>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bingogala10$ (nie galabingo)

paint12 130

paint12

Użytkownik
Rejestrowałem się przed momentem i przy rejestracji w Kodzie Promocyjnym wpisałem GALAN to dodało do konta około 16 dolców
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Rejestrowałem się przed momentem i przy rejestracji w Kodzie Promocyjnym wpisałem GALAN to dodało do konta około 16 dolców
Wybaczcie że tak podbijam... jak z wypłatami z tego bingo dobiłem z tego kodu powyżej 50$ i zleciłem wypłatę na MB ... wcześniej pisaliście że na Nettler sie da jednak ja nie mam nawet takiej opcji.
 
F 34

forfan6

Użytkownik
Wybaczcie że tak podbijam... jak z wypłatami z tego bingo dobiłem z tego kodu powyżej 50$ i zleciłem wypłatę na MB ... wcześniej pisaliście że na Nettler sie da jednak ja nie mam nawet takiej opcji.
na 99 procent to fun money:]
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Jak to w końcu jest z wypłatą z tego bingo, bo czytam ten temat i jakoś nie bardzo jestem przekonany czy bawic się z nimi?
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
Jak to w końcu jest z wypłatą z tego bingo, bo czytam ten temat i jakoś nie bardzo jestem przekonany czy bawic się z nimi?
generalnie nie warto- raz się napaliłem bo bonus łądnie się rozmnożył więc depo i próba wypłaty- okazało się ze obrót liczy sie dopiero po depozycie i tu nietrudno się domyślić że nie obróciłem...
 
Do góry Bottom