>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
R.Lawson (-3) - S.Robson 1 1,83 bet365⛔

Dziwie się,że jeszcze nikt nie podal tego typu. Oczywiście na pierwszy rzut oka handicap wydaje sie być duży bo tu Lawson musi mieć minimum 4pkt więcej niż rywal no ale patrząc na formę obu panow to nie mam wątpliwości że tak własnie będzie. Wyniki Lawsona w tym sezonie na owalu w Lekaside:
Lakeside - Poole (3,1,2,3,3) = 12
Lakeside - Coventry (2,3,3,w)=8
Lakeside - Swindon jechał pod nr.5 (2,1,1,2)=6
Lakeside - Kings Lynn jechał pod nr.5 (3,2,3,3,3)=14+1
Lakeside - Leicester jechał pod nr.5(3,2,0,1)=6

Jak widać punktuje naprawdę solidnie. Dwa najsłabsze wyniki jakie zanotował to wtedy gdy jechal pod 5 a więc trafiał na najmocniejszych rywali. Dzisiaj nr.4 wiec biegi łatwiejsze a więc i o lepsze punktowanie łatwiej. Robson jest naprawdę słaby i dzisiaj jeśli zdobędzie coś ponad 3pkt to będę zaskoczony. Nie jest wykluczone że Lawson pojedzie w 15 biegu. Jednak nawet w 4 starach jest w stanie osiągnąc 9-10oczek a to da spokojnie wygraną.

M.B.Jensen powyżej 7pkt 2,50 bet365⛔

Linia uważam,ze o 1pkt wystawiona za nisko a kurs naprawdę zachęcający. Tu ze stawka nie ma co szalec jednak warto zagrać. Jensen pokazał ostatnio że nie zapomniał jak się ściga i zdobył 16pkt. Dzisiaj na taki rezultat nie ma co liczyć ale myślę,że właśnie zakręci się w okolicach 8-9pkt bo rywale naprawde nie są jacyś bardzo wymagający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
X 357

xxxl

Użytkownik
Czy ktos jest mi w stanie wytłumaczyć czymkieruje się menager Hammers oddając mecz dla mnie i wystawiając w ostatnim biegu AJ i Kima zamiast Lawsona oraz Kenneta?? ja tego nie kumam ..

Edek 3,2,fx(na 2) i 3
Lawson 3, 0 , 0(prowadząc) , 3
a on daje AJ który ma 1,1,3,1.... why - pytam przed biegiem , żeby nie było , że się dziwie po biegu
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lawson nie mógł jechać w biegu 15nastym, 2óch z trójki mogło jechać: AJ, Nilsson i Kennett. Z tego co się orientuje to w lidze angielskiej w 15 jedzie 2z3 najlepszych w meczu, a AJ miał 6+2. No chyba, że w przypadku remisu (3 zawodników po 6 punktów w tym przypadku), decyduje nr startowy albo KSM.
Ale podpisuje się, dziwne jest to, że nie pojechał E.K (8pkt wygrał bieg 13nasty), a A.J (6 oczek, trzeci w wyścigu nr 13).
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Coventry Bees (-4,5) - Poole Pirates 1 @1.90 STS zwrot
Coventry @1.50 STS ⛔ ? nie wiem, grałem tylko handi. ładne jaja jeśli serio tak rozliczają
Był już taki mecz w tym sezonie i wtedy wygrało Poole i chyba tylko dlatego tak wyglądają kursy... Od tamtego czasu sporo się zmieniło, personalnie i w formie zawodników. Ostatnie wyjazdy Poole nie wróżą Piratom niczego dobrego. Zwycięstwo zaledwie czterema punktami z dramatycznie słabymi Lwami z Leicester i porażka trzema oczkami z bardzo mocno osłabionymi Gwiazdami z Kings Lynn to wyniki z zaledwie pięciu dni wstecz. Cieniują przede wszystkim Watt i Gomólski. North również nie przeskoczy swojego poziomu i nie zdobędzie zbyt wielu punktów. Spadek formy notuje również junior Newman. Jest to według mnie bardzo ważne, bo akurat Pszczoły mają takich juniorów, że obaj powinni go w takim razie pokonywać. Może nie za każdym razem, ale Anglik nie będzie już taką torpedą, jak we wcześniejszych meczach. Holder w kratkę - raz 17, raz 3 punkty, choć on z Janowskim powinni być raczej pewnymi punktami. Ale ogólnie tendencja w Poole wydaje mi się spadkowa.
Z kolei Coventry weszło na właściwe tory, czego efektem jest pozycja lidera BEL. Ostatnio odprawili z kwitkiem innego pretendenta do tego tytułu - Kings Lynn wynikiem 57:33. Nie jest to jednak miarodajny rezultat, gdyż Gwiazdy były bardzo, bardzo osłabione. Ostatnio przegrali zaledwie czterema punktami z mocnymi u siebie Rudzikami ze Swindon, a gdyby słabszego dnia nie miał Kylmaekorpi (0 punktów) to wynik byłby pewnie w drugą stronę. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Coventry po prostu ma formę. Na swoim torze powinni to wykorzystać, gdyż czują się tam, jak ryba w wodzie. Najmniejsza średnia domowa z całej siódemki to 1,818. Z resztą pisałem już o tym wyżej. Powtórzę się, że jest to bardzo wyrównany skład na piekielnie wysokim poziomie.
Dzisiaj równa, wysoka forma zawodników Pszczół powinna zaowocować zwycięstwem przeciw dziurawemu składowi Poole.
Kacper Gomólski under 4,5 w czterech startach @1.75 STS zwrot
Tutaj dla mnie prosta sprawa. W maju linię tę przekroczył tylko raz, a i tak ledwo co, bo miał 5 punktów właśnie ze słabym Leicester i to w parze z fatalnym Wattem. Oprócz tego 2 z Kings Lynn, 2 z Lakeside i 2 z Wolverhampton. No nie radzi sobie na wyjazdach i tyle. Tym bardziej nie powinien sobie poradzić w Coventry, gdzie jedynymi szansami na punkty będzie chyba parowy junior Paul Starke (o ile będzie ustawiony pod czwórką). A więc może ich być maksymalnie 2, znowu. 2 zapasu.

Mecz o 20:30 na Polsat Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Coventry Bees (-4,5) - Poole Pirates 1 @1.90 STS
Coventry @1.50 STS
Był już taki mecz w tym sezonie i wtedy wygrało Poole i chyba tylko dlatego tak wyglądają kursy... Od tamtego czasu sporo się zmieniło, personalnie i w formie zawodników. Ostatnie wyjazdy Poole nie wróżą Piratom niczego dobrego. Zwycięstwo zaledwie czterema punktami z dramatycznie słabymi Lwami z Leicester i porażka trzema oczkami z bardzo mocno osłabionymi Gwiazdami z Kings Lynn to wyniki z zaledwie pięciu dni wstecz. Cieniują przede wszystkim Watt i Gomólski. North również nie przeskoczy swojego poziomu i nie zdobędzie zbyt wielu punktów. Spadek formy notuje również junior Newman. Jest to według mnie bardzo ważne, bo akurat Pszczoły mają takich juniorów, że obaj powinni go w takim razie pokonywać. Może nie za każdym razem, ale Anglik nie będzie już taką torpedą, jak we wcześniejszych meczach. Holder w kratkę - raz 17, raz 3 punkty, choć on z Janowskim powinni być raczej pewnymi punktami. Ale ogólnie tendencja w Poole wydaje mi się spadkowa.
Z kolei Coventry weszło na właściwe tory, czego efektem jest pozycja lidera BEL. Ostatnio odprawili z kwitkiem innego pretendenta do tego tytułu - Kings Lynn wynikiem 57:33. Nie jest to jednak miarodajny rezultat, gdyż Gwiazdy były bardzo, bardzo osłabione. Ostatnio przegrali zaledwie czterema punktami z mocnymi u siebie Rudzikami ze Swindon, a gdyby słabszego dnia nie miał Kylmaekorpi (0 punktów) to wynik byłby pewnie w drugą stronę. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Coventry po prostu ma formę. Na swoim torze powinni to wykorzystać, gdyż czują się tam, jak ryba w wodzie. Najmniejsza średnia domowa z całej siódemki to 1,818. Z resztą pisałem już o tym wyżej. Powtórzę się, że jest to bardzo wyrównany skład na piekielnie wysokim poziomie.
Dzisiaj równa, wysoka forma zawodników Pszczół powinna zaowocować zwycięstwem przeciw dziurawemu składowi Poole.
Kacper Gomólski under 4,5 w czterech startach @1.75 STS
Tutaj dla mnie prosta sprawa. W maju linię tę przekroczył tylko raz, a i tak ledwo co, bo miał 5 punktów właśnie ze słabym Leicester i to w parze z fatalnym Wattem. Oprócz tego 2 z Kings Lynn, 2 z Lakeside i 2 z Wolverhampton. No nie radzi sobie na wyjazdach i tyle. Tym bardziej nie powinien sobie poradzić w Coventry, gdzie jedynymi szansami na punkty będzie chyba parowy junior Paul Starke (o ile będzie ustawiony pod czwórką). A więc może ich być maksymalnie 2, znowu. 2 zapasu.

Mecz o 20:30 na Polsat Sport.
Warto byłoby dodać, że Andersen o ile jeśli dzisiaj pojedzie to pojedzie ze złamanym palcem. Wczoraj w meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej, gdzie Orzeł Łodź podejmował na wyjeździe ekipę Marka Cieślaka - Ostrovię Ostrów Wlkp. &quot;Hansior&quot; zdobył 7 pkt (1, 2, 2, 0, 2).
Gomólski ustawiony pod 4, a oto jego rozkład biegów:
4: Starke, Sarjeant, Gomólski, Kylmaekorpi
7: Andersen, Janowski, Harris, Gomólski
9: Garitty, Gomólski, Robson, Starke
14: Gomólski, Kylmaekorpi, Janowski, King
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kylmaekorpi (+1) - Watt 1 @1.72 bet365 zwrot
Bukmacher polował na to, że jak będzie mokro, to Fin nic nie pojedzie, gdyż nie umie/boi się jeździć na względnie niebezpiecznym torze. Nawierzchnia w Coventry prezentuje się jednak bardzo dobrze. Tutaj zdjęcia: https://twitter.com/officialcovbees Toteż Kylmaekorpi powinien pojechać na swoim normalnym poziomie. A że średnią domową ma na poziomie 2,048, to poziom ten niski nie jest.
Watt zawodzi na wyjazdach. Majowe delegacje to 4, 7, 5 i 0 punktów. W dodatku dzisiaj w parze z Holderem i Janowskim, a więc zdecydowanymi liderami Piratów, na których nie powinien zdobywać punktów. Na zawodnikach gospodarzy również będzie bardzo ciężko (czytaj wyżej).
Panowie spotkają się dziś dwukrotnie i w bezpośrednich pojedynkach, biorąc pod uwagę aktualną formę dom/wyjazd górą powinien być Fin. A tutaj mamy jeszcze +1.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Belle Vue (-8,5) - Wolverhampton 1 @1.80 STS zwrot ????
Typ bardziej przeciwko Wolverhampton, które wydaje się, że nie ma kim tu straszyć. 4 ostatnie mecze tego zespołu to tylko 1 wygrana i to jeszcze z półamatorskim składem Lakeside. Przegrywali u siebie i na wyjeździe z Kings Lynn, oba mecze dziesięcioma punktami. Również z póki co najsłabszą drużyną ligi przegrali i to w sposób zdecydowany, bo aż 53:37. A gdyby nie to, że jadący na gościu Garrity zdobył aż 13 punktów to porażka ta byłaby jeszcze bardziej sromotna. Maj w wykonaniu Belle Vue był dużo lepszy. Nieznaczna przegrana na bardzo gorącym terenie w Swindon, wygrana u siebie w rewanżu i wygrana na wyjeździe z Lakeside (które jechało już pełnym składem, nie to co w Wolverhampton). Warto również wspomnieć, że 29 kwietnia zdołali zremisować na torze chyba głównego pretendenta do tytułu - Poole Pirates.
Wspomniałem, że goście nie mają dziś kim straszyć... No tak to wygląda. Formę obniżył Karlsson - we wspomnianych meczach zdobywał 11, 4 i 8 punktów. Lindgren cały czas, z wyjątkiem DPŚ, jeździ słabo. Wczoraj potwierdził to w Szwecji, gdzie wyraźnie brakowało mu prędkości. Freddie od początku sezonu nie przekonuje na wyjazdach w Anglii o czym świadczy średnia 1,655 punktu na bieg. Wells i Thorssell również prezentują się słabo w delegacjach. Nie można dużo spodziewać się po powracających po kontuzjach Musielaku i Blackbirdzie. Tobiasz bardzo słabo zaprezentował się wczoraj w Szwecji, a w Anglii ogólnie nie radzi sobie póki co najlepiej. Ponadto w Manchesterze trochę popadało i myślę, że Polak nie chcąc ryzykować odnowienia kontuzji, nie będzie dzisiaj zbyt waleczny. Podobnie sytuacja może się mieć z Blackbirdem. Pokazał się on z nienajlepszej strony w finale IM WB, który rozgrywany był na jego domowym torze. Podsumowując dzisiejszy skład Wilków - raczej nie ma się czego bać.
A tym bardziej nie ma się czego bać jeśli ma się taką formę, jak riderzy Asów. Na dobrą ścieżkę wrócił Zagar. Pojechał 2 dobre mecze w barwach Gorzowa, a na Wyspach od dłuższego czasu spisuje się bardzo dobrze (z wyjątkiem meczu w Swindon). Oprócz wpadki z Robins ostatnie 4 mecze to 10, 11, 9 i 11 punktów. Myślę, że dziś ponownie możemy liczyć na dwucyfrówkę Słoweńca. Dalej pod dwójką mamy Maxa Fricke, który jest w kapitalnej formie. Były zawirowania w związku z jego obecnością na tych zawodach, ale jego mecz w lidze duńskiej został przełożony i Max na pewno pojedzie. W kapitalnym stylu awansował on do finałów IMŚJ, zdobywając komplet punktów we włoskim Terenzano. Bardzo dobrze jedzie w lidze polskiej w barwach Rybnika (6+2 na wyjeździe i 12 u siebie z liderem). Myślę, że Max złapał dobrą formę i dzisiaj z Zagarem stworzą bardzo mocną parę. Dalej mamy nowego wicemistrza Anglii, który tym samym pojedzie z dziką kartą w GP w Cardiff. Craig Cook z pewnością jest tym faktem niesamowicie umotywowany. Powinien on być ponownie jednym z liderów swojego zespołu, a jeśli będzie miał podobną szybkość, jak we wspomnianym finale, to niewykluczony jest tu nawet komplet. Swoje punkty z pewnością dorzuci również Nicholls. Scott (odobnie, jak Cook) również ma u siebie średnia na poziomie +2 i tych 8-9 oczek nalezy się po nim spodziewać. Dodatkowym atutem będzie tutaj Steve Worrall, który bardzo dobrze prezentuje się w lidze. W Wolverhampton pojechał trochę poniżej oczekiwań, ale myślę, że dziś już będzie dobrze. Jego ostatnie występy w lidze to 8, 10 i 7 punktów.
Skład gospodarzy prezentuje się według mnie bardzo solidnie, czego nie mogę powiedzieć o tym gości. Dlatego też myślę, że zobaczymy tu pewne zwycięstwo Belle Vue, pozwalające na zdobycie pełnej puli punktów.
Dla porównania w całorocznym linia -12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Craig Cook over 7.5 // ZWROT
@ 1,67 STS


Wszystko wskazuje na over Cooka w tym spotkaniu. Ostatnio bardzo dobra jazda w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii. Uległ tylko Taiowi. Zawody oglądałem i jazda Cooka na prawdę mi się podobała. W jednym biegu pechowo stracił punkty przez upadek, reszta to bardzo dobra jazda.
Cook fajnie jeździ sobie na torze w Belle Vue. Średnia domowa 2,167. Najwyższa spośród zawodników Manchesteru. A o drużynie z Wolverhampton napisał wyżej kolega Lancev.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Ty na serio jesteś taki ...... (wstawcie sobie co chcecie g....., t...)? Chwalisz się jaką to masz wiedzę i ile to siedzisz w żużlu a zamiast dyskutować o tym co jest napisane na różnych portalach to wklejasz tylko linki do artykułów, które każdy sobie może przeczytać i spamujesz tymi linkami po wszystkich możliwych tematach w dziale żużlowym. Tak jak to wczoraj było przy sprawie Nickiego i Grega - wszystkie możliwe linki do wszystkich artykułów na syfach gdzie ktoś się wypowiada na ten temat. Co to ma być - może pracujesz dla syfów i im wyświetlenia nabijasz? A może właśnie cała ta Twoja wiedza pochodzi z syfów - jeśli tak to jest mało warta. Chyba Panowie moderatorzy pora jakoś to inaczej rozwiązać bo widzę usuwanie postów z linkami nie pomaga.

Co do samego zakontraktowania Milika przez Gwiazdy - dobry ruch dla King&#39;s Lynn - gorszy dla Wrocka bo to się może odbić bardzo mocno na jego jeździe w Polsce. Anglia jak wiadomo jest bardzo kontuzjogenna.
Jak będzie z zapleczem sprzętowym - tego nie wiem. Ale skoro w zeszłym roku Vaclav radził sobie dobrze na Wyspach to i w tym roku będzie podobnie. Ten chłopak robi coraz większe postępy - zobaczymy jak mocny będzie za rok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Swindon - Belle Vue @2.45 Bet365 // 39-53 ✅ no i bardzo ładny kursik wszedł, tak jak pisałem w analizie, ASY w formie =]

Składy:
Swindon Robins
1. Nick Morris -
2. Kyle Howarth -
3. Dakota North (G) -
4. Grzegorz Zengota -
5. Troy Batchelor -
6. Lewis Rose -
7. James Wright (G) -
Belle Vue Aces
1. Matej Zagar -
2. Max Fricke -
3. Craig Cook -
4. Sam Masters (G) -
5. Scott Nicholls -
6. Steve Worrall -
7. Stefan Nielsen -
Patrząc na składy obu drużyn można śmiało dojść do wniosku że forma zawodników Asów jest zdecydowanie zwyżkowa. Zagar po ostatnich zawirowaniach wreszcie zaczyna robić tyle punktów ile się od niego oczekuje, Cook który gdyby nie przerwanie wyścigu byłby mistrzem Wielkiej Brytanii oraz rewelacyjny młodziak z Australii Max Fricke. Do tego dochodzi bardzo doświadczony Nicholls który myślę że też te 8 punktów powinien przywieźć. Drużyna gospodarzy mimo iż bardzo mocna u siebie na torze personalnie nie przekonuje mnie. Zengota do spólki z Batchelorem mogą zrobić zarówno po 11 punktów jak i po 3. Pewnym punktem wydaje się być Morris który nawet wystąpił w finale SWC. Kolejną dziurą pewnie będzie Lewis Rose który zajmuje 3 miejsce od końca jeżeli chodzi o średnią meczową.
Ostatni mecz wyjazdowy Asy wygrały na trudnym terenie w Lakeside 44-46!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nie zgodzę się, że Zengota może zarówno zrobić 11, jak i 3. Ostatnie mecze domowe Grzegorza to 8+2 w czterech startach, 12+2 w sześciu startach, 10 w praktycznie czterech (+ defekt). A ogólnie jest o włos od średniej na poziomie 2,0 na swoim torze. Tak więc myślę, że spokojnie co najmniej siedmiu punktów można tu od niego oczekiwać. Tym bardziej, że jako że startuje pod &#39;4&#39; ma 2 łatwe biegi. Wyścig 4 i 8:
4. Stefan Nielsen, James Wright, Sam Masters, Grzegorz Zengota
8. Grzegorz Zengota, Steve Worrall, James Wright, Max Fricke
Również bieg 14 nie należy do najtrudniejszych, a i w szóstym nie musi zostać bez punktu:
6.Dakota North, Matej Zagar, Grzegorz Zengota, Scott Nicholls
14.Sam Masters, Grzegorz Zengota, Craig Cook, Dakota North
Myślę, że na pewno powinien uporać się dwa razy z Mastersem i Nielsenem. W związku z dobrą znajomością toru i wysoką skutecznościa na nim, większe szanse na zwycięstwo ma również z Worrallem, Frickem i mimo wszystko Nichollsem, który nie jest już taki asem, jak kiedyś. Warto również zauważyć, że w dwóch biegach jego parowym będzie James Wright, który zaporą nie będzie nawet dla słabszych rywali, co dopiero dla Grzesia. Pozostałe dwa biegi jedzie z Northem i nie jest powiedziane, że Dak będzie przyjeżdżał przed nim. Wczoraj miał bardzo ważne zawody w barwach Poole i dziś jako gość może dać sobie odpust i już się tak nie spinać. Podsumowując widzę tutaj dorobek w okolicach 8-9 oczek. Spodziewam się kolejnych dobrych zawodów w wykonaniu Zengoty.
Poziomem/formą od całej stawki odstaje Masters. Zawodnik ten odjechał niedawno wyjazdowe spotkanie w barwach Leicester w Poole i mecz zakończył z dorobkiem czterech punktów. Fakt, Poole to bardzo silna ekipa więc poziom był tam wysoki, ale czy tutaj jest inaczej ? Czy ma szanse zrobić jakieś duże punkty jeśli jedzie w parze z świetnym ostatnio Cookiem ? W walce z Morrisem, Batchelorem czy 2 razy Zengotą na ich torze również nie wróżę mu sukcesu. Moim zdaniem nie poradzi sobie również z solidnym na swoim owalu Howarthem czy Northem. Punkty porobi na pewno na juniorach w biegu 4 i 9. Myślę jednak, że w całym meczu nie uzbiera ich więcej niż 5.
Tak więc...
Zengota (-2) - Masters 1 @1.83 bet365 ✅ w końcu wróciło troszkę szczęście
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Swindon - Belle Vue @2.45 Bet365

Składy:
Swindon Robins
1. Nick Morris -
2. Kyle Howarth -
3. Dakota North (G) -
4. Grzegorz Zengota -
5. Troy Batchelor -
6. Lewis Rose -
7. James Wright (G) -

Belle Vue Aces
1. Matej Zagar -
2. Max Fricke -
3. Craig Cook -
4. Sam Masters (G) -
5. Scott Nicholls -
6. Steve Worrall -
7. Stefan Nielsen -

Patrząc na składy obu drużyn można śmiało dojść do wniosku że forma zawodników Asów jest zdecydowanie zwyżkowa. Zagar po ostatnich zawirowaniach wreszcie zaczyna robić tyle punktów ile się od niego oczekuje, Cook który gdyby nie przerwanie wyścigu byłby mistrzem Wielkiej Brytanii oraz rewelacyjny młodziak z Australii Max Fricke. Do tego dochodzi bardzo doświadczony Nicholls który myślę że też te 8 punktów powinien przywieźć. Drużyna gospodarzy mimo iż bardzo mocna u siebie na torze personalnie nie przekonuje mnie. Zengota do spólki z Batchelorem mogą zrobić zarówno po 11 punktów jak i po 3. Pewnym punktem wydaje się być Morris który nawet wystąpił w finale SWC. Kolejną dziurą pewnie będzie Lewis Rose który zajmuje 3 miejsce od końca jeżeli chodzi o średnią meczową.
Ostatni mecz wyjazdowy Asy wygrały na trudnym terenie w Lakeside 44-46!
Z tego co mi wiadomo to James Wright jest zawodnikiem Swindon Robins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
W czwartkowy wieczór na torze w Swindon ekipa Rudzików zmierzy się z Belle Vue Aces.
Swindon Robins - Belle Vue Aces 1 1.35 ⛔
Swindon Robins (-6.5) - Belle Vue Aces 1 1.90 ⛔
SWINDON ROBINS - dom: (6Z - 0R - 1P)
06.04 - Poole Pirates 33:47
09.04 - Lakeside Hammers 47:43
23.04 - King&#39;s Lynn Stars 55:37
30.04 - Wolverhampton Wolves 53:40
07.05 - Belle Vue Aces 48:42
21.05 - Leicester Lions 50:40
26.05 - Coventry Bees 47:43
Jedna jedyna domowa porażka na początku sezonu z Piratami spowodowana kontuzją trzech zawodników gospodarzy w tym spotkaniu.
BELLE VUE ACES - wyjazd: (1Z - 1R - 5P)
07.04 - Wolverhampton Wolves 41:49
08.04 - King&#39;s Lynn Stars 43:50
11.04 - Leicester Lions 40:50
24.04 - Coventry Bees 42:48
29.04 - Poole Pirates 45:45
07.05 - Swindon Robins 42:48
29.05 - Lakeside Hammers 46:44
Pomimo, że w każdym z siedmiu meczy wyjazdowych Asy zdobywały co najmniej 40 punktów to aż w pięciu pojedynkach musieli uznać wyższość przeciwnika.
H2H:
07.05
Swindon Robins - Belle Vue Aces 48:42
http://espeedway.pl/news,el_swindon_robins_belle_vue_aces_4842,76423,1.html
11.05
Belle Vue Aces - Swindon Robins 46:44
http://espeedway.pl/news,el_belle_vue_aces_swindon_robins_4644,76524,1.html

Dziś spotkają się ze sobą dwie drużyny własnego toru, stąd też mój typ na gospodarzy dzisiejszego meczu.

bukmacher: STS
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lakeside Hammers - Kings Lynn Stars 1 @1.45 bet365 ✅ 50:39
Lakeside Hammers (-6) - Kings Lynn Stars 1 @2.10 bet365 ✅ 50:39
Coventry Bees (-17) - Leicester Lions 1 @1.83 bet365 ⛔ 51:39
Stawiam dziś na drużyny, które dawno już nie wygrały. Lakeside nawet bardzo dawno, bo przegrali 8 swoich ostatnich meczy. Coventry natomiast od trzech potyczek nie potrafi odnieść zwycięstwa.
Myślę, że dziś skończy się fatalna seria Młotów. Na początku sezonu miałem ich za ekipę własnego toru. Wyjazdowe przegrane zatem mnie nie dziwią. Ale w tej serii aż 4 mecze jechali u siebie. W każdym jednak bardzo niewiele brakowało do zwycięstwa. Przegrywali 2, 5, 4 i 2 punktami. Zawsze czegoś zabrakło, a najbardziej punktów juniorów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mecze te były rozgrywane z bardzo silnymi ekipami. Coventry i Poole to póki co dwie najlepsze drużyny na Wyspach, a Belle Vue złapało bardzo dobrą formę, co potwierdzili wczoraj, pokonując zdecydowanie Swindon na ich torze. Najciężej im wybaczyć wpadkę z Wolverhamtpon, kiedy na dwa wyścigi przed końcem wygrywali 42:36, a potem dostali 2x1:5. Dzisiaj jednak na powtórkę się nie zanosi. Kings Lynn również należy do czołówki, bo jest na trzecim miejscu, jednak ostatnimi czasy ta ekipa mocno się posypała. Wyjazdowe porażki z Coventry w stosunku 57:33 i Poole 58:34 pokazały, że na ten moment Gwiazdom daleko do tych najlepszych jeśli chodzi o formę. Ogromny wpływ na to mają oczywiście kontuzje Schleina i Bjerre. Co się jednak stało, to się nie odstanie i mam zamiar to dziś wykorzystać.
Gwiazdy jadą w składzie Iversen, Lambert, ZZ, Porsing, Bjerre, Morris, Kerr. Z pewnością można liczyć na pokaźną zdobycz ze strony Iversena, jednak reszta ekipy na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Lambert poza swoim torem traci bardzo na wartości, a o popisach Duńczyków świadczą ich wyjazdowe średnie – Porsing 0,947 i Bjerre 1,240. Junior Morris to jest już w ogólne klapa – 0,652 i nawet słabszy ostatnimi czasy Ellis powinien spokojnie go pokonywać. Dużo można by się spodziewać po drugim rezerwowym – Lewis Kerr dobrze spisuje się w lidze. Jest on jednak po kontuzji biodra, co może mieć kolosalne znaczenie na specyficznym torze Lakeside. Warto również odnotować, że wczoraj odjechał zawody szczebel niżej w hierarchii angielskiego speedwaya czyli Premier League, gdzie zdobył zaledwie 3 punkty w czterech startach i to w niezbyt wymagającym towarzystwie.
Lakeside to jakiś fenomen. Drużyna, która przegrała 4 ostatnie domowe mecze ma w składzie trzech zawodników ze średnią domową +2. Mowa o Jonssonie, Nilssonie i Kennetcie. Wszyscy trzej dzisiaj pojadą i myślę, że przy takim składzie gości podtrzymają te statystyki. Wsparcie będą mieć ze strony Becha i gościa Newmana. Zatrudnienie na ten mecz reprezentującego na co dzień Poole Anglika wydaje się bardzo dobrym posunięciem. Kyle obecnie zajmuje siódme miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych jeźdźców BEL. W związku z tym, co pisałem o juniorach Kings Lynn również na tej formacji widzę przewagę gospodarzy. Gdy na początku sezonu tworzył ją duet Ellis-Birks, drużyna zdecydowanie wygrała 2 domowe mecze. Myślę, że mogę ponownie solidnie zapunktować, odbierając punkty słabemu Morrisowi, Porsingowi czy nawet Kerrowi.

Z kolei Coventry musi ten mecz zdecydowanie wygrać, gdyż rywal jest po prostu słaby. Najwyższa ich wyjazdowa zdobycz to 40 punktów i to tylko dzięki gościom – Schleinowi i Newmanowi. Pszczoły wygrały na torze Leicester już dwukrotnie w tym sezonie: 42:51 i 42:48 więc można się spodziewać, że gdy one będą gospodarzem, wynik powinien być jeszcze lepszy. Tym bardziej, że Lwy jadą dziś bardzo kiepskim składem. Właściwie tylko Doyle może być tutaj poważnym zagrożeniem, choć i to nie jest pewne, o czym świadczy jego średnia w delegacjach na poziomie 1,750. To i tak dużo w porównaniu z 0,882 Woźniaka, 0,778 Walaska czy 0,941 Zengoty. Niestety Polacy na Wyspach dobrze punktują tylko na swoich torach. Skład uzupełnia ‘wynalazek’ Ostergaard, który odjechał 1 mecz w barwach Lakeside i zdobył 3 punkty w sześciu biegach. No sorry, ale to nie ten poziom. Masakra Lwów będzie się odbywać również, gdy ścigać się będą rezerwowi. Greenwood również tylko raz jechał w tym sezonie w BEL i z równie marnym skutkiem – 1 punkt w trzech biegach. Hall pojedzie dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie na tym szczeblu rozgrywek. To doświadczony jeździec, jednak sprzęt i forma raczej nie pozwoli na wygrywanie z Pszczołami na ich torze. Skład Coventry jest po prostu 7 razy lepszy, gdyż przeważają na każdej pozycji.
Walasek poniżej 8 @2.05 bet365 ⛔ 11
3. Grzegorz Walasek - 1 (1,d,0,0) z Lakeside
3. Grzegorz Walasek - 1 (1,u/-,-,-) z Belle Vue
2. Grzegorz Walasek - 5 (1,2,2,d) z Swindon
Na torze wicelidera tabeli, którego zawodnik z najsłabszą średnią domową ma ją na poziomie 1,714 nie może być dużo lepiej.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Stuart Robson -1 - Ulrich Ostergaard @1.72 Bet365 // 8-8 ⛔ to pokazuje jak nieprzewidywalna jest liga angielska. &quot;Wynalazek&quot; Ostergaard robi na torze wicelidera 8 punktów w swoim drugim meczu w EL w tym sezonie
Kim Nilsson +3 - Lewis Kerr @1.70 Bet365 // 8-9 ✅
Robson mimo iż dopiero 41 średnia w lidze to na swoim torze świetnie sprawuje się jako druga linia. Jego aktualna średnia na własnym owalu to 1.714 także wypada całkiem nieźle. Nie można tego powiedzieć o 34 letnim Duńczyku który w tym sezonie w EL pojechał raptem jedno spotkanie zdobywając 3 punkty w 6! startach.
Co do drugiego typu to również pokieruję się statystykami. 25 letni Szwed Nilsson na swoim owalu przoduje w swojej ekipie z zawrotną średnia 2.355 ! W ostatnim meczu swojej ekipy u siebie zdobył 10 punktów (3,2,2,1,2) będąc jej liderem . Kerr już nie błyszczy tak jak na początku sezonu aczkolwiek jest bardzo solidnym zawodnikiem. Ciężko ocenić ile jest w stanie punktów zdobyć. Aczkolwiek wydaje mi się że handicap jest na tyle duży iż ciężko będzie mu pokryć tę linię. Jedynym minusem tego typu jest to że Kerr może pojechać z ZZ i dodatkowo ewentualnie z jakiejś RT.
Ogóle ja osobiście gram te 2 typy w dubelku po kursie: 2.94
// Lancev kradziej typów ! ;D
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nilsson (+3) - Kerr 1 @1.70 bet365 ✅ 8-9
Najprawdopodobniej powinno być na odwrót to handi, ale warto spróbować. Nilsson w trzech ostatnich domowych meczach robił 10, 12 i 11 punktów. Dziś powinno być podobnie. Ogólnie średnia na tym torze 2,3+. W pierwszym meczu tych drużyn było 8-7 dla Nilssona. A tutaj jeszcze +3. ???? Wyżej pisałem już o Kerze i mając to na uwadze nie straszne mi nawet ZZ. Jeśli nic nie jest na rzeczy to jest to dla mnie po prostu pewka.
Stuart Robson (-1) - Ulrich Ostergaard @1.72 Bet365 ⛔ 8-8
Typ na Robsona również zdecydowanie popieram i pobieram.
W zasięgu Ostergaarda tylko 2 punkty na parowym Greenwoodzie i 1 na Batesie. Robson 2 na Ostergaardzie, 1 na Greenwoodzie, 1 na Hallu i coś dorzuci z Woźniaka, Walaska i parowego Andersena, który ostatnio nie spisuje się najlepiej. Kolejny pewniaczek w moim odczuciu.
e: Pojawiły się kontrargumenty, że Nilsson jedzie dziś nie pod &#39;2&#39;, jak zawsze, a pod &#39;5&#39; i ma w związku z tym trudniejsze biegi. Ja odpowiadam, że jak jeździł pod dwójką to też całkowitej sielanki nie było, a byli tacy jeźdźcy jak m.in. Zagar, Nicholls, Holder czy inni trudniejsi rywale i też sobie wtedy radził. Kerr ma dziś z kolei z pozoru łatwe biegi i może pojechać nawet 7 razy. Jednak pisałem już o nim, a dodam jeszcze, że według mnie Nilsson raczej na pewno pojedzie 5 razy, bo Kennett zazwyczaj spala się w 15 i rzadko jest tam wystawiany, Bech jest słabszy, a gościowi Newmanowi raczej też nie oddadzą startu, tylko swoim. Tak więc jak widać obstaję przy swoim, ale przy takich opiniach, możliwe, że słusznych, typ może się komuś wydać już nie taki oczywisty.
@Świetlik: Jak pisałem o Nilssonie to jeszcze nie było postu. O dwie minuty mnie wyprzedziłeś. :mrgreen: No a Robsona trochę podprowadziłem. :razz:
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lakeside (-6) - Wolverhamtpon 1 @2.05 Bet365 ✅ 57:34
Pisałem niedawno o obu drużynach.
Typ bardziej przeciwko Wolverhampton, które wydaje się, że nie ma kim tu straszyć. 4 ostatnie mecze tego zespołu to tylko 1 wygrana i to jeszcze z półamatorskim składem Lakeside. Przegrywali u siebie i na wyjeździe z Kings Lynn, oba mecze dziesięcioma punktami. Również z póki co najsłabszą drużyną ligi przegrali i to w sposób zdecydowany, bo aż 53:37. A gdyby nie to, że jadący na gościu Garrity zdobył aż 13 punktów to porażka ta byłaby jeszcze bardziej sromotna. (...)
Wspomniałem, że goście nie mają dziś kim straszyć... No tak to wygląda. Formę obniżył Karlsson - we wspomnianych meczach zdobywał 11, 4 i 8 punktów. Lindgren cały czas, z wyjątkiem DPŚ, jeździ słabo. Wczoraj potwierdził to w Szwecji, gdzie wyraźnie brakowało mu prędkości. Freddie od początku sezonu nie przekonuje na wyjazdach w Anglii o czym świadczy średnia 1,655 punktu na bieg. Wells i Thorssell również prezentują się słabo w delegacjach. Nie można dużo spodziewać się po powracających po kontuzjach Musielaku i Blackbirdzie. Tobiasz bardzo słabo zaprezentował się wczoraj w Szwecji, a w Anglii ogólnie nie radzi sobie póki co najlepiej. Ponadto w Manchesterze trochę popadało i myślę, że Polak nie chcąc ryzykować odnowienia kontuzji, nie będzie dzisiaj zbyt waleczny. Podobnie sytuacja może się mieć z Blackbirdem. Pokazał się on z nie najlepszej strony w finale IM WB, który rozgrywany był na jego domowym torze. Podsumowując dzisiejszy skład Wilków - raczej nie ma się czego bać.
Od tamtego czasu niewiele się zmieniło, gdyż Wilki nie odjechały w między czasie żadnego spotkania. Może więcej czasu na rehabilitację miał Musielak i Blackbird, choć z tym pierwszym nie może być jeszcze najlepiej skoro odpuścił z własnej woli ligowy mecz w Polsce.
Z kolei o Lakeside:
Myślę, że dziś skończy się fatalna seria Młotów. Na początku sezonu miałem ich za ekipę własnego toru. Wyjazdowe przegrane zatem mnie nie dziwią. Ale w tej serii aż 4 mecze jechali u siebie. W każdym jednak bardzo niewiele brakowało do zwycięstwa. Przegrywali 2, 5, 4 i 2 punktami. Zawsze czegoś zabrakło, a najbardziej punktów juniorów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mecze te były rozgrywane z bardzo silnymi ekipami. Coventry i Poole to póki co dwie najlepsze drużyny na Wyspach, a Belle Vue złapało bardzo dobrą formę, co potwierdzili wczoraj, pokonując zdecydowanie Swindon na ich torze. Najciężej im wybaczyć wpadkę z Wolverhamtpon, kiedy na dwa wyścigi przed końcem wygrywali 42:36, a potem dostali 2x1:5. Dzisiaj jednak na powtórkę się nie zanosi.
Lakeside to jakiś fenomen. Drużyna, która przegrała 4 ostatnie domowe mecze ma w składzie trzech zawodników ze średnią domową +2. Mowa o Jonssonie, Nilssonie i Kennetcie. Wszyscy trzej dzisiaj pojadą i myślę, że przy takim składzie gości podtrzymają te statystyki.
Młoty jechały wtedy z Kings Lynn i zgodnie z moimi przewidywaniami wygrały z zaliczką +10 punktów. Ten mecz powinien zakończyć się podobnym wynikiem. Do składu wraca Lawson, a pod &#39;7&#39; znowu Birks więc można powiedzieć, że Lakeside dysponuje dzisiaj pełną mocą.
W pierwszym meczu tych drużyn w Thurrocku wygrały Wilki, a mecz miał niesamowity scenariusz. Do zwycięstwa goście potrzebowali 2x1:5 w ostatnich dwóch biegach i... zrobili to. Dzisiaj myślę, że Młoty nie dadzą nawet takiej szansy, gdyż jak wspomniałem jest wyższy poziom na juniorce (Ellis też znów takiej padaki nie powinien pojechać) i słabszego wtedy Doyle&#39;a zastąpi dziś Jonsson.
Hammers bardzo dobrze wykorzystali braki w składzie Kings Lynn i dziś powinno być podobnie z będącymi pod formą Wilkami. Na koniec dodam, że ci, jeśli przegrywali wyjazd (a działo się tak zawsze, oprócz wspomnianego meczu z Lakeside), różnica punktowa wynosiła co najmniej 8 punktów, a gospodarze w zwycięskich meczach domowych zawsze mieli co najmniej 11 punktów przewagi. Młoty będą chciały potwierdzić te statystyki, aby goście nie zgarnęli dziś ani jednego oczka, gdyż są przed nimi w tabeli.
Mecz na żywo w Polsat Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom