>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Biegi na ta chwile staly sie straszna loteria. Dziewczyny maja forme ktora wacha sie strasznie, trudno cokolwiek oszacowac. Par z zawodniczkami takimi jak Saarinen ( niby jej dystans ale forma tragiczna), Skofterud( niemrawa po powrocie), Kalla ( forma swietna ale za to dystans nie pod nia), Jacobsen ( ta to juz w ogole niewiadoma), Lahtenmaeki (dlugi klasyk to tez nie bardzo) nie ma co grac. To samo w top 3. Niby dystans pod Kowalczyk i powinna wygrac ale kurs w granicach 1,50 nie zacheca. Bjoergen niewiadoma a Johaug w gazie ale dystans nie jej. Naprawde ciezka sprawa cokolwiek obstawiac na jutro. Ja jednak znalazlem jedna pare :

Niskanen-Fessel
1,75
tobet
3,5/10

Finka do Rosji nie pojechal wiec bedzie wypoczeta to malo udanych mistrzostwach Finlandii. Fessel biegla i sprint w Moskwie i dystanse w Rybinsku wiec stawiam ze do dzisiaj odczuwa zmeczonie. Zajela tam w miare dobre miejsca - 9 w sprincie, 16 10km F ms i 13 w laczonym na 15km.
Porownanie mamy natomiast w Otepaee gdzie biegly obie na 10km C :
Niskanen 26 sekund przewagi nad Niemka.
W Val di Fiemme na 10km C Mst :
Niskanen rowniez 26 sekund przewagi.
W Oberhofie 10km C :
Niskanen przewaga minuty i 10 sekund.

Argumenty na tyle wystarczajace zeby zagrac Finke.
Finka nie startuje(za wysoki poziom hemoglobiny)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ivanova-Tikhonova 1 zmiana ✅ promocja ale szkoda ze od razu wycofali i nie kazdy mogl zagrac..
1,71
bet365
stawka 3,5/10
Dziwne zestawienie, Ivanova potrafi zaskoczyc, pare razy miejsce w top10 a gorzej jak 20 raczej jej sie nie zdarza. Dzisiaj po 5 km miala 7sekund przewagi nad rodaczka. Tikhonova przyznam sie jest dla mnie troche aninomowa biegaczka, bardzo przecietne wyniki : w Rybinsku w laczonym 36 a po 4 km 5 sekund slabsza od Ivanovej. W val di Fiemme na 10C Mst po 6km strata az 30sekund do Ivanovej. Typ troche loteryjny bo przy takich zawodniczkach decyduje dyspozycja dnia ale po takim kursie warto.

edit : powyzszy typ juz wycofajny ale mam nadzieje ze komus udalo sie zagrac.. ;)

Rosja I - Norwegia II ✅ minuta roznicy..
1,83
bet365
stawka 3/10
Rosjanki dzisiaj bardzo rowno, Ivanova, Iksanova i Khazova znalazly sie w top 20. Korosteleva nie biegla wiec bedzie wypoczeta a na 5km cos na pewno pomoze. Norwegia II ma w skladzie : Weng ktora swietnie dzisiaj pobiegla i widac jest w gazie, Haga nie startujaca w PŚ ale w mistrzostwach Norwegii bardzo dobre wyniki i pokonywala takie zawodniczki jak Skofterud. Do tego Kristoffersen ktora na 5km na pewno zrobi dobry czas i Oestberg troche pod forma ale od Khazovej na ostatniej zmianie powinna lepsza. Biorac pod uwage dzisiejsze wyniki po 5 km i nie uwzgledniajac Korostelevej i Hagi ( jak dla mnie porownywalne wyniki zrobia) to Norwezki bylyby lepsze o 25sekund wiec spora roznica.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dzisiaj sprint wiec duzo loterii i mialem odpuscic ale wole grac to niz bzdury z tenisa czy noznej..

Randall-Ingemarsdotter
1,55 bwin, expekt, betsafe
4,5/10
Amerykanka bezkonkurencyjna przed tds, potem cos sie zacielo. Teraz odpoczela, odpuscila start w Nowym Miescie w przeciwienstwie do Szwedki ktora musi byc lekko zajechana bo sobotnim dystansie i sztafecie w niedziele. Wypoczeta Kikaan musi byc lepsza od Ingi jesli chce aby nadal sie o niej mowilo ze jest krolowa sprintu jodłą.

van der Graff
-Kristoffersen ✅Marthe nawet kwali nie przeszla
1,65
betsafe
3/10
Dziwna para bo zlozona ze sprinterki i zawodniczki dystansowej. Dla Szwajcarki to jedyny dystans tutaj wiec da z siebie wszystko, Norwezka sprintow unika i biega jak musi, czyli w Toblach w tds musiala. vd Graff swietne wyniki na poczatku sezonu 5 i 8, potem 10 i ostatnio 18 w Moskwie ale tam teperatura sprawiala ze zawody to loteria. Licze na dobry wystep i to ze Marthe troszke da luzu po ciezkich zawodach w Nowym Miescie i bedzie chciala zachowac sily na jutrzejszy ciezki dystans.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zagralem na zywo takie cos :
Bjoergen-reszta ZWROT
2,50
Tobet ????????????
stawka 2/10

Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
Czat rozpoczęty &#39;Martyna&#39;
Martyna: Witamy na Live Chat w Tobet.
Martyna: W czym mogę pomóc?
xx: witam
xx: dlaczego mój zakład na zywo został anulowany?
xx: to jest cos dla mnie niebywałego
xx: ostatnie 2 zakłady za 60zł że bjorgen nie wygra zawodów
Martyna: Sprawdze to dla Pana
Martyna: Proszę o moment
xx: to co sie dzieje jest dla mnie nieprawdopodobne
xx: i prosze mi nie pisać że kurs był niewłaściwy
xx: skoro na innych bukmacherach kurs na zwycięstwo bjorgen był przed biegiem ok 1,7
Martyna: Przekazałam Pańskie zapytanie do naszego bukmachera
Martyna: Mam nadzieje ze za chwile otrzymam odpowiedź w tej sprawie
xx: ok
xx: poczekam
xx: nie zostawie tak tego zakładu
Martyna: Kurs na to zdarzenie powinien wynosić 1.47
xx: to prosze po takim kursie mi rozliczyc ten zakład
Martyna: Zakład ten został anulowany z uwagi na niewłaściwy kurs na to zdarzenie
xx: a nie anulowac
Martyna: Przykro mi ale nie ma możliwości zmiany kurs na zdarzenie na danym kuponie
xx: chciałem zagrac ze bjorgen nie wygr i prosze o rozliczenie zkałdu wg prawidłowego przez was kursu
xx: zagrałem na żywo
xx: to jest dla mnie skanda
xx: czuje się oszukany
Martyna: Rozumiem Pana ale nie ma takiej możliwości od strony technicznej
xx: i co mam zrobic
Martyna: Niestety ale Pański zakład pozostanie anulowany ponieważ został zawarty z nieprawidłowym kursem
xx: wygrałem
Martyna: Przepraszamy za nieprzyjemności z tym związane
xx: w takim razie chciałbym dostac rekompensate za pomyłke
xx: to jest pełna manipulacja
xx: czy dostane w związku z tym jakąś rekompesatę?
Martyna: Niestety ale nie możemy zaoferować Panu takiego bonusu
xx: brak słow

Dodam ze zaklad zostal zagrany PRZED drugim cwiercfinalem !! Ukradli mi 180zł !! Na Bet365 byl kurs 1,70 na Bjoergen win a wiec na NIE WYGRA 2,45 to idealnie pasujacy kurs !!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@up-z nimi nie wygrasz,akceptowałeś regulamin a w nim zapewne mają stosowne punkty odnośnie grania na żywo i wystawianych przez nich kursów-w razie pomyłki na pewno jakimś się punktem tam są w stanie wytłumaczyć.Zakład masz wygrany,no ale oni tak na prawdę robią co chcą z grajacymi...
---------------
Jest już oferta na jutro,więc gram póki ciepła:

Astrid Jacobsen-Masako Ishida: Ishida @1,75Betsafe✅✅13-6

Tą samą parę grałem przed tygodniem.Dystans krótszy o 5 km tyle że jutro biegną indywidualnie a nie ze startu wspólnego. Japonka dziś odpoczywała,Astrid biegała sprinty. Poza tym,że Ishida jest lepsza w klasyku praktycznie w każdym starcie,do tego wydaje mi się że Norweżka lepiej czuje się gdy biegnie w stawce,gorzej jej wychodzi samodzielny bieg i utrzymanie właściwego tempa.Japonka bardziej doświadczona wie jak to zrobić.

Krista Lahteenmaki-Vibeke Skofterud: Skofterud @1,60 Betsafe✅✅15-4

Tutaj wierzę w powrót do lepszej dyspozycji Norweżki,która miała przerwę w startach w okresie TDS.Ale wydaje mi się że z biegu na bieg ostatnio znów coraz mocniejsza jest.W Otepea przegała z Kristą na 10 km klasykiem o 5 sekund.W Novym Mescie na 15 km klasykiem Skofterud była lepsza o ponad 2 minuty,Finka miała jakiś mega kryzys chyba. W kolejnym biegu,czyli sztafecie Skofterud pobiegła na 1 zmianie klasyka całkiem dobrze,Krista na ostatniej zmianie w dowolnym nie zachwyciła,miała słabszy czas niż Diggins chociażby. Oczywiście w sztefecie biegły w różnych stylach,ale chyba młoda Finka może mieć po woli dość długiego sezonu.A Vibeke sporo odpoczywała i widzę ją jutro wyżej od Lagteenmaki.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Szkoda, że Diggins nie startuje, bo unibet wystawił ją w parze z Zeller, byłby pewniaczek na Niemkę 1.38... ????
Ale i tak coś próbujemy znaleźć. Popieram typ na Vibeke z Lehteenmaki. Vibeke ostatnimi wynikami powraca do dyspozycji z początku sezonu.
Do tego fajnie wygląda:
Ivanova - Falla 1 1.85 betsafe
Rosjanka dobrze wypada głównie w biegach ze startu wspólnego klasykiem, ale i tu powinna dać radę. Falla biega praktycznie tylko sprinty i to w większości stylem dowolnym. Ze sprinterek, to już prędzej Prochazkova coś namiesza.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Człowiek miał zajety wieczor a tutaj inni zrobili kawał dobrej roboty.
Kowalczyk podium ✅
1,10
10/10 unibet
Tutaj rozpisywac sie nie ma co, faworytka do zwyciestwa w Polsce na co czeka cale spoleczenstwo, dlugi dystans wiec nawet zlamany kijek nie spowoduje utraty miejsca. Zagrozic jej moze Marit i Tereska i nie oszukujmy sie, nikt poza nimi. 10% lokata.

Skofterud-Lahtenmaeki 1,60 5/10 betsafe ✅
Vibeke wraca do formy, moze nie jest to dyzpozycja z poczatku sezonu ale juz coraz blizej. Lahtenmaeki wrecz przeciwnie, coraz slabsze wyniki. Norwezka dzisiaj odpoczywala, Finka meczyla sie w sprincie z marnym skutkiem i 20miejscem. Tydzien temu po 10km C w Nowym Miescie dzielila je roznica az 1min i 42 sek na korzysc Norwezki !! Przewaga ogromna i tyle w temacie.
Ishida-Jacobsen 1,85 tobet 4/10 ✅
Japonka specjalistka od klasykow. Tydzien temu swietny wystep i 5 miejsce z przewaga 10sek nad Jacobsen po 10kilometrze. Para bylaby wyrownana gdyby nie jeden bardzo istotny aspekt. Jacobsen dzisiaj biegla 4 wyczerpujace biegi w sprincie co powinno sie odbic na jutrzejszym wystepie. Forme ma dobra ale kondycyjnie i wytrzymalosciowo to odczuje.
Ivanova-Falla 1,74 betsafe 4/10 ✅
Ivanova potrafi zaskawic jak i rozczarowac. Tych jej wahan obawiam sie najbardziej ale ryzykuje bo przeciwniczka to sprinterka ktora rzadko staje na trasach dluzszych niz 5km. Tydzien temu Rosjanka srednie 20 miejsce. W sztafecie na 5km C swietnie pobiegla wyprowadzajac rosyjska czwórke na 3 miejsce tylko za Skofterud i Weng. W Otepae 19 miejsce na 10km C ale w val di Fiemme potrafila zaskoczyc i zajela 5 miejsce na 10km C Mst, w Oberhofie 13. Falla w tym sezonie biega tylko w sprintach. W mistrzostwach Norwegii zajela 6miejsce na 15km w laczonym tracac minute do 5 Skofterud ktora biegla na pelnym luzie. Dluzszy dystans biegla jeszcze w Kuusamo gdzie zajela 14 miejsce na 10km C w poscigowym. Ivanova byla dopiero 24 ale stracila ledwie 8sek do Norwezki. Dodajac to samo co powyzej ze Maiken Caspersen dotarla dzisiaj do finalu i bedzie zmeczona typ po takim kursie warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psm 921

psm

Użytkownik
Bjoergen-Johaug 1 1,47 betsafe✅
Powiem tak,sadze ze wygra dzis Justyna,ale postawic sie troche boje po 1,62-65.Boje sie tylko ze wzgledu na Marit,ona juz sie zregenerowala i tylko ona jest w stanie dzis stanac na drodze do jakze upragnionej wygranej Polki.Teresce dzis szans nie daje,klasykiem nie potrafi zasuwac tak szybciutko jak lyzwa,to zdecydowanie konkurencja Polki i Bjoergen i to one dzis rozegraja miedzy soba ten wyscig dlatego ten wlasnie typ uwazam za najpewniejszy ze stawki.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kowalczyk zdeklasowała wczoraj wszystkich. Trochę się obawiałem, żeby ją presja nie zjadła, ale postawiłem za 27zł (zwykle za 2-3 stawiam, ale kurs był niski). Jeszcze dorzuciłem Real i Barcelone.

PS. Z tą lokatą 10% za podium to rzeczywiście w biegach długodystansowych można coś ugrać ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa pucharu świata
Bjergen-Kowalczyk 1,9-1,7 totomix

Jak myślicie, która wygra? Na biegach dystansowych raczej jedna nad drugą wiele nie zyska, Bjergen jest o tyle w lepszej sytuacji że na etapach ze startem wspólnym może liczyć na współprace ze strony swoich koleżanek z reprezentacji. Wydaje się że różnice zrobią sprinty. Na nich teoretycznie bjergen powinna zyskiwać, ale znowu ostatnie starty pokazały że Justyna nie dość że nie ponosiła dużych strat(czego się bardzo obawiano) to jeszcze nadrabiała.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W czasie gdy trwa najwazniejsza biathlona impreza nie mozna zapominac o biegach. Mimo ze jest to dyscyplina mniej emocjonujaca bo nie ma strzelania to warto wstac w sobote na 10-30 i obejrzec zawody w Lahti. Tobet rozpieszcza i juz warto zagrac dubelek bo kurs pospada.
Kristoffersen-Weng 1,62 ⛔ niewytlumaczalne
Johaug-Kalla 1,17 ✅
ako 1,90
tobet
9/10
Para zapewne stworzona patrzac na wyniki skiathlonu z Rybinska ktory w ogole nie odzwierciedla potencjalu zawodniczek. Marthe jest o klase lepsza od Weng i nie liczac wlasnie wystepu w Rosji zawsze byla lepsza i to znaczaco na dystansach. W Voss w mistrzostwach Norwegii na tym samym dystansie Kristo byla 2 a Weng dopiero 9.. Roznica miedzy nimi wynosila minute i 30 sekund !!Ostatnio w Szklarskiej na 10km C Marthe 5 a Weng 18 znowu ze strata ponad 1,5 minuty. Co prawda w Nowym Mescie na 10km C Marthe byla slabsza ale to byl caly dystans w klasyku a wiec troche meczarnia dla niej. W Obesdorfie w laczonym w TDS na 10km , Marthe byla 10 a Weng 20.Rok temu na trasie w Lahti dziewczyny biegly 10km laczonym Kristoffersen byla 10 a Weng 19 ze strata 40sekund. Forma, potencjał, ostatni wystep i jakby h2h po stronie Kristoffersen. Nie pozostaje nic innego jak jej zaufac.
Drugi pojedynek to powinna byc formalnosc. Johaug wygrala rok temu w Lahti wiec trasa jej pasuje, Kalla byla 5. Ostatnie wystepy pokazuja ze zawodniczki rowniez dzieli roznica klasy. Johaug bedzie walczyla nawet o zwyciestwo a Kalla moze o 4 miejsce bo o podium marzyc raczej nie moze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zaklad na Kristoffersen usunieto po 20minutach od podania tutaj wiec musieliscie grubo pograc to. Oby weszło...
Bohler-Ostberg 2,20 betsafe ✅
2,5/10
Dziwna para. Norwezka jest dla mnie totalna zagadka. Ma bardzo nierowne starty, raz swietny wystep a raz tragedia. Potrafi byc w 10 ale tez poza 30. Bohler niby to samo ale potencjał o wiele mniejszy wg mnie. Porownujac ostatnie wystepy to w Novym Mescie na 15km C Norwezka byla 22 a Niemka dopiero 34 ze strata prawie 50 sekund.. W Rybinsku na tym samym dystansie co jutrzejszy Ostberg 20 a Boehler 38 ze strata ponad minuty !! To samo patrzac na 10 km F gdzie Ostberg byla 17 a Niemka 36 ze strata ponad 2 minut !! Jako ze sa to zawodniczki nieobliczalne to ze stawka bym nie szalal mimo ze typ wydaje sie bardzo pewny.
Kalla-Haag 1,50 betsafe ✅
4/10
No jesli Kalla ma walczyc o TOP4 to musi byc lepsza od Haag ktora zdecydowanie nie jest w formie w tym sezonie. Kalla slabo w Szklarskiej ale wczesniej zawsze lepsza od rodaczki. Miala czas na odpoczynek i regeneracje i nie wyobrazam sobie zeby byla slabsza od Anny...
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Smutna - Malvalehto 2 @ 2.00 bet365 ⛔

W tym sezonie odbyły się 3 sprinty techniką klasyczną. Smutna była w Kusamo 7, w Obersdorfie 27, w Otepaa 5. W technice dowolnej bez sukcesów.
Finka natomiast mało startuje, ostatnio w Moskwie, gdzie nie przebrnęła kwalifikacji. W Otepaa pokazała się jedynie z dobrej strony zajmując 7 miejsce. Widzę tu lekkie value, ze względu na to, że bieg odbywa się w Finlandii na dobrze znanej trasie dla Finki. Wszystko zależy od ćwierćfinałów do jakich trafią. Myślę, że spokojnie wejdą do 30, gdzie odpadną w 1/4, może 1/2. Zależy tylko w jak mocnym biegu będą biec. Liczę na małą niespodziankę, bo w tym sezonie Smutna wydaje się być w lepszej formie. Ale jak to mówią, gospodarzom &quot;ściany pomagają&quot; ???? Powodzenia!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
13-03-2011 Lahti FIN World Cup SP C Final 44 13-03-2011 Lahti FIN Sprint Qualification SP C Qual 44
07-03-2009 Lahti FIN World Cup SP 1.2 km F Final 56 07-03-2009 Lahti FIN Sprint Qualification SP 1.2 km F Qual 56
01-03-2008 Lahti FIN World Cup SP 1.2 km F Final 42 01-03-2008 Lahti FIN Sprint Qualification SP 1.2 km F Qual 42
Dla Malvalehto bez roznicy czy to klasyk czy to jodełka bo wyniki ma bardzo rozne i w tym i w tym. Jak widac trasa jej bardzo nie lezy bo jeszcze ani razu sie na niej nie zakwalifikowala nawet do cwiercifinalow. Ona jest z Rovaniemi wiec gdzie ta znajomosc trasy ? W Otepaa 6 ale Smutna 5. W Kuusamo 21 a Smutna 7. Austriaczka za ta trasa nie przepada ale gdzie tutaj value na Finke...?? Typu nie neguje tylko po raz kolejny argumenty bo widac pod kazdy typ NA SIŁE cos wyszukujesz.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
13-03-2011 Lahti FIN World Cup SP C Final 44 13-03-2011 Lahti FIN Sprint Qualification SP C Qual 23

w 2009 nie startowała
07-03-2008 Lahti FIN World Cup SP 1.2 km F Final 56 07-03-2008 Lahti FIN Sprint Qualification SP 1.2 km F Qual 45
Rzeczywiście Smutna o wiele lepiej ???? Faktycznie Finka jest z Rovaniemi, brawo za sprawdzenie mistrzu. W takim razie wedlug twojego mądrego myślenia Legia zna stadion Wisły gorzej niż Standard Liege, przecież jest tak daleko od Warszawy! Nie będę grał znów na siłe Kowalczyk albo Bjoergen bo nie wiadomo czy to złudne pewniaki dlatego szukam innych typów. Finka wydaje mi się, że ma szansę się przełamać, skoro jednak potrafi być czasem w czołówce. Trasa u niej, fakt Smutna jest lepsza ale liczę tu na niespodziankę kurs mnie zachęcił.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Matveeva-Falla 1,83
Bet365

Para zestawiona jakby to byl sprint jodełką w ktorej zawodniczki sa porownywalne. W klasyku Rosjanka jest zdecydowanie lepsza. Sprintow nie ma co analizowac bo wyniki nie sa powtarzalne. Decyduje dyspozycja dnia jak i szczescie. Matveeva bardzo lubi klasyk, Falla mniej i to glowny powod i wystarczajacy zeby zagrac typ po takim kursie.

Ingemarsdotter-Saarinen 1,50 Bet365

AKS juz sie konczy, to chyba ostatni sezon w PŚ. Dzisiaj slabiutki wystep na 15km łaczonym ale na pewno byl to wyczerpujacy bieg. Szwedka odpoczywala i bedzie w pelni sil. W klasyku zdecydowanie slabsza niz w dowolnym ale jutro powinna dac sobie rade ze zmeczona sezonem Finka..


Matveeva-Kalla 1,65 Betsafe

O Matveevej pisałem wyzej. Kalla nie slynie z dobrej kondycji. Dzisiaj wyczerpujace 15 km laczonym na pewno odbije sie na jutrzejszym sprincie. Nie zdziwilbym sie gdyby Szarlotka nawet sie nie zakwalifikowala bo potrafila juz robic takie babole.
Sprinterka vs zawodniczka dystansowa nie lubiaca jeszcze klasyka i wymeczona po dziesiejszym biegu ? Ktora jest faworytka ?

Mam prośbe do wszystkich. Jesli ktos natknalby sie na zakład Kowalczyk-reszta albo Kowalczyk NIE wygra to prosze o prywatna !!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Randall-Falla: Randall @1,85 Betsafe

Soltysiao gra na Matveevą w parze z Norweżką,ja stawiam na najlepszą sprinterkę sezonu,czyli Amerykankę. Rok temu powiedziałbym,że Randall nie lubi klasyka,w tym sezonie może i wyników nie ma oszałamiających w tym stylu,ale widać że nie robi jej to tak wielkiej różnicy czy sprint jest dowolnym czy klasykiem. Falla za to raczej kaleczy się w stylu którym jutro biegną zawodniczki. Tak jak wspomniał poprzednik ostrożnie ze stawkami,bo to sprint.I jeszcze moje pytanie: czy jutro trasa biegnie po tym zjeździe i zakręcie przed stadionem na którym dziś leżała Kowalczyk i Saarinen? Bo na stronie FIS nie widzę profilu trasy sprintu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
I jeszcze moje pytanie: czy jutro trasa biegnie po tym zjeździe i zakręcie przed stadionem na którym dziś leżała Kowalczyk i Saarinen? Bo na stronie FIS nie widzę profilu trasy sprintu. __________________
Rok temu biegły i wiele mialo klopot.. przede wszystkim wysokie i krępe zawodniczi
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Weng-Johaug 1 1.55 ✅ już po kwalach ???? ale Natalia ⛔ ????

W pojedynku dwóch ślicznotek, stawiam na młodszą. Tereska jak wiadomo predysponowana do sprintu nie jest. Równie dobrze może nawet nie przebrnąć przez kwale. Heidi dzisiaj sprawiła małą sensację, przed rokiem już tu startowała w sprincie bez powodzenia, ale trzeba zauważyć, że ona się rozwija ;) W tym roku już miała kilka wartościowych wyników w sprincie, nawet na płaskiej trasie w Moskwie zajęła 20 miejsce.

Dorzucam to do waszej Matwiejewej, co by dubelek wyszedł.
Trasa ciężka, do tego ten zakręt śmierci więc mogą być niespodzianki. Początkowo miałem grać na Kowalczyk, ale kursy słabsze niż przewidywałem.
Może Marit się wreszcie przebudzi w sprincie?
Kwale w h2h na Kowalczyk, finał dla Marit, coś takiego mi się widzi, ale betsafe nas nie uraczył tym razem kursami na kwale, więc wielką 2 odpuszczę.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sprint Drammen
Bjoergen-reszta
2,10

expekt
Takie zaklady po takich kursach powinno sie grac zawsze. Sprinty w biegach to loteria- decyduje tutaj bardzo wiele czynnikow losowych a wiec stawianie ze ktos wygra jest zupelnym strzelaniem. Trasa w Drammen jest dosyc krotka z bardzo dlugim finiszem na ktorym rok temu w stylu dowolnym Marit sobie zupelnie nie poradzila i niby pewne 3 miejsce stracila i byla dopiero 5. Fakt ze w stylu klasycznym ma o wiele mniej przeciwniczek ktore moga jej zagrozic ale mamy mimo wszystko mocna Kowalczyk ( z tym sezonie to Justyna ma wiecej zwyciestw niz Bjoergen w sprincie C), Falla, Matveeva czy Randall moga sie tez pokusic o wygrana. Dodajac do tego ze o upadek nie trudno albo o jakies zderzenie zawodniczek to po takim kursie chetnie pobieram taki typ. Patrzac jeszcze na bardzo prestizowy dystans w weekend w Oslo Marit moze tez nie chciec sie przemeczac i za wszelka cene tutaj byc najlepsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom