>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetX - opinie

L 72

legoway

Użytkownik
Dziś i mnie to spotkało, wykluczenie z promocji, oczywiście dowiedziałem sie o tym po fakcie, prosząc się o freebet na czacie.
żenada, wysyłam zgłoszenie do ukoik za nieuczciwe praktyki, konto też zamykam
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Czy wy zdurnieliście do reszty? Do Biedronki też piszecie listy żądając wystawienia sera królewskiego za 30% ceny, bo tydzień temu był? Buk przestał dawać bonusy, więc to jest NIEUCZCIWE? Zły buk, bo freebeta nie dał. Nie mam pojęcia, co to pokolenie roszczeniowe, dej za darmo, a jak nie, to zgłoszę. Nic dziwnego, że ułamek wygrywa na dłuższą metę. Za moich czasów zasuwało się do nocy w robocie, a w nocy analizowało, szukało słabych punktów buków, żeby móc pewnego dnia rzucić robotę i utrzymywać się z arbingu/value bettingu, a tu co chwilę jeden z drugim płacze, bo bonusów nie dają, no comment...
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Tu raczej nie chodzi o to że buk przestał dawać bonusy, tylko że niektórym osobom zabrania z nich korzystać bez żadnego powodu. Porównując do biedronki to bardziej tak jakby jednemu i drugiemu jakiś towar sprzedawali na promocji, a trzeciemu (w tym samym czasie) nie bo nie, bez żadnego wyjaśnienia dlaczego.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Tu raczej nie chodzi o to że buk przestał dawać bonusy, tylko że niektórym osobom zabrania z nich korzystać bez żadnego powodu. Porównując do biedronki to bardziej tak jakby jednemu i drugiemu jakiś towar sprzedawali na promocji, a trzeciemu (w tym samym czasie) nie bo nie, bez żadnego wyjaśnienia dlaczego.
Dokladnie. Skoro w regulaminie bonusow jest info że każdy kto spelni warunki promocji otrzyma freebety to ma je dostać. A tu jednemu daja a drugiemu nie. To tak jakby jednemu dać 500+ na dziecko , a drugiemu nie:) skoro bonusy są dla wyselekcjonowanej grupy osób to warto to ująć w regulaminie.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Mnie zlimitowali do 50PLN na dzień, ale gorsze, że usunęli możliwość łączenia w tenisie ilości gemów, dfów i asów. Zna ktoś innego buka, gdzie można takie zakłady łaczyc? W superbet można tylko Asy i dfy.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mnie zlimitowali do 50PLN na dzień, ale gorsze, że usunęli możliwość łączenia w tenisie ilości gemów, dfów i asów. Zna ktoś innego buka, gdzie można takie zakłady łaczyc? W superbet można tylko Asy i dfy.
Od dziś asy w ebetx możesz pograc tylko na kuponie z 3kombinacjami:) chodzi Ci o łączenie df , asow i gemow z jednego spotkania?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wprowadzenie LiveChat’u – lepszego narzędzia do kontaktu z graczami


W celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości obsługi naszych klientów usprawniamy kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez wprowadzenia narzędzia LiveChat. Jesteśmy przekonani, że zmiana ta pozytywnie wpłynie na sprawność załatwiania spraw i problemów graczy (ikonka czatu znajduje się w prawym dolnym rogu na stronie, a w aplikacji trzeba kliknąć na 3 poziome kreski w lewym górnym rogu i z rozwiniętego menu wybrać POMOC)

Magical Snap - 2023.07.13 12.34 - 001.png
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Dawno nie spotkałem się z takim absurdem u buka. W skrócie. Wpłacam kasę i chcę zagrać sobie live.

Zaskoczenie numer 1. Na live wymagane AKO3. No dobra, wyszukuje sobie jakieś dokładki, próbuję zagrać.
Tutaj zaskoczenie numer 2. Maksymalna stawka zagrania na live to 100 zł.
Zaskoczenie numer 3. Kupon z potencjalną wygraną 190 zł trafia do akceptacji i... zostaje odrzucony 😂

Ktoś mi wytłumaczy jakim prawem takie :poop: jeszcze istnieje na rynku?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dawno nie spotkałem się z takim absurdem u buka. W skrócie. Wpłacam kasę i chcę zagrać sobie live.

Zaskoczenie numer 1. Na live wymagane AKO3. No dobra, wyszukuje sobie jakieś dokładki, próbuję zagrać.
Tutaj zaskoczenie numer 2. Maksymalna stawka zagrania na live to 100 zł.
Zaskoczenie numer 3. Kupon z potencjalną wygraną 190 zł trafia do akceptacji i... zostaje odrzucony 😂

Ktoś mi wytłumaczy jakim prawem takie :poop: jeszcze istnieje na rynku?
Mi zablokowali możliwość obstawiania kuponów. Zostawili tylko gry wirtualne. Decyzja działu bukmacherskiego i wedlug nich nie mam na to juz żadnego wplywu:)
 
Do góry Bottom