>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jak sie robi badziewną stronę to pozniej sa takie jaja. A ten caly live to juz mega tragedia. Zwalnia calego kompa, zeby postawic jeden zaklad mija mi czasem kilka minut. Jakis debil im to napisal a oni to lykneli i teraz robia dobrą minę do zlej gry. Najgorzej chodzacy live w necie.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Spróbujcie jeśli macie możliwość z urządzenia mobilnego wejść na stronę mobilna, ja tam dostałem właśnie freebet.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Raczej świetna promocja, jak ktoś wcześniej napisał z powodów technicznych freebet zamienili na bonus 75zl ( 1x 1,5 !!!).

Pisałem i w odpowiedzi napisali mi żebym po godzinie 11:00 sprawdził bo wtedy będzie działało...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ludzie co z tych bonusów jak nie działa strona, zaraz kolejka zacznie grać i zostaną same ochłapy do obracania. Jak ktoś ma opcje to tylko przez komórkę da się pograć
e: jednak przez kome nie da sie zatwierdzic zakładu hehehe amatorka
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A promocja trwa 4 dni w zakładzie musi być mecz z Premier League:grin:
Nie musi.

Dostałem najpierw freebeta, choć trochę później bo problemy były to mi go przyjęło jedynie jak był mecz z PL.
Później dostałem też ten drugi bonus 75pln na konto z obrotem 1x i tam już nie ma takich ograniczeń.
 
A 0

asmad77

Użytkownik
ech
co za durna firma ten betsson - daje bonus a strona nie działa. Serwer im padł? Musieli się chyba z tym liczyć dając bonus tak wielu osobom....

shit betsson.
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Biednie to wygląda. Po 11-tej napisali mi ze jesli bonus sie nie pojawi to mam sie zglosic o 13:00. Bonusu nie ma, na chacie napisali to samo tylko zebym zglosil sie o 15:00 jesli sytuacja sie powtorzy. O 15:00 sytuacja sie powtarza i na czacie pisza bym zglosil sie o 17:00 jesli bonusu nadal nie bedzie. Teraz strona nie dziala i nie mam jak sprawdzic xDD Ale nie odpuszcze, zimna flaszeczka pozwoli mi wytrwac az do osiągnięcia celu ! xD
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Wkoncu sie udalo ????
Rozmowa z chatu
Artur: Dzień dobry, nazywam się Artur.
Szymon: Witam
Szymon: pisalem juz o 11:00. Na meila dostalem info o bonusie - darmowymzakladzie za 75 zl, mialem sie odezwac jesli sytuacja sie nie poprawi
Szymon: Bonusu nadal nie ma
Szymon: Mozecie jakos manualnie mi go przyznac? Bo kilku znajomym z tego co mi pisali to wlasnie manualnie przyznaliscie bonus
Artur: proszę chwiukę poczekać
Szymon: ok
Artur: dodaliśmy na Pana koncie 75zł któe to może wykorzystać na dowolne zakłądy o kursach min 1.5
Artur: obró wynosi raz
Szymon: a nadal trzeba miec przynajmniej 1 zdarzenie z ligi angielskiej ?
Szymon: czy to juz nie obowiązuje ?
Artur: jak pisałem. dowolny
Szymon: ok, dziekuje i milego dnia
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
to nie dostaniesz, zresztą, co z tego że byś dostał, jak i tak stronka nie działa i oni robią co mogą w pocie czoła, ale nic z tego ???? dziś już nic z tego nie będzie. Swoją drogą wielkie brawa za taki bonus naprawdę, ale widać że załoga jest beznadziejna skoro nie mogą tego ogarnąć w tyle godzin ;D
 
Do góry Bottom