>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetX - opinie

P 91

piotras1990

Użytkownik
U mnie szło wszystko sprawnie, działam z BETX od 2/3 miesięcy i na ten moment wszystko jest ok. Wypłata bonusów bez zarzutu, szybki kontakt (miałem problem z jednym zakładem, a raczej jego rozliczeniem). Także ze swojej strony mogę polecić w 100%
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ciekawe, dzisiaj miałem taką sytuację, że miałem na kuponie: "drużyna x strzeli gola w meczu". Gola strzelili i kupon został rozliczony na plus, a gol został cofnięty - var; mecz ostatecznie zakończył się 0-0. Kwotę po rozliczeniu kuponu zdążyłem wypłacić i jestem ciekawy czy będą domagali się zwrotu. W STS nie miałbym wątpliwości, ale np. w całorocznym kiedyś miałem identyczą sytuację i dostałem informacje, że to był ich błąd i spoko, ale następnym razem jeżeli zdarzy się taka sytuacją, to będą domagali się zwrotu środków ;d
 
B 0

bartixs11

Użytkownik
Witam , czy mozecie powiedziec Dobre słowo o tej firmie , planuje wpłacić 7777 pln na bonus od depozytu ???? Czy ktos korzystał z tej promki ?? Czy jest opcja polecenia przyjaciela /znajomego ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam , czy mozecie powiedziec Dobre słowo o tej firmie , planuje wpłacić 7777 pln na bonus od depozytu ????
Wszystko w Porządku. Wyplaty w Sekunde. Bezproblemowa weryfikacja. Co chwile Rozbudowywana oferta (bo zaczynali z bardzo slabo ofertą). Każdy wystawiony błąd rozliczali na plus, takze nie robia zwrotów jak Większość bukmacherow i przyjmują swoje pomyłki na klate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam , czy mozecie powiedziec Dobre słowo o tej firmie , planuje wpłacić 7777 pln na bonus od depozytu ???? Czy ktos korzystał z tej promki ?? Czy jest opcja polecenia przyjaciela /znajomego ?
Też mam pozytywne doświadczenia. Bez problemu z wypłatą i z bonusami z ktorych korzystalem. Sensowne akcje promocyjne dla obecnych graczy, bez konieczności wielokrotnego obrotu bonusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dla mnie pozytywy początek po otrzymaniu freebeta zleciłem wypłatę która szła około godziny po interwencji na czacie

teraz po aktywowaniu kolejnego bonusu od razu został dodany do konta i kolejna wypłata którą zleciłem szła około minuty więc wszystko jest w porządku

szybka rejestracja szybkie przyznawanie bonusów oraz szybka wypłata
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ten bukmacher powinien zamknąć swoją działalność brak słów na nich. Ja na wiadomość z rozwiązaniem sprawy z freebetem czekam 2 dni 0 odezwu olać ich ciepłym moczem
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Muszę pochwalić tego bukmachera. Dobre promocje kontynuowali, bardzo szybkie wypłaty. W sumie nie ma do czego się przyczepić. Cały czas idą do góry.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
po mniej wiecej 20 miesiacach dostalem maila potwiedzajacego weryfikacje mojego konta :LOL:


Twoje konto jest już aktywne!​
Właśnie przejrzeliśmy Twoje konto i wszystko jest w porządku, zacznij korzystać ze wszystkich funkcji naszego produktu. Możesz sprawdzić konto
Życzymy Ci dobrej zabawy i powodzenia w grze!
 
Do góry Bottom