>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jak sie robi badziewną stronę to pozniej sa takie jaja. A ten caly live to juz mega tragedia. Zwalnia calego kompa, zeby postawic jeden zaklad mija mi czasem kilka minut. Jakis debil im to napisal a oni to lykneli i teraz robia dobrą minę do zlej gry. Najgorzej chodzacy live w necie.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Spróbujcie jeśli macie możliwość z urządzenia mobilnego wejść na stronę mobilna, ja tam dostałem właśnie freebet.
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
Raczej świetna promocja, jak ktoś wcześniej napisał z powodów technicznych freebet zamienili na bonus 75zl ( 1x 1,5 !!!).

Pisałem i w odpowiedzi napisali mi żebym po godzinie 11:00 sprawdził bo wtedy będzie działało...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ludzie co z tych bonusów jak nie działa strona, zaraz kolejka zacznie grać i zostaną same ochłapy do obracania. Jak ktoś ma opcje to tylko przez komórkę da się pograć
e: jednak przez kome nie da sie zatwierdzic zakładu hehehe amatorka
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A promocja trwa 4 dni w zakładzie musi być mecz z Premier League:grin:
Nie musi.

Dostałem najpierw freebeta, choć trochę później bo problemy były to mi go przyjęło jedynie jak był mecz z PL.
Później dostałem też ten drugi bonus 75pln na konto z obrotem 1x i tam już nie ma takich ograniczeń.
 
A 0

asmad77

Użytkownik
ech
co za durna firma ten betsson - daje bonus a strona nie działa. Serwer im padł? Musieli się chyba z tym liczyć dając bonus tak wielu osobom....

shit betsson.
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Biednie to wygląda. Po 11-tej napisali mi ze jesli bonus sie nie pojawi to mam sie zglosic o 13:00. Bonusu nie ma, na chacie napisali to samo tylko zebym zglosil sie o 15:00 jesli sytuacja sie powtorzy. O 15:00 sytuacja sie powtarza i na czacie pisza bym zglosil sie o 17:00 jesli bonusu nadal nie bedzie. Teraz strona nie dziala i nie mam jak sprawdzic xDD Ale nie odpuszcze, zimna flaszeczka pozwoli mi wytrwac az do osiągnięcia celu ! xD
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Wkoncu sie udalo ????
Rozmowa z chatu
Artur: Dzień dobry, nazywam się Artur.
Szymon: Witam
Szymon: pisalem juz o 11:00. Na meila dostalem info o bonusie - darmowymzakladzie za 75 zl, mialem sie odezwac jesli sytuacja sie nie poprawi
Szymon: Bonusu nadal nie ma
Szymon: Mozecie jakos manualnie mi go przyznac? Bo kilku znajomym z tego co mi pisali to wlasnie manualnie przyznaliscie bonus
Artur: proszę chwiukę poczekać
Szymon: ok
Artur: dodaliśmy na Pana koncie 75zł któe to może wykorzystać na dowolne zakłądy o kursach min 1.5
Artur: obró wynosi raz
Szymon: a nadal trzeba miec przynajmniej 1 zdarzenie z ligi angielskiej ?
Szymon: czy to juz nie obowiązuje ?
Artur: jak pisałem. dowolny
Szymon: ok, dziekuje i milego dnia
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
to nie dostaniesz, zresztą, co z tego że byś dostał, jak i tak stronka nie działa i oni robią co mogą w pocie czoła, ale nic z tego ???? dziś już nic z tego nie będzie. Swoją drogą wielkie brawa za taki bonus naprawdę, ale widać że załoga jest beznadziejna skoro nie mogą tego ogarnąć w tyle godzin ;D
 
Do góry Bottom