>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

M 0

marcipeusz

Użytkownik
Mnie równiez dopisali manulanie bonus 75zł . Wie ktoś czy wygraną z bonusu otrzymuje się z bonusem czy bez niego? Np stawiam 75zł po kursie 2 i wypłacam 150zł czy 75zl jak to we freebetach?
 
H 28

henka

Użytkownik
Mnie równiez dopisali manulanie bonus 75zł . Wie ktoś czy wygraną z bonusu otrzymuje się z bonusem czy bez niego? Np stawiam 75zł po kursie 2 i wypłacam 150zł czy 75zl jak to we freebetach?
dostajesz całość czyli w tym przypadku 150zl
 
H 28

henka

Użytkownik
&lt;article class=&quot;description&quot;&gt;
  • Refundacja jest wypłacona jako bonus i musi zostać obrócona 1x przy minimalnym kursie 1,50
  • Bonus musi zostać obrócony w ciągu 7 dni. Bonusowe pieniądze pozostawione na koncie po 7 dniach zostaną utracone.
  • Porządek: na początku pieniądze bonusowe
  • Zakłady systemowe nie liczą się do spełnienia warunków obrotu bonusem.

&lt;/article&gt;
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
&lt;article class=&quot;description&quot;&gt;
  • Refundacja jest wypłacona jako bonus i musi zostać obrócona 1x przy minimalnym kursie 1,50
  • Bonus musi zostać obrócony w ciągu 7 dni. Bonusowe pieniądze pozostawione na koncie po 7 dniach zostaną utracone.
  • Porządek: na początku pieniądze bonusowe
  • Zakłady systemowe nie liczą się do spełnienia warunków obrotu bonusem.

&lt;/article&gt;
gdzie sprawdzić, że taki bonus dostałem?
Bo też mam freebeta, pisałem maila ale 0 odzewu
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Artur:
Dziękujemy za kontakt i przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją, lecz promocja nie działa poprawnie. Zdecydowaliśmy się dodać na koncie Gracza bonus, który pojawi się w przeciągu 1-2 godzin i środki będą dostępne do obstawiania. Prosimy nie usuwać wiadomości, ktorą otrzymałe s w tej sprawie. Warunki obrotu pozostają takie same.
Jeszcze raz przepraszamy.

Tak mi odpisali, to teraz nie wiem już co obowiązuje każdemu odpowiadają co innego...
 
H 28

henka

Użytkownik
Artur:
Dziękujemy za kontakt i przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją, lecz promocja nie działa poprawnie. Zdecydowaliśmy się dodać na koncie Gracza bonus, który pojawi się w przeciągu 1-2 godzin i środki będą dostępne do obstawiania. Prosimy nie usuwać wiadomości, ktorą otrzymałe s w tej sprawie. Warunki obrotu pozostają takie same.
Jeszcze raz przepraszamy.
Tak mi odpisali, to teraz nie wiem już co obowiązuje każdemu odpowiadają co innego...
Nie panikuj chłopie
To samo mi Artur wkleił, dostajesz bonus 75 pln obrot 1x i jak sie uda całość twoja.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
to jest jakaś paranoja , zrobili promocje powysyłali mejle a teraz dramat z tym jest na czacie czekałem prawie godzinę aż w końcu anulowali mi rozmowę... do tego w odpowiedzi na mejla napisali że po 11:00 wszystko będzie cacy a teraz zakłady sportowe nie działają... masakra jakaś..
 
C 7

czarnob

Użytkownik
to jest jakaś paranoja , zrobili promocje powysyłali mejle a teraz dramat z tym jest na czacie czekałem prawie godzinę aż w końcu anulowali mi rozmowę... do tego w odpowiedzi na mejla napisali że po 11:00 wszystko będzie cacy a teraz zakłady sportowe nie działają... masakra jakaś..
Raczej świetna promocja, jak ktoś wcześniej napisał z powodów technicznych freebet zamienili na bonus 75zl ( 1x 1,5 !!!).
 
Do góry Bottom