>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusik 10 Funtów Free Beta w paddypower

lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale ile czekaliście na wypłatę,oczywiście z powrotem na kartę?
Pierwszy raz mam do czynienia z taką wypłatą czy to idzie jak normalnie na konto bankowe do 5 dni roboczych czy ta kasa powinna dojść odrazu po jej zleceniu i zatwierdzeniu. :-|
3 dni, nigdy nie czekałem dłuzej jak wypłacałem na kartę, od nich ostatnio wypłatę robiłem w tamtym roku, jednak wątpię czy coś się zmieniło. Według mnie jedna z porządniejszych firm.
Ach i to nie z ich winy bo wypłatę zatwierdzają w przeciągu kilku godzin. Tak działa Visa. Gdy płacisz za coś kartą twoje konto obciążają od razu, ale kasa znika realnie po około 3 dniach. To działa w obie strony
 
P 0

pikkus

Użytkownik
25 EUR freebet
Obecnie jest 25 Euro freebet&#39;a. Wczoraj wpłaciłem 25 ojro postawiłem i miałem do dyspozycji kolejne 25 EURO do postawienia od ręki. Dziś zleciłem wypłatę 100 EURO. Zobaczymy kiedy dojdzie cash. Popatrzyłem na ofertę buka dość ciekawa. Można bez problemu obstawiać akumulatory łączone z zakładami live. W piłce nożnej duży wybór zakładów dotyczących jednego meczu. Jest polska siatkówka.
http://www.paddypower.com/bet
pozdr.
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
Ja mam kontu w tym buku juz jakis czas jednak nigdy nie wplacalem tam kasy i zagadalem na live czacie i koles po dlugiej weryfikacji zaproponowal mi freebet do 25Ł po postawieniu danego zakladu. Jednak freebeta moge postawic tylko do kurs1/2 (1.5) obojetne czy singiel czy ako. Jest to troche malo ale zawsze cos mozna sprobowac...
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Dostałem maila :
Dear Patryk,
It&#39;s been a while since we last saw you, so we&#39;d like to welcome you back with a special offer!
Place a bet with Paddy Power this weekend, and we&#39;ll give you a matched free bet up to €20!
  • Log into your Paddy Power account
  • Place a bet any time before midnight on Monday
  • Receive a matched free bet immediately

It couldn&#39;t be easier - so what are you waiting for?
Enjoy!
The team at Paddy Power

Conditions
Qualifying bets must be placed at odds of 1/2 or greater
Customers have until midnight on 16th January to qualify for offer

Free bet stakes not returned, free bet value is equivalent to qualifying bet
Max free bet value = €20
Offer applies to username: mpatrykb
Free bets valid for 30 days and will be credited immediately

bardzo fajne promo, obstawiamy 20e po kursie 1.5 dostajemy 20e freebeta
wszystko co wygramy jest nasze

sprawdzcie maile

wysyłali dzisiaj też freebety na gry 2e
 
Do góry Bottom