>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

snap8 12

snap8

Użytkownik
no kurde nie moge... zero wkladu a teraz w.g. moich obliczen masz ponad 400$... tez tak kurde chce!!
Chyba jednak coś włożył bo jak można zauważyć na screenach to były turnieje z bay inem 10 $, 5$ etc . Mazaq graty wyników , wymiatasz ostatnio :spokodfhgfh:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Chyba jednak coś włożył bo jak można zauważyć na screenach to były turnieje z bay inem 10 $, 5$ etc . Mazaq graty wyników , wymiatasz ostatnio
nie wlozyl bo jak widac na screenie to wygral 15$ na freerollu :jezora:
Nic nie włozyłem, a sporo wyjąłem.
Zaczęło się wygraną we freerollu - 35$.
Grałem grałem, ostało mi się 5$ i zagralem w turnieju.
Pozniej dobra passa, zwycięstwo i kilka płatnych miejsc.
Zeby nie kusić losu wypłaciłem 740 zł, a 35$ zostawiłem na pokerze.
W tą noc grałem Jackpot SitandGo. Za wygranie 6 z kolei 35,000$, za bycie w top 2 300$. Wpisowe 20$+4,50.
Byłem 2,1,2,3.
Później poszedłem na stoliki. Omaha.
Grałem shortstackiem na limicie 1/2$.
Zrobiłem 310$.
Wypłaciłem własnie 814 zł, 35$ zostawiłem ????
Poker się opłaca :spokodfhgfh:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
moze to nic szczegolnego, bo wygrac 6-cio osobowy turniej to nie trud ale zawsze 21$ to kasa :mrgreen:
Fajnie, że wygrałeś, ale ja za żaden bonus nie zagrałbym u Tony&#39;ego G. Może to wyda Wam sie dziwne, ale na widok tego typa mam odwrót wymiotny. To jest po prostu złamany kut#$#%$%s i tyle. W świecie pokera to najgorsze dno. ????
Sorki za offtopic.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Fajnie, że wygrałeś, ale ja za żaden bonus nie zagrałbym u Tony&#39;ego G. Może to wyda Wam sie dziwne, ale na widok tego typa mam odwrót wymiotny. To jest po prostu złamany kut#$#%$%s i tyle. W świecie pokera to najgorsze dno.
Sorki za offtopic.
nie kumam do konca o co Ci chodzi? Sam poker room nie jest najgorszy, a o Tonym G nic nie wiem, oprocz tego ze jest pokerzysta. Ty mowisz zle o nim samym czy masz tez cos do poker roomu??

PS: Ja nie wybieram dokad dostaje kase, ale jak daja to biore :jezora:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Oczywiście chodzi mi o samego Tony&#39;ego G. Pokerroom to inna melodia (choć omijam go z daleka). Jeśli nie znasz typa to wrzuć sobie na youtube&#39;ie Tony G i pooglądaj, potem może zrozumiesz o co mi chodzi. Nie ma sensu tego ciągnąć. Wątek nie na temat i w dodatku go uwikłałem ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Oczywiście chodzi mi o samego Tony&#39;ego G. Pokerroom to inna melodia (choć omijam go z daleka). Jeśli nie znasz typa to wrzuć sobie na youtube&#39;ie Tony G i pooglądaj, potem może zrozumiesz o co mi chodzi. Nie ma sensu tego ciągnąć. Wątek nie na temat i w dodatku go uwikłałem
to juz ostatnia wypowiedz na ten temat. ogladalem i zachowuje sie dziwnie ale czy to zle? teoretycznie poker to nie zabawa ale tacy ludzie tez sa potrzebni. a na zlosc przegralem dzisiaj w tym jego roomie 47$ czyli wszystko co mialem :jezora:
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Przed chwilka skonczyłem darmowy turniej na MartinsPoker...

pula 200 ojro, pierwsze miejsce i 42 ojro wpadło. ciesze sie bardzo bo to moja pierwsza taka wygrana! :mrgreen:
 
Do góry Bottom