>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No i nareszcie coś ruszyło,po tysiącach przekleństw i żali rzuconych na tą firmę,nareszcie szybciej zlecają wypłaty,nie trzeba czekać już 5-10 dni,wypłata pojawia się po 2,3 dniach na koncie bankowym,czyli jak prawie wszędzie,miejmy nadzieję,że ogarnęli sytuację na dobre,miejmy również nadzieję,że nie blokują już kont zależnie od humoru i bez powodu;)
 
waska 131

waska

Użytkownik
Dokładnie potwierdzam wypłaty odbywaja sie juz w normalnym tempie , moneybookers do kilku godzin , wiec wszystko wraca do normy ✅
 
K 0

krinton80

Użytkownik
Dokładnie potwierdzam wypłaty odbywaja sie juz w normalnym tempie , moneybookers do kilku godzin , wiec wszystko wraca do normy ✅
Nie zauważyłem, żeby wracało do normy / od trzech lat zlecałem wypłaty i jakoś to szło ale kwoty do 600 zł / 2 tygodnie temu zleciłem 1500 zl i nagle bum ........... chyba trafiłem na jakąś czarną listę klientów którzy nie przegrywają .... weryfikują tydzień moje dokumenty bez powodzenia / wydzwaniają i nic .... konto zablokowane ... robię wszystko o co mnie poproszą i na razie nic ... co robić ??? mam nadzieję że chodzi tylko o przetrzymanie moich pieniędzy a nie o ich zagarnięcie ... Krinton
 
K 0

krinton80

Użytkownik
Nie zauważyłem, żeby wracało do normy / od trzech lat zlecałem wypłaty i jakoś to szło ale kwoty do 600 zł / 2 tygodnie temu zleciłem 1500 zl i nagle bum ........... chyba trafiłem na jakąś czarną listę klientów którzy nie przegrywają .... weryfikują tydzień moje dokumenty bez powodzenia / wydzwaniają i nic .... konto zablokowane ... robię wszystko o co mnie poproszą i na razie nic ... co robić ??? mam nadzieję że chodzi tylko o przetrzymanie moich pieniędzy a nie o ich zagarnięcie ... Krinton[/quote]
Jednak tylko przetrzymanie... wypłata poszła... ale trochę to trwało...
Krinton
 
K 0

krinton80

Użytkownik
Jeżeli już zatwierdzą wypłatę to bardzo szybko kilka godzin i w ten sam dzień miałem pieniądze / ale zweryfikuj swoje dokumenty -to trwa najdłużej / czasami chcą koniecznie rozmawiać telefonicznie - pewnie sprawdzenie czy ja to ja a ty to ty ....
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, czy miał ktoś taką sytuację, że miał ograniczony dostęp do konta a mimo tego wypłacili pieniądze? Dostałem maila z prośbą o weryfikację konta na moneybookers i ograniczyli mi konto jednak dokument został zakceptowany a konto dalej ograniczone:/
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Witam was Panowie i Panie, teraz przechodzę mękę przez weryfikację zostało tylko konto bankowe. Mam pytanie co trzeba zrobić aby móc wypłacić na MB? Pierwsza moja wypłata była z konta bankowego, lecz zrobiłem jeszcze jedną z MB aby móc wypłacić tam z powrotem całą sumę. Pan na LC powiedział mi, że muszę na konto bankowe wypłacić. Jeszcze jeden problem, mam aktualnie konto ograniczone a powinienem dostać spiny z promocji za zagranie min. 5 rund w kasynie live, ale nie mam jak z nich skorzystać ponieważ mam wgląd tylko do Mojego Konta. Jeszcze mi doradźcie jak powinien wyglądać &quot;Ich&quot; wyciąg bankowy? Dodam, że w mBanku jest tylko imię i nazwisko moje bez adresu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jest taka możliwość żeby ktoś wpłacił mi na konto w Betssonie pieniądze przez przelewy24 depozyt, a ja zrobił wypłatę na swoje konto?
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Cześć. Mam problem z wypłatą odnośnie Betsson. Gdy już uzbierałem sumę do wypłacenia, nagle nie mogę tego zrobić. Chcę wypłacić pieniądze na konto ojca. Niestety nie mogę tego zrobić ponieważ - nie jest to moje konto. Ok, w takim razie dlaczego oni tego nie kontrolują gdy wpłacam pieniądze ? Jeśli wpłata jest to jakoś mogę z konta ojca/kolegi/koleżanki itp. Czuje się oszukany. W jaki sposób mogę wypłacić moje pieniądze nie posiadając konta w banku na moje imię ?
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Cześć. Mam problem z wypłatą odnośnie Betsson. Gdy już uzbierałem sumę do wypłacenia, nagle nie mogę tego zrobić. Chcę wypłacić pieniądze na konto ojca. Niestety nie mogę tego zrobić ponieważ - nie jest to moje konto. Ok, w takim razie dlaczego oni tego nie kontrolują gdy wpłacam pieniądze ? Jeśli wpłata jest to jakoś mogę z konta ojca/kolegi/koleżanki itp. Czuje się oszukany. W jaki sposób mogę wypłacić moje pieniądze nie posiadając konta w banku na moje imię ?
Dane w Betssonie muszą się zgadzać z danymi w banku tak jest w każdym buku, więc raczej tak nie wypłacisz.
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Chciałbym wpłacić na swoje konto pieniądze. Już kiedyś wpłacałem i odbyło się bez problemu. Jednak dzisiaj jest problem, a mianowicie wszystkie banki są dostępne oprócz tego mojego. Co może być powodem ? Czy to coś na stronce czy wina banku ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mógłby ktoś pomóc z tym oddziałem banku? Co tam mam wpisać jeśli korzystam z iPKO?
Albo Customer Name? To chodzi o nick z Betssona czy o co?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem że po aktualizacji mozilli przy kliknięciu &quot;wpłata&quot; pojawia mi się taki komunikat:

Ktoś wie co w takiej sytuacji zrobić ;&gt;
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Hmm... spróbuj może na innej przeglądarce?
Na jakiej wyskakuje taki błąd? Pamiętam, że miałem kiedyś podobny problem tylko nie wiem czy to było przejściowe czy zmieniłem coś w ustwieniach zabezpieczeń...
Możliwe, że masz jakiś wysoki stopień &quot;blokowania&quot; i dlatego nie pozwala Ci przejść dalej
 
Do góry Bottom