>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

bingogala10$ (nie galabingo)

R 125

roger12

Użytkownik
Wogole to ci powiem ze tam na czacie w piatek byl jakis niedoj$#@ny pracownik ktory mi powiedzial ze tylk przez money order mozna wysylac kase, a jak w poniedzialek zapytalem czy mozna inaczej i anulowac money order to mi inny gosc powiedzial ze mozna bylo wire transferem bez problemu - i ze nie moge juz anulowac money order bo wyslane zostalo - totalny syf
stary ja przed wpłatą depo pytałem jak można na moneybookers ten niedojeb powiedział mi że wpłace depo przez MB i bedę mógł na Mb dobra zrobiłem depo 10 $ i właśnie potem nie widze MB no to pytam ich a kolo mi że moneybookers jak chcę muszę dac Money order dziwno mi się to troche wydało ale dobra jeszcze kazał mi potwierdzić e-mail jaki mam na MB stary przed wczoraj jeszcze kasy nie miałem to pisze do nich odpisują mi że to ma przyjść jakimś pakietem od 5-15 dni na adres to sobie myślę porażka ;/ i piszę im że kolo mi mówił że to MB to gośc przepraszam za tamtego pracownika totalna porażka ;/;/ kurde gdybym nie miał konta zablokowanego na natteller to bym tam wypłącił ale mam ;/
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ja dzis poszedlem do ING, za 6 tygodni bede mial kase , oddalem czek w incaso
niefajnie ale lepsze to niz nic, a ten pracownik tak jak piszesz totalny %$#%# ;/

endriu / nie dam ci kartki, ale opanuj się ze słownictwem !


ok, sorki, masz racje, slownictwa najpiekniejszego nie uzylem jednak oddaje w 100% postawe pracownika suportu Bingo

pozdrawiam
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja dzis poszedlem do ING, za 6 tygodni bede mial kase , oddalem czek w incaso
niefajnie ale lepsze to niz nic, a ten pracownik tak jak piszesz totalny niedojeb ;/
endriu / nie dam ci kartki, ale opanuj się ze słownictwem !
endriu spox ja też przepraszam za słownictwo ale powiedz mi jak można pomylić formę wpłaty czekiem z moneybookers, Money Order z Moneybookers co??
edit. jeśli chodżi o czek to mi też kazali czekać 6 tygodni 2miechy prawie masakra /;;//;/;
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
przeciez pisalem ile sie czeka na realizacje czeku ???? tylko nie złap sie za głowe jak ci prowizje walną hehehe. ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
W rzeczy samej heheheh

No ale niestety za bledy slabego pracownika musze placic ;/
oraz ja ;/;/;/;/ teraz prawdopodobnie mają wypłaty na MB bo przedtem gośc mi mówił po tym wszystkim jak z nim gadałem to oni lada chwila mieli wprowadzić opcje wypłata moneybookers nie mam jak sprawdzić bo mam 0 na koncie ale kumpel dostał od nich flotę i mówił że jak wchodzi w tą wypłate ma tam wypłaty

netteler
Money Order
Moneybookers

super nie;//;/;
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ooo dobrze wiedziec. bo mam tam cos do wyplaty a ni mam siana na netelerze wiec only mb. gadalem bodajze przed wczoraj z suportem to powiedzieli ze nie maja mb jako wyplaty. dobrze by bylo jakby sie pojawila ta forma wyplaty ???? dz za info
 
R 125

roger12

Użytkownik
ooo dobrze wiedziec. bo mam tam cos do wyplaty a ni mam siana na netelerze wiec only mb. gadalem bodajze przed wczoraj z suportem to powiedzieli ze nie maja mb jako wyplaty. dobrze by bylo jakby sie pojawila ta forma wyplaty ???? dz za info

nom ale upewnij sie jeszcze zapytaj suportu zycze powoedzia bys nie trafił na tego nie nieudacznika co ja
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
wlasnie rozmawialem z supportem i wyplata prze mb nie jest mozliwa w tej chwili. moze w niedlugim czasie ???? pozostaje czekac ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Podbijam , gdzie zrealizowales tak szybko czek za tak mala prowizje???
babka mmi powiedziała ze na czeku jest napisane wypłata natychmistowa więc nie wiem z jakiej racji w innych bankach mi mówili że trzeba czekać na czeku przeciez pisze A/C PAYEE ONLY
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Kurde, dobrze wiedziec Roger, to ja go oddalem w incaso w ING, a tu widze ze kobita nie za bardzo wiedziala co robi
Dzieki za info, zadzwonie do nich
 
R 125

roger12

Użytkownik
Kurde, dobrze wiedziec Roger, to ja go oddalem w incaso w ING, a tu widze ze kobita nie za bardzo wiedziala co robi
Dzieki za info, zadzwonie do nich
no mi w banku spółdzielczym też mi babka powiedziała że musze czekać 6-7 tyg ze tez czek w incasko
poszedłem do PKO i babka się bardzo zdziwiła przecież na czeku pisze wypłata od ręki ale wszystkiego jeszcze ci nie powiedziałem tego czeku nie da się wypłacić tak o że ty im dajesz czek oni ci do ręki kasę tylko przelewają ci na konto dobrze ze ja miałem konto w PKO. Trochu pogadałem z ta pania w PKO i wytłumaczyła mi wszystko elegancko na czym to polega oni ci wzięli ten czek odsyłają go do tej firmy całej i ta firma znów odsyła z tym stemplem że wyplata online ale po co jak oni już podbili że ta wypłata ma być od razu banki żenada rząd żenada masakra ;/;/; ale tez musiałem czekać 1 dzień ponieważ musieli sprawdzić czy oni przyjmują ten podpis bo to jest czek z Cypru&#39;
i po 1 dni przyszedłem i powiedziała że tak i wypłaciła. także troche zachodu z tym czekiem o parę groszy trochę się nachodziłem bo bylem w Inteligo ,AIG,spółdzielczy BGŻ i w niektórych ten typ czek nie realizowały w banku AIG owszem mogli mi wypłacić ale nie dość że czekam ok 4ty prowizja od 10 USD do 7zł więc nie opłacało się
 
Do góry Bottom