>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher BetX - opinie

A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
po mniej wiecej 20 miesiacach dostalem maila potwiedzajacego weryfikacje mojego konta :LOL:


Twoje konto jest już aktywne!
Właśnie przejrzeliśmy Twoje konto i wszystko jest w porządku, zacznij korzystać ze wszystkich funkcji naszego produktu. Możesz sprawdzić konto
Życzymy Ci dobrej zabawy i powodzenia w grze!
U mnie to samo. Ostatnio w betfan mialem podobnie. Z reszta nie tylko ja
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Te
po mniej wiecej 20 miesiacach dostalem maila potwiedzajacego weryfikacje mojego konta :LOL:


Twoje konto jest już aktywne!
Właśnie przejrzeliśmy Twoje konto i wszystko jest w porządku, zacznij korzystać ze wszystkich funkcji naszego produktu. Możesz sprawdzić konto
Życzymy Ci dobrej zabawy i powodzenia w grze!
Też coś takiego dostałem parę dni temu i automatycznie napisałem maila by usunęli me konto pernamentnie 😉

Dodam tylko że na konto nie logowałem się ponad rok albo dłużej i o buku zapomniałem zupełnie bo dla mnie jeden ze słabszych na rynku.
 
U 0

Usunięty użytkownik 174558

Gość
Taką wiadomość dzis otrzymałem. Freebet do zagrania solo lub ako @2. Nie gram tam już dawno więc może każdy dostał taką.

Freebet 10 PLN
09.03.2022 | 18:56
Szanowny Graczu,

w dniu wczorajszym w godzinach 21:00 - 23:00 wystąpiły chwilowe problemy techniczne z Zakładami Na Żywo.

Przepraszamy za niedogodności i podsyłamy Freebet 10 PLN na Twoje konto.

Życzymy zieloności na kuponach,
Ekipa BetX
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Taką wiadomość dzis otrzymałem. Freebet do zagrania solo lub ako @2. Nie gram tam już dawno więc może każdy dostał taką.

Freebet 10 PLN
09.03.2022 | 18:56
Szanowny Graczu,

w dniu wczorajszym w godzinach 21:00 - 23:00 wystąpiły chwilowe problemy techniczne z Zakładami Na Żywo.

Przepraszamy za niedogodności i podsyłamy Freebet 10 PLN na Twoje konto.

Życzymy zieloności na kuponach,
Ekipa BetX
Tez mam info o freebecie ale podczas próby zagrania nie mam opcji wyboru tego freebetu
 
U 0

Usunięty użytkownik 174558

Gość
Ja do nich napisałem na czacie i po chwili był już freebet dostepny
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
BetX wprowadził bonus multi/AKO, dla tych co grają taśmy. Nawet oni mają a STS w którym gra 80% dzieciaków dalej nie.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Dostałem monit o dokończenie weryfikacji.
Nawet nie pamiętałem że założylem tam konto.
Miałem trochę czasu pomyślałem że dokończę te weryfikacje.
A oni żądają selfi z dowodem, zdjęcia z wyciągiem z konta,
Zdjęcia dowodu.
Aż strach myśleć czego zażądają jakbym chciał coś wypłacić
No ale do tego nie dojdzie,bo nic tam nie wpłacę.
 
E 65

Esslemont

Użytkownik
Założyłem konto dzisiaj u tego bukmachera. Szczerze powiedziawszy dziwnie działają. Wysłałem eleganckie zdjęcia dokumentu, w dobrym świetle i czytelne. Zażądali zdjęć przy twarzy - wysłane mailem. Nie mają możliwości ponownego załączenia zdjęć do systemu. Poczta obsługuje im tylko wiadomości 10MB - lipa. Weryfikacja godzina +. Ogólnie mam nadzieje, że nie będzie dalszych problemów z bukiem.
Strona mało czytelna i trochę odstręcza przesunięcie zakładów 12 na prawo względem X1 i X2. Można się pomylić. Boost kursowy można wziąć wyłącznie jeden na kupon - w Betclicu można każdy.

Oby szczęście mi dopisało. https://ebetx.pl/pl/sports-betting?hours=7200&publicticket=484a2889-1a5f-465e-a3cb-7452490d9f60
 
M 0

Monkymonk

Użytkownik
Zdecydowanie najgorszy bukmacher w Polsce. Nawet sts jest lepszy, serio. Pograłem parę tygodni i takie wrazenia:
- Mało opcji wpłaty, tylko p24,
- oferty esport nie da się łączyć ze sportem,
- bonusy wyplacaja do 3 dni, zazwyczaj jak uznają ze to dobry moment, nie kiedy trzeba się po 3 dniach upomnieć na czacie,
- support na czacie niezbyt kompetentny,
- brak relacji video,
- częste blokowanie kursów,
- niepełna oferta sportowa.


Zdecydowanie odradzam.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Zdecydowanie najgorszy bukmacher w Polsce. Nawet sts jest lepszy, serio. Pograłem parę tygodni i takie wrazenia:
- Mało opcji wpłaty, tylko p24,
- oferty esport nie da się łączyć ze sportem,
- bonusy wyplacaja do 3 dni, zazwyczaj jak uznają ze to dobry moment, nie kiedy trzeba się po 3 dniach upomnieć na czacie,
- support na czacie niezbyt kompetentny,
- brak relacji video,
- częste blokowanie kursów,
- niepełna oferta sportowa.


Zdecydowanie odradzam.
Moim zdaniem duża przesada, nie są aż tacy źli. Spokojnie mogę wymienić kilku gorszych. Opcji wpłaty jest przecież więcej, masz blik i dotpay który się dzieli na kilka opcji. Że esportu nie da się łączyć to wg mnie i tak lepiej niż kiedy nie mozna łączyć prematch z live, ale jak kto uważa. A relacje video to chyba mniej niż połowa bukow na rynku ma ale jakoś mocno nie zwracam uwagi to może sie myle. Mi bonusy zawsze wypłacali terminowo, czasem dosyć długo ale zawsze tak jak wcześniej pisali, nigdy się prosić nie musiałem. Jedynie z ofertą mogę się poniekąd zgodzić.
 
M 0

Monkymonk

Użytkownik
Moim zdaniem duża przesada, nie są aż tacy źli. Spokojnie mogę wymienić kilku gorszych. Opcji wpłaty jest przecież więcej, masz blik i dotpay który się dzieli na kilka opcji. Że esportu nie da się łączyć to wg mnie i tak lepiej niż kiedy nie mozna łączyć prematch z live, ale jak kto uważa. A relacje video to chyba mniej niż połowa bukow na rynku ma ale jakoś mocno nie zwracam uwagi to może sie myle. Mi bonusy zawsze wypłacali terminowo, czasem dosyć długo ale zawsze tak jak wcześniej pisali, nigdy się prosić nie musiałem. Jedynie z ofertą mogę się poniekąd zgodzić.
1. Wymień ich. Chętnie posłucham również dlaczego tak uważasz.
2. Nie ma innych opcji wpłaty, nie ściemniaj jest tylko P24 - a to, że p24 daje opcje na blik i współpracuje z dotpay nic nie zmienia.
Nie ma portfeli jak Skrill, nie ma innych alternatyw. Nie ma podpięcia karty.
3. Nie można łączyć? ŻENADA. Jaki buk daje takie ograniczenia? Wszędzie można łączyć wszystko ze wszystkim.
Tylko takie KRZAKI jak betx wprowadzają dziwactwa typu to.
4. Z video już trudno - zgodzę się, mało kto ma. Ale byłoby to jakieś wyrównanie strat z poprzednie punkty....
5. Jak dla ciebie okres oczekiwania na uruchomienie bonusu 3 dni jest w porządku, to nie było tematu. Nawiasem mówiąc wszędzie indziej, spełniasz wymagania na bonus - dostajesz go z automatu :)

Ale każdy gra gdzie lubi. Jak lubisz być naciągany na kasę, i pozbawiony wszystkich możliwości które dają inni, to proszę, siedź na betx. Ale to trochę jak pojechać na morze i brodzić w wodzie po kostki :D
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ja tam jestem zadowolony z Ebetx. Dobre limity, na prośbę dodaja różne dodatkowe zaklady do oferty. Wyplata na mbank w 2sekundy:) są najszybsi. Do tego przy graniu freebetem nie odejmuja jego wartości od wygranych(malo ktory bukmacher to oferuje. Od 2lat nigdy nie spóźnili się z regulaminowym dopisaniem bonusow. Marża niska co przekłada się na lepsze kursy(jakis ewinner, betfan i kilka innych bukow się chowa)
 
Do góry Bottom