>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2015

Status
Zamknięty.
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Lewis Blackbird +1 - Jason Garrity -1 typ: Garrity -1 bet365 1.83
3pkt vs 8pkt ✅ jednak dobrze pisałem że Jasonowi niesamowicie leży ten tor. Myślę że gdyby nie gorąca głowa i trochę więcej pokory to mógł nawet zdobyć komplet młody Anglik.
W ostatnim meczu drużyny Coventry na wyjeździe Garrity zdobył w 4 startach 12 pkt (3,3,3,3). Widać u niego tendencję zwyżkową jeżeli chodzi o punktowanie na wyjazdach. Ponadto w zeszłym sezonie świetnie śmigał na torze w Wolverhampton zdobywając odpowiednio: 9 (3,3,3,d,d) , 17 (3,2,3,3,3,3) oraz w finale IMWB 9 (0,2,1,3,3 ) zajmując ostatecznie 5 miejsce. Typ jest o tyle ryzykowny gdyż jego rywal również notuje świetne występy zwłaszcza u siebie na torze lecz mam nadzieje że w bezpośrednich pojedynkach lepszy okaże się 21 letni Brytyjczyk
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Mnie z kolei kusiło na odwrót, ale stwierdziłem, że para zbyt nieprzewidywalna. Dorzuciłem za to Kinga z Musielakiem po @1.90, ale to już bez analizy, bo w pracy siedzę. No i jeszcze perełka z Betsafe - Nicholls - Bjerre 1 @1.50 pewka. Powodzenia wszystkim !
Aha - pierwszy typ z 365.
@down Skoro nikt nic nie napisał to znaczy, że ciężko wytypować. :razz:
2x ⛔ za dużooo i sie zemściło :/
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
To jako laik jeszcze zapytam bo nikt tego tu nie analizował zbyt dokładnie jakie szanse ma zespół Coventry na wyjeździe z z druzyna Wolverhampton?
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Według mnie całkiem spore , świadczy o tym min: ich dyspozycja na meczach wyjazdowych. Aczkolwiek mecz, meczowi w EL nie jest równy. Wszystko zależy od formy liderów pszczół Hansa Andersena i Harrisa . W zeszłym sezonie 2 mecze w Wolverhampton były na styku, raz wygrali gospodarze 47-43 następnym razem zwyciężyli przyjezdni minimalnie 44-46. Ciężki mecz do wytypowania.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
P. Karlsson over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.60 ✅
e: 3, 3, 3 i po trzech startach można księgować!
e1: w czwartym starcie 2 punkty (porażka z Kylmaekorpim) - w ogólnym rozrachunku 11 oczek w czterech startach

Tak naprawdę wszystko o Peterze napisał w swojej analizie Lancev.
Znajomość jego toru w Wolverhampton można porównać chyba tylko i wyłącznie do znajomości toru w Bydgoszczy przez Tomasza Golloba!

27.03
Coventry Bees - Wolverhampton Wolves 50:42

P. Karlsson - 3, 3, 6, 3, 2, 3 = 20 pkt
07.04
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 49:41
P. Karlsson - 1, 2, 3, 3, 1 = 10 pkt
20.04
Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers 52:38
P. Karlsson - 3, 0, 3, 3 = 9 pkt
24.04
Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves 44:46
P. Karlsson - 3, 1, 3, 3, 3 = 13 pkt

Patrząc na powyższe występy Pikeja biorę ten typ w ciemno. Linia na poziomie 8.5 pkt moim skromnym zdaniem co najmniej o jedno oczko zaniżona - in plus dla grających (w razie jakiegoś defektu nie przekreśla szansy na końcowy sukces).

bukmacher: STS
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kings Lynn - Coventry: Harris under 6,5 w czterech startach @2.05
Poole - Belle Vue 1 @1.15
Holsted - Holstebro 1 @1.10
AKO: 2.59 ⛔
STS
Harris po dobrym początku sezonu obniżył loty. Tylko 6 punktów w pięciu startach przedwczoraj w Wolverhampton, 2 punkty w niedzielę w lidze polskiej czy niespełna tydzień temu 7 punktów u siebie z Belle Vue. 22 kwietnia jechał nawet na tym torze przeciwko dzisiejszym gospodarzom jako gość w ekipie Swindon i zdobył... 6 punktów w pięciu startach. Kings Lynn wygrywają u siebie dosyć pewnie (min. wygrana to 7 punktów z Belle Vue, co było małą niespodzianką). Cały skład wozi dobre punkty, nie ma wyraźnych dziur. Przy takim kolektywie zawsze drużynie przyjezdnej ciężko o punkty. Dla mnie świadczy to tyle, że każdy z seniorów Gwiazd jest w stanie pokonać tutaj Harrisa. Parowo Anglik jeździć będzie z Kingiem i Andersenem więc też nie najłatwiej. Jak zwykle spojrzałem sobie na układ biegów i policzyłem na ile optymalnie stać tutaj Chrisa.
Bieg 3: Bjerre, Harris, Schlein, King
Bieg 6: Schlein, Andersen, Porsing, Harris
Bieg 11: King, Iversen, Harris, Lambert
Bieg 13: Harris, Bjerre, Andersen, Iversen
No nie wychodzi mi tutaj powyżej 6 za nic. Widzę coś w stylu 2, 1, 2, 1 maksymalnie. W pierwszej fazie kluczowa będzie dyspozycja Schleina, jednak u siebie Australijczyk powinien podołać. Dużo również będzie zależeć od nieobliczalnego Bjerre. Do tej pory u siebie 8, 11, 5. Liczę, że to będzie dobry dzień Duńczyka i moje typowania okażą się zawyżone.
Na podbitkę dwa typy na mecz. Nie spodziewam się tutaj po prostu żadnych niespodzianek, żeby nie powiedzieć sensacji, gdyż nie ma do nich żadnych przesłanek.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Ja byłbym ostrożny z tym Bomberem - jak Schlein pokaże swoje to owszem będzie ciężko ale to jednak Anglia - nie rozumiem w tej analizie nawiązania do tego co Bomber zrobił w weekend w Polsce. Przecież tory w Anglii, a tory w Polsce to inna bajka, a Bomber jeśli przejrzysz statystyki z GP czy meczów w Bydgoszczy nigdy tam nie jeździł dobrze - raz chyba miał wyskok że się zakręcił koło 10 punktów - a tak to nigdy powyżej czterech. Dla mnie Polski nie ma co równać z Anglią.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Poole Pirates - Belle Vue Aces 1 1.15 ⛔
Holsted Speedway Klub - Holstebro Speedway Klub 1 1.10 ✅
Lancev: &quot;Na podbitkę dwa typy na mecz. Nie spodziewam się tutaj po prostu żadnych niespodzianek, żeby nie powiedzieć sensacji, gdyż nie ma do nich żadnych przesłanek.&quot;
Nic dodać nic ująć! Podpisuje się pod tym obiema rękami.

King&#39;s Lynn Stars - Coventry Bees: N. K. Iversen over 8.5 (w pierwszych czterech startach, bez bonusów i jokerów) 1.60 ✅
KING&#39;S LYNN STARS - dom:
26.03 - Poole Pirates 46:43 (tEL)
N. K. Iversen - 3, 2, 2, 3, 2 = 12 pkt + bonus
31.03 - Lakeside Hammers 58:34
N. K. Iversen - 1, 3, 3, 3 = 10 pkt
08.04 - Belle Vue Aces 50:43
N. K. Iversen - 3, 1, 2, 3 = 9 pkt
22.04 - Swindon Robins 53:40
N. K. Iversen - 3, 2, 3, 3, 2 = 14 pkt
Gwiazdy u siebie wciąż niepokonane, cztery mecze - cztery zwycięstwa i we wszystkich spotkaniach PUK pokrywał over punktowy.
Fakt, jego ostatnie występy nie są oszałamiające i trudno nie zauważyć, że jest jakiś kryzys. Zaczęło się w czwartek w wyjazdowym spotkaniu ze Swindon, gdzie wygrał tylko jeden z pięciu wyścigów. Kolejno - sobota, Gorzów i WSL, gdzie po zwycięstwie w pierwszym swoim starcie potem dowoził do mety tylko trzecie pozycje. Następnie - niedziela, GKM - Stal, 3 pkt (1, 1, 0, 1) mówią same za siebie. Jakby było tego mało - poniedziałek, Belle Vue - King&#39;s Lynn. Indywidualnie Duńczyk zdobył osiem oczek z dwoma bonusami i też warto zaznaczyć, że nie odniósł żadnego zwycięstwa.
Po dniu przerwy od ścigania powrót na domowy tor w Anglii. Gdzie się, więc odbudować jak nie tu?
Rozkład biegów z udziałem Iversena:
1: Lambert, Robson, Iversen, Andersen
7: Iversen, King, Bjerre, Kylmaerkopi
11: King, Iversen, Harris, Lambert
13: Harris, Bjerre, Andersen, Iversen

kurs ogólny: 2.02 ⛔
bukmacher: STS
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
z Harrisem mimo wszystko byłbym ostrożny, w zeszłym roku na torze w Kings Lynn robił odpowiednio:
Harris (w/2m,2*,6!,2,2*) = 12+2 pkt
Harris (2,4!,1,1,3) = 11 pkt
gość może zarówno zakręcić się obok komplety, jak i totalnie zawieść. Inna sprawa iż sts rozlicza wynik tylko w pierwszych czterech biegach więc scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny. Ja osobiście poczekam na linie na bet365.
Tak osobno pytając, to w bet365 nadal będzie liga duńska ? Miałem długą przerwę od bukmacherki i nie wiem czy coś się zmieniło.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Wie ktos jak wyglada rozpiska biegowa w Lidze dunskiej ? Lub posiada jakis link do archiwalnego programu meczowego z tej ligi ?
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dorzucam jeszcze under 8 Northa @1.90 365. ✅
Do tej pory u siebie 3 i 5 punktów, głównie przez wykluczenia, upadki. Zawodnik bardzo chimeryczny. Nie rzadko zdarzają mu się również taśmy. Dziś w parze z Lawsonem/Gomólskim. Nie najgorzej dla niego, ale i nie najgorzej dla tego beta, bo Kacper dobrze tutaj jeździ. Lawson to też już nie ogórek (8 kwietnia na tym torze zdobył 12 punktów, co prawda później jako gość w Poole słabo, bo 4 oczka). Po drugiej stronie barykady takie nazwiska jak Zagar czy Nicholls, z którymi ciężko się będzie Dakocie uporać. W starciu z Australijczykiem nie bez szans są również jego rodak Fricke czy Cook. 8 punktów to wysoka linia, jak na tak nierównego jeźdźca.
Poole - Belle Vue 2 (+12) @1.90 365 ✅
Asy nie przegrały jeszcze tak wysoko na wyjeździe. Dotychczasowe wyniki:
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 49 : 41
Kings Lynn Stars - Belle Vue Aces 50 : 43
Leicester Lions - Belle Vue Aces 50 : 40
Coventry Bees - Belle Vue Aces 48 : 42
Poole pokonało Hammers u progu sezonu +14, ale potem przegrali z Coventry -9 (to samo Coventry, które u siebie tylko +6 z BV). Poole osłabione brakiem Janowskiego. Wynik podgonić można jokerem. Skłaniam się ku Asom przy tej linii.
@down Żadnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dorzucam jeszcze under 8 Northa @1.90 365.
Do tej pory u siebie 3 i 5 punktów, głównie przez wykluczenia, upadki. Zawodnik bardzo chimeryczny. Nie rzadko zdarzają mu się również taśmy. Dziś w parze z Lawsonem/Gomólskim. Nie najgorzej dla niego, ale i nie najgorzej dla tego beta, bo Kacper dobrze tutaj jeździ. Lawson to też już nie ogórek (8 kwietnia na tym torze zdobył 12 punktów, co prawda później jako gość w Poole słabo, bo 4 oczka). Po drugiej stronie barykady takie nazwiska jak Zagar czy Nicholls, z którymi ciężko się będzie Dakocie uporać. W starciu z Australijczykiem nie bez szans są również jego rodak Fricke czy Cook. 8 punktów to wysoka linia, jak na tak nierównego jeźdźca.
Jest jakiś limit startów?
e: Odpowiedź wyżej. Post do usunięcia.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Duża niespodzianka w Poole biorąc pod uwagę formę asów.
A odnośnie Bombera miałem rację - zrobił 8 w pierwszych czterech startach.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Witam wszystkich. Ma ktoś jakieś info odnośnie składów na dzisiejszy mecz Swindon-Wolves?
Swindon:
1. Peter Kildemand
2. Kyle Howarth
3. Nick Morris
4. Rory Schlein (gość)
5. Troy Batchelor
6. Lewis Rose
7. Charles Wright
Wolverhampton:
1. Fredrik Lindgren
2. Ricky Wells
3. Joonas Kylmaekorpi (gość)
4. Peter Karlsson
5. Jacob Thorssell
6. Lewis Blackbird
7. Nathan Greaves
źródło: sportowefakty.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom