>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Mam ten sam problem , mail przyszedl a nic takiego nie ma , probowalem na kazdy sposob chyba... jak ktos by byl tak mily niech zapoda screena ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Albo błąd techniczny albo jutro dostaniemy info, że dostaliśmy tę wiadomość o freebecie przypadkowo.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kurs ako, mogą być dwa mecze ale musi być ako 1.5
u mnie też teraz błąd, spokojnie macie maila to jest ok poczekajcie aż coś naprawią.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Seboafc ma po prostu tego freebeta RZECZYWIŚCIE dostępnego na koncie i może go wykorzystać, a my mamy na ten moment jedynie wiadomość o nim na mailu.
Może mają jakieś problemy czy coś i nie dopisali, albo po prostu wielu użytkowników dostało e-mail przez przypadek.
Swoją drogą nie lubię dostać maila, że coś mam a tego nie mam. Jak mnie informują o czymś to niech to coś będzie na 100% dostępne
Pewnie dopiero jutro się okaże
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Freebet w Betsson to nowość, dlatego niektórzy mogą mieć z tym problem.
Osoby, które otrzymały e-mail, a nie mają freebetu dostępnego to niech najlepiej napiszą do supportu, powinni to aktywować manualnie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dokładnie, nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek wcześniej coś takiego oferowali.
Do tego dobra stawka za nic
Magnus: It seems that we had a major technical issue with this free game. No customers can therefore accept the offer at the moment. We apologize for this inconvenience and ask that you please try again tomorrow as it it will be fixed overnight.
 
qubczak 0

qubczak

Użytkownik
ja też nie miałem tego paska, wiec przelaczylem jezyk na angielski żeby napisać do supportu ale nie trzeba było bo po zmianie języka pasek się pojawił = )
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
ja też nie miałem tego paska, wiec przelaczylem jezyk na angielski żeby napisać do supportu ale nie trzeba było bo po zmianie języka pasek się pojawił = )
z jakiej przegladarki korzystam bo ja nie dostalem i moj kolega tez nie....tez zmienilem jezyk i nic z tego.....
 
Do góry Bottom