>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

aimar 0

aimar

Użytkownik
Betclick posypal sie z Bonusami
07/04/2011 60,00 zł freebet (darmowy zakład)

Bonus do 300,00 zł przy następnej wpłacie.
ładnie ładnie...az zal nie skorzystac;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zauważyłem pewną prawidłowość,jeśli zlecisz od bukmachera 1,2 wypłaty w krótkim czasie,to strzela na Ciebie focha i nie da Ci żadnej promocji do czasu,aż nie wpłacisz z powrotem i nie wtopisz tego,co wypłaciłes ???? Zleciłem niedawno 2 wypłaty i już nie mówię o tym,że nie łapię się na bonusy od depozytu,nie dają mi nawet darmowych spinów,które jak np, wczoraj,dostaje każdy:cool:Z resztą nie tylko Betclic tak robi,większość Bukmacherów,kolega wyżej pewnie sporo przegrał,lub ma tam niezły obrót,że dają mu takie bonusy;)Pzdr.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja takie coś: Jesteś uprawniony do otrzymania bonusu, aż do kwoty 80,00 zł przy następnym depozycie.
Czyli żeby otrzymać 80 zł muszę wpłacić 80 zł ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
U mnie tylko dodatkowe 40zł od kolejnej wpłaty. Orientuje się ktoś, czy wpłacając poprzez paysafecard dostanę bonus?
Myślę, że tak, ale dla pewności zaloguj się w Betclic, wejdź u góry w zakładkę &quot;WPŁAĆ&quot; i wybierz opcje PaySafeCard. I tam powyżej pola, w którym wpisuje się kwotę depozytu powinieneś mieć taki tekst:
Jesteś uprawniony do otrzymania bonusu, aż do kwoty 40,00 zł przy następnym depozycie.
A to oznacza, że przy wpłacie PaySafeCard też obowiązuje depozyt ???? Tak mi się wydaje przynajmniej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sprawdź maila a nie...
Kolego daj sobie spokoj z takimi radami. Betclic bardzo czesto nie informuje w ogole o promocjach przez maila. Dla mnie obecnie to bedzie juz ktorys z kolei bonus tego typu a maile dostalem tylko dwa przy zakladaniu konta.
Zauważyłem pewną prawidłowość,jeśli zlecisz od bukmachera 1,2 wypłaty w krótkim czasie,to strzela na Ciebie focha i nie da Ci żadnej promocji do czasu,aż nie wpłacisz z powrotem i nie wtopisz tego,co wypłaciłes
U mnie nic takiego nie ma miejsca jak i rowniez kilku znajomych korzystajacych z betclica nie ma z tym problemow a sa w podobnej sytuacji.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Oferta specjalna na Puchar Weszło https://pl.betclic.com/sport/eventdetail.aspx?id=15030 ????
Może by postawić i wbiec na boisko, odpwoiednio wysoka wygrana pokryłaby część kary, a i pewnie też starty moralne z powodu zakazu stadionowego ;)
Pewnie, że są limity, ale spoko - akcja z falą do załatwienia jest :].

Betclic dobra ofensywa bonusowa, rozrzut bonusowy spory, bo jeden dostał 20 zł, jeden 40 zł, a szczęściarzom nawet 80 zł udało się dostać.Chyba, że jest się Cygim to dostaje się co najmniej 120 zł bo on to multikontowiec ????.
Fajnie, dobra sprawa z tym bukmacherem bo przyznam, że gram tylko tam jak dają właśnie bonus.
Co do tych mejli to nie zawsze wysyłają, a jak wysyłają to też ja mam zawsze na spamie także warto uważać.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Mi tez jak juz daja to podwojenie do 40 zl juz chyba z 15x dostałem
Pytanko to dych co dostają po 300,100 itp ile wtopiliście że tyle wam dają,sporo trzeba być (to tyłu u nich) ????
 
aimar 0

aimar

Użytkownik
Mi tez jak juz daja to podwojenie do 40 zl juz chyba z 15x dostałem
Pytanko to dych co dostają po 300,100 itp ile wtopiliście że tyle wam dają,sporo trzeba być (to tyłu u nich) ????
Mozesz wierzyc lub nie,ale akurat Betclick mi bardzo duzo wyplacil...duzo wiecej niz wplacilem;) nie mowie ze na innych tez tak jest ale jesli mowa o Betlick to jestem sporo na plus a dali bonus 300 zl
pozdrawiam
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie obrotu bonusem
Mam ten bonus 40zł i czy do sumy obrotu liczą się stawki 15/20zł itp?
Zakład dotyczy tylko zdarzeń trzydrogowych ale słyszałem, że jak zagramy na kuponie 2 zdarzenia jednodrogowe to wlicza się to do bonusu.
Czy można obracać na live?
wolałbym się upewnić
 
Do góry Bottom