>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BONUS Starbet 100% do 30 euro

R 0

radk

Użytkownik
Witam starbet.com daje bonus 100% do 30 euro

tutaj są wszystkie informacje i wymagania co do bonusu

Bonus conditions
For this bonus the following conditions must be fulfilled:

1. The bonus campaign is valid until June 1th 2007. Participation in the campaign is only possible in this period of time and for clients who have not been registered yet.
2. If you participate in this bonus campaign with an initial minimum inpayment of € 10,00, you will be granted a bonus amounting to 100% up to € 30,00.
3. The inpayment and the bonus amount must be transacted on http://www.starbet.com at least 3 times before it can be paid out for the first time.
4. The bonus amount must stay on your betting account at starbet.com for at least 7 days before the overall bonus can be withdrawn.
5. The participation in this bonus campaign is only possible starting at the age of 18.
6. starbet reserves the right to terminate the campaign at any time.
jak ktoś może to najlepiej niech przetłumaczy. Pozdro

1. Promocja jest ważna do 1. Czerwca, dla nowych klientow.
2. Minimalna wpłata to 10E
3. Kwota musi być obrócona 3 razy
4. Kasa moze byc wypłacona po 7 dniach od wpłaty
/Mazaq
 
K 0

knypi

Użytkownik
dobry i pewny buk, wypłaty na czas, wypłacałam na konto góra 5 dni i pieniadze na koncie.
Czasami maja bardzo dobre kursy , choc generalnie średniota
 
A 0

azazaz

Użytkownik
trzeba obrocic kapital+bonus a skoro nie ma okreslonego minimalnego kursu to znaczy ze mamy wolna reke co do kursu
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
A czy ten bonus 30 euro mogą tez dostać ci gracze, którzy sa juz zarejstrowani i korzystali z darmowego bonu na 5 euro, który starbet rozdawał jakiś czas temu ?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
A czy ten bonus 30 euro mogą tez dostać ci gracze, którzy sa juz zarejstrowani i korzystali z darmowego bonu na 5 euro, który starbet rozdawał jakiś czas temu ?
Rowniez nalezy Ci sie bonus nawet jak wczesniej korzystales z bonow 5 euro ????
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Niestety tego bonusu nie przyznają automatycznie. Wpłaciłem bowiem 30 euro przez Moneybookers, upłynęła już 1 godzina, a bonusu wciąż nie mam przyznanego.
Napisałem więc do supportu, ale on wciąż nie odpowiada.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Niestety tego bonusu nie przyznają automatycznie. Wpłaciłem bowiem 30 euro przez Moneybookers, upłynęła już 1 godzina, a bonusu wciąż nie mam przyznanego.
Napisałem więc do supportu, ale on wciąż nie odpowiada.
Wiec nie pozostaje nic innego jak tylko czekac bo z tego co slyszalem oferta jest do konca czerwca wiec powinienes bez problemu sie zalapac.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
O nie przepraszam, dopisali bonus po 10 minutach, tylko ja z tych emocji nie zauważyłem gdzie jest dokładnie po niemiecku ta rubryka - stan aktualny.
Potwierdzam opinie, iz ten bukmacher - starbet jest OK !. Daja 30 euro bonusu za 30 euro wpłaty i to bez określenia minimalnych kursów przy obrocie bonusem. Można nawet na 1,01 stawiać.
Polecam, korzystajcie póki czas, bo bonus jest ważny tylko do 29 czerwca. Honoruja wpłaty przez Moneybookers.
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Cóż mogę powiedzieć o firmie STARBET?
Z pewnością najwięcej do życzenia pozostawia support, który odpowiada baaardzo wolno.Jeśli chodzi o bonus przyznają Go AUTOMATYCZNIE.Nawet tym którzy wcześniej zakładali konta by łyknąć darmowe 5 ojro(ja chyba z 10 miałem ???? ) ???? .Jest niezły galimatias logowaniem się graczy którzy zapomnieli o swoim koncie starbet(tj. korzystali z niego tylko gdy dawali to 5 ojro za frajer) Trzeba im wysłać e-mail , iż zgadzasz się z zmianą siedziby firmy,a tym samym z nowym regulaminem.----&gt;bez tego nie da rady się zalogować starym użytkownikom.Nowi MAJą Z GORKI i chyba warto lyknac 30 ojro i to bez zastrzezen co do kursów!! ???? OBY WYPłACALI SPRAWNIE I SZYBKO.Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało. ????
 
R 18

rcsade

Użytkownik
Bez obrazy ale to że założyłeś tyle kont można tylko nazwać frajerstwem. I tutaj od razu postuluje za minimum ostrzeżeniem,które powinineneś otrzymać. Nie masz się czym chwalić, przez takich gości jak Ty potem większość promocji nas omija.. Bo jeden z drugim pozakładali po 10kont... czysty kretynizm.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Bez obrazy ale to że założyłeś tyle kont można tylko nazwać frajerstwem. I tutaj od razu postuluje za minimum ostrzeżeniem,które powinineneś otrzymać. Nie masz się czym chwalić, przez takich gości jak Ty potem większość promocji nas omija.. Bo jeden z drugim pozakładali po 10kont... czysty kretynizm.
Albo mi sie wydaje albo kolegi powyzej nie zrozumiales. Jak sadze chodzilo mu o to ze wyrwal z tych promocji 10ojro. A moze to ja sie myle ????
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które wygrały jakieś kwoty w starbet.
Mianowicie, czy jak wpłacaliście na bonus przez Moneybookers, to mogliście wypłacić także przez Moneybookers, czy też wypłata była możliwa tylko na wasze konto bankowe ?
 
Do góry Bottom