>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Biathlon sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Francja - Austria @ 1,60 Tobet ⛔

Pierwszy mój typ po przerwie będzie na Austriaków z Francuzami w sztafecie mężczyzn. Austria w dzisiejszym biegu wystąpi w składzie: Eder Simon, Mesotitsch Daniel, Sumann Christoph, Landertinger Dominik czyli mamy do czynienia z najmocniejszym składem Austriaków w sztafecie. Są oni głównym faworytem do zwycięstwa zważając na osłabienia Norwegów. Głównym konkurentem w dzisiejszym biegu powinni być Rosjanie. Natomiast Francuzi bo dobrym początku sezonu ostatnio jakoś przygaśli dzisiaj wystartują w składzie Jay Vincent,Fourcade Simon, Boeuf Alexis, Fourcade Martin. Czyli teoretycznie również najmocniejszy skład ale, Simon Fourcade wraca po kontuzji pleców i jego forma zapewne nie będzie olśniewająca, drugi z braci Martin kompletnie zgubił formę z początku sezonu, słabo strzela a o bieganiu już nie wspomnę. Jay bardzo nieobliczalny, a Boeuf mnie jakoś nie przekonuje. Uważam że Austria jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i gram na nich. Landertinger, Sumann :spokodfhgfh:????
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Austria-Norwegia1,55 betsafe
widzę,ze nikt nie opisał pary Austria-Norwegi,zdziwiłem się ,że Austria jest faworytem ,ale Norwegowie bez Boe i Svendsena.
skład:1-1 OS Alexander
1-2 BERGER Lars
1-3 BRATTSVEEN Rune
1-4 BJOERNDALEN Ole Einar
Natomiast Austryjacy w najmocniejszym składzie.
2-1 EDER Simon
2-2 MESOTITSCH Daniel
2-3 SUMANN Christoph
2-4 LANDERTINGER Dominik
i do tego:
&quot;Ostatnio Norwegowie zwyciężyli o 53s przed Austriakami (Austriacy w składzie takim jak dzisiaj) gdzie biegli Boe i Svendsen. Na IO gdzie Austriacy biegli też w składzie takim jak dzisiaj a norwegowie z Boe i Svendsenem Norwegowie wygrali o 38s. Doskonały czas dzisiaj na rewanż.&quot;
nie szalałbym ze stawką.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Szwecja -Bułgaria 1 1,70 Unibet ✅ izzi
Moim zdaniem bardzo ciekawy kurs jak na takie zestawienie . Szwedzi co prawda bez Bergmana i Lindstroma w skladzie (Jonson, Ferry , Nilson ,Erikson)ale to i tak powinno wystarczyć na ekipę bułgarska ,która wybitnymi zawodnikami nie dysponuje(Kletcherow,Iliev ,Anev,Zlatev ). W Hochfilzen Szwedzi zajeli 5 miejsce z przewaga okolo poltorej minuty przed Bułgarami ,którzy zajęli 11m . Mysle ze dzis tez Szwedzi powinni uplasować się wyżej...
Austria - Rosja 1 2,00 Unibet ✅ uffff
Troche sie nad tym typem zastaniawialem ale jednak zagram . Austriacy (Landertinger, Eder , Sumann,Mesotisch)po drugim miejscu u siebie w Hochfilzen maja spore szanse na zwyciestwo w Oberhofie .Słabszego Eberharda zastapi Simon Eder wiec austriacy wystapia w mocnym zestawieniu i pod nieobecnosc paru silnych Norwegów mogą się włączyć w walkę o najwyższy stopień podium.
Natomiast Rosjanie(Czerezow ,Szipulin ,Ustyugow,Czudow) po fatalnym wystepie w poprzednim biegu sztafetowym wydaja sie wracac do dobrej dyspozycji i wystapia w tym samym zestawieniu ,jednak i tutaj moga nie ustrzec sie bledow ktore wyeliminuja ich z walki o czolowe miejsca dlatego tez uważam ze to Austriacy powinni być faworytami w tym zestawieniu ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niemcy TOP 3 @ 2,40 Betsafe ✅
Drugi typ na dzisiejsze zawody trochę się zagapiłem i liczyłem że kursy wzrosną na ten typ ale stało się odwrotnie. Dlaczego stawiam na Niemców: Po pierwsze zawody rozgrywane są w Niemieckim Oberhofie. Dyscyplina bardzo popularna w Niemczech zgromadzi się zapewne wielu kibiców którzy będą oczekiwali od zawodników solidnej walki na trasie.
Po drugie Niemcy wystawili najmocniejszy skład jaki mają na biegi sztafetowe. Prezentuje się on następująco: Stephan, Wolf, Peiffer i Greis.
Szanse na trafienie tego typu wg. mnie są duże.
Faworytem do wygrania wg. bukmacherów są Rosjanie ale znając drużynę Rosyjską jeden z nich pewnie coś spieprzy i będzie ciężko o podium. O Austriakach już pisałem i uważam że oni dzisiaj odniosą zwycięstwo. Norwegia osłabiona brakiem Boe i Svendsena, a Francuzi bez formy. Kurs ciekawy więc trzeba spróbować. Niemcy zapewne się zmobilizują na domowe zawody i ładnie powalczą.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Austria - Rosja @ Austria - 2,00 Betsafe ✅ 13-14
Rosjanie zawalili sztafetę w Hochfilzen, Austriacy zajęli w niej pewne drugie miejsce. Tym razem są dodatkowo wzmocnieni Ederem, który wrócił do pełni zdrowia i zajął miejsce Eberhardta. U Rosjan niepewni w tym sezonie Tchoudov i Tcherezow, do tego Shipulin i mocny Ustiugow na ostatniej zmianie. Austriacy kolejno swietnie strzelający Eder, solidny Mesotitsch oraz Sumann i Landertinger, którzy po problemach ze zdrowiem na początku sezonu [kłopoty żołądkowe po Oestersund] zapowiadają, ze są już dobrze przygotowani. Biegowo podobnie, Rosjanie mniej pewni na strzelnicy w tym sezonie. Motywuje mnie także powrót do dyspozycji asów Sumanna i Landertingera. Gram na Austrię po dobrym kursie.

Niemcy - Norwegia @ Niemcy - 1,95 Betsafe ✅ 1 - 3
Niemcy u siebie w Oberhofie z pewnością powinni powalczyć o czołowe lokaty, a jest ku temu świetna okazja. Norwegowie osłabieni brakiem Boe i Svendsena, w zamian za nich mocny biegowo Berger, ale hmm... czasami rozmyślony na strzelnicy :wink: Do tego niepewny Brattsveen, ktory kiedyś już Norwegom sztafetę położył. Niemcy ze Stephanem, Wolfem, Peifferem i Greisem. Jeśli pierwsi dwaj nie stracą znacząco to Niemcy powalczą o zwyciestwo. Peiffer i Greis są mocni, a występy przed własną publicznością są dla nich dodatkowym smaczkiem. Przed rokiem bardzo dobrze u siebie prezentował się też Stephan, ktory w miarę regularnie strzela celnie, ale w tym sezonie był słaby biegowo. Na swojej zmianie ma jednak Osa, do którego nie powinien znacząco stracić. Gram na Niemców.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jak ktoś nie widział dzisiejszej sztafety to polecam obejrzeć powtórkę. Cuda się działy. Tyle pudeł to nigdy nie widziałem. Dodatkowo duet Czerezow i Ustjugow, ten pierwszy strzelał z 2 minuty, a ten drugi 0/8 w stójce :grin: Komicznie to miejscami wyglądało.
W Oberhofie często pogoda płata figle. Jak w sztafecie kobiet będą podobne warunki to można spróbować zagrać na jakąś niespodziankę.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Oglądałem, i generalnie ostatnia zmiana zwłaszcza bardzo loteryjna.
Mimo wszystko ja dzisiaj gram bez niespodzianek - dubla za kilka tyś. Prognoza pogody na wieczór- lekkie opady śniegu - 2-3 mm, wiatr do 5m/s.
Norwegia - Polska TYP:1 KURS:1,4⛔
Francja-Włochy TYP:1 KURS:1,2✅
AKO: 1,68 betsafe
KOMENTARZ:
Norweżki bez zmian ze składem, którym zajęły ostatnio 3 miejsce. Biegowo powinny być o około 4 minut szybsze (łączny czas biegu z poprzedniej sztafety to 66:47 vs 70:42). W ostatnim sprincie czas biegu Polek łącznie również gorszy io ponad 4 min od Norweżek. To powinno dać sporą przewagę w kontekście ewentualnej gorszej dyspozycji na strzelnicy. Do tego w składzie Polek wystąpi Monika Hojnisz zamiast Nowakowskiej. Dla mnie to dodatkowe osłabienie.
Francuzki i Włoszki równiez w tych samych składach. W składzie Włoszek odbiegające poziomem Oberhofer i Wierer - i wtym kontekście Dorin i Macabies powinny sporo zyskać. W ostatniej sztafecie rpzewaga w biegu wyraźna: Francja 67:20 a Włoszki 71:15. To samo zestawiając czasy tylko biegu z ostatnich sprintów - Francuzki o 4-5 minut lepsze biegowo. Strzelanie z lekkim wskazaniem na Francuzki. Trójkolorowe powinny dzisiaj walczyć o podium, włoszki o miejsca 4-7.


Edit:
Nie wiem w sumie czy to pogoda czy to fakt, iż pierwsze zawody noworoczne, ale dawno nie widziałem takich zawodów biathlonowych....
Forma niektórych reprezentacji na strzelnicy rodem z zawodów juniorskich albo i gorzej....
Graty dla Polski za przyzwoitą pozycję, i to jedyny pozytyw
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
galgan gram podobnie... z tym, że trochę ryzykowniej i zamiast Norweżek z Polkami typuję na Niemki z Rosjankami.
Niemcy - Rosja @ Niemcy - 1,55 Betsafe ⛔ 6-5
Sztafeta rozgrywana w Oberhofie, a więc i dodatkowa motywacja dla Niemek na świetny występ. Wczoraj efektowne zwycięstwo sztafety mężczyzn, dzisiaj kibice liczą na to samo.
Hitzer, Neuner, Bachmann i Henkel - wydaje się, że to żelazny skład Niemek na ten sezon, które wygrały pierwszą sztafetę w Hochfilzen z minutową przewagą nad drugimi Ukrainkami. Siłą Niemek jest świetny bieg, tylko nieliczne zawodniczki potrafią dotrzymać kroku Henkel czy Bachmann nie wspominając o świetnej Neuner. Od czasu do czasu potrafią mocno rozczarować na strzelnicy, ale nastroje wokół drużyny Niemiec są świetne, a zawodniczki z pewnością skoncentrowane z nadziejami na sukces.
Rosjanki eksperymentują z kadrą, wypadła z niej m.in Sleptsova. Najmocniejszym punktem jest Zaitsewa, ale już Romanova czy Guseva o ile potrafią dobrze strzelać to sporo tracą w biegu. Jest również młoda Yurlova, której brakuje jeszcze doświadczenia w występach sztafetowych. W Hochfilzen Rosjanki zajęły 4 miejsce tracąc 1 mi i 15s do Niemek.
Podsumowując, Rosjanki mają sztafetę w przebudowie. Jeden mocny punkt [Zaitsewa] to w mojej ocenie za mało aby rywalizować z bardzo mocną sztafetą Niemek. Do tego dochodzi niepewna Yurlova oraz słabo biegające Gusewa i Romanowa, które dobre strzelanie mogą roztrwonić na trasie biegowej gdzie od rywalek na zmianach czyli Hitzer i Henkel są słabsze. Pozostali bukmacherzy obniżyli już kursy do 1,45, ale tutaj można złapać 1,55 co jest moim zdaniem dobrą propozycją na czwartek.

Francja - Włochy @ Francja - 1,20 Betsafe ✅ 2-9
Francuzki w Hochfilzen walczyły o miejsce na podium, przez długi czas utrzymywały się w czołówce, ale Brunet zepsuła im ostatnią zmianę i ukończyły na 5 miejscu ze stratą +1 min 26s do zwycięskich Niemek. Włoszki były 9 ze stratą 5min 33 sek.
W kadrze Francji Bescond, Dorin, Macabies i Brunet. Do tej pory słynęły z regularności na strzelnicy, ale np. Dorin i Brunet nie odstają biegowo. Siłą Francuzek jest wyrównana kadra. One regularnie zajmują wysokie miejsca w sztafetach, śmiało można powiedzieć, że to ich specjalność.
Włoszki o ile czasami potrafią zaskoczyć in plus na strzelnicy np. Ponza czy Haller potrafią strzelać szybko i na czysto, o tyle biegowo są słabe i odstają od Francuzek. Do tego niezbyt dobra Wierer i mocno przeciętna Oberhofer.
Jeśli Francuzki zepsuły swój występ w Hochfilzen a miały 4 minuty przewagi nad Włoszkami, które jak na ich możliwości pobiegły nieźle... to uważam, że i dzisiaj reprezentantki powinny być zdecydowanie lepsze.
AKO: 1,86
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Niemcy win 2,15 unibet ⛔ no comment:razz:
Niemki u siebie są zdecydowanym faworytem.Moze indywidualnie w tym sezonie nie zachwycają ,ale w sztafecie są zawsze mocne co potwierdziły już w Hochfilzen gdzie wygrały z przewaga prawie minuty nad reszta stawki.W porównaniu do występu w Austrii w składzie zabraknie jedynie Bucholz a zastąpi ja równie dobra zawodniczka jaka jest Tina Bachmann.Kto może im zagrozić ? W Hochfilzen mocne były Ukrainki słynące ze znakomitego strzelania.Groźne mogą być także Rosjanki które w Hochfilzen były tuz za podium i tu mogą poprawić ten wynik. Mimo wszystko uważam ze Niemki nie powinny mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa w dzisiejszych zawodach...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Rosjanki i Niemki na strzelnicy... TRAGEDIA. Mając po trzy pociski dobierane przy każdym strzelaniu i tak biegaly odpowiednio 8 i 9 karnych rund.
Po wczorajszych zawodach mężczyzn zdawałem sobie sprawę, że w sztafecie kobiet również warunki mogą płatać figla stąd nie grałem na zwycięstwo Niemek licząc na dobrą postawę np. Ukrainek i Francuzek... [ale że Szwedki wygrają to się nie spodziewałem].
Każda Niemka biegała przynajmniej dwie karne rundy, u Rosjanek Gusewa nie biegała żadnej i dzięki temu okazały się lepsze od Niemek o te 10 sekund. Na moje nieszczęście... ;) Ale bywa i tak.
Teraz warto poobserwować prognozę pogody na kolejne dni [sprinty i biegi masowe]. Możliwe, że po przejściu frontu pogoda się ustabiluzuje, choć tak jak wspominali panowie Jaroński i Wyrzykowski w Oberhofie z pogodą często były problemy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Typ : T.Boe w TOP 3 TAK ✅
Kurs : 3,50
Buk :Betsafe

Dzisiaj w Oberhofie sprint mężczyzn.Po ostatnich komicznych zawodach sztafetowych pań i panów czas na zawody indywidualne.Skierowałem się do tego typu ponieważ Norweg dobrze sobie radzi w biegach sprinterskich od początku sezonu.Na inauguracje w Oestersund zajął 5 lokatę zaliczając jedno pudło.
W następnych zawodach w Hochfilzen nie zanotował żadnego pudła pobiegł znakomicie i z przewagą 27,5 sekundy nad drugim zawodnikiem wygrał zawody.W Słoweńskiej Pokljuce zajął drugie miejsce notując jedno pudło i tracąc 5,1 sekundy zwycięzcy.Jak widać Boe to dobry biegacz.Dziś na trasę ruszy z numerem 45.Myślę że to że nie biegł w reprezentacji w biegu sztafetowym było pod jego dzisiejszy sprint w którym będzie walczył o największą lokatę.Myślę że Norwega zobaczymy dzisiaj w pierwszej trójce
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
L. Hofer - L. Berger @ 1,55 Bwin ✅✅✅

Dzisiaj na biathlon mam jedna ciekawą propozycję do zagrania. A mianowicie pojedynek między Lukasem Hoferem a Larsem Bergerem. Z reguły staram się nie stawiać przeciwko Norwegom ale to co wyprawia Berger na strzelnicy skłoniło mnie do tego typu. Kto oglądał poczynania biathlonistów i biathlonistek w sztafecie wie jakie warunki panują w Niemczech. Krótko mówiąc wieje jak cholera. Na dzisiejsze popołudnie synoptycy zapowiadają wiatr który powieje z prędkością ok 4.5 m/s. Przechodząc jednak do typu to tak: Lukas Hofer a środę w sztafecie uzyskał czas 20:10 był to najlepszy wynik spośród wszystkich biathlonistów występujących w sztafecie. Na strzelnicy w pierwszym strzelaniu był bezbłędny natomiast w drugim w pozycji stojącej miał jedno doładowanie. Biegowo również jest w bardzo dobrej formie. Tak dla mniej zainteresowanych w sztafecie biegł szybciej od Bjoerndalena. Natomiast Berger w środowe popołudnie był &quot;królem&quot; strzelania. W pozycji leżącej o dziwo dobrze mu poszło bo miał tylko 1 doładowanie ale w pozycji stojącej wyrobił swoją normę i biegł dodatkowo 4 rundy karne. Czas jaki uzyskał Norweg to 22:38. A to oznacza że do Włocha stracił 2 minuty i 28 sekund. Przeliczając jego karne rundy na minuty to w ogródku spędził ok. 1 minuty i 20 sekund. Czyli nie dość że zdecydowanie gorzej strzela to i biegowo w Oberhofie nie wygląda najlepiej. Stawiam dzisiaj na Włocha i uważam że może on dzisiaj być czarnym koniem zawodów. Bardzo ciekawa jest również propozycja Tobetu na pojedynek H2H między Hoferem a Bjoerndalenem gdzie na Włocha jest kurs 4,00. ✅
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Kolejny dzień zawodów w Oberhofie:
Po burzliwych biegach sztafetowych w których wiatr miał swój niekwestionowany udział czas na bieg sprinterski panów .Miejmy nadzieje ze pogoda będzie dziś łaskawsza i pozwoli na rozegranie zawodów w normalnych warunkach.Dziś w oko wpadły mi dość niskie kursy ale zawsze można z tego zagrać tripelka, dubelka czy singielka:razz:.Jednak mimo wszystko nie ma co przesadzać ze stawkami ...
Eder, S- Jay, V 1 1,50 Unibet 61-62✅:razz:
Szybko strzelający Austriak powoli wchodził w ten sezon. W pierwszych zawodach sprinterskich zajął dopiero 36miejsce ale potem było już lepiej ,gdyż dwukrotnie zajmował miejsce w pierwszej dziesiątce(6,14msc.).Francuz natomiast nie startował w pierwszych zawodach sprinterskich tego sezonu a w kolejnych plasował się słabiej od Austriaka (22,20msc.).W tej parze stawiam wiec na faworyzowanego Austriaka.

Fourcade, Martin-Fourcade, Simon 1 1,50 Unibet 68-42 ⛔ oj Martin :?
Bratobójczy pojedynek:razz:.Bracia jak na razie w tym sezonie nie zachwycają, jednak lepsze wrażenie robi Martin który w sprincie w Ostersund był 3 ale już w następnych zawodach zajmował niższe lokaty(38,16msc.).Natomiast Simon nie może się jak na razie odnaleźć w biegach sprinterskich . W tym sezonie w sprintach wystąpił dwukrotnie i oba zakończył poza pierwsza 50(51,64msc.).
Landertinger, D - Stephan, C 1 1,45 Unibet 6-35 ✅ izzi
Austriak po problemach zdrowotnych w Ostersund gdzie nie wystąpił w sprincie z dobrej strony pokazał się w Hochfilzen i Pokljuce gdzie uplasował się w pierwszej dziesiątce(5,10msc.). Niemiec natomiast w sprintach w tym sezonie nie zachwyca i dotychczas nie był w stanie załapać się chociażby do pierwszej dwudziestki chociaż widać u niego leki progres ( 39,28,25).
 
P 1

pawko12

Użytkownik
dyscyplina: biathlon - sprint mężczyzn
spotkanie: 10km Sprint: Oberhof
typ: Bjorn Ferry - top 3
kurs: 4.5
bukmacher: Unibet
analiza:
Dziś o godzinie 17:30 na biathlonową trasę w niemieckim Oberhofie wyruszą panowie. Na dzisiejsze zawody stawiam, że szwedzki zawodnik Bjorn Ferry w sprincie zajmie miejsce w top 3. Ferry to specjalista od sprintów. Wygrał ostatnie zawody sprinterskie w słoweńskiej Pokljuce. Choć nie jest to najszybszy zawodnik w całej stawce to jednak Bjorn dysponując niezłą formą strzelecką oraz w miarę dobrym biegiem jest w stanie zająć dziś wysoką lokatę. We środę gdy odbywały się sztafety, Ferry na swojej zmianie był jednym z lepszych zawodników (fakt, że w drużynie inni zawodnicy są bardzo słabi - niepozwala Szwedom zajmować wysokie lokaty w zawodach sztafetowych). Reszta stawki, z norwegami na czele, dziś wydaje się, że będzie bardzo mocna, ale biorąc pod uwagę fakt, iż wczoraj i przed wczoraj w Oberhofie panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne (gęsta mgła oraz wiatr), to może to faworyzować szweda - gdyż jak pokazał w sztafecie nie straszne mu są ciężkie warunki na trasie. Typ wydaje się mało pewny ale ja upatruję spore szansę na powodzenie tego zakładu. Z takim kursem warto zaryzykować.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Również widzę dzisiaj Szweda wysoko.Jednak nie decyduję się na tak odważny typ jak ty ale że bezie w TOP 10 po 1,83 wygląda smakowicie ???? Po niezbyt dobrym starcie sezonu Bjorn wraca do czołówki co potwierdził we wspomnianym przez Ciebie biegu sprinterskim i w sztafecie w Oberhofie.mam nadzieję że warunki do rozgrywania zawodów będą o niebo lepsze niż w sztafetach pań i panów.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w Oberhofie w takich warunkach obstawianie czegokolwiek jest bardzo loteryjne, wiatr kręci, w ciągu kilku minut zawodnicy mogę mieć skrajnie różne warunki itd.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ma ktoś wyniki z dzisiejszego Oberhofu ? tzn 1-20 znalazlem ale interesuje mnie para ferry-Birnbacher a obaj poza 20 wiec nie wiem ktory byl lepszy...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj kobiety pobiegną w sprincie. Mam nadzieję że warunki będą dobre i wyrównane dla wszystkich. I mam kilka ciekawych propozycji:
Valij Semerenko-Skardino 1,40 ✅
Wiem,że kurs nie jest za wysoki jednak uważam,że jest to w miarę pewny typ do zagrania. W każdym ze sprintów wyżej była klasyfikowana Ukrainka.Mimo że gorzej strzela od Białorusinki to w biegu dużo nadrabia dlatego uważam,że nawet przy 2 pudłach więcej Ukrainki i tak powinna wygrać.
Brunet-Vita Semerenko 1,50 ⛔
Tym razem gram przeciwko siostrze Semerenko.W poprzednich sprintach Brunet naprawdę dobrze się spisywała na strzelnicy.Vita trochę gorzej przeważnie 1 pudło więcej od Brunet i na to liczę i tym razem a wtedy Brunet powinna tą rywalizację wygrać.
Neuner-Makarainen 2,20 ⛔
Wiem,że Niemka u siebie biegnie i zrobi wszystko żeby wygrać.Biegowo zdecydowanie jest lepsza jednak na strzelnicy już nie wygląda tak dobrze i zawsze coś pudłuje i pewnie i tym razem będzie podobnie.Finka biegowo bardzo dobra + na strzelnicy jak do tej pory też radzi sobie dobrze i uważam,że po takim kursie można spróbować zagrać.
Wszystkie zakłady z Unibet
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Typ : Olga Zaitseva - Anastasyia Kuzmina 2✅
Kurs : 2,00
Buk : Betsafe

Dziś w Oberhofie czeka nas sprint kobiet.Zdecydowałem się na parę w której wystąpi Rosjanka Zaitseva kontra Słowaczka Kuzmina.
Olga Zaitseva w swoich dotychczasowych sprintach dwukrotnie przegrywała rywalizacje head to head z Kuzminą.Było tak w Pokljuce i Hochfilzen.
Ale zacznijmy od początku.Na początek sezonu w Oestersund Zaitseva zajęła 8 miejsce z 1 pudłem.Kuzmina była nisko bo aż na 39 miejscu ponieważ zanotowała aż 3 pudła.W Hochfilzen wszystko było już po myśli Słowaczki która wygrała zawody z przewagą prawie 20 sekund nie notując żadnego pudła.Zaitseva natomiast zanotowała 4 pudła i wylądowała na odległym 47 miejscu.W Pokljuce
Kuzmina zajęła drugie miejsce z jednym pudłem tracąc do zwyciężczyni nieco ponad 11 sekund.Zaitseva natomiast beż żadnego pudła przybiegła prawie 6 sekund za Słowaczką jednak nie zanotowała żadnego pudła.Dla mnie faworytem w tym starciu jest Słowaczka która znakomicie pobiegła w sztafecie nie notując pudła a dobierając tylko 3 pociski.Zaitseva natomiast w sztafecie zanotowała 2 pudła i 4 dobierania.Biegowo lepsza według mnie Kuzmina dodając fakt że Rosjanki i Rosjanie w tym sezonie fatalnie strzelają stawiam na Kuzmine
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom