać. Tak samo jest na Wall Street, forexie itd, to wielcy decydują i albo podpinasz sie pod to albo jestes dostarczycielem kasy na rynek. Podalem juz przyklad z psami w UK, tam normalnie toczy się rynek, są zawierane zaklady, spadają i rosną kursy i to wszystko odbywa sie dosłownie w ciągu 6-5 minut przed kazdym biegiem, bo wyedy jest tylko plynnosc i doslownie na kilka sekund przed blokadą rynku, ktos wpierdziela np 2 tys funtow i zgarnia kurs na jednego psa i booom bardzo czesto ten pies wygrywa. To jest taki przykład mikro jak wygląda większosc rynkow piłkarskich-czyli toczy sie wszystko na poczatku powoli, kursy to rosną a to zas spadaja, bo tak sobie obstawiają rekreacyjni gracze i nagle do gry wchodzą grube ryby i boom, kursy lecą ale to wszystko na chwile przed i juz, tak to wyglada wlasnie.
Nie porównuj jakiś gównianych wyścigów psów o przykładowo ME w siatkówce gdzie kursy rosną lub spadają...
e; po za tym to albo ustawione albo hazardzisci co klada grubo
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Kolego dlatego nspisalem ze ten przyklad z psami jest jak wersja mikro, tam wszystko sie dzieje na 5 minut przed biegiema np w pilce noznej na 5 dni przed meczem. Przez 4,5 dnia kursy na mecz piłkarski będą fluktuowac czyli wzrastac i spadac, raz gora raz dół, w miare jak rekreacyjni gracze wrzucają swoje typy ale nagle przed meczem do gry wchodzi gruba kasa (byc moze znająca kto ma wygrac) i kursy zaczynają pikowac w dół gwałtownie, szybko i to takie momenty nalezy wyłapywać. To nie są zwykłe spadki ze np przez 4 dni sobie powoli spada kursik, tu chodzi o gwałtowne spadki, zazwyczaj chwile przed.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A jak ustawic wysig psow?

Szczepia wszystkie pozostale na Covid 19 przed wyscigiem czy co zeby 'nasz' pies wygral

Bo jeszcze rozumiem mozna weliminowac faworyta np otruc, ale zby okreslony wygral? to trzeba zajac sie pozostalymi
Post automatycznie złączony:

Kolego dlatego nspisalem ze ten przyklad z psami jest jak wersja mikro, tam wszystko sie dzieje na 5 minut przed biegiema np w pilce noznej na 5 dni przed meczem. Przez 4,5 dnia kursy na mecz piłkarski będą fluktuowac czyli wzrastac i spadac, raz gora raz dół, w miare jak rekreacyjni gracze wrzucają swoje typy ale nagle przed meczem do gry wchodzi gruba kasa (byc moze znająca kto ma wygrac) i kursy zaczynają pikowac w dół gwałtownie, szybko i to takie momenty nalezy wyłapywać. To nie są zwykłe spadki ze np przez 4 dni sobie powoli spada kursik, tu chodzi o gwałtowne spadki, zazwyczaj chwile przed.
no wlasnie pisalem, tylko zmiany kursow przed meczem, najlepiej duze i w odwrotna strone niz wszyscy graja, takie 'niewyjasnione'

Rozwala mnie jak ktos pisze na dwa dni przed ze kurs spada. Jak wtedy limity 150 euro i jedna osoba moze zrzucic kurs z 2 na 1,1 kilkoma zagraniami

Zreszta to tez taktyka zrzucic kurs i puscic plote, niech sie ludzie rzuca a my lapiemy zawyzone kursy i nie obchodzi nas wynik
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Kilka lat temu jak jeszcze mieszkalem w uk byl nawet program o tym ze ustawiali wyscigi psow poprzez zastrzyki, cos podobnego jak kiedys z koniami robili. Jak macie mozliwosc to wejdzie na Betfair na wyscigi psow, ja w swojej „karierze” wiele kursow @50-60 trafilem a nawet i 1 100-120 na jednym psie sie zdarzały;) to są piekne wygrane, jak za 10 wygrywasz 1000 w ciagu 2 minut wyscigu hehe ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Powiedzmy, że lubię sobie popatrzeć, poobserwować;) Dla przykładu dziś mam takie 2 mecze, z których dla jednego kurs dosyć spadł, a dla drugiego wzrósł. Skok zauważalny coś ok.2,3 -1,8 i odwrotnie. Ta sama liga , raczej mało popularna. Statystyki dla spadku są odwrotne..tzn. tam gdzie rośnie powinien spadać i odwrotnie. Coś się zadziało..pytanie co. Chociaż z tego co tu piszecie wynika że to i tak loteria....
Poniewaz nie ma reguly tzn. jest regula taka, ze sa ligi permanentnie ustawiane zwlaszcza w dobie koronawirusa. Jak szuka Pani na sile spadkow itp. to raz na wozie raz pod wozem jak obserwuje Pani rynek to regula w smierdzacych ligach istnieje. Spadki, tapniecia to ja sam moge wywolywac za niewielkie pieniadze da sie odwracac kursy jak ktos wie co i jak, wiec to zadna regula... zwlaszcza, ze sporo ludzi z kapitalem i info, ale niekoniecznie o ustawce... czeka do ostatniej chwili... do pojawienia sie kursow live... ze wzgledu na wieksze limity.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Niby gwałtowane spadki kursów w końcówce mówicie... a to po prostu wyrównanie rynku przez bukmachera w wiekoszosci przypadkow
Najpierw spadki musza byc na giełdzie i azji potem na gownianychbpolskich bukach ;)
Post automatycznie złączony:

Tak jak np ostatni mecz mlodych Szkotow co byl, często nie chodzi o to ze ta druzyna ze spadku musi wygrac ale o znaczny spadek po ich strzelonej bramce jako pierwsi. Kurs przed meczem byl @5 a po golu spada na @2.50 i wtedy duzi gracze poprostu sprzedają zaklad na betfair i czesc, hedge i do kasy, obojetne co sie dalej wydarzy w meczu.
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Aha zapomnialem, skoro juz o zmianach kursow.

Jesli kurs zmieni sie z 1,2 na 1,4 to przeciez ta druzyna jest dalej duzym faworytem i raczej wygra. Zeby zagrac przeciwko to kurs musi wyjsc poza linie 2 - marza czyli 1,91 -1,95 ,wtedy mozna ewentualnie grac przeciwko czyli np zz 1,7 na 2,1 jak to ze Szkocja bylo to warte uwagi

Jak wzrosnie chocby z 1,4 na 1,6 to juz raczej warto zagrac wzrost na dluzsza mete. Bo to jest rezonans zmian azjatyckich

Jak by to przeliczac

azjan -1,5 to kurs 1,2
-1 1,4
-0,75 to jakies 1,6
-0,5 1,91
-0,25 to jakies 2,25
0 to 2,81

No i ktos sobie w Azji gra i zmienia kurs, a potem linie handikapu. I dopiero za tym idzie Europa tak wiec czasu jest sporo na znalezienie spiochow.

Moim zdaniem nie warto, choc oczywiscie wypada sprawdzic co tam sie dzieje i sprobowac wyjasnic dlaczego. Raz ze za duzo osob czyha i czasem sami siebei wykleguja napedzajac sie, dwa ze limity bo bukmacher doskonale wylapuje takich i eliminuje. Paradoks wie co bedzie, ale nic z tym nie moze zrobic, bo by musial zdjac oferte zeby sie zabezpieczyc, moze jedynie wycinac takich gryzoni.

Nie moze przeciez przewidziec ze nastapi owczy ped na jakas druzyne, a tego nie lubi
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom