>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

L 9

longu

Użytkownik
róznie to bywa czasem sie da czasem nie!! ale ogolnie nie polecam wyplacania wlasnych środków ( zobaczysz przy wysokiej wygranej)
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Czy jest możliwość wypłaty własnych środków po dodaniu bonusu, tak żeby grać tylko bonusem?
najlepsze rozwiązanie aby to sprawdzić to
wejść w zakładkę wypłata
i tam masz opisane
stan konta. bonusowy stan konta,kwota możliwa do wypłaty
 
J 0

jamall

Użytkownik
Witajcie ,czy ma moze ktos z was jeszcze problemy z wypłata na konto bankowe z BT ?????
Ostatnio BT zaszalał i kilkakrotnie przez ostatnie dwa tygodnie przyznano mi bonus do wpłaty po 400 pln , a wiec długo nie myśląc skusiłem się jak zawsze , ciekawe czy to nie podpucha na koniec .
Przez ostatnie pół roku wypłaty zawsze do mnie docierały na konto po dwóch dniach .
Wypłacilem kwote dnia 5.07 o godzinie 13:20 na konto , byla ona standardowo w CZWARTEK RANO (pierwsza sesja 7.07) , lecz wypłacilem tez drugą wygrana dnia 5.07 o godz 14:27 i te pieniądze do dnia dzisiejszego już NIE DOTARŁY ...
Zawsze wypłaty zlecone tego samego dnia docierały do mnie podczas jednej sesji bankowej ( wspólnie ) teraz raptem tylko GODZINA różnic w wypłatach i kasy nie ma do dzisiaj ...
Co o dziwo support twierdzi iż wypłaty poszły ZGODNIE z planem ...
Ciekawe jak zgodnie z planem ,z koro przelewu brak ...
Nie poruszałbym tematu ,czekając do 13.07 ,jednak rozmawiałem ze znajomą , ma ona niestety identyczny problem :////

Czy ma ktoś jeszcze podobne problemy ??? Czy otrzymał ktoś z was wypłaty na konto zlecone po 5.07 po godz 14 ?
Z góry dzięki wszystkim za info .
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witajcie ,czy ma moze ktos z was jeszcze problemy z wypłata na konto bankowe z BT ?????
Ostatnio BT zaszalał i kilkakrotnie przez ostatnie dwa tygodnie przyznano mi bonus do wpłaty po 400 pln , a wiec długo nie myśląc skusiłem się jak zawsze , ciekawe czy to nie podpucha na koniec .
Przez ostatnie pół roku wypłaty zawsze do mnie docierały na konto po dwóch dniach .
Wypłacilem kwote dnia 5.07 o godzinie 13:20 na konto , byla ona standardowo w CZWARTEK RANO (pierwsza sesja 7.07) , lecz wypłacilem tez drugą wygrana dnia 5.07 o godz 14:27 i te pieniądze do dnia dzisiejszego już NIE DOTARŁY ...
Zawsze wypłaty zlecone tego samego dnia docierały do mnie podczas jednej sesji bankowej ( wspólnie ) teraz raptem tylko GODZINA różnic w wypłatach i kasy nie ma do dzisiaj ...
Co o dziwo support twierdzi iż wypłaty poszły ZGODNIE z planem ...
Ciekawe jak zgodnie z planem ,z koro przelewu brak ...
Nie poruszałbym tematu ,czekając do 13.07 ,jednak rozmawiałem ze znajomą , ma ona niestety identyczny problem :////

Czy ma ktoś jeszcze podobne problemy ??? Czy otrzymał ktoś z was wypłaty na konto zlecone po 5.07 po godz 14 ?
Z góry dzięki wszystkim za info .
Nie masz się czego obawiać. Mają przepisowe 5 dni roboczych na dostarczenie Twoich pieniędzy na konto. Ze strony buka na pewno nie ma podpuchy, a prawdopodobne jest to, że ta druga wypłata wyszła od bukmachera dopiero 7 lipca (dostałeś maile potwierdzające wypłaty?) także czekaj z cierpliwością.
Czasami sam bank ma opóźnienia w księgowaniu kasy, jakieś konserwacje itp itd. Ja miałem takie przypadki w banku BZWBK.
Pozdro.
 
D 5

dami21

Użytkownik
To nie wina banku tylko pewnie raczej na 100 % EARTHPORT , ta firma wysyła przelewy UNIBETOWI BETCIK także i oni co jakiś czas robią jakieś opóźnienia przypomnijmy sobie jak raz przez 2 tygodni nie wysłali przelewu a unibet twierdził że jest dobrze i wyszedł od nich jednak potem pisali że mają problemy techniczne w EARTHPORT (firma wysyłająca przelewy) więc trzeba czekać ... bo od strony bc na pewno zlecili przelew a EARTHPORT znowu jaja robi jak co jakiś czas ....
 
J 0

jamall

Użytkownik
A kasy dalej brak , czy jest ktoś na forum ,co nie cyka się jeszcze wypłacać kasy z BT i dostał te kasę w ostatnim czasie przelewem na konto ?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
jamall ja mam podobnie, 6.07 o 17.41 bodajże przyszedł mail potwierdzający wypłatę, a pieniędzy nie ma do dnia dzisiejszego na koncie, jak wyżej kolega powiedział, pieniądze zawsze przychodziły to teraz też przyjdą, trzeba zachować spokojną głowę i czekać, jak dojdą do ciebie to pisz ja też będę informował na biężąco
 
P 5

pasquallo

Użytkownik
dokładnie, to że przyjdzie to raczej pewne, niemniej jednak mam to samo co i Wy... Kasy ani widu ani słychu, a zlecona dobry tydzień temu...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też dostałem ten bonus w grach. Skorzystałeś już? Bardzo mnie ciekawi, czy można tak jak wcześniej od razu wypłacić depozyt zostawiając bonus? Czy teraz już wszystkim cofają wypłaty bez jednokrotnego obrotu depozytem? Ps. ten bonus jest ponoć także na sport.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dawno nie korzystałem z betclica, bo dawno nie wysłali żadnej ciekawej oferty. Zajrzałem jednak na konto i bonus do 200 PLN czeka na mnie. Z racji zmienianego ostatnio regulaminu spytałem czy bonus tak jak zawsze obowiązuje zarówno na grach jak i zakładach, dostałem odpowiedź pozytywną, więc wszystko po staremu. Bonus należy obrócić trzy razy, depozyt jednokrotnie.
 
Do góry Bottom