>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

endriu 361

endriu

Forum VIP
nic nie trzeba dzwonić :|

logujesz się na swoje konto w mbanku i potem dajesz

Karty debetowe -&gt; Parametry i zmieniasz sobie limit samemu na jaki chcesz
tak czy inaczej, to, to jest od marca, bo kiedyś próbowałem to się nie dało a teraz kolega napisał i już mam...a co do unibecika to widać po gościu jakie propozycje proponuje :kwasny4565:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
To możesz, tylko, że z freebeta zostanie Ci 1 funt ???? bo stawka nie jest zwracana.
nie rozumiem, chodzi mi na razie o kwotę którą wpłaciłem, czyli chyba gdybym zagrał po kursie 1.005 to bym miał przecież z powrotem te moje 10gb i miał aktywnego freebeta na koncie, czy się mylę ?
 
S 0

serek

Użytkownik
Open a new account, place a £10 bet and we&#39;ll give you a free £20 bet just for the sheer hell of it. We&#39;ve also do daily Money-Back Specials meaning that if your bet loses, you don&#39;t necessarily lose out!
Uwaga teraz po wpłacie 10 F dostajemy aż 20 F free beta, co oznacza ze grając po kursie 1,5 i wygrywając odzyskujemy już nasz 10 F wpłaconych na poczatku, co daje zysk bez ryzyka. Dodatkowo praktycznie codziennie są spotkania za które odzyskuje sie pieniadze w razie porażki.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Open a new account, place a £10 bet and we&#39;ll give you a free £20 bet just for the sheer hell of it. We&#39;ve also do daily Money-Back Specials meaning that if your bet loses, you don&#39;t necessarily lose out!

Uwaga teraz po wpłacie 10 F dostajemy aż 20 F free beta, co oznacza ze grając po kursie 1,5 i wygrywając odzyskujemy już nasz 10 F wpłaconych na poczatku, co daje zysk bez ryzyka. Dodatkowo praktycznie codziennie są spotkania za które odzyskuje sie pieniadze w razie porażki.
masz rację, wcześniej też tak było, i dodam jeszcze do tego co napisałeś, że w ofercie jest tam aż na np. dzisiejsze mecze +65 różnych ofert na mecz ... ja tam gram, i jak zlecałem ostatnio wypłatę na kartę to przeliczyłem że dostanę 218zł a wczoraj wypłata doszła i było 229zł funt skoczył w górę :-D
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Dziś wpłaciłem 10F po super szybkiej rozmowie an czacie i krótkiej weryfikacji został mi przyznany freebet 20F .Polecam !
 
rans 0

rans

Użytkownik
Jeszcze raz ogromny plus dla promocji !
Wpłaciłem 10F , postawiłem zakład i dostałem Frebeta 20F .
Doszedłem do 50F ale straciłem i poprzestałem na 30 . Niecałą minute temu zleciłem wypłatę na konto moneybookers .Ku mojemu zdziwieniu pieniądze są już na nim .
Najlepsza promocja jaką widziałem - polecam !!
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
właśnie przeczytałem warunki dotyczące freebeta i nie można wpłacać już przez mb i neteller, z powodu jakiś wałków podobno...

Due to the abuse of free bet promotions, customers using Moneybookers or Netteller to deposit will not qualify for this free bet offer
 
rans 0

rans

Użytkownik
ja płaciłem przez Przelewy24 poszło bez żadnych problemów , kolega z MB robił i działało - tylko to było jakiś czas temu .
 
S 0

serek

Użytkownik
ja płaciłem przez Przelewy24 poszło bez żadnych problemów , kolega z MB robił i działało - tylko to było jakiś czas temu .
No niestety jakiś czas po obczajeniu promocji przez Polaków MB odpadło z możliwości dostania bonusika.
 
Do góry Bottom