>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

A 861

amigo007

Użytkownik
Też jestem ciekaw, parę osób w tym wątku wcześniej informowało że cofali im wypłaty bez żadnej gry... Przydało by się wiedzieć czy tak jest już zawsze.
 
R 0

robbert88

Użytkownik
A sprawdził ktoś, czy wpłaty przez MB kwalifikują się do tej promocji? W zakładce wpłaty za pomocą MB pokazuje mi co prawda &quot;Jesteś uprawniony do otrzymania bonusu...&quot;, ale niżej widnieje też &quot;UWAGA: depozyty dokonywane za pomocą Moneybookers są wykluczone z wszelkich promocji!!! &quot; Wie ktoś, jak to teraz wygląda w praktyce?
 
D 319

defox

Użytkownik
Jeszcze wczoraj miałem 50Euro od nastepnego depozytu a dzisiaj widnieje taki komunikat:
Gratulacje! Zapewniłeś sobie bonus od następnego depozytu.
Podwoimy Twoją kolejną wpłatę w ramach promocji przedstawionej w e-mailu, który od nas otrzymałeś. Powodzenia przy stawianiu zakładów w Betclic.

w mailu który przyszedł przedwczoraj było 10Euro
e: jednak jest +50 Euro ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłaciłem 200zł, dostałem bonus 200zł. Chciałem wypłacić depozyt, przed zleceniem wypłaty zapytałem się na czacie (bez żadnych szczegółów że dostałem bonus itd.) jaką kwotę mogę wypłacić. I poinformowano mnie, że nic. Przed zleceniem wypłaty depozyt MUSI BYĆ co najmniej 1 raz obrócony po dowolnym kursie, na dowolnych zdarzeniach.
 
A 0

arek90

Użytkownik
1. Aby skorzystać z oferty, musisz być nowym użytkownikiem oraz musisz dokonać pierwszego depozytu za pomocą karty lub przelewu. Możesz skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24.
wiec chyba wplaty przez MB nie beda kwalifikowane do bonusu.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Możesz stawiać wszystko. Tylko należy pamiętać, że jeżeli idzie singiel to musi być po kursie 1.50 i w opcji trójdrożnej, jeżeli AKO to nie muszą być trójdrożne, ale oczywiście łączny kurs musi powyżej 1.50. Dla przypomnienia obracamy bonusem 3 razy i depozytem raz.
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
Nie moge skumac tych tekstow depozytem raz (cala kwota wplacona, to rozumiem) ale bonusem 3razy (tego juz nie kumam) Da sie jakos wybrac czy stawiac kase z bonusu czy z depozytu&gt;? Nie ogarniam
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Jak wpłacasz 200zł dostajesz bonus 200zł, musisz postawić 600zł łącznie po kursie 1,50 i masz obrócony bonus. Pozdrawiam
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wszystko po staremu. Wpłaciłem 200 dostałem drugie tyle. Wypłaciłem depozyt bez obrotu i postawiłem kupon za bonus. Właśnie doszła do mnie wypłata na MB (depozyt+wygrane z bonusu)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hmm no to widocznie albo miałeś szczęście, albo na live czacie ściemniają. Mi 2 różne osoby na live czacie powiedziały, że każdy depozyt musi być postawiony przynajmniej raz po dowolnym kursie na dowolne zdarzenie. Spytałem się a co będzie jak zlecę wypłatę depozytu bez gry, to odpowiedzieli że zostanie on anulowany. Czyli wychodzi na to że niepotrzebnie ryzykowałem :)
 
Do góry Bottom