>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeśli składasz zamówienie na 2 mecze, po 4 bilety na każdy,to dostaniesz: 0 biletów, 4 bilety albo 8 biletów.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
a mnie nurtuje czy losowany będzie cały formularz, czy tylko bilety na poszczególne mecze? jeśli powiedzmy wybiore bilety za 2 tysiące, to jak mnie wylosują to dostane je wszystkie, czy np tylko na jeden mecz?
na bank nie dostaniesz na wszystkie, wydaje mi się, że będzie losowane na każdy mecz z osobna (ale pewien nie jestem). wątpliwe żeby losowali formularzami.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
na bank nie dostaniesz na wszystkie, wydaje mi się, że będzie losowane na każdy mecz z osobna (ale pewien nie jestem). wątpliwe żeby losowali formularzami.
Praktycznie nierealne.
Gdyby losowali formularze to praktycznie do zapełnienia jednego całego stadionu, a potem musieliby już wybierać takie formularze, które uzupełniają luki na innych stadionach i odrzucać od razu te, które kolidowałyby z zapełnionymi wcześniej stadionami itd.
Dlatego jest to niemożliwe, bilety muszą być losowane na każdy mecz z osobna.
Mnie też ciekawi przede wszystkim możliwość rezygnacji i czy bilety będą imienne, bo zgłosiłem się po bilety, ale nie wiadomo jak będzie, możliwość odsprzedaży byłaby mile widziana.
Chociaż jak się tak zastanowić... Nawet jak bilety będą imienne, to jakim cudem ochrona przed stadionem jest w stanie sprawdzić wszystkich...
mecz zaczyna się o 15.00
o 12.00 zaczynają przychodzić na stadion kibice, między 13.30 a 15.00 jest największa fala i w ciągu 1,5h przychodzi 30 000 kibiców. Niemożliwością jest ich sprawdzenie.
&quot;Ma pan dowód?&quot;
&quot;Moment, poszukam. Kurde chyba nie wziąłem. Chwila żona już idzie zaraz da&quot;
Nie to wykluczone ????
Na pewno znajdą się osoby, które zapłacą i zaryzykują z nie swoim biletem żeby tylko wejść na stadion ;)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
wie ktos jak to jest gdy wysłałem formularz na 2 osoby a chce teraz na 4 czy jest mozliwosc anulowania formularza i wysłania nowego?
 
matex 0

matex

Użytkownik
Chyba nie u każdego to jeszcze działa bo u mnie niestety na razie tylko taki widok:



p.s. tak teraz patrzę, że to chyba jakaś ściema, bo ten screen który wrzuciłeś wygląda jakby był zrobiony jeszcze podczas składania formularzy
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Spoko, może Wam poprawie humory, u mnie też nic.
Kolega mi mówi, żebym się łudził do wtorku ????.
PS Prywata, bamer-spamer wejdź na gg.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Ee u mnie chyba nie tak źle ????



E: Wychodzi ze mam 4 bilety do Gdańska i 4 na Ukraine ????
Do kiedy trzeba za nie zapłacić ?
 
I 0

i_like

Użytkownik
wiecie już jak to z biletami, czy jest jakas strona/chetni co kupia bo wylosowalem na 2 mecze - w Kijowie i Doniecku i sam ich nie wykorzyatam?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Maile będą skrupulatnie wysyłane przez kolejny tydzień - mają być formalnością i wskazówką co dalej robić z biletami. Natomiast info o biletach już jest na: ticketing.uefa.com . wchodzisz na swoje konto i masz info :)
 
I 0

i_like

Użytkownik
na majla nie wchodzilem wiec mnie wiem. zalogowalem sie i tam w zakladce &quot;my allocations&quot; mam info ze wygralem, ile, jakiej kategorii.
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Dupa.. Nic ????
Artsik to będziesz na meczu o honor ;D
PS. Jeżeli ktoś wylosował, a chce sprzedać to pisać na PW ????
Nie będę bo mówiłem że to nie mój screen.;p
Ee u mnie chyba nie tak źle :grin:



E: Wychodzi ze mam 4 bilety do Gdańska i 4 na Ukraine ????
Do kiedy trzeba za nie zapłacić ?
Masz miesiąc.
 
Do góry Bottom