>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

0 4

007donald

Użytkownik
Szanowny Kliencie!

Zarejestruj się i weź udział w najnowszej promocji z zakładami na żywo! Aby wziąć w niej udział musisz stawiać zakłady wielokrotne za co najmniej 20 zł w meczach półfinałowych o europejskie puchary.
Jeśli pierwsze pieć zakładów okaże się nie trafione, otrzymasz zwrot stawek!

Powodzenia,

* obowiązuje regulamin ogólny BetClic
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Ktoś zna szczegóły? Bo support odsyła do regulaminu z którego nie wynika czy zwroty wymagają poźniejszego obrotu a w reguminie pisze:
Zwrot za pierwsze 100 nietrafionych zakładów na żywo w meczu Barcelona - Real Madryt do 40 zł
a w mailu jest informacja o zwrocie tylko za 5 zakładów.
oraz sprzeczność w regulaminie w postaci punktu:
12. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden zwrot za jeden mecz. - za jaką stawkę?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja jeszcze nie korzystałem, ale kontaktowałem się z supportem w tej sprawie. Tu nie chodzi o 100 zakładów naszych. Tylko zakładów wniesionych od różnych graczy na żywo. A i dzisiaj nie jest to 100 a jedynie 50 zakładów, ale za to do 80zł. Oni losują 50 osób którym w razie pecha zwrócą stawki.
 
aimar 0

aimar

Użytkownik
Mam kilka pytań odnośnie obrotu bonusem

Mam ten bonus 40zł i czy do sumy obrotu liczą się stawki 15/20zł itp?

Zakład dotyczy tylko zdarzeń trzydrogowych ale słyszałem, że jak zagramy na kuponie 2 zdarzenia jednodrogowe to wlicza się to do bonusu.

Czy można obracać na live?

wolałbym się upewnić

Licza sie te stawki;) Mozna na live;)
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Ja jeszcze nie korzystałem, ale kontaktowałem się z supportem w tej sprawie. Tu nie chodzi o 100 zakładów naszych. Tylko zakładów wniesionych od różnych graczy na żywo. A i dzisiaj nie jest to 100 a jedynie 50 zakładów, ale za to do 80zł. Oni losują 50 osób którym w razie pecha zwrócą stawki.
Losować to mogą w lotto !
Śmieszny buczek szuka frajerów .
Niech dają zwrot za przegrany zakład na live ,a nie szukają jeleni !
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
400,00 zł, nie 40zł ;-)
Na nowo założone konto przyznają 55 . Można było zgarnąć 80 jak było promo rejestracyjne w Lechu,więc coś nie chce mi się wierzyć że dali ci taki free bet chyba że przesrało się tryliony od razu :razz:
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
też do tego sceptycznie podchodze , betlick to zaduże sępy żeby tak 400 rzucili. wkleij skrena i zamknie buzie tym &quot;zesranym&quot;
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Marchwiak5 support mi to tłumaczył, że losują żeby było sprawiedliwie. No i tylko 50 graczy z przegranymi zakładami do max 80zł, mało bo zainteresowanie tym meczem na pewno będzie duże :-|
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Marchwiak5 support mi to tłumaczył, że losują żeby było sprawiedliwie. No i tylko 50 graczy z przegranymi zakładami do max 80zł, mało bo zainteresowanie tym meczem na pewno będzie duże :-|
wszystkim losują a kolege widocznie &quot;lubią&quot; i 400 przytulił za darmoszke
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Squnisz tu chodzi o promocje na konkretne mecze rozsyłane e-mailowo, z zakładami bez ryzyka na mecze ligi mistrzów.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
faktycznie , zwracam honor. niezły bonusik. szkoda że mi takich nie dają ????
a wogle grasz tam sporo ? czy tak za samo &quot;lubienie&quot; Ci dali , u mnie raz stówka a tak zawsze po 40
 
Do góry Bottom