>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetX - opinie

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
1. Wymień ich. Chętnie posłucham również dlaczego tak uważasz.
2. Nie ma innych opcji wpłaty, nie ściemniaj jest tylko P24 - a to, że p24 daje opcje na blik i współpracuje z dotpay nic nie zmienia.
Nie ma portfeli jak Skrill, nie ma innych alternatyw. Nie ma podpięcia karty.
3. Nie można łączyć? ŻENADA. Jaki buk daje takie ograniczenia? Wszędzie można łączyć wszystko ze wszystkim.
Tylko takie KRZAKI jak betx wprowadzają dziwactwa typu to.
4. Z video już trudno - zgodzę się, mało kto ma. Ale byłoby to jakieś wyrównanie strat z poprzednie punkty....
5. Jak dla ciebie okres oczekiwania na uruchomienie bonusu 3 dni jest w porządku, to nie było tematu. Nawiasem mówiąc wszędzie indziej, spełniasz wymagania na bonus - dostajesz go z automatu :)

Ale każdy gra gdzie lubi. Jak lubisz być naciągany na kasę, i pozbawiony wszystkich możliwości które dają inni, to proszę, siedź na betx. Ale to trochę jak pojechać na morze i brodzić w wodzie po kostki :D
1. Tak na szybko: bestbet, totolotek, pzbuk, noblebet, betfan, superbet. Niektóre są jak dla mnie po prostu ogólnie słabe, niektóre robiły dziwne problemy jak przeciąganie wypłat albo blokowanie dostępu do jakiegokolwiek bonusu. Chociaż tu każdy może mieć swoje preferencje po prostu.
2. Ja używam tylko blika do wpłat więc w praktyce nie sprawdzałem ale przy wpłacie wyświetlają się np karty revolut, visa, mastercard. Skrill akurat nie ale niewielu buków go ma.
3. sts, fortuna
4. Moim zdaniem mają pewne zalety które wyrównują, właśnie np. lepsze freebety, limity, kursy tak jak mówi aronek
5. O ile buk przyznaje bonus w terminie takim jaki wcześniej określił to dla mnie jest w porządku.

A mógłbyś rozwinąć co rozumiesz przez bycie naciąganym na kasę? Jak miałeś taka sytuację to się nią podziel, jeśli faktycznie miała miejsce to jak najbardziej przyznam rację
 
M 0

Monkymonk

Użytkownik
Najgorszy jest betx z tego grona i tyle. Nie chcesz się przekonać :p:p
Nie bez powodu jest ostatni na tym forum :cool:
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Firma bardzo słaba - nie potrafią otworzyć zamkniętego kiedyś na własną prośbę, zweryfikowanego konta przez kilka godzin, ciągle te same formułki o dziale technicznym, który walczy z mitycznym zadaniem 5 godzin, bezradni (support Magda i Karolina) i beznadziejni. Wychodzi na to, że nie mają nic do gadania, a soft obsługują im zagranicą, co w ogóle budzi obawy. Taka obsługa w sobotę w topie od 12 do 18 to dyskwalifikacja na stracie, aż strach się bać co by było gdyby kwestia była poważniejsza.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jak jeszcze nie tak dawno ich chwaliłem tak teraz się bardzo stoczyli wg mnie. Z dnia na dzień, bez żadnego uprzedzenia nagle pokończyli wszystkie bardziej opłacalne promocje albo wprowadzili dużo słabsze zamienniki. Słabo, teraz faktycznie są jednym z gorszych buków
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Nie ma co żałować bo w ostatnim czasie mocno pogorszyli ofertę bonusową. Autostrada do freebetu z 90/30 zeszła do 100/10. Niekorzystne zmiany przy promocji Freeset, przy innych bonusach dziwne warunki np. bonus za ligę hiszpańską nie przysługuje jeśli Robert Lewandowski w danej kolejce strzeli gola XD
Samo wykluczenie z promocji też mocno naciągane. Nie dopuściłem się żadnych naruszeń ale " BetX ma także prawo do wykluczenia Gracza bez podania przyczyny. Decyzja w sprawie zablokowania możliwości kwalifikacji do wszelkich programów bonusowych jest ostateczna i nieodwołalna." Pieniądze z konta wypłacone, adios Betx ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Jakiś czas temu były ostrzeżenia przed dwoma firmami: bestbet24 i ebetx. W pierwszym przypadku firma jest już praktycznie bankrutem. Tutaj wszystko zaczyna wyglądać podobnie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jakiś czas temu były ostrzeżenia przed dwoma firmami: bestbet24 i ebetx. W pierwszym przypadku firma jest już praktycznie bankrutem. Tutaj wszystko zaczyna wyglądać podobnie.
Nie przesadzaj. Ebetx dobrze funkcjonuje. Wykluczyli kilku graczy z bonusow i tyle. Dzis wyplacalem i kasa w sekundzie na koncie. Support na czacie śmiga aż milo
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Widzę, że podczas mundialu analiza kont trwa w najlepsze :)






Drogi Graczu,

Po przeprowadzeniu dokładnej analizy Pańskiego konta dział BetX odpowiedzialny za przyznawanie bonusów podjął decyzję o wykluczeniu go z wszelkich promocji. Tym samym freebety, cashbacki oraz inne rodzaje bonusów nie będą do niego przypisywane, nawet jeżeli spełnione zostaną warunki promocji lub będzie Pan do wskazanej promocji zapisany. Jednocześnie informujemy, że Pańskie konto pozostaje otwarte i nadal może Pan z niego korzystać. Decyzja w sprawie zablokowania możliwości kwalifikacji do wszelkich programów bonusowych jest ostateczna i nieodwołalna.

Dziękujemy za uszanowanie naszej decyzji.
Z wyrazami szacunku,
--
Obsługa klienta - BetX Polska Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała, ul. Batorego 5
Email: [email protected] - Web:
https://ebetx.pl/
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Moje do Mundialu nie dotrwało. Najlepsze ze oferują te freebety a potem jak się z nich korzysta to blokują dostęp do promocji:) ostatnio widze że taka moda panuje w większości bukmacherów.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja też jakiś czas temu to dostałem, ciekawe jest to że było to akurat po tym jak wygrałem jeden z ich rankingów. Więc jak to w rankingu i tak ktoś by wygrał a pula nagród tak czy tak by im nie spadła przecież. No chyba że mieli już swojego "zwycięzcę" a ja im przeszkodziłem :ROFLMAO:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To juz standard. W superbet , lvbet, noblebet dodatkowo selfie z dowodem i kartka z napisem buka oraz data. Sts z kolei wizyta w oddziale z dowodem w celu wypełnienia dodatkowych dokumentów. Także w obecnych czasach takie procedury to juz widze codzienność. Próbują eliminować multikonta
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Też dostałem taką informację na maila we wrześniu, ale dopiero dziś się dowiedziałem na czacie od konsultanta, jak zapytałem o jeden freebet 🙂
Ciekawe w jaki sposób wybierają Graczy do wykluczenia... 🤔 Wszystkich, którzy są u nich na + czy może losowo? 😎
Masowo zrobili wykluczenia, dla osób które zazwyczaj korzystały z ich promocji.
 
Do góry Bottom