>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

w@llace 0

w@llace

Użytkownik
7 miejsce w poker heaven...5,20$...ale niechce się chwlić tylko pożalić.... ????

Dawno się tak nie WKUR**ŁEM...

Na drugiej przerwie byłem sobie drugi, 37k żetonów, wszystko ładnie pięknie...
Poszedłem do kuchni się napić, wracam a tuuu psssstrykkk i komp mi się wyłączył.. ????

Potem męczyłem się długo żeby go włączyć i udało mi się to dopiero po 50 minutach... :;/

Wtedy miałem już 9k..blindy chodziły 2000/4000k no i że nic nie miałem sensownego t omnie zjadły...
Może było by lepiej gdyby nie taki cyrk...

Cytując słowa BananeQ&#39;a
No i jak tu się nie wkur*ić
:roll:
Ja byłem w tym samym turnieju tuż za Tobą. Frajersko odpadłem i tego troche zaluje, ale 4$ są. Własnie widziałem, że w dosc nietypowym momencie &quot;zniknałes&quot; :mrgreen:
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
A ja byłem 21 buhahaha ( kurcze) bez sit outa . Nie pofarciło mi sie i przgrałem sporo zetonów z W@llacem on miał na rece Q i coś a ja Q4 no i wygrał on z parą dam i wyższą karta ta na ręce :;/:
 
gilbertos 0

gilbertos

Użytkownik
Osobiście nie spodobało mi się zachowanie sowaowl, który zaczął ze mnie kpić jak zaczęło mi słabo iść w grze. Trochę kultury człowieku. Szanujmy się nawzajem, przecież należymy do tego samego forum.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Osobiście nie spodobało mi się zachowanie sowaowl, który zaczął ze mnie kpić jak zaczęło mi słabo iść w grze. Trochę kultury człowieku. Szanujmy się nawzajem, przecież należymy do tego samego forum.
Nie kojarze gościa... :roll:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Trzeba zjeść coś słodkiego na śniadanie ????
Przynajmniej ja tak dzisiaj zrobiłem, i dosyć dobrze poszło :mrgreen:
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
heh ja zjadlem 3 paczki :jezora: i pozniej wdupilem moj caly bankroll czyli 20$ na paradise. ja mam 99 z rozdania i koles proponuje all in to wchodze. on ma K5 i mu doszlo we flopie 5 turn chyba 7 i na riverze oczywiscie co? 5... brak slow bo teraz nie mam za co grac :przeklina:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Grać trzeba umieć
z rozumem i stopniowo wszystko przyjdzie oraz wiele trzeba zobaczyc i przeczytać na temat pokera i strategii by wygrywać pieniądze z tego
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Dziś zanotowałem swój najlepszy wynik na freeku Unibetu z 19. Może kasa niewielka, ale sam fakt, że grało ponad 11tys ludzi robi wrażenie.
 
Do góry Bottom