>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

S 0

serek

Użytkownik
witam czy ktos sie orientuje ile idzie tam przelew.. zlecilem przelew 8 dni temu i do dzisja nie mam pieniedzy na koncie..????
Wszystko zależy od twojego banku jak szybko wysyła przelewy miedzynarodowe, dodatkowo bank ktory odbiera przewalutowyje okolo 2 dni. I
 
S 0

serek

Użytkownik
Teraz jest nowe promo:
Wpłacasz 10 F
stawiasz 10 F
dostajesz 20 Funtów free beta ????

Polecam i pamiętajcie :
wynika z tego ze musieliscie sie rejestrowac z jakiegos specjalnego linku ze strony, jak mozecie to wklejcie go tutaj, bo z tego co pisza to bonus jest od tego uzalezniony
 
S 0

serek

Użytkownik
Teraz, oprócz free beta za 10 F dającego 20 Funtów, dla wszystkich fanów wyścigów konnych i wyścigów psów gwarantują najwyższe stawki, szczegóły po wejściu na stronę.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Trzeba wejść przez link w pierwszym poście inaczej nie ma free beta !!

po co sadzisz takie farmazony kolego, wszedłam 3sekundy temu bezposrednio na ich stronke i jak byk jest napisane WIELKIMI LITERKAMI free 10pound bet po zarejstrowaniu i zagraniu za 10 funciakow:zoltakartka:
 
S 0

serek

Użytkownik
po co sadzisz takie farmazony kolego, wszedłam 3sekundy temu bezposrednio na ich stronke i jak byk jest napisane WIELKIMI LITERKAMI free 10pound bet po zarejstrowaniu i zagraniu za 10 funciakow:zoltakartka:
Zapewne wcześniej byleś z linka i masz w cookies napisane.... przeanalizuj 10 postów w górę to zobaczysz co napisał suport ;)
Pzdr
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
więc to jest tak czy ja źle rozumiem, bo napisałem ci serek pw ale nie odpisujesz
wpłacam sobie na netellera, potem przelewa z netellera 10funtów i gram za nie... obojętnie czy wygram czy przegram to dostaję freebeta 20funtów, i jeśli przegram to trudno, ale jeśli wygram, to od razu mogę wypłacić, czyli jeżeli zagram po kursie powiedzmy 1.50 i wygram to będę miał 30funtów (20 za które grałem i 10 z wygranej) czy będę miał tylko to co wygram czyli 10 funtów... mówię to wszystko w przypadku przegranej własnej kasy ???
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
padł mi telefon niedawno i muszę zbierać na nowy, a że mam 100zł to postanowiłem wpłacić gdzieś, a w tym buku jest dobre promo, lecz gdy już miałem wpłacać to zagadałem na czacie i już niestety do wycofanych z promo płatności doszedł też neteller ???? ... i mam taki pytanko, może ktoś się orientuje, a chodzi mi o to że tam są metody płatności poprzez kartę debetową, ja mam właśnie taką z mbanku do konta &quot;ekonto&quot; i jestem ciekaw czy tą kartą pójdzie, czekam na info ?
 
A 0

artix

Użytkownik
Jeśli dzwoniłeś na mbankową sexlinie i ustawiles limity do płatności w internecie na karcie debetowej to pójdzie.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Jeśli dzwoniłeś na mbankową sexlinie i ustawiles limity do płatności w internecie na karcie debetowej to pójdzie.
to jak w końcu, można wpłacać kartą visa electron &quot;niebieską z delfinkiem&quot; bo ja mam tam przeszło 10 funtów i nie mogę wpłacić :kwasny4565: ???
 
U 0

unibecik1

Użytkownik
????
Nie Wpłacicisz kartą niebieską z dielfinkiem na internecie ???? musisz mieć ekarte ???? kosztuje wyrobienie 25 zł .. wtedy możesz płacić na internecie mogę Ci wpłacić moją lub sprzedać pieniądze na moneybookers lub neteller ????
 
A 0

artix

Użytkownik
Nie Wpłacicisz kartą niebieską z dielfinkiem na internecie ???? musisz mieć ekarte ???? kosztuje wyrobienie 25 zł .. wtedy możesz płacić na internecie
Bzdura, od marca można płacić kartą debetową mbanku w internecie. Co z powodzeniem stosowałem w wielu już bukach. Trzeba tylko przed tym zadzwonić na mlinię i ustawić sobie limity do płatności w internecie, które są ustawione na 0. Bez tego nie da się płacić w internecie.
A juz propozycja że ktoś komuś wpłaci kartą uznaję za całkowity debilizm, ale gratuluje poczucia humoru.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Bzdura, od marca można płacić kartą debetową mbanku w internecie. Co z powodzeniem stosowałem w wielu już bukach. Trzeba tylko przed tym zadzwonić na mlinię i ustawić sobie limity do płatności w internecie, które są ustawione na 0. Bez tego nie da się płacić w internecie.
A juz propozycja że ktoś komuś wpłaci kartą uznaję za całkowity debilizm, ale gratuluje poczucia humoru.
dokładnie tak jak pisze kolega, dzwonimy na mlinię, i ustawiamy limity na karcie, a potem korzystamy nią w całym internecie, ja już wpłaciłem swoje 10funtów :spokodfhgfh:
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
dokładnie tak jak pisze kolega, dzwonimy na mlinię, i ustawiamy limity na karcie, a potem korzystamy nią w całym internecie, ja już wpłaciłem swoje 10funtów :spokodfhgfh:
nic nie trzeba dzwonić :|

logujesz się na swoje konto w mbanku i potem dajesz

Karty debetowe -&gt; Parametry i zmieniasz sobie limit samemu na jaki chcesz
 
Do góry Bottom