>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

A 861

amigo007

Użytkownik
Też jestem ciekaw, parę osób w tym wątku wcześniej informowało że cofali im wypłaty bez żadnej gry... Przydało by się wiedzieć czy tak jest już zawsze.
 
R 0

robbert88

Użytkownik
A sprawdził ktoś, czy wpłaty przez MB kwalifikują się do tej promocji? W zakładce wpłaty za pomocą MB pokazuje mi co prawda &quot;Jesteś uprawniony do otrzymania bonusu...&quot;, ale niżej widnieje też &quot;UWAGA: depozyty dokonywane za pomocą Moneybookers są wykluczone z wszelkich promocji!!! &quot; Wie ktoś, jak to teraz wygląda w praktyce?
 
D 319

defox

Użytkownik
Jeszcze wczoraj miałem 50Euro od nastepnego depozytu a dzisiaj widnieje taki komunikat:
Gratulacje! Zapewniłeś sobie bonus od następnego depozytu.
Podwoimy Twoją kolejną wpłatę w ramach promocji przedstawionej w e-mailu, który od nas otrzymałeś. Powodzenia przy stawianiu zakładów w Betclic.

w mailu który przyszedł przedwczoraj było 10Euro
e: jednak jest +50 Euro ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłaciłem 200zł, dostałem bonus 200zł. Chciałem wypłacić depozyt, przed zleceniem wypłaty zapytałem się na czacie (bez żadnych szczegółów że dostałem bonus itd.) jaką kwotę mogę wypłacić. I poinformowano mnie, że nic. Przed zleceniem wypłaty depozyt MUSI BYĆ co najmniej 1 raz obrócony po dowolnym kursie, na dowolnych zdarzeniach.
 
A 0

arek90

Użytkownik
1. Aby skorzystać z oferty, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu za pomocą karty lub przelewu. Możesz skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
wiec chyba wplaty przez MB nie beda kwalifikowane do bonusu.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Możesz stawiać wszystko. Tylko należy pamiętać, że jeżeli idzie singiel to musi być po kursie 1.50 i w opcji trójdrożnej, jeżeli AKO to nie muszą być trójdrożne, ale oczywiście łączny kurs musi powyżej 1.50. Dla przypomnienia obracamy bonusem 3 razy i depozytem raz.
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
Nie moge skumac tych tekstow depozytem raz (cala kwota wplacona, to rozumiem) ale bonusem 3razy (tego juz nie kumam) Da sie jakos wybrac czy stawiac kase z bonusu czy z depozytu&gt;? Nie ogarniam
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Jak wpłacasz 200zł dostajesz bonus 200zł, musisz postawić 600zł łącznie po kursie 1,50 i masz obrócony bonus. Pozdrawiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wszystko po staremu. Wpłaciłem 200 dostałem drugie tyle. Wypłaciłem depozyt bez obrotu i postawiłem kupon za bonus. Właśnie doszła do mnie wypłata na MB (depozyt+wygrane z bonusu)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hmm no to widocznie albo miałeś szczęście, albo na live czacie ściemniają. Mi 2 różne osoby na live czacie powiedziały, że każdy depozyt musi być postawiony przynajmniej raz po dowolnym kursie na dowolne zdarzenie. Spytałem się a co będzie jak zlecę wypłatę depozytu bez gry, to odpowiedzieli że zostanie on anulowany. Czyli wychodzi na to że niepotrzebnie ryzykowałem :)
 
Do góry Bottom