>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bingogala10$ (nie galabingo)

R 125

roger12

Użytkownik
Witam zostałem wprowadzony w błąd od tego kasyna Bingo gala i powiedziano mi że Money Order to Moneybookers i wysłali mi to i nie wiem co z tym zrobić 150$ jest szansa że ja to wypłacę co to wogóle jest gdzie mam z tym iśc??
 
R 125

roger12

Użytkownik
a robiles depozyt prze mb? bo nie wiem czy ryzykowac tam wplaty.
tak ja zrobiłem przez mb i myślałem ze wypłata tez na mb będzie dziś dostałem ten cały czek jutro ide do banku i zapytam co i jak czek szedł niecałe 5 dni
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
mozecie sie zarejstrowac ? ja sie rejestruje, pisze ze kasa dodana do konta, prosze sie zalogowac i .. nie moge sie zalogowac, zle haslo albo login ..
na maila nic nie dochodzi, rejestruje sise znowu na te same dane i tak w koło
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
zaryzykuje wplate ale netellerem bo ktos tam kilka postow wczeniej pisal ze dostal wyplate na netellera wiec pewnie ta forma platnosci to to co jest napisane a nie jakies tam ichniejsze czeki.. powiem szczerze nie chce mi sie bawic w czeki latac po bankach ,czekac miesiac na realizacje czeku , do tego opłata pewnie ze 20-30 zł w zaleznosci od banku.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
z money-order nie jest chyba az tak zle, ale zobaczymy co Roger napisze


ps. zapala81, nic nie ryzykujesz, to jest bardzo porzadna firma, na jednym z najwyzszych miejsc w rankingu bingo
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
z money-order nie jest chyba az tak zle, ale zobaczymy co Roger napisze


ps. zapala81, nic nie ryzykujesz, to jest bardzo porzadna firma, na jednym z najwyzszych miejsc w rankingu bingo
dobrze wiedzieć ze to porzadna firma.dz za info.

swoja droga realizowalem juz kilka czeków zagranicznych i banki naprawde słono kazały sobie płacic za ich realizacje. najmniejsze opłaty mieli w millenium , jednak czas realizacji wszedzie porównywalny ok.4 tygodni.
 
R 125

roger12

Użytkownik
wiedziałem że tak będzie beda problemy narazie nie można zrealizować tą formę wypłaty trzeba czekać;/;/;;;/;/;/;/;/;/;/;/;/ byłem w millenium i powiedziano mi że ten typ wpłaty w chwili obecniej jest niemożliwy do realizacji
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Wogole to ci powiem ze tam na czacie w piatek byl jakis niedoj$#@ny pracownik ktory mi powiedzial ze tylk przez money order mozna wysylac kase, a jak w poniedzialek zapytalem czy mozna inaczej i anulowac money order to mi inny gosc powiedzial ze mozna bylo wire transferem bez problemu - i ze nie moge juz anulowac money order bo wyslane zostalo - totalny syf
 
Do góry Bottom