>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2012/2013 - Ostersund 25.11-02.12 - Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
T 21

tlenekk

Użytkownik
Svendsen - M.Fourcade 2 1.75 Bet365 ✅ Decydowało strzelanie

Początek sezonu więc stawka delikatna . Zdecydowana wygrana Francuza w zawodach przedsezonowych w Beitostoelen . Zauważalna jest słaba postawa Emila w strzelaniu , 3 pudła w Beitostoelen oraz dopieranie w sztafecie ( ok , pośpiech , gonienie ale jet chyba kłopot ) . Martin ostatnio uczestniczył w biegach i był w środku stawki , wynik nie imponujący ale przyzwoity . O bieg jestem spokojny i sądzę że wszystko rozstrzygnie się na strzelnicy na której Martin poradzi sobie znacznie lepiej . Poniżej słabiutkie strzelanie Svendsena w Beitostoelen .
http://www.youtube.com/watch?v=CVEuLcay_o4

Btw. Sportingbet oferuje zakłady na zwycięzce pucharu świat , i jest nasz Tomek z kursem. 81 :grin: .
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Czy Polak zdobędzie punkty PŚ w całym sezonie 2012/2013.
Która z Polek będzie najwyżej w generalce PŚ i na poszczególne zawody.
Swego czasu unibet wystawiał grupy z zawodnikami z danego kraju, kto ukończy najwyżej, a od zeszłego sezonu nie można było tego grać, możecie się wpasować w rynek ;]
Podobnie h2h na czas samego biegu, też rzadko kiedy można zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bjoern Ferry - Christop Sumann 1 1,57 Bet365 ⛔ Ferry strzelanie ;)
Pojedynek Mistrza i Vc Mistrza Olimpijskiego sprzed 2 lat z Kanady w biegu pościgowym. Początek sezonu więc trzeba do tego wszystko podchodzić ostrożnie. Większości zawodników nie widziałem jeszcze na poważnie w akcji więc wszystkich Birnbacherów itd odpuszczam. W sztafecie mieszanej Ferry strzelał o niebo lepiej. Jeśli będzie tak strzelał Sumann jutro to w parze z Ferrym może nie mieć za dużo do powiedzenia. Na dodatek w biegu o prawie 12 sekund również lepszy Ferry. Liczę na co najmniej jedno pudło więcej Austriaka i myślę, że wtedy spokojnie sprawa się rozwiąże na korzyść Szweda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zauważalna jest słaba postawa Emila w strzelaniu , 3 pudła w Beitostoelen oraz dopieranie w sztafecie ( ok , pośpiech , gonienie ale jet chyba kłopot ) .
Jak można po jednych zawodach powiedzieć że EHS ma problemy ze strzelaniem? 3 pudła w Beitostoelen? wiatr wiał z prędkością ok 5m/s do tego śnieg, no i nie od dziś wiadomo że Emil ma problemy ze stójką. Ale znowu nie takie by pisać że ma jakieś wielkie problemy. &quot;Dopieranie&quot; w sztafecie u drużyn goniących jest rzeczą normalną, postawił wszystko na jedną kartę, &quot;albo strzelę wszystkie w takim czasie że będę miał szansę dogonić Ustiugowa na trasie, albo spudłuję i przy DOBIERANIU będę strzelał spokojnie&quot;.
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Witam wszystkich,
Zastanawiam się nad postawieniem w Milenium, czyli u stacjonarnego buka na zwycięstwo w jutrzejszych zawodach 20 km mężczyzn w Oestersund Fourcade albo Svendsena. Na nich kurs na zwycięstwo jest odpowiednio: 4.00 i 4.50. Co o tym sądzicie? Jest duża szansa na to, że wygra jeden z nich? Nie znam się na tym, obstawiam raczej zawsze piłkę nożną, ale wiem, że dyscypliny zimowe są często bardziej opłacalne, bo na zwycięstwo przykładowo &quot;faworyta&quot; mamy kurs ponad 4, a ryzyko jest mniejsze niż w piłce, tzn. kurs zachęca do zaryzykowania za grosze ????

Opłaca się stawiać na któregoś z nich jutro? Skłaniam się bardziej ku Fourcade. Kto ma większe szanse? Zdaję sobie sprawę, że to dopiero pierwsze zawody i w sumie niewiele wiadomo, kto w jakiej jest formie, ale jednak prosiłbym o jakieś rady ????

Zastanawiam się też nad parą: Greis M. - Ferry B. - tutaj na obu jest kurs 1.80. Skłaniam się raczej ku temu drugiemu.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam! ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja uważam że nie warto grać na zwycięzcę biegu indywidualnego, dlaczego? bo po pierwsze za każde pudło jest minuta kary więc nawet gorszy zawodnik, &quot;niefaworyt&quot; strzeli 20/20 i może wygrać. Zdecydowanie w biegu Indywidualnym trzeba grać na zawodników którzy bardzo pewnie wyglądają na strzelnicy. Na początku sezonu ciężko jednak stwierdzić kto jak wygląda chodzi tutaj o formę jak i również dyspozycję na strzelnicy. Ale jeśli miałbym wybierać z dwójki Svendsen a Forucade to na chwilę obecną wybrałbym Svendsena.
Co do pary Greis-Ferry to można powiedzieć tyle że Ferry jedzie u siebie, do tego w sztafecie strzelał bardzo pewnie, biegowo też ścisła czołówka więc przedsezonowe zapowiedzi zawodnika na razie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jest gościu w formie. Ale jak mówisz bieg indywidualny to myślisz Misza Greis czy Olek Bjoerndalen. Greis jakiś wielkich wyników latem nie miał. Ale to zawsze Greis, chociaż po takim kursie warto chociaż podatek trochę dużo zabierze, ale w bukach internetowych po takim kursie warto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 21

tlenekk

Użytkownik
Jak można po jednych zawodach powiedzieć że EHS ma problemy ze strzelaniem? 3 pudła w Beitostoelen? wiatr wiał z prędkością ok 5m/s do tego śnieg, no i nie od dziś wiadomo że Emil ma problemy ze stójką. Ale znowu nie takie by pisać że ma jakieś wielkie problemy. &quot;Dopieranie&quot; w sztafecie u drużyn goniących jest rzeczą normalną, postawił wszystko na jedną kartę, &quot;albo strzelę wszystkie w takim czasie że będę miał szansę dogonić Ustiugowa na trasie, albo spudłuję i przy DOBIERANIU będę strzelał spokojnie&quot;.
A po ilu zawodach mam oceniać jak jesteśmy na początku sezonu ? Odbyły się zawody w B oraz sztafety i na ich podstawie wyciągam wnioski ( słuszne czy nie to już inna sprawa ) . Tak wiatr , inni zawodnicy nie mieli większych problemów przy strzelaniu miał je tylko Emil . Być może to jednorazowy wypadek przy pracy ale ja widzę lekki problem u EHS , jest to moja subiektywna opinia i masz prawo się z nią nie zgadzać . Kurs wystawiony na Francuza jest bardzo dobry i ja go z chęcią pobieram . Słowo &quot;dopieranie&quot; walnij na czarno i wstaw duże litery . Popełniać błędy jest rzeczą ludzką i nie musisz tego od razu innym wytykać . No offence
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
OEB jednak startuje, ponoć do ostatniej chwili się wahał ze startem z powodu przeziębienia.I co ciekawe pojedzie z ostatnim numerem startowym, więc emocje będą do końca. Ciekawy wybieg taktyczny, bo wszyscy lepsi tradycyjnie z przodu, może liczy na mrozik i szybszą trasę jak w Pingpong ;] Ale bardziej mi to wygląda na taki strzał rozpaczy... i wszystko z Olkiem odpuszczam na jutro.
Zainwestowałem piątaka w TOP3 Wołkowa, taki strzał, jego stać na 20/20. ⛔
Podoba mi się typ na Faka w parze z Ferrym -&gt; Maraton, a kurs zachęca. Chorwat w zeszłym sezonie miał świetne wyniki w biegu długim, a Ferry nigdy specjalnego szczęścia w tej specjalności nie miał. Biegowo podobnie w mikście, ale sugerując się tym można się oszukać - tam 7,5, a tu 20 km. Licze na mocne uderzenie Faka na początek sezonu ;) ⛔ ładny bieg Faka, ale na strzelnicy odwalił
Trzeba uważać na Austriaków, bo mogą wrócić do gry, w Pucharze IBU Eberhardy wymiatały, a panowie w mikście spisali się nieźle w porównaniu do zeszłorocznej formy. Summan miał kończyć karierę, a że zmienił zdanie to chyba coś ruszyło ku dobremu.
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Sam już nie wiem, na kogo stawiać teraz. Bardziej jednak skłaniam się dalej ku zagraniu na Ferry&#39;ego, co do zwycięstwa jutrzejszych zawodów przez Fourcade, sam nie wiem. Może ktoś ma jeszcze jakieś zdanie na ten temat? ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Początkowo jak przejrzałem oferty u bukmacherów to wydawało mi się że są fajnie pewy, ale jak dłużej przemyślałem sprawę to stwierdzam że jest cienko. Pan tobet tak kozaczył że jakąś specjalną ofertę wystawią, a mają najgorszą ofertę na rynku ???? czyny ważniejsze od słów panie Tobet to tak na przyszłość jeden betsyf wystarczy nie powtarzajcie ich błędów ????
Jewgienij Ustiugow - Anton Szipulin 1 @ 1,82 Marathonbet ✅ 5-9
Gram na razie tylko ten jeden typ, nie uważam że jest to niewiadomo co ale.. Ustiugow pojechał w miksach, a trener Ruskich coś wspominał że w sztafecie pojadą zawodnicy którzy mają najlepszą formę, wiec skoro Jewgienij pojechał to jest w formie :] W sztafecie nie zawiódł, dobrze szybkie strzelanie, dobry bieg. Dodam że strzelał najszybciej z całej stawki. W biegach długich spisuje się jako tako, bardziej to specjalista od masówek. Ale widać że cała kadra Rosyjska jest w formie to liczę na dobry występ Jewgienija, po ciuchu liczę na wygraną. Anton zazwyczaj dobrze strzela, z bieganiem tragedii nie ma ale na dystansie 20 km będzie zdecydowanie wolniejszy. Nie wiem czy Ustiugow jest w stanie nadrobić aż 1 min na trasie, by w razie jednego ewentualnego pudła więcej był przed swoim kolegom, ale przy równym strzelaniu a takie może być Ustiugow wygra ten pojedynek biegowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Matkovsky jeśli się nie znasz to nie graj,lub zaufaj &#39;ekspertom&#39; ????
Jeśli chcesz zaryzykować to graj na wygraną Francuza✅ lecz może zaskoczyć jakiś inny słabszy zawodnik,czuję że czarnymi końmi będą Rosjanie.
 
D 27

doggi123

Użytkownik
D.Malyshko - A.Volkov 2⛔
kurs: 2.04
buk: marathonbet
przyjaciele z russian team.volkov dobry bieg w wyscigu mieszanym stracil bodajze 1sek przewagi z 21 wyrobionej przez swoja druzyne 1 blad w strzelaniu. malyshko nie zostal powolany na pierwszy start co moze sugerowac wyzszosc volkova. statystyki w strzelaniu lekko dla alexeya wiec lapie wyzszy kurs
co o tym sadzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Sam już nie wiem, na kogo stawiać teraz. Bardziej jednak skłaniam się dalej ku zagraniu na Ferry&#39;ego, co do zwycięstwa jutrzejszych zawodów przez Fourcade, sam nie wiem. Może ktoś ma jeszcze jakieś zdanie na ten temat? ????
Ja osobiscie bym żadnych większych pieniędzy nie stawiał na Fourcade jest to bieg indywidualny wiec jestem pewny ze będzie dzis jakas niespodzianka nie twierdze ze wygra jakiś anonimowy zawodnik ale gdy patrze na formę strzelecka(bo dziś to jest ważniejsze niż bieg)to widzę co najmniej 15 zawodników którzy mogą wygrać za czarnego konia uważam dziś Rosjan bo oni zawsze bardzo poważnie podchodzą do biegi Indywidualnego nie przekreślał bym również szans na wysoką lokate Faka i Slesingra na pewno nic bym nie grał przeciw tym zawodnikom
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Na stronie drugiej są dwa moje typy, ale oprócz tego zagrałem sobie jeszcze coś takiego w Marathonie, gdyż mają bardzo dużo różnych par i ciekawe kursy.

J.Fak - C.Sumann
J.Fak # 1.666 Marathonbet ⛔ 52-34

O Sumannie pisałem na poprzedniej stronie, dlatego kto chce niech tam luknie. Nie będę tutaj się o nim rozpisywał bo nie ma to sensu. W tej parze stawiam na Faka, który nie raz miewa przebłyski na prawdę świetnej formy. Stawiając ten typ najbardziej odnosiłem się do biegów niedzielnych w sztafecie. Reprezentant Słowenii bardzo dobrze się zaprezentował zarówno biegowo jak i na strzelnicy. Czasowo Fak w niedziele biegał szybciej od Austriaka (Fak lepszy o 32 sekundy) oraz strzelał celniej (Fak 2 pudła, Sumann 4 pudła). Jak dla mnie dziś będzie tak samo. Fak jak jest w formie to może walczyć nawet z czołówką i sądzę, że dziś tak będzie.
M.Slesingr - O.Moravec
M.Slesingr # 1.50 Marathonbet ⛔ 31-14

Para którą tworzą dwóch Czeskich zawodników. O Slesingrze pisałem na poprzedniej stronie. Jak dla mnie jest to zawodnik, który prezentuje bardzo dobrą formę. Liczę, że i dziś tak będzie. Moravec pobiegł również na wysokim poziomie jak na niego i trochę się zdziwiłem, że aż tak dobrze mu poszło. Wydaje mi się, że jednak ten super bieg Moraveca to raczej jednostkowe wydarzenie, niż tak dobra forma. Może i złapał wiatru w żagle z początkiem sezonu. Jednak biegowo i na strzelnicy jest po prostu słabszy od swojego kolegi z reprezentacji. W niedziele wszystkie czasy tych obu zawodników były do siebie bardzo zbliżone. Na strzelnicy Slesingr miał dwa pudła, a Moravec jedno mniej. Sądzę jednak, że dziś w biegu indywidualnym Slesingr pobiegnie na swoim poziomie i to wystarczy na bycie lepszym od Moraveca.
E.Ustyugov - M.Greis
E.Ustyugov # 1.60 Marathonbet ✅ 5-64

O Niemieckim zawodniku podobnie jak w typach wyżej pisałem na poprzedniej stronie. Jego forma to trochę nie wiadoma, jednak to co pokazał w niedzielę Ustyugov miło mnie zaskoczyło. Zarówno biegowo jak i na strzelnicy ścisła czołówka całego biegu. Widać, że jest w formie, a wielka rywalizacja w kadrze służy ekipie z Rosji. Jak dla mnie Ustyugov w tej chwili lepiej odnajduje się na trasie biegu jak i na strzelnicy. Nie widzę jakoś opcji na to aby Niemiec tutaj pokazał coś wielkiego i pokonał zawodnika z Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
M.Slesingr (31) - D.Landertinger (2)
Typ:1

Kurs: 1,75
Bukmacher: Millenium

Początek sezonu więc trudno ocenić formę poszczególnych zawodników jednakże wpadł mi w oko ciekawy typ. W zeszłym sezonie Landertinger kompletnie bez formy , natomiast Slesingr w biegach na 20 km zawsze był w czołówce: w Oslo był 21 (mimo 4 pudeł), w Anterselwie - 5, natomiast na trasie Qstersund, na której dziś wystartuje zajął 2 miejsce. Ponadto pokazał się z dobrej strony w sztafecie mieszanej a w wywiadach twierdzi, że czuje się mocny dlatego uważam, że warto dziś postawić na Czecha.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Pierwsze indywidualne zawody także nie ma co z stawką szaleć.
Kursy z STSu:
Ustyugov E.
-Garanichev [email protected]
O Ustyugovie dużo było pisane. Widać, że jest w formie. Bieg i strzelanie jak najbardziej na plus. Jeżeli Evgeny występował w mikstach to z pewnością jest w lepszej formie od Garanicheva i dzisiaj powinien być wyżej od swojego rywala z kadry.
Fak J.-Weger B. [email protected]
Fak lubi biegi indywidualne. Właśnie w biegu indywidualnym wygrał swoje jedyne zawody PŚ w Ruhpolding. W niedziele bardzo dobry bieg i niezle strzelanie. Zestawiony jest z Szwajcarem Wegerem, który w niedziele całkowicie zawalił strzelanie.
Biegowo lepszy Fak, na strzelnicy gorszy nie będzie. Dobry bet ;)
Ferry B. - Hoffer L. [email protected]
Tutaj zdecydowanie lepszym strzelcem jest Ferry. Biegowo podobnie, z lekkim wskazaniem na Szweda.
Myślę, że wszystko rozegra się na strzelnicy, gdzie Ferry wygra ten pojedynek. 3x ✅ To lubie ;) a jutro kobiety ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich ponownie....
Post bedzie systematycznie edytowany

Na wstepie chce powiedziec, ze odpuszczam calkowicie pierwszy start mezczyzn. Jest to bieg indywidualny, gdzie za kazde pudlo dodawana jest 1 minuta ( duzo ???? ) . Po 2 nie wiadomo w jakiej dyspozycji sa zawodnicy.
Powodow jest duzo... ale... dziele sie tymi typami z Wami :smile:
Bede stawiac tutaj na zawodnikow, ktorzy strzelaja zdecydowanie lepiej od rywali.
STS
Fak-Weger @1.65 wg mnie kurs dnia ✅ edit: 54-70 dosc spokojnie
Faworyt o 5 % lepsze strzelanie indywidualne. W mikscie na pewno wypadl lepiej Fak i to on jest tutaj zdecydowanym faworytem. Spojrzec nalezy na starty indywidualne w zeszlym sezonie.
Ustygov -Schempp @1.75 Bwin ✅ edit: 5-35 tak jak sie spodziewalem... Schempp ma przeblyski a Ustygov jest w formie.
Niemiec zaskoczyl na plus i zaliczyl najlepsza zmiane w mikscie. Strzelanie bez pudla i dobry bieg. Zwracam uwage na niestabilna forme, a raczej pojdyncze dobre wystepy mlodego niemca. Strzelanie w zeszlym sezonie slabe.
Rosjanin lepszy calosciowo w zeszlym sezonie. W mikscie pokazal, ze jest pewnym punktem zespolu i wytrzymal presje. Strzelanie rowniez nie jest mocnym punktem tego zawodnika, ale ogromne doswiadczenie na tle Schemppa bedzie tutaj kluczowe.

Michael Greis - Ole Einar Bjørndalen @1.62 Tobet edit: wynik 67-0 Ole wracaj do zdrowia
Szkoda,bo Greis ukonczyl na 67 miejscu i Ole biegnac nawet z jedna narta i kijkiem wyprzedzilby go ... ????
Stary vs Starszy i wg mnie lepszy... Tutaj pomimo slabszego strzelania w IN stawiam na Ole. Norweg juz w zeszlym sezonie mogl zakonczyc kariere. Wg mnie to bardzo wazny start, ktory zadecyduje o calym sezonie. Ole ma wszystko by wygrywac, musi pokonac tylko siebie. Norweg jest nieobliczalny, ale na tle wiekowego niemca wypada duzo lepiej.
Greis widac staly regres formy, wiekszosc startow zdecydowanie ponizej oczekiwan. Bardzo ciezko bylo mu zalapac sie do top 10. Greis slabe bieganie i mimo dobrej strzelnicy sadze, iz nawet przy 2 pudlach mniej od Ole, trudno bedzie mu wyprzedzic norwega.

Semenov-Deryzemlya, Andriy @ 2.4 Panbet (marathonbet) ✅ edit:53-46 piekny kurs, strzelnica po stronie Andriya ????
Dla mnie to jest h2h 50/50. W mikscie jedno pudlo wiecej Andriy a w biegu rowno. Strzelanie calosciowe mniej wiecej rowno. Za to w IN lepiej prezentowal sie Deryzemlya w poprzednim sezonie. Semenov mial przeblyski formy w zeszlym sezonie, ale nie w IN, gdzie zajmowal odlegle miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Data i Godzina: 28.11.2012 17:30
Spotkanie: Biathlon / Andreas Binbacher- Arnd Peiffer
Typ: Birnbacher
Kurs: 1,909
Bukmacher: Pinnacle Sports

Typ na dzisiejszy dzień z biathlonu. W tym sezonie będzie to dla obu panów pierwszy start. Faworyta widzę jednego i jest nim Birnbacher. Na tym dystansie w poprzednim sezonie w trzech startach na trzy , był w każdym lepszy od Peiffera. Faktem jest ,że Peiffer jest dobry na krótkich dystansach ,a przy długich już nie wytrzymuje tempa , które na początku mocno nadgania by w końcowym dystansie tracić sporo. Dla udowodnienia Birnbacher jest wicemistrzem juniorów z 2000 roku na tym dystansie. Peiffer nigdy w takiej konkurencji nie zdobył żadnego medalu. Fakt jest mistrzem świata z zeszłego sezonu ,ale w sprincie. Na długich przewieszkach jest gorszy od swojego kolegi z reprezentacji. Przedstawię wyniki z zeszłego sezonu w biegu indywidualnym:

W Ostersund
Birnbacher 28miejsce 4 błędy
Peiffer 40 miejsce 3 błędy

Nove Mesto
Birnbacher 8 miejsce 2 błędy
Peiffer 9 miejsce 3 błędy

Ruhpolding
Birnbacher 4 miejsce 1 błąd
Peiffer 7 miejsce 2 błędy


Jak widać w każdym z tych startów lepsze był Birnbacher i uważam ,że także dziś będzie w pełni przygotowany do tego startu i okaże się lepszy i bardziej doświadczony od swego o 6 lat młodszego kolegi. Myślę ,że ten typ okaże się trafny , gdyż jako jeden z nielicznych mogę zaproponować ten zakład państwu.Polecam
 
T 21

tlenekk

Użytkownik
Michael Greis - Ole Einar Bjørndalen @1.62 Tobet Stary vs Starszy i wg mnie lepszy... Tutaj pomimo slabszego strzelania w IN stawiam na Ole. Norweg juz w zeszlym sezonie mogl zakonczyc kariere. Wg mnie to bardzo wazny start, ktory zadecyduje o calym sezonie. Ole ma wszystko by wygrywac, musi pokonac tylko siebie. Norweg jest nieobliczalny, ale na tle wiekowego niemca wypada duzo lepiej. Greis widac staly regres formy, wiekszosc startow zdecydowanie ponizej oczekiwan. Bardzo ciezko bylo mu zalapac sie do top 10. Greis slabe bieganie i mimo dobrej strzelnicy sadze, iz nawet przy 2 pudlach mniej od Ole, trudno bedzie mu wyprzedzic norwega.
Ole przeziębiony , jest na liście startowej ale decyzje o występie ma podjąć w ostatniej chwili ( ma ostatni numer ) . Z tego powodu ja odpuszczam wszystkie typy z OEB.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom