>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
teraz ulepszyli promocje !!

Wpłacasz 10 Funtów, stawiasz 10 funtów i dostajesz free beta na 20 Funtów !!
chca jakis skan dowodu podczas wyplaty na moneybookers?
ile razy trzeba obrocic tego freebeta 20Ł przed wyplata?

znawcow prosze o wypowiedz
 
S 0

serek

Użytkownik
Wypłacaja w ciagu 2 - 3 h nie slyszalem zeby prosili o dowod, co do obrotu to tylko 1 raz trzeba zagrac free betem i juz mozna wyplacac
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Nie mozna WPLACAC PRZEZ MB taka zmiana w promocji kurde a z konta idzie 1-3 dni no nie ?
Edit Czy moge wpalcic 10 Funtow zagrac je po kursie 1.1 i dostane freebeta ?
Kolejny Edit jak zrobic zeby nie bylo glupowaych kursow typu 4-9 lub 5-6 .
 
K 0

kalinos

Użytkownik
zalozmy ze placilem 10 funtow czy jak zagram za te 10 funtow za 1.01 dostane 20 funtow z promocji czy moge zagrac za te 20 funtow rowniez po kursie 1.01, czy musze cala 30? zalozmy ze mam na koncie 30funtow czy moge wszystko wyplacic i jest minimalne ako do postawienia czy moge za 1.01?
Troche zagmatwane, ale mam nadzieje ze zrozumieliscie
Czekam na szybka odpowiedz
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
wpisz sobie w google co to freebet , jak obstawisz 20 freebeta po 1.01 to dostaniesz 0.2 czyli 20 centow wygrasz sporo .
 
S 0

serek

Użytkownik
Nie mozna WPLACAC PRZEZ MB taka zmiana w promocji kurde a z konta idzie 1-3 dni no nie ?
Edit Czy moge wpalcic 10 Funtow zagrac je po kursie 1.1 i dostane freebeta ?
Kolejny Edit jak zrobic zeby nie bylo glupowaych kursow typu 4-9 lub 5-6 .
Dostaniesz free beta po kursie 1.01 ????
kursy zmienia sie po lewej stronie na dole z View odds as fractions na View odds as decimals
 
R 6

romek22

Użytkownik
a ja nei wpłacałem zadnej kasy, wchodze dzis na konto a tam 10 ojro:] i teraz nei wiem czy robic depozyt. Jak ugram coś więcej to moze sie skusze
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
Mam podobnie nic niewplacalem i dostalem 10E freebet obstawilem zobaczymy co z tego bedzie :-D
powiem ino tyle Buk jest zajefajny dostalem wczoraj 10e dzis juz pieniazki wyplacone na konto oczywiscie obstawilem 1zaklad 10 euro na koncie paddypower a 10 na moneybookers POLECAM!!

EDYTUJ POSTY!
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Ile wam przelew szedł z banku ?? Ja robilem w poniedzialek i do dzisaj kasy nie ma .... a za przelew zaplacilem 63zl prowizji !!
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik

Thank you for contacting Paddy Power Games Customer Support.
[font=tahoma, arial, verdana]Paddy Power free bets are often dependent on what Paddy Power partner website you initially clicked through from when signed up for your Paddy Power account. [/font]

[font=tahoma, arial, verdana]To determine if you are eligible for a Free Bet we will need to know the website from which you clicked through to Paddy Power, and what free bet was on offer on that site at the time.[/font]

[font=tahoma, arial, verdana]If you have any further queries please do not hesitate to contact us.[/font]

[font=tahoma, arial, verdana]Kind Regards,[/font]

[font=tahoma, arial, verdana]Barry Rooney[/font]

wynika z tego ze musieliscie sie rejestrowac z jakiegos specjalnego linku ze strony, jak mozecie to wklejcie go tutaj, bo z tego co pisza to bonus jest od tego uzalezniony
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Chwalicie tak wszyscy buka za szybkie wypłaty na MB, a wypłacał ktoś kiedyś na kartę? Uparli się, że jak wpłacałem kartą, tą samą drogą muszę wypłacić... Weekend minął, kolejne dwa dni... i nic... Jakoś inni bywaja sprawniejsi pod tym względem. Orientuje się ktoś, czy to u nich normalne?

A co do linku... to faktycznie... jeszcze w zeszłym tygodniu był ref... (szczęśliwie zdążyłem sie załapać:-D), Rozumiem regulamin, ale chyba jednak... prośba do moderatorów... w tej chwili temat wprowadza w błąd. Kto się... nieświadomy niczego... zarejestruje z &quot;czystego&quot; linku... bezpowrotnie traci szansę na skorzystanie z promocji... ????
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
witam czy ktos sie orientuje ile idzie tam przelew.. zlecilem przelew 8 dni temu i do dzisja nie mam pieniedzy na koncie..????
 
Do góry Bottom