>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

S 0

sniper98

Użytkownik
ok, Witam
mam następujące pytanie, otóż - załóżmy że zakładam konto XYZ w betssonie, wszystko ok ( rejestracja powiodła się, zajeło to 5minut, nawet potwierdzenia maila nie trzeba) i wpłacam tam 600-700zł poprzez paysafecard ( 2x300zł) po 20minutach dochodze do wniosku że jednak ten Betsson jest nie dla mnie, czy mogę te przed 15minutami pieniądze (600zł) wypłacić na konto bankowe ABC ( różniące się od XYZ danymi ), nie obracając ani złotówką ?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Genialne!
Że też ludzie nie wpadli na taki pomysł,by wyprać &quot;brudne pieniądze&quot;,a bukmacherzy nie zabezpieczyli się przed takim procederem...
Sezon wakacyjny uwazam za otwarty
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ok, Witam
mam następujące pytanie, otóż - załóżmy że zakładam konto XYZ w betssonie, wszystko ok ( rejestracja powiodła się, zajeło to 5minut, nawet potwierdzenia maila nie trzeba) i wpłacam tam 600-700zł poprzez paysafecard ( 2x300zł) po 20minutach dochodze do wniosku że jednak ten Betsson jest nie dla mnie, czy mogę te przed 15minutami pieniądze (600zł) wypłacić na konto bankowe ABC ( różniące się od XYZ danymi ), nie obracając ani złotówką ?
Ty chyba masz dobrze w głowie czy piątej klepki zgubiłeś??
 
S 0

sniper98

Użytkownik
Ty chyba masz dobrze w głowie czy piątej klepki zgubiłeś??
Zdaje się że nie zrozumiałęś założenia. ( a co masz w glowie też nie wiem )
Inaczej w takim razie, ładuje konto tam za pomocą psc i moge wysłać poniądze na nr konta kogoś innego np ojca/matki/córki ? Czy musze jakoś weryfikować konto, i czy wystarczy że te 600zł obstawie 1mecz z kursem 1,01 bo rozumiem że dopiero wtedy możliwa jest wypłata ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Zdaje się że nie zrozumiałęś założenia. ( a co masz w glowie też nie wiem )
Inaczej w takim razie, ładuje konto tam za pomocą psc i moge wysłać poniądze na nr konta kogoś innego np ojca/matki/córki ? Czy musze jakoś weryfikować konto, i czy wystarczy że te 600zł obstawie 1mecz z kursem 1,01 bo rozumiem że dopiero wtedy możliwa jest wypłata ?
zrozumiałem i wychodzę z założenia że chcesz po prostu mieć kasę z tych kuponów paysafecard , nie wnikam skąd je wziąłeś.. A dane u bukchmachera w Betssonie muszą się zgadzać z danymi konta bankowego. I bukchmacher może poprosić o skan dowodu osobistego..
 
L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Czy jak wpłacę z Paysafecard to będę mógł potem przelać na:
1. MB ma mnie
2. Konto bankowe osoby 3-ej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

maxkabra

Użytkownik
zarejestrowalem sie dzis na betssonie i tam niemila niespodzianka - nie ma juz opcji przelewu bankowego. jest natychmiastowy przelew bankowy za pomoca przelewy24
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
po zleceniu wyplaty betsson wam cos wyslal na meila o jakies skany itp czy samemu trzeba im slac ? i ile czekaliscie na wyplate na karte ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
po zleceniu wyplaty betsson wam cos wyslal na meila o jakies skany itp czy samemu trzeba im slac ? i ile czekaliscie na wyplate na karte ?
Przecież mają specjalną stronę, przez którą wysyła się dokumenty...
Moje konto &gt; Moje dokumenty &gt; Wyślij dokumenty
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie bawiłem się w wypłaty z betssona parę lat,dzisiaj pograłem trochę,zleciłem wypłatę przed 20 na skrill i teraz ją otrzymałem.Więc jestem całkiem pozytywnie zaskoczony:]
 
thomasson1989 2

thomasson1989

Użytkownik
Witam. Zlecilem wyplate na konto bankowe i mam takie pytanko. Do czego potrzebny mi jest numer referencyjny (ciag literek i cyferek z końcówką Envoy) ktory otrzymalem po zleceniu wyplaty??? Musze to dalej przesłać do betsson aby dostac wyplate czy jak???(skany dowodu i zrzut z ekranu konta bankowego juz przeslalem i zostaly zatwierdzone) Prosze o odp. w tym temacie. Pozdrawiam.
 
D 0

darek94

Użytkownik
Witam Chciałem wpłacić pieniądze tylko nie wiem ile się płaci za przelew na poczcie i jeszcze chciałem się zapytać czy można wypłacić pieniądze do każdego banku (mam konto w małym banku nieznanym)czy tylko do tych które są wypisane u nich na stronie.
 
Do góry Bottom