>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Witajcie! Mam do Was pytanie odnośnie zakładu w bet365.
Mecz 4 maja Coventry Bees - Lakeside Hammers
Postawiłem na linię Mikkel Bech Jensen poniżej 6
Wynik: M. Bech 1 0 2 -
Zawody przerwane po 10 wyścigach, wynik oficjalnie zaliczony. Jensen 3 punkty, czyli poniżej 6 punktów
Dostałem zwrot za ten zakład, tutaj regulamin http://help.bet365.com/pl/rules/rules-sports/107-pol
Mieliscie podobna sytuacje? doradce pisze, ze wynik nie został OKREŚLONY - dlatego zwrot. Cos mi się tu nie podoba
Miałem taką sytuację podczas GP w Warszawie. W największym skrócie chodzi o to, że miał 3 starty i mógł jeszcze pojechać ze 2 razy i mógłby wykręcić overa i dlatego nie zostało to określone. Jakbyś miał np under 7 pkt, a miałby do czasu przerwania 0,d,w na przykład to byś miał zwycięstwo.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Po prostu mógł jechać w jeszcze jednym biegu, tam zrobić 3 i mieć 6 - under by nie wszedł wtedy. Pierwsze zdanie regulaminu wszystko wyjaśnia i wszystko jest w porządku
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Ok dzięki. Moim zdaniem to trochę bez sensu, bo mecz został zaliczony. A w regulaminie nie jest napisane , że zawodnik musi pojechać minimum 3 lub 4 razy. Idąc takim tokiem rozumowania gdyby zawodnik miał 0 - - - w momencie przerwania zawodów, linia under 9 byłaby do zwrotu.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Witajcie! Mam do Was pytanie odnośnie zakładu w bet365.
Mecz 4 maja Coventry Bees - Lakeside Hammers
Postawiłem na linię Mikkel Bech Jensen poniżej 6
Wynik: M. Bech 1 0 2 -
Zawody przerwane po 10 wyścigach, wynik oficjalnie zaliczony. Jensen 3 punkty, czyli poniżej 6 punktów
Dostałem zwrot za ten zakład, tutaj regulamin http://help.bet365.com/pl/rules/rules-sports/107-pol
Mieliscie podobna sytuacje? doradce pisze, ze wynik nie został OKREŚLONY - dlatego zwrot. Cos mi się tu nie podoba

Ponadto, jeżeli mecz zostanie odwołany przed zakończeniem, wszystkie zaklady zostaną anulowane, chyba że wynik zakładu został już określony.
Tutaj w regulaminie masz chyba najlepiej określone co i jak i wszystko jest w pełni zrozumiałe - gdyby linia dotyczyła zakładu na over i zdobyłby w 3 wyścigach 7 punktów to miałbyś zakład wygrany - bo wynik został już określony.

W Twoim przypadku MJJ mógł jechać jeszcze na pewno jeden bieg - bo w Anglii pewni są praktycznie czterech startów w każdym meczu i mógł jeszcze zrobić trójkę jak napisali koledzy powyżej.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poole - Wolverhampton 1 (-12) @1.75 bet365 / 1.80 betsafe ✅

Główny i chyba jedyny kompletnie przekonujący mnie do grania tego typu argument to oczywiście brak lidera Wilków Petera Karlssona. Bez niego drużyna traci wszelkie szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Myślę, że Piraci nie dadzą im zdobyć nawet punkciku, gdyż tym samym zrewanżowaliby się za przedwczorajszy mecz, gdzie polegli 55:38. Motywacja powinna być zatem nie mała, aby powtórzyć taki wynik, tylko że w drugą stronę. Na domiar złego (nie dla mnie oczywiście) za &#39;Pikeja&#39; nie może startować Fredrik Lindgren, który ma drugą wyjazdową średnią w zespole. Tak więc Karlssona zastępować będzie raczej słaba na wyjazdach druga linia. Tak prezentują się słynne już w moich analizach średnie w zespole przyjezdnych:



Żaden z uczestników dzisiejszego meczu nawet nie zbliżył się do granicy 2 punktów na bieg w delegacjach. W takim wypadku nie może tu nastąpić nic innego jak wysoka wygrana gospodarzy. Jej głód powinien być ogromny, bo Piraci wygrali u siebie tylko raz, 8 kwietnia. A jest to drużyna o zdecydowanie większym potencjale. Widzę tutaj +20 w stronę Poole.

55:35. ;-)
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Elite League Poole - Wolverhampton 6.05, godz. 20:30
Chris Holder (Suma punktów zawodnika)
Typ: Powyżej 11 punktów
Kurs: 2.37 | 3,8/10 | Bet365

Typ: Dokładnie 11 punktów
Kurs: 7.50 | 1,2/10 | Bet365

Łącznie 5/10 po uśrednionym kursie 1,80.

✅ Chris Holder 13+1 (3,1*,3,3,3)



Zagrałem taki myk. Na pierwszy rzut oka linia na Holdera baaaardzo wysoka, ale jak się spojrzy na jego rozpiskę biegową, to już nie wygląda to tak groźnie ????

1. Watt, Holder - Lindgren, Thorsell
5. Holder, Starke - Thorsell, Blackbird
9. Holder, Starke - Wells, Bates
12. Watt, Holder - Musielak , Z/Z

Dwa wyścigi, w których każdy inny wynik, niż zwycięstwo Chrispy&#39;ego będzie jego zbłazem. Do tego dwa wyścigi, w których jako parowego będzie miał powracającego po kontuzji rodaka - Watta, a za rywali Thorsella, Musielaka, Lindgrena i kogoś jako ZZ. Z tej grupy tylko Lindgren wydaje się zawodnikiem, który może zagrozić Holderowi. Przy korzystnych wiatrach były mistrz świata może stuknąć nawet komplet. Dziś do tego nie jest potrzebna super forma, wystarczy solidność, bo rywale słabi. Jedyne czego się lekko obawiam to 15. wyścig, w którym zdarza się, że trenerzy puszczają przedziwne pary, niekoniecznie najsilniejsze. Nie ukrywam, że piąty start przydałby się Holderowi na zaklepanie tej punktówki, w przeciwnym wypadku musiałby być praktycznie bezbłędny (co również jest możliwe ;) ). Jednak uważam, że żadnych jajc nie będzie i Holder dostanie szansę w 15. wyścigu przypieczętowując swój dobry występ w dzisiejszym meczu, czego sobie i wszystkim grającym ten bet życzę ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
S. Nicholls over 6.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.75 ⛔
1, 1, 1, 3
Zarówno Swindon Robins, jak i Belle Vue Aces mają za sobą słaby początek sezonu. Rudziki w sześciu meczach wygrały trzykrotnie, a Asy mają na swoim koncie dwa triumfy i jeden remis w ośmiu pojedynkach. Obie drużyny zdobyły po 9 punktów i plasują się w ogonie tabeli Elite League.
BELLE VUE - wyjazd:
07.04 - Wolverhampton Wolves 41:49
S. Nicholls - 2, 3, 2, 2, 2 = 11 pkt
08.04 - King&#39;s Lynn Stars 43:50
S. Nicholls - 1, 2, 3, 3, 3 = 12 pkt
11.04 - Leicester Lions 40:50
S. Nicholls - 2, 1, 3, 3, 3, 1 = 13 pkt
24.04 - Coventry Bees 42:48
S. Nicholls - 2, 3, 1, 2 = 8 pkt + bonus
29.04 - Poole Pirates 45:45
S. Nicholls - 3, 1, 2, 2 = 8 pkt + bonus
Pięć wyjazdowych spotkań Belle Vue (jeden remis i cztery porażki) i we wszystkich &quot;Hot&quot; pokrywał powyższą linię punktową.
Rozkład biegów z udziałem Nichollsa:
3: Batchelor, Nicholls, Morris, Grajczonek
6: Morris, Zagar, Zengota, Nicholls
11: Grajczonek, Kildemand, Nicholls, Howarth
13: Nicholls, Batchelor, Zagar, Kildemand
Dziś rywale też nie byle jacy, ale myślę, że spokojnie Scott powinien ogarnąć siedem oczek.
bukmacher: STS

Do tego bez analizy:
G. Zengota under 7.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.70 ⛔
2, 3, d, 3
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
The Lakeside Hammers - Poole Pirates 2.15 Bet365 // 44-48 ✅
Peter Karlsson - Powyżej 9 pkt - 2.00 Bet365 // (3,3,1,1,0)= 8 pkt ⛔
Moim głównym argumentem przy tym typie jest to iż w dzisiejszym spotkaniu w składzie Poole wystąpią : dziadek Karlsson oraz Davey Watt czyli zawodnicy którzy w zeszłym sezonie reprezentowali barwy Młotów i byli ich liderami. Ponadto dwóch zawodników już wystąpiło w tym sezonie na torze w Lakeside ze świetnym rezultatem:pK -13 pkt (3,1,3,3,3) oraz Lewis Blackbird - 10 pkt (3,1,2,w,3,1*).
Uważam że dzisiaj zdecydowanie goście pojadą po zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kim Nilsson over 8 @1.90 365 ✅ na spokoju :cool:
Nilsson podłapał chyba jakąś kosmiczną formę na Wyspach. W ostatnim, przedwcześnie przerwanym meczu z Coventry zdobył ponad połowę punktów całej ekipy (13/24, ale liczymy 10, bo jechał z jokera; oczywiście w czterech startach). Jeszcze większy szacunek budzi to, że było to na wyjeździe, a w delegacjach Szwed do tej pory był dużo słabszy niż na swoim torze. Tutaj ma średnią biegopunktową na poziomie 2,381. Znaczy to tyle, że po prostu rzadko nie przyjeżdża pierwszy. Dobrą dyspozycję potwierdził 1 maja również w starciu z Bees: 2. Kim Nilsson - 11 (3,3,2,3). Mimo to Młoty przegrały, ale Nilsson i Kennett wygrywali z rywalami. Zaryzykuję więc stwierdzenie, że Szwed jest pewniakiem na tym torze i może wygrać z każdym. Dzisiaj myślę nie ma jakichś trudnych biegów. Na SF oczywiście znowu nieprawidłowa rozpiska, prawidłowo wygląda to chyba tak:
Schlein-Nilsson vs Watt-Holder
Nilsson-Ellis vs Holder-Starke
Nilsson-Ellis vs Gomólski-Blackbird
Schlein-Nilsson vs North-Karlsson
Parowi to gość Schlein i junior Ellis i myślę, że spokojnie będzie przyjeżdżał przed nimi. Watt spokojnie do zrobienia, bo po powrocie po kontuzji na razie jedzie kupę. Starke to jeden z gorszych juniorów w lidze i pokonanie go będzie obowiązkiem. North, Gomólski i Blackbird prezentują solidny poziom, ale nie myślę, że na tyle wysoki, aby pokonać Nilssona w takiej formie na jego torze. Największe problemy będą z Holderem i Karlssonem, ale linia nie jest za wysoka i daje trochę zapasu strat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Leicester Lions - Coventry Bees (-4) 1.72 @ Bet365 ✅
Lwy bez Bjarne i Walaska. Nie widzę innego wyniku niż zwycięstwo Charissa i spółki. Pszczoły powinny gładko zwyciężyć wykorzystując osłabienie gospodarzy.
edit.
Wiem, że nie ma to sensu, ale miałem problemy z łączem ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jaki jest sens wklejania posta 3 minuty po rozpoczęciu meczu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
lancev 984

lancev

Użytkownik
Nick Morris (-2) - Josh Grajczonek 1 @2.37 365 ✅ spooookój od początku ????
Szczerze mówiąc czekałem na coś innego odnośnie oferty do tego meczu. Polowałem na over Cooka i niższą linię na handi. Tutaj jednak kurs przyciągnął moją uwagę. Morris to obecnie trzeci najskuteczniejszy jeździec ligi. Co prawda na wyjeździe &#39;tylko&#39; 1,769, ale jest to uwarunkowane tym, że tych wyjazdów było dopiero 2, a w tym pogrom z Lakeside, gdzie cała drużyna pojechała po prostu fatalnie. Oprócz tego był mecz w Kings Lynn z bardzo mocnymi u siebie Gwiazdami, gdzie Morris przywiózł 11 punktów. Dziś również powinien być liderem swojego zespołu. W parze jeździć będzie z Zengotą, który jest bardzo kiepski na wyjazdach i Batchelorem, który niby błysnął w niedzielę w Rybniku, jednak w Anglii zawodzi po powrocie po kontuzji. Najlepszym dowodem jest mecz z 7 maja, kiedy to Swindon było gospodarzem i Troy na swoim torze zdobył zaledwie 4 punkty. Grajczonek z kolei ma bardzo trudnych parowych. Nie spodziewam się, aby przyjeżdżał przed Nichollsem czy Cookiem, którzy u siebie są piekielnie mocni. W bezpośrednich pojedynkach, a będzie ich dwa, spodziewam się zwycięstw Nicka. We wspomnianym meczu obu ekip było 1:1, lecz w ostatnim biegu Morris zaliczył jakąś wpadkę i przyjechał ostatni, co zdarza mu się ostatnio bardzo rzadko. Nie bez znaczenia będzie również fakt, że Grajczonek niemal na pewno pojedzie zaledwie 4 biegi, a Morris ma duże szanse na dodatkowy start.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
Belle Vue - Swindon
Grzegorz Zengota
powyżej 4 2.20 @Bet365 ⛔ tragedia i tylko tyle można napisać...

Wiem, że Grzesiowi nie wiedzie się najlepiej w Elite League, aczkolwiek linia wystawiona na niego jest bardzo niska i warta zaryzykowania. Tak na dobrą sprawę wystarczą być może 2 starty aby pokryć linię. Nie jechał wczoraj w polskiej lidze - być może to go zmotywuje do lepszego występu.
 
sancho-pansa 41

sancho-pansa

Użytkownik
Nick Morris (-2) - Josh Grajczonek 1 @2.37 365
Szczerze mówiąc czekałem na coś innego odnośnie oferty do tego meczu. Polowałem na over Cooka i niższą linię na handi. Tutaj jednak kurs przyciągnął moją uwagę. Morris to obecnie trzeci najskuteczniejszy jeździec ligi. Co prawda na wyjeździe &#39;tylko&#39; 1,769, ale jest to uwarunkowane tym, że tych wyjazdów było dopiero 2, a w tym pogrom z Lakeside, gdzie cała drużyna pojechała po prostu fatalnie. Oprócz tego był mecz w Kings Lynn z bardzo mocnymi u siebie Gwiazdami, gdzie Morris przywiózł 11 punktów. Dziś również powinien być liderem swojego zespołu. W parze jeździć będzie z Zengotą, który jest bardzo kiepski na wyjazdach i Batchelorem, który niby błysnął w niedzielę w Rybniku, jednak w Anglii zawodzi po powrocie po kontuzji. Najlepszym dowodem jest mecz z 7 maja, kiedy to Swindon było gospodarzem i Troy na swoim torze zdobył zaledwie 4 punkty. Grajczonek z kolei ma bardzo trudnych parowych. Nie spodziewam się, aby przyjeżdżał przed Nichollsem czy Cookiem, którzy u siebie są piekielnie mocni. W bezpośrednich pojedynkach, a będzie ich dwa, spodziewam się zwycięstw Nicka. We wspomnianym meczu obu ekip było 1:1, lecz w ostatnim biegu Morris zaliczył jakąś wpadkę i przyjechał ostatni, co zdarza mu się ostatnio bardzo rzadko. Nie bez znaczenia będzie również fakt, że Grajczonek niemal na pewno pojedzie zaledwie 4 biegi, a Morris ma duże szanse na dodatkowy start.
Popieram w całej rozciągłości ten typek. Morris pokazuje się z bardzo dobrej strony. Co ważne od jakiegoś czasu regularnie punktuje w okolicach dyszki. Grajczonek owal w Manchesterze ma obcykany ale nie ma co ukrywać, jest o klasę gorszy od swojego rodaka. Jeden i drugi pojadą spod trójeczki, więc czekają ich trudne wyścigi. Dwa razy spotkają się też w bezpośrednich pojedynkach i liczę, że Nick pokaże plecy Joshowi. W dodatku bardziej prawdopodobne jest, że Morris pokona Zagara lub Nichollsa, aniżeli Grajczonek miałby uporać się z będącym w gazie Kildemandem, czy nawet Batchelorem. No i jak już Lancev słusznie zauważył, młodszy z Kangurów ma większe szanse na start w biegu nominowanym, aniżeli Josh. Można powiedzieć, że Nick ma tylko dwóch „rywali” którzy mogą mu zabrać miejsce w 15. biegu (Pająk, Troy), z kolei Grajczonek ma trudniej. Zagar, Nicholls, Cook, czy nawet Fricke (już miał okazję w tym sezonie wystartować w ostatniej gonitwie) mogą się załapać do nominowanego wyścigu. No gdzie nie spojrzeć, tam wszystkie czynniki przemawiają za młodszym Kangurem ????
Elite League Belle Vue - Swindon 11.05, godz. 20:30
Josh Grajczonek (+2) - Nick Morris
Typ: Nick Morris
Kurs: 2.37 | 4.5/10 | Bet365
✅ Josh Grajczonek 6+1 (1,1,2*,2) - Nick Morris 11 (3,3,2,3)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A ja mam takie pytanie - może ktoś jest lepiej zorientowany: Polsat Sport to sobie jaja robi z transmitowaniem BEL? Od końca marca z tego co kojarzę mieli dwie transmisje. Nie wiem czy to Sky nie robi relacji czy może PS woli puszczać powtórki głupkowatej siatkówki niż live żużel
@down: o dzięki za kalendarz. sky dwie relacje w maju - miesiącu gdzie jest najwięcej żużla i to jedna z PL... pamiętam że w latach poprzednich transmisje były praktycznie co poniedziałek, pod koniec sezonu to już się nawet nudził człowiekowi angielski żużel a teraz bieda
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kings Lynn Stars (-10,5) - Wolverhampton Wolves 1 @1.80 STS ⛔ brakło punktu, brakło tego, że w 15 biegu mógł paść każdy inny wynik niż 1-5... ahh byłoby 9 dobrych betów pod rząd :razz:
Wahałem się czy grać, czy czekać na to, co zaproponuje całoroczny, ale wątpię, że popełnią taki błąd. No przynajmniej według mnie błąd. W ekipie Wilków tylko Peter Karlsson pokazuje coś na wyjazdach. Jest on jednak po więcej czy mniej udawanej chorobie, co również powoduje, że STS wystawił na niego linią o/u na poziomie 6,5... Nie wiem czy coś jest na rzeczy, jednak nie przejmuje się tym, gdyż Szwed jest chyba jedynym, który może dzisiaj solidnie zapunktować. Oprócz tego mamy Thorssella, Wellsa i gościa Howartha. Każdy z nich jest bardziej lub mniej słaby w delegacjach. średnie biegopunktowe to odpowiednio 0,889, 1,474, 1,389. Druga linia Gwiazd po prostu zmiażdży tę Wilków. Oprócz tego, uznawany przed sezonem za lidera, Fredrik Lindgren ostatnimi czasy bardzo zawodzi. Ostatnie wyjazdy to 5 i 6 punktów, a ogólnie średnia na poziomie 1.6. Juniorzy to Blackbird i Bates. O ile ten pierwszy może coś powalczyć, to nie należy spodziewać się dużej zdobyczy po tym drugim. Tak więc w moim odczuciu Wilki mają tutaj tylko dwie, i tak niepewne, strzelby. W zestawieniu z tym, co prezentują u siebie Gwiazdy, nie daje to większych szans na sukces. Ekipa Kings Lynn jest w gazie. świadczy o tym ostatnia domowa wygrana z liderem z Coventry w stosunku 49:41 i pewny triumf w delegacji z Leicester 34:50. Iversen mimo, że zawodzi w lidze polskiej, świetnie prezentuje się na swym domowym torze w Anglii. Optymistyczną prognozą może być również jego wczorajszy występ w Szwecji, gdzie zdobył czyściutki komplet punktów. Oprócz PUKa średnie na poziomie 2+ u siebie mają Lambert i Schlein. Niewiele do niej brakuje juniorowi Kerrowi, który myślę, że u siebie będzie powstrzymywał niezłego Blackbirda. Druga linia to kolejni Duńczycy - Bjerre i Porsing. Średnie co prawda ledwo powyżej 1,5, jednak jak wspomniałem druga linia Wilków jest i tak dwa razy gorsza i powinni oni z nimi wygrywać. Ostatnio Wilki przegrywały w takim stosunku ze Swindon i Poole i myślę, że podobnie będzie z będącymi w dobrej formie Gwiazdami.
Do tego typu można dorzucić mecz z ligi duńskiej, gdzie Holsted będzie podejmować Grindsted. Nicki Pedersen, Klindt, Rasmus Jensen i Kasper Lykke Nielsen to nieźli rajderzy. Z pewnością taki zestaw gwarantuje więcej niż Jepsen Jepsen i Mirosław Jabłoński. Reszta jeźdźców odegra moim zdaniem &#39;mniejszą&#39; rolę w tym spotkaniu. Holsted na swoim torze powinno spokojnie wygrać. Ako @2+.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Post pod postem, ale minęło 5,5h więc myślę, że nikt się nie obrazi. ????
Robert Lambert (-3) - Jacob Thorssell 1 @2.10 365 ✅ izzi
Handi wysokie, ale myślę, że spokojnie do pokrycia. Nie mam wątpliwości, że Lambert będzie lepszy w dwóch bezpośrednich pojedynkach, a to już mamy +2 punkty. Myślę tak, gdyż Thorssell to obecnie jeden z najgorszych zawodników ligi. Średnia na poziomie 1,088 to wstyd dla zawodnika, który zapowiadał się na solidnego rzemieślnika ligi angielskiej. Jeszcze gorzej jest na wyjazdach, bo tam Szwed nie dobił nawet do granicy 1 punktu. Fatalna statystyka. Lambert z kolei sklasyfikowany jest na piątym miejscu najskuteczniejszych jeźdźców. U siebie 2,364 punktu na bieg. Obecnie statystyka ta jest lekko przekłamana, gdyż młody Brytyjczyk w pierwszym meczu u siebie zrobił komplet 16+2, a w kolejnych meczach 8, 6, 6. Wielu w tym momencie pokręciłoby nosem, gdyż wyniki te nie budzą jakiegoś szacunku, jednak nie ja. Co naprawdę warte uwagi to to, że młody Lambert w każdym z tych meczów miał w parze bardzo silnego juniora Lewisa Kerra. W tym spotkaniu będziemy mieli zmianę w ekipie Gwiazd na pozycjach juniorskich i Lambert pojedzie nie z zawodnikiem ze średnia domową na poziomie 1,875, a z młodym Ashleyem Morrisem czyli obecnie najgorszym ze sklasyfikowanych zawodników w lidze (średnia u siebie 1,00 wyrobiona głównie na juniorach przyjezdnych). Nie ma takiej opcji, aby Lambert tracił na nim punkty, w przeciwieństwie do poprzednich meczów. Z kolei Thorssell na domiar, dla siebie, złego pod szóstką ma Blackbirda czyli jednego z lepszych jeźdźców Wilków i tu z kolei nie widzę większych szans, aby Szwed te punkty zdobywał. Podsumowując Lambert jest zdecydowanym &#39;pewniakiem&#39; w pojedynku bezpośrednim i będzie miał znacznie łatwiejsze pozostałe biegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
lancev 984

lancev

Użytkownik
Swindon (-2) - Leicester 1 @1.83 ✅
Swindon @1.61 ✅
Swindon po 8 biegach @1.72 ✅
Wszystko bet365 (całoroczny).
Leicester jest strasznie cienkie. Potężne zawirowania ze składem sprawiają, że Lwom nie wiedzie się dobrze. Ostatnio dwie domowe porażki i to zdecydowane, bo różnicami 6 i 16 punktów. Do tej pory dwa wyjazdy, co prawda bardzo dawno, ale oba sromotnie przegrane 27 i 18 punktami. Swindon po porażce w pierwszy meczu u siebie, po kolei pokonywało Lakeside (+4), Kings Lynn (+18), Wolverhampton (+13) i Belle Vue (+6), a ostatnio dobrze zaprezentowali się na torze Asów, przegrywając zaledwie dwoma punktami. Wszystkie te ekipy, które odjeżdżały ze Swindon z niczym, moim zdaniem dysponują większym potencjałem niż Lwy z Leicester. Mają one przede wszystkim potężną dziurę w postaci Lewisa Bridgera, który nigdzie nie ścigał się od zeszłego roku oraz jednego z najsłabszych juniorów ligi Simona Lamberta, który wyjazdową średnią ma na poziomie 0,375... Do tego słabo w Anglii prezentują się Walasek i Woźniak. Ten drugi nawet nieźle ostatnio zaprezentował się w domowej potyczce, jednak nie sądzę, aby powtórzył to na wyjeździe. Z resztą tego samego spodziewam się po Walasku, ten zawodnik jakoś zupełnie nie pasuje mi na Anglię. Pojechał w obu wyżej wspomnianych wyjazdach Leicester i w sześciu biegach zdobył 2 punkty... Nic więcej chyba nie trzeba mówić. Kąsać będą z pewnościa Doyle, Schlein i Newman jednak nie są oni pewniakami do kompletów i kilka wyścigów z jeźdźcami Robins z pewnością przegrają. Swindon dominuje i na pierwszej linii, i na drugiej, i mimo wszystko na pozycjach juniorskich. Wright jeździ na swoim torze całkiem nieźle i może powalczyć z Newmanem, a skoro mecz jest w Swindon to Rose będzie z pewnością lepszy od Lamberta.
W składzie Robins zabraknie Petera Kildemanda i będzie stosowane za niego ZZ. Ale czy to naprawdę aż tak duże (jakieś na pewno) osłabienie, gdy jechać za niego mogą i kapitalny Morris (druga średnia w lidze, pewniak na ten tor, z resztą pisałem wyżej o nim), i Batchelor, który ostatnio już nieźle zaprezentował się w lidze i w GP, a wcześniej bardzo dobrze w Polsce. Również Howarth jest u siebie bardzo pewnym punktem. Średnia na poziomie 1,857 przy zawodniku z numerem 2 mówi sama za siebie. Do tego mamy Zengotę - również bardzo solidne 1,882.
Swindon nawet mimo ZZ powinno spokojnie uporać się z Leicester i brałbym tutaj nawet handi na poziomie -6.

Ponadto pokuszę się o wytypowanie h2h zawodników.
Zengota (-1) - Walasek 1 @1.80 ✅
Bardzo duża szansa na dodatkowy start Zengoty.
Znajomość toru z całą pewnością na jego korzyść.
Walasek ostatni raz na Wyspach ścigał się 13 kwietnia.
Walasek prezentował się do tej pory FATALNIE na wyjazdach.
Howarth (-1) - Woźniak 1 @1.53 ⛔ 3-0 w jednym biegu pozamiatało. Najniższy kurs... :mrgreen:
Podobna sytuacja co wyżej. Możliwość dodatkowego startu, a nawet jeśli nie to Anglik jeździ na swoim torze bardzo, bardzo solidnie. Woźniak z kolei jeśli notuje dobre występy to jest to max 10 punktów u siebie więc nie powinien zaskoczyć nas tutaj dwucyfrówką. Więcej jest jednak słabych występów, o czym świadczy średnia 1,452 na mecz. Myślę, że dzisiaj powinno być bliżej tej drugiej opcji.
Na Zengocie i Howarthcie będzie dzisiaj duża odpowiedzialność, gdyż muszą godnie zastąpić Petera Kildemanda. Myślę, że do meczu podejdą przygotowani i skoncentrowani. Jeśli wszystko pójdzie po ich i mojej myśli (a wszystko mi mówi, że tak będzie), powinno się tutaj wieczorem zazielenić. Miejmy nadzieję. :razz:
Bridger poniżej 3 @3.50 ✅
Akurat w jego przypadku to, że się wsiądzie na motor po ponad pół roku przerwy i się zacznie wygrywać, nie jest wcale wykluczone. Ale nie dziś. Nie jak jedzie pod &#39;3&#39;, a naprzeciw ma takich rywali. W dodatku na wyjeździe. Nie na podstawionym na ostatnią chwilę sprzęcie (wcześniej miał jeździć w Coventry, ale obraził się, bo nie kupili mu motoru). Poza tym skoro miał się już nie ścigać w tym sezonie to jaki on może mieć team... Kto mu poustawia te motory (albo jeden motor) ? W konfrontacji z zawodnikami Robins nie daję mu żadnych szans. Jedyną opcją na jakiś łup będzie to, że dwa razy jedzie w parze z Woźniakiem. Choć i tu nie dawałbym większych szans. Kurs z serii pułapka bukmachera.

Wooooohooooooooooooo !
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom