>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zacznę od pogody dzisiaj będzie kumulacja niekorzystnej pogody dla biathlonistów będzie jeszcze bardziej piździło niż miało to miejsce w czwartek czy nawet wczoraj. Wiatr osiągnie prędkość ok 6,5 m/s. Czyli na strzelnicy będzie totalna loteria.
Olga Zaitseva - Anastasyia Kuzmina @ 2,00 betsafe ✅ 37-12

Pierwszy mój typ na Kuzminą w parze z Zaistevą. Stawiam na Słowaczkę ponieważ jest w dużo lepszej formie strzeleckiej niż Zaisteva. Biegowo również w moim mniemaniu jest lepsza od Rosjanki. Natomiast Zaisteva jak i inne Rosjanki ma ogromne problemy w tym sezonie na strzelnicy, dowodem jest na to ostatni występ w sztafecie. Patrząc również na ostatnie wyniki sztafety to kurs który oferuje Betsafe jest zdecydowanie zawyżony. Kuzmina uzyskała czas 18:48 na strzelnicy w pozycji leżącej miała 3 doładowania, natomiast w pozycji stojącej strzelała gładko. Z kolei Zaisteva uzyskała czas 19:52 w pierwszym strzelaniu w pozycji leżącej miała 1 doładowanie, ale w pozycji stojącej nie było już tak dobrze bo musiała pokonać 2 karne rundy. Czyli po raz kolejny przeliczając karne rundy na czas spędzony na pokonywaniu karnych rund wychodzi że straciła ok 55 sekund. Czyli biegły w miarę równo. Mając na uwadze dzisiejsze podmuchy wiatru stawiam zdecydowanie na Kuzminą.
Andrea Henkel Top 7 - Nie @ 1,55 betsafe ⛔ 3 Drugi mój typ na to że Henkel na będzie w TOP 7. Miało być w tym roku dobrze bo dużo Niemki pracowały nad formą strzelecką jednak sezon zweryfikował te przegotowania i wyszło że jednak jest bardzo słabo. Henkel notorycznie pudłuje na strzelnicy. W biegu sztafetowym uzyskała czas 20:03 przy czym w pozycji leżącej miała jedno doładowanie ale w pozycji stojącej musiała już biec dwie karne rundy. Czas indywidualny który uzyskała sklasyfikował by ją dopiero na 23 miejscu. Nie sądzę że dzisiaj pojedzie po raz kolejny tak kiepsko ale do pierwszej 7 moim zdaniem nie ma szans na wejście.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Jeżeli potwierdza się prognozy pogodowe to nie wiem czy ma sens dzisiaj grac cokolwiek ale spróbujmy...
Przeglądałem oferte Unibetu i popieram typy Raduli na Brunet i Ukrainke a do tego ciekawie wygląda:
Ekholm, H - Brunet, M-L 1 1,50 Unibet ✅

Szwedka w dotychczasowych sprintach w tym sezonie plasowała się regularnie w pierwszej dziesiątce( 5,5,7msc.) i dziś jeżeli poradzi sobie z trudnymi warunkami może powalczyć nawet o podium.Francuzka natomiast preferuje dłuższe dystanse gdzie może wykazać się strzelecko i do tej pory w tym sezonie tylko raz zdołała załapać się do pierwszej dziesiątki w zawodach sprinterskich(19,6,13msc.) .
Top 3 Kaisa Mäkäräinen 3,25 betsafe ⛔
Bardzo ciekawy kursik biorąc pod uwagę to ze w dotychczasowych sprintach za każdym razem plasowała się na podium (1,3,3msc.) Kaisa jest w dobrej formie strzeleckiej co przy takich warunkach jakie mamy w Oberhofie może być jej mocnym atutem w porównaniu do innych zawodniczek .Myślę ze za lekka stawkę można spróbować ...
Sleptsova, S-Gössner, M 2 2,00 unibet ⛔ slabiutko
Zdziwilo mnie ze buk faworyzuje Rosjankę biorac pod uwage dotychczasowe wyniki w sprintach w ktorych Niemka za kzdym razem plasowala sie w czolowej dwudziestce (2,18,12msc.)natomiast Rosjanka w dotychczasowych sprintach tylko raz zalapala sie do dwudziestki i za kazdym razem byla slabsza od Niemki(14,48,23msc.)
 
lexapro 0

lexapro

Użytkownik
Tina Bachmann - Anastasiya Kuzmina - 1.57 Tobet ✅

Jak każdy zainteresowany wie, warunki jakie ostatnio są w Oberhofie nie sprzyjają nikomu. Ciężko coś pewnego znaleźć i dobra wytypować. Jeżeli patrząc na formę ze sztafety to zagranie na Kuzminę wygląda całkiem dobrze. Dla przypomnienia, Bachmann na swojej zamianie miała wynik: 2+3 1+3, czyli bardzo słabo 3 karne rundy mimo dobierania naboi pokazuję słabą formę gospodyni, a warunki nie są wytłumaczeniem. Kuzmina na swojej zmiania wypadła o niebo lepiej: 0+3 0+0. Według mnie postawienie na Słowaczkę nie jest złym posunięciem. Ciężko przewidzieć pogodę, ma znowu wiać i trochę sypnie śniegiem, więc Kuzmina powinna się odnaleźć w tych warunkach. Niemka natomiast do faworytek nie należy, a publiczność zebrana na stadionie większe nadzieję upatruje w Neuner, Hitzer oraz Henkel.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Tarjei Boe - Ole Einar Bjorndalen [2] 2.10 1.5/10 Unibet, Expekt
Tarjei Boe - Ivan Tcherezov [2] 3.13 0.5/10 Pinn

Z zawodow na zawody Boe coraz bardziej mi imponuje.. niewatpliwie odkrycie i gwiazda tego sezonu. Nie poznal jednak jeszcze smaku biegu massowego. To bedzie dopiero jego drugi start w tej konkurencji - debiut przed rokiem w Rupholding zakonczyl sie fatalnie.. zajal ostatnie miejsce z 4 pudlami. Przez ten rok zrobil jednak ogromny progres szczegolnie w biegu.. W tym sezonie w kazdych zawodach jest w scislym topie biiorac pod uwage sam bieg.
Massowka jednak to koronna konkurencja Olka. Przed rokiem wygral tu w Oberhofie.
Typ bardziej pod przeczucie ze Boe jutro wypadnie slabiej.. Jakby patrzec na forme to jednak jest po stronie mlodziaka, lidera klasyfikacji generalnej. Licze tu na doswiadczenie , stary lis Olek potrafi z zimna krwia wykorzystac slabosci rywali : )
Ivan pod kurs, dobry strzelec. przed rokiem wygral jedna massowke, dobry w tej konkurencji, udany wystep w sprince.. moze troche go podbuduje, bo narazie sezon zaczal srednio.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Slesingr TOP 20 [TAK] 1.55
Alexis Boeuf - Christian De Lorenzi [1] 1.60
AKO: 2.48 2/10 Betsafe


Czech fajnie spisal sie w spincie gdzie po 10/10 zajal wysokie 3 miejsce, do tego 5 czas biegu. Mimo slabszej formy jak przed laty.. nadal uwazam go za dobrego strzelca i zawsze bardzo chetnie gralem go w biegach dlugich z 4 krotnym strzelaniem. Za wysoki przedzial kiedy dzis startuje tylko 36 zawodnikow. Ja spokjnie widzie Slesingra w top 15.
Buki wystawiaja go w parach z mocnymi zawodnikami jak Ferry, Greis czy Tcherezov.. takze widza z nim groznego rywala.
Boeuf lepiej biega i uwazam go za duzo lepszego stzrelca. Wlochowi przytrafiaja sie koszmarne wpadki na strzelnicy.. przy 4 strzelaniach nie wroze mu rewelazji - ogon stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do typów przeciwko Boe jestem sceptykiem... dla mnie lepiej wszelkie h2h z tym zawodnikiem odpuścić. Ale już pozostałe typy podobają mi się. Slesingr w Top20 jak najbardziej, sprint i bieg w sztafecie potwierdzają jego dobrą dyspozycję. De Lorenzi tak jak piszesz chimeryczny i może sporo stracić biegając karne rundy.
Ole Einar Bjoerndalen - Bjorn Ferry @ Bjoerndalen - 1,40 Betsafe ⛔ 21-10
Król Ole mocny biegowo, gorzej na strzelnicy gdzie nie poradził sobie z trudnymi warunkami w sprincie. Znakomicie pobiegł jednak w sztafecie, gdzie wyprowadził swoją reprezentację na trzecie miejsce. Ole jest specjalistą od biegów ze startu wspólnego. Ferry nie wszędzie biega dobrze, trasy w Oberhofie nie są dla niego tak łatwe i do Ole w samym biegu tutaj trochę stracić. Mam na myśli wynik w granicach dwóch karnych rund przewagi na korzyść Ole. Gram na króla nart.

Oksana Khvostenko - Tina Bachmann @ Bachmann - 1,60 Betsafe ✅ 23-20
W biegu ze startu wspólnego jeszcze większe znaczenie zyskuje dyspozycja biegowa. Khvostenko z reguły nie zawodzi na strzelnicy, ale w biegu sprinterskim do Bachmann straciła aż 1min 17s w samym biegu, na dłuższej trasie biegowej może stracić jeszcze więcej. Nie sądzę aby Niemka aż tak zawaliła, a Ukrainka strzelała aż tak dobrze... Gram na dobrze biegającą Bachmann.

Christoph Sumann - Dominik Landertinger @ Landertinger - 1,71 Bet365 | 1,75 Tobet ✅ 24-11
Wrócił Landertinger znany z poprzedniego sezonu, po problemach z początku sezonu co raz lepsza dyspozycja biegowa, a także i strzelecka. Dobry występ w biegu sprinterskim. Jego starszy kolega Sumann chyba ciągle odczuwa jakieś skutki feralnego zatrucia wodą w Oestersund. Biegowo traci do Landertingera ok 1/2 rund karnych, a i na strzelnicy nie jest zbyt solidny. Stawiam na młodszego z Austriaków, który odnosił już sukcesy w tej konkurencji.

Bjorn Ferry - Michael Greis @ Greis - 1,62 Bet365 | 1,57 Tobet ✅ 10-5
Greis bardzo lubi rywalizację ramię w ramię, u siebie w Oberhofie stać go na świetny wynik. W sprincie rozczarował trochę na strzelnicy, ale jest mocny biegowo, ta trasa bardziej odpowiada jemu niż rosłemu Szwedowi. Stawiam na Niemca

Jewgienij Ustiugow - Martin Fourcade @ Ustiugow - 1,83 Bet365 | 1,65 Tobet ⛔ 13-4
Fourcade bardzo chimeryczny w tym sezonie, to nie ten Martin, ktory przed rokiem mógł rywalizować z najlepszymi. Teraz jedynie ma przebłyski formy, ale i tak słabe występy jak ten w sprincie. Ustiugow sklasyfikowany wysoko w Pucharze Świata i choć psuł występy w sztafecie to w biegach indywidualnych jest ok. Dobry kurs, gram na w miarę regularnego w tym sezonie Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Typ : O.Khvostenko - T.Bachman 1
Kurs : 2,25
Buk : Betsafe
Dzisiaj w Oberhofie odbędzie się biega ze startu wspólnego.W biegu tym mamy 4 strzelania dwa w pozycji leżącej i dwa w stojącej.Bieg ten jest rozgrywany pierwszy raz w tym sezonie.Startuje w nim 35 najlepszych zawodniczek z pucharu świata.Ja zdecydowałem się na pojedynek Ukrainki z Niemką.Oksana w Oberhofie prezentuje się bardzo dobrze w sztafecie pobiegła bardzo dobrze bez pudła z dwoma z dobieraniami.W sprincie zajęła solidną 15 pozycję z jednym pudłem.
O Niemce nie można powiedzieć ostatnio nic dobrego.W sztafecie tragedia aż 4 pudła i 6 dobierań co całkowicie zawaliło Niemkom sztafetę.W sprincie poszło jeszcze gorzej 34 miejsce z 5 pudłami nie napawa optymizmem przed dzisiejszymi zawodami.Biegowo lepsza jest Niemka ja jednak liczę na kolejne pudła w dzisiejszym strzelaniu co pozwoli Ukraince na wyprzedzenie Niemki.
 
A 0

auer

Użytkownik
Bachmann T. - Gossner M. 1.60 (bwin)
Obie Niemki w sprincie zawiodły, Tina była dopiero 34. a Miriam 43. Zawiodły przede wszystkim strzelecko, bo Gossner zanotowała 6 pudeł, a Bachmann tylko jedno mniej. W samym biegu pobiegły niemal identycznym tempem (sekundę lepsza Miriam). Dzisiaj czekają je aż 4 strzelania, co w moim przekonaniu stawia w lepszej pozycji Bachmann. Jest ona na strzelnicy dużo lepsza niż Gossner, nawet jeśli w Oberhofie szło jej średnio. Miriam sporo pracuje nad strzelaniem, nawet kosztem szybkiego biegu ale póki co nie przynosi to efektów. Myślę, że tutaj Bachmann spisze się dużo lepiej niż wczoraj.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jak kolega wyżej napisał Slesingr TOP20. Jak dla mnie typ dnia. Czech chyba wraca do wysokiej formy sprzed 3 sezonów. Świetny wynik w sztafecie, w sprincie podium - świetne strzelanie i solidny bieg. Z tego co pamiętam w Oberhofie też zawsze dobrze się spisywał. Nic tylko grać. Ale startuje 30 zawodników bo to MS :p reszta to rezerwowi jak ktoś z 30 nie będzie mógł wystartować.
Sikora jest chory i nie wystartuje. Nie wiadomo kiedy powrót. Za niego wskakuje Czudow :grin:
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Lista startowa biegu masowego :

1 BOE Tarjei NOR
2 SVENDSEN Emil Hegle NOR
3 BJOERNDALEN Ole Einar NOR
4 GREIS Michael GER
5 SEDNEV Serguei UKR
6 USTYUGOV Evgeny RUS
7 HOFER Lukas ITA
8 PEIFFER Arnd GER
9 FAK Jakov SLO
10 FOURCADE Martin FRA
11 SHIPULIN Anton RUS
12 EDER Simon AUT
13 SUMANN Christoph AUT
14 FERRY Björn SWE
15 MESOTITSCH Daniel AUT
16 BOEUF Alexis FRA
17 BIRNBACHER Andreas GER
18 SLESINGR Michal CZE
19 BERGMAN Carl Johan SWE
20 LANDERTINGER Dominik AUT
21 OS Alexander NOR
22 TCHEREZOV Ivan RUS
23 ANEV Krasimir BUL
24 JAY Vincent FRA
25 TCHOUDOV Maxim RUS
26 MAKOVEEV Andrei RUS
27 WEGER Benjamin SUI
28 HABERT Lois FRA
29 GREEN Brendan CAN
30 LEGUELLEC Jean Philippe CAN
Wspomniany Slesingr wystartuje z numerem 18.Szanse na TOP 20 są bardzo duże.Zawodnicy którzy plasują się za nim i mogą mu zagrozić na ten czas to według mnie Landertinger i OS.Rosjanie fatalnie strzelają.Bergman biega jak się mu uda.Jay bez formy ostatnio.
Z zawodników którzy wystartują przed Czechem a którzy moga wypaść gorzej to według mnie : Eder, Schipullin,Ferry.
TOP 20 dla Czecha po kursie 1,55 w Betsafe wydaję się być dobrą inwestycją na popołudnie.Sam to zagrałem na kuponie z 4 zdarzeniami i zastanawiam się czy nie powtórzyć tego w singlu za większą stawkę
 
P 1

pawko12

Użytkownik
Tcherezov vs Peiffer 2 1.60 bet365 stawka: 7/10j
Jeżeli Niemiec będzie mieć tak dobrze posmarowane narty jak w sprincie i nie zrobi jakiejś masakry na strzelnicy to myślę, że to bardzo dobry typ na dziś. Tcherezov nieźle w ostatnim sprincie jednak 25sek gorzej od niemca i 0 pudeł a Peiffer miał 1 pudło.
Serguei Sednev vs Boeuf 1 1.60 bet365 stawka: 5/10j
Obaj zawodnicy w sprincie się nie popisali - odległe pozycje. Dziś jednak w masówce gdzie są 4 strzelania faworyzuję ukraińca, który w tym sezonie ma dość ustabilizowaną formę. Francuz miewa niezłe starty przeplata z wtopami. 4 strzelania więc Sednev powinien być lepszy dziś. Sednev 5 w generalce i dziś napewno postara się utrzymać tą wysoką lokatę.
Michal Slesingr - Anton Shipulin 1 1.65 betsafe stawka: 9/10j
popieram opinię forumowiczów, że czech wraca do bardzo dobrej formy oczy napewno świadczą ostatnie wyniki. Slesingr zawsze mocny w biegach długich - gdzie są 4 strzelania. Rzadko się myli na strzelnicy, zdecydowanie forma biegowa zwyżkuje. Rosjanin bez rewelacji - jak cała ich ekipa. Przy równej ilości pudeł na strzelnicy czech powinien być szybszy a i tak jestem przekonany, że będzie miał mniejszą ilość rund karnych od rosjanina.
Tcherezov - Slesingr 2 2.1 betsson 6/10j
opis jak wyżej. Slesingr to może być dziś wielka niespodzianka - myślę że smiało się znajdzie w top 10. Tcherezov błysnął w sprincie ale wcześniejsze wyniki nie przekonują mnie i dziś myślę że to dobry bet na czecha.


S. Sednev - A. Birnbacher 1 1.8 bwin stawka: 7/10j
Birnbacher jednoznacznie mi się kojarzy z bardzo dużą ilością pudeł. Myślę, że przegra z ukraińcem właśnie na strzelnicy. Biegowo wcale nie jest lepszy od Sedneva więc powinno być easy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak zwykle zacznę od pogody. W biegu mężczyzn wiatr po raz kolejny będzie bardzo silnie wiał prędkość będzie dochodziła do ok 6 m/s. Natomiast w biegu kobiet będzie zdecydowanie lepiej bo będzie wiało &quot;tylko&quot; z prędkością 2,2 m/s. Czyli w biegu kobiet już nie będzie taka loteria bo takie warunki przeważnie panują w zawodach biathlonowych. Ole Einar Bjørndalen - Bjørn Ferry @ 1,40 Betsafe ⛔ 21-10 Pierwszy typ na Norwega ze Szwedem. Ole w bardzo dobrej formie biegowej. Jak to się mówi w środowisku biathlonowym Ole jest królem biegów masowych i rzeczywiście coś w tym jest od kiedy pamiętam to Norweg zawsze był w czołówce w takim biegu. W sztafecie wyprowadził swoją reprezentację z 13 na 3 miejsce. Natomiast w sprincie nie było już tak dobrze bo Ole spudłował 4 krotnie i zajął odległą 22 pozycję. Ale Ferry również się nie popisał i był dopiero 30 z 3 pudłami na strzelnicy. Czyli popełnił mniej błędów a i tak biegowo odstawał od Norwega o 20 sekund. Ten typ gra również TBM a na biathlonie zna się jak mało kto, więc będzie dobrze. Michal Slesingr - Top 20 YES @ 1,55 betsafe ✅ 8 Drugi typ na Slesingra że będzie w TOP 20 ten typ wpadł mi jako pierwszy w oko kiedy przeglądałem ofertę Betsafe. Czach jest dobrze dysponowany w Oberhofie. W sztafecie wyprowadził swoją Reprezentację z 6 na 2 miejsce dzielnie się broniąc na finiszu przed Bjorndalenem. W sprincie było również świetnie i ukończył bieg na najniższym miejscu podium. Widać że Czech wraca do wysokiej formy i mam nadzieję że dzisiaj namiesza w stawce.
Magdalena Neuner
- Olga Zaitseva @ 1,35 betsafe ✅ 9-17 Ostatni typ z biegu kobiet. Stawiam na Magdalenę Neuner w pojedynku z Olgą Zaistevą. Rosjanka ma ogromne problemy na strzelnicy w tym sezonie biegowo również nie zachwyca. W sztafecie pobiegła niezbyt dobrze, w sprincie również słabo gdzie była dopiero 37 z 3 karnymi rundami. Natomiast Neuner jedzie u siebie będzie chciała za wszelką cenę wygrać i dobrze się zaprezentować przed własną publicznością, w sztafecie również nie zachwyciła ale za to w sprincie pokazała klasę zajęła drugie miejsce, ale na uwagę załguje fakt że na strzelnicy popełniła aż 2 błędy. To oznacza że jest w znakomitej formie biegowej i dzisiaj przy trasie 15 km. będzie miało to olbrzymie znaczenie.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
no wlasnie takze dzis bylem zdziwiony jak przegladalem liste startowa bylo 36 zawodnikow. W massowym zawsze startowali w 30 - pomyslalem ze moze cos sie zmienilo od tego sezonu, a nie doczytalem gdzies.- teraz w panelu juz poprawione na 30 i jest OK, tym bardziej warto zagrac Slesingra.
TBM: Rozumiem.. tak jak pisalem, bet bardziej na przeczucie.. bo forma napewno pod Boe ????

Podoba mi sie jeszcze jeden typek z oferty Bwin:
Arnd Peiffer Martin Fourcade [1] 1.60

Niemiec imponuje tutaj forma zarowno na strzelnicy jak i w biegu (2 czas w sprincie 14 sek straty do Boe) Martin bez formy bez blysku.. nie zdziwie sie jak bedzie daleko poza czolowa 10 dzisiejszych zawodow.
Do dubla jak znalazl ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Flatland-Brunet 2 2.10
Kurs bardzo dobry. Wczoraj AKF odniosła 1 zwycięstwo w karierze. Powtórzenie tego dzisiaj byłoby zbyt piękne. Piękna Norweżka specjalizuje się głównie w sprintach, za to 4 strzelania to już domena Brunet. Francuzka to jedna z najlepszych strzelczyń w stawce. Liczę że będzie miała te 2 pudła mniej i będzie przed AKF.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Helena Ekholm - Vita Semerenko @ Ekholm - 1,35 Unibet ✅ 1-6
Ekholm regularna na strzelnicy i choć biegowo nie jest w ścisłej czołówce to nie odstaje na trasie biegowej aż tak bardzo jak Vita Semerenko. Semerenko dobra, ale głównie w sprintach gdzie nie trzeba długo biegać, a do tego Ekholm potrafi udźwignąć presję startów ramię w ramię z innymi zawodniczkami i jest doświadczona co jest cenne w takiej konkurencji jak ta.
Agnieszka Cyl - Svetlana Sleptsova @ Sleptsova - 1,60 Unibet ✅ 26-3
Rosjanka może i niezbyt dobrze w sprincie, ale to za sprawą trzech pudeł na strzelnicy. Tak poza tym w obecnym sezonie spisuje się całkiem solidnie, w Pucharze Świata znajduje się na wysokim miejscu. Biegowo jest mocniejsza od Agnieszki Cyl, która co najwyżej w mojej ocenie może liczyć na miejsce w drugiej dziesiątce. Sleptsovą stać na więcej.

Andrea Henkel - Ann Kristin Flatland @ Henkel - 1,65 Unibet ✅ 2-5
Flatland wygrała sprint, ale nie sądzę aby powtórzyła to osiągnięcie w biegu masowym gdzie są aż 4 strzelania. Norweżka kapitalnie pobiegła ostatnią rundę biegową w sprincie, ale tak poza tym to Niemka potrafi lepiej rozłożyć siły na dłuższym dystansie, a do tego startuje przed własną publicznością i w tej konkurencji z reguły jest nadzieją Niemców na dobry wynik. Nie spodziewam się dzisiaj miejsca w czołówce Flatland, co innego Henkel, którą widzę w Top6.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
PŚ: Ruhpolding - 12.01.2011 - 16.01.2011
12.01 - 14:15 Bieg indywidualny M
13.01 - 14:15 Bieg indywidualny K
14.01 - 14:45 Sprint M
15.01 - 14:45 Sprint K
16.01 - 13:15 Bieg na dochodzenie M
16.01 - 15:15 Bieg na dochodzenie K
Tak przedstawia się kalendarz na PŚ w Ruhpolding.
Już jutro Bieg indywidualny panów. Zapraszam do dyskusji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bieg indywidualny rozgrywany jest na dystansie 20 km dla mężczyzn. Zawodnicy oddają po 4 rundy strzałów, po dwa razy w każdej pozycji. Za każdy nietrafiony cel dodawana jest minuta kary. Podobnie jak w biegu sprinterskim zawodnicy startują w odstępach czasowych.
To tak przypominam;)
Na dzisiaj mam takie 3 pary. Oferta Tobet
Simon Eder - Tarjei Bøe 1,35 [13-5]✅
W tej parze stawiam na Norwega który jest naprawdę dobrze dysponowany w tym sezonie. Uważam,że dzisiaj zadecyduje przewaga w biegu.Na strzelnicy obaj panowie dość podobnie się spisują chociaż i tu widze przewage Norwega.W biegu zdecydowanie lepszy Tarjei co widać po poprzednich biegach indywidualnych:W Ostersund oboje po 2 pudła a na mecie przewaga Norwega wyniosła 3,07 minuty.Widać jak w biegu nadrabia Tarje.
Ole Einar Bjørndalen - Emil Hegle Svendsen 1,52 [8-1]✅
Czyżby zadyszka Ole? Na to wygląda.Na strzelnicy sporo pudeł zalicza i dziś wydaje mi się że lepiej nie będzie czyli minimum 3-4 pudła.Svendsen wiadomo biegowo bardzo dobrze dysponowany a co do strzelnicy to bywa różnie z nim ale myślę że też minimum 3 pudła zaliczy.Ogólnie na strzelnicy widzę tu remis natomiast w biegu Svendsen według mnie lepszy.
Simon Fourcade - Martin Fourcade 1,50 [4-2]✅
Pojedynek braci.Według mnie lepszy w tym sezonie jest Martin który na początku spisywał się dobrze później dość słabo a teraz...hmmm zawodnik który potrafi być w czubie ale i na strzelnicy też umie zawalić...Simon to taki średniak który notuje miejsca w okolicach 30-50.Liczę dziś na taki występ Martin jak w Oberhofie podczas biegu ze startu wspólnego gdzie miał tylko 2 pudła co dało Mu 4 msc.
To ja tak dzisiaj to widzę.AKO tych trzech zdarzeń 3.08 myślę że są szanse na powodzenie.
Tak jeszcze sobie myślę że może u siebie to i Peiffer oraz Greis będą groźni. Jednak co do tego drugiego to może zbyt dużo na strzelnicy stracić.A pary:
Björn Ferry - Arnd Peiffer 1,75
Arnd Peiffer - Cristoph Sumann 1,62 zwrot
Wygląda to też nieźle. Oby dziś pogoda sprzyjała i żeby dało się zarobić na biathlonie;)
3/3✅:cool:
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Boe - Eder 1 @ 1.35 ✅
Pojedynek rewelacyjnego Norwega z doświadczonym Austriakiem. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują lidera światowego rankingu i ja się zupełnie z nimi zgadzam. Tarjei jest w rewelacyjnej formie i w każdych kolejnych zawodach pokazuje swoim starszym Norweskim kolegom, że rośnie im kolejny konkurent do zdobycia Pucharu Światu czy wygrania przyszłych Mistrzostw. Na strzelnicy obydwu panów oceniam na remis, może z minimalna przewagą Boe. Eder strzela szybciej i zazwyczaj celnie, lecz zdarza mu się popełnić katastrofalną serię podczas gdy początek strzelania mu nie wyjdzie. Norweg jest bardziej regularny i zachowuje spokój na strzelnicy. W biegu zdecydowanie lepszy jest jest zawodnik rodem ze Skandynawii i w tym sezonie właściwie w każdym biegu notuje lepsze czasy od Edera. Jeżeli nie będzie tragedii na strzelnicy to typuje pewno zwycięstwo Boe.

Greis - Summan 1 @ 1.60 ZWROT
Typ razem pojedynek niemiecko-austriacki. Moim zdaniem lepiej dzisiaj spisze się najlepszy obecnie w niemieckiej reprezentacji Greis. Dlaczego? Uważam, że ma on równiejszą i bardziej ustabilizowaną formę. Od początku sezonu zajmuje miejsca w okolicach pierwszej 10tki, raz wskając nawet na &#39;pudło&#39;. Summan w kratkę. Dobre występy przeplata gorszymi i w zasadzie ciężko ocenić jak sobie dzisiaj poradzi. W ostatnim biegu w Oberhofie obaj zaliczyli po 3 pudła, a pomimo tego Greis był o blisko 2 minuty lepszy od rywala. Uważam, że Summan nawet jak trafi dzisiaj z formą będzie mu ciężko wygrać z występującym przed własną publicznością Greisem.

ponadto w oko wpadł mi typ:
Eder - Sikora 1 @ 1.70 ✅
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Najlepszy z Rosjan : Czerezow. 2.75 w unibecie.
Patrząc na występy Iwana w Oberhofie nieźle czuje się na strzelnicy. W obu biegach w czołówce. Tu jest stawiany obok Norwegów do grona faworytów. Biegowo również jest bardzo dobrze. Rywali takich realnych, ma 3: Czudow, Ustjugow i Szypulin. Jeśli utrzyma formę strzelecką, to powinno to wejść bez problemu :]
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Po dzisiejszym biegu indywidualnym panów jutro kolej na panie. Biegną one 15km i również mają 4 strzelania i za każde pudło podobnie jak u panów jest minuta kary.
Ja z oferty Tobet wybrałem takie pary:
Agnieszka Cyl - Magdalena Neuner 1,25 [28-16]✅
Magdalena zdecydowana faworytka.Mimo że na strzelnicy zawsze jakieś pudła Jej się zdarzają to w biegu potrafi nadrobić naprawdę bardzo dużo.Co do biegu indywidualnego to w tym sezonie odbył się jak narazie dwa.Pierwszy w Ostersund gdzie Neuner jeszcze nie startowała natomiast Cyl była 17 z 3 pudłami.Drugi bieg odbył się w Pokljuka i tam Neuner zajęła 8 msc z 4 pudłami a Cyl 14 msc z 3 pudłami i mimo przewagi 1minuty na strzelnicy Polka przegrała na mecie o 30s. Czyli w biegu Neuner szybsza o 1,30 minuty. Uważam,że jutro na strzelnicy obie podobnie jednak w biegu zdecydowanie lepsza Niemka.
Andrea Henkel - Tina Bachmann 1,28 [2-20]✅
Pojedynek dwóch koleżanek z reprezentacji Niemiec.Tu widzę również zdecydowaną faworytkę a jest nią Andrea. Podczas obu biegów indywidualnych lepsza Henkel odpowiednio 9 i 12 natomiast Bachmann 18 i 30. Na strzelnicy stabilniejsza Henkel która rzadziej się myli.Ostatnio w Oberhofie Andrea na wysokich miejscach 2 i 3. Bachmann która w biegu jest podobna do Henkel na strzelnicy jutro straci pewnie dobrych parę minut.
Marie Laure Brunet - Michela Ponza 1,20 [11-22]✅
Pojedynek Francusko Włoski. Zacznę od Brunet. W obu biegach na podium najpierw 2 później 3.Na strzelnicy bardzo dobra myląca się rzadko w pierwszym biegu 2 pudła a w drugim bezbłędna. Włoszka Ponza na strzelnicy również jest niezła w Ostersund 2 pudła czyli tyle co Brunet ale straciła do Niej w biegu 3,50 minuty.W drugim biegu również 2 pudła i strata do Brunet 2 minuty.Widać że na strzelnicy są podobne jednak w biegu Włoszka zdecydowanie ustępuje.
Rest of the field - Helena Ekholm 1,25 [3]✅
A tu stawiam,że ten bieg wygra ktoś inny niż Ekholm. Dlaczego? A no już mówię.W Ostersund Ekhlom 2 pudła i 3msc w Pokljuka 4 pudła i odległe 24 msc. Uważam,że Szwedka jutro nie wygra ponieważ strzelnicy nie przejdzie 20/20. Jest wiele zawodniczek które są w stanie z Nią wygrać zaczynając od Neuner przez Brunet, Makarainen, Kuzmine, Domracheve, Henkel, Flatland, siostry Semerenko, Zidek.Co do biegu to np. Neuner i Makarainen są zdecydowanie lepsze i nawet gdy będą miały 1 pudło więcej od Ekholm są w stanie z Nia wygrać.
4/4✅✅✅✅:cool:
Oj dzisiaj biathlon dał zarobić. Ciekawe czy ktoś skorzystał...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom