>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

pstrag 102

pstrag

Użytkownik
U mnie też jak na razie nic mimo dostania wiadomośći na maila... Zmieniałem przeglądarki, jęzki i nie ma tego freebeta. Trzeba czekać na support bo fajna opcja do skorzystania.

Mam pytanko ktoś zna może dokładne warunki obrotu ? Wygrana z zakładu staje się kwotą bonusową którą trzeba obrócić 1x po kursie 1.50. Jest jakiś limit czasowy na to przewidziany, a te 1.50 może być w ako czy każde zdarzenie ?
 
A 6

amstrad

Użytkownik
Warunki i Zasady darmowego zakładu:
Darmowy zakład wynosi 75 PLN.
Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jeden mecz z Premier League (1. kolejka Premier League).
Aby zgłosić się po darmowy bonus, wybierz odpowiednią opcję na pasku zakładów, po dokonaniu swoich wyborów.
Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na jednym kuponie - zakładu nie można podzielić na kilka pojedynczych kuponów.
TYLKO wygrana netto (wygrana minus stawka) Twojego darmowego zakładu będzie wypłacona na Twoje konto w postaci bonusu.
Bonus musi zostać obrócony 1 raz przy kursie minimum 1,5. w AKO
Darmowy zakład jest ważny przez 4 dni.
Nie liczą się zakłady systemowe.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dostał ktoś jeszcze po raz drugi te 75PLN? Tym razem nie jako freebet tylko kasa na koncie i info o bonusie jest w MOJE KONTO/BONUSY?
Bo postawiłem za to Azarenke 2-0 (@1.67) i nic mi nie zabrało z wygranych 125 zl i są do wypłaty.
Tak jakby drugi raz bonus
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Artur: Dzień dobry, nazywam się Artur.
Szymon: witam
Szymon: dostalem na meilawiadomosc o bonusie, darmowy zaklad 75 zl
Szymon: jednak gdy loguje sie na strone, wybieram 2 zdarzenia ( 1 z Ligiangielskiej) nie ma opcji do zaznaczenia bym wyslal kupon wlasnie zate 75 zl
Szymon: wiem ze nie jestem jedyny z tym problemem
Szymon: chcialbym siedowiedziec dlaczego nie moge skorzystac z bonusu
Artur: Jeśli otrzymał Pan maila, to bardzo prosimy o kontakt jeśli po godzinie 13 wciąż nie będzie to możliwe, gdyż w chwili obecnej wystąpiły drobne trudności techniczne, uniemożliwiające jej wykorzystanie.
Warunki i Zasady darmowego zakładu:
Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jeden mecz z Premier League (1. kolejka Premier League).
Aby zgłosić się po darmowy bonus, wybierz odpowiednią opcję na pasku zakładów, po dokonaniu swoich wyborów.
Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na jednym kuponie - zakładu nie można podzielić na kilka pojedynczych kuponów.
TYLKO wygrana netto (wygrana minus stawka) Twojego darmowego zakładu będzie wypłacona na Twoje konto w postaci bonusu.
Bonus musi zostać obrócony 1 raz przy kursie minimum 1,5.
Darmowy zakład jest ważny przez 4 dni.
Nie liczą się zakłady systemowe.
Szymon: ok, poczekam do 13 i dam znac w razie jakby nadal problem występowal
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Ja wszedłem wczoraj na wersji mobile, wybrałem zakłady i wszystko zostało mi zaakceptowane ????
więc FreeBet działa!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
szczęściarze zaraz;p narazie to nic nie mam mimo iż wczoraj miałem :p jeżeli dadzą wieczorem bonus i będzie trzeba obstawić coś z ligi angielskiej to będzie bardzo nie ładnie z ich strony, ale swoją drogą bardzo fajna promocja:p
 
H 28

henka

Użytkownik
Każdy kto nie otrzymał free betu otrzyma bonus 75 obrót x 1 po 1.5 czyli lepiej wyjdziemy na tym.
Bonus bedzie za 2-3 h wedlug supportu.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
za 3 h czyli po godzinie 16, a jeżeli będzie konieczność obstawienia Ligi Angielskiej to będzie paranoja;p zresztą coś mi się nie podoba bo miało być na 11, potem 13, teraz za 2-3h, a w końcu będzie jutro ;D hehe
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mi przyznali bonus ,w sekcji zaklady sportowe saldo widnieje 75 PLN ;)
Problem jednak w tym ze zaklady sportowe betsson nie dzialaja...
 
H 28

henka

Użytkownik
za 3 h czyli po godzinie 16, a jeżeli będzie konieczność obstawienia Ligi Angielskiej to będzie paranoja;p zresztą coś mi się nie podoba bo miało być na 11, potem 13, teraz za 2-3h, a w końcu będzie jutro ;D hehe
nie będzie konieczności grania l.angielskiej.
 
S 0

strus

Użytkownik
Każdemu inny termin podają ;)
Beata :
Jeżeli otrzymał Pan maila bonus pojawi sie w ciągu godziny na Pana koncie( bonus zostanie dodany manualnie). Prosimy o nie kasowanie maila, jaki Pan od nas otrzymał. Należy wybrać jedynie zakład opisany w regulaminie promocji i postępować zgodnie ze wskazówkami.
 
Do góry Bottom