>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wypłaty za pomocą ukash ile to trwa i czy jest potrzebna weryfikacja ponieważ nie mam konta w banku i to jest jedyny sposób aby wypłacić kase?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Wypłacał ktoś z betsson na konto bankowe np 2 tyś złotych albo i więcej? Jest to bezpiecznie czy lepiej najpierw na MB? Chodzi o to żeby się nikt nie zainteresował nagle skąd na moim koncie taka suma. Pozdrawiam.
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
Wypłacał ktoś z betsson na konto bankowe np 2 tyś złotych albo i więcej? Jest to bezpiecznie czy lepiej najpierw na MB? Chodzi o to żeby się nikt nie zainteresował nagle skąd na moim koncie taka suma. Pozdrawiam.
a kto Cię będzie o to pytał?;) śmiało możesz wypłacać
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Mogę tak jak w tobecie mieć konto na swoje dane i brat chce założyć też na kompie u mnie..Czy nie da rady? Dodam że ja mam koto już zweryfikowane. Tobet nie robił problemw i bez problemu wyplaca hajs..
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Mogę tak jak w tobecie mieć konto na swoje dane i brat chce założyć też na kompie u mnie..Czy nie da rady? Dodam że ja mam koto już zweryfikowane. Tobet nie robił problemw i bez problemu wyplaca hajs..
A chce mieć konto tylko żeby sobie pograć czy pod bonus? Jeśli to drugie to spokojnie odpada ;)

Jak jest u nich z wypłatami na konto w ostatnim czasie? Jak czasowo?
 
K 59

kita

Użytkownik
U mnie ostatnio (wczoraj) ok. 1,5h od zlecenia, jednak raz wcześniej natknąłem się na weryfikację - chcieli 3 dokumenty: potwierdzenie tożsamości, potwierdzenie adresu zamieszkania (jakiś rachunek, ale i też rewers dowodu akceptowalny), screena ze Skrilla z widocznymi danymi adresowymi, ID i mailem. Weryfikacja dokumentów trwała ok. 3h.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zgadza się .Ostatnie wypłaty realizują nie w godzinach ,a nawet czasem w minutach,podobno jak ich bratni Betsafe.
Szybko ogarnęli się po maleńkim kryzysie,który miał miejszce niecałe pół roku temu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Mieli problemy techniczne i bywało , że zakłady zagrane na live czekalem do nastepnego dnia aby zostały rozliczone. Teraz z tego co orientuje sie poprawili usterki. Poza tym wypłata no na mb - konto przyszla bardzo szybko a to jest ważne ✅
 
K 0

konri13

Użytkownik
Witam, pilna sprawa ! Chce wypłacić 1000 złotych, wpłatę dokonałem przez przelew bankowy &quot;przelew24&quot;. Jak mam dokonać wypłaty ?
? Ze względu na kurs wymiany walut, kwota pobrana w złotych z Twojego rachunku może się różnić od kwoty, którą zleciłeś do wypłaty. Jest jeszcze taka informacja, to znaczy ze mogę otrzymać mniej kasy ? Przelew na konto w mbanku! Czekam na odpowiedz, dzięki z góry ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak masz konto na betsson w pln, to nie przejmuj się tym komunikatem i skorzystaj z przelewu bankowego. Wypłatę dostaniesz normalnie w pln, tyle ile zleciłeś. Ja na przykład mam konto w USD i nigdy dokładnie nie wiem ile dostanę w złotówkach. Np zlecam 50 USD do wypłaty i domyślam się, że będzie to +/- 150zł, ale dokładnie ile będzie nie wiem.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Przelew na konto ~2K, na drugi dzień od zlecenia. Niezły ✅ za to. Tak jak kolega pisał kwota przelewu w złotych nie różniła się od zleconej. Też ✅.
Duży ⛔ za denerwującą weryfikację, która trwała tydzień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 202

-bp-

Użytkownik
Witam
Z dzisiejszych spinów wpadło pare zł i zleciłem wypłatę na konto bankowe ?
Czy status KSIEGOWANE WYPŁATY oznacza , że kwota została juz wysłana na moje konto bankowe ? Ponizej pisze cos KLIKNIJ TUTAJ a twoje srodki natychmiast beda dostepne ale ta opcja u mnie juz nie działa
 
G 0

guciomd

Użytkownik
Witam, zlecenie wypłaty w czwartek wieczorem - przelew bankowy - pieniądze w poniedziałek na koncie. Informacja o możliwości anulowania wypłaty widnieje do teraz ;)
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Witam,jakiś tydzień temu wypłaciłem z betssona na konto bankowe ponad 300 zł ,po 2 dniach było już na zwykłym koncie bankowym.(nie potrzebna była żadna weryfikacja z dowodem itp.)
Wczoraj wieczorem wypłaciłem nie całe 100zł na mooneybookers i jeszcze nie doszło.
W tym samym czasie wypłaciłem z betclicka i juz dawno jest.
Minęło jakieś 18h dopiero jednak jak czytam ze wypłacają do paru godzin to zaczynam się trochę denerwować.
To jak to z nimi jest?
Pozdrawiam
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ja naciskając na przelew bankowy, nie pojawia mi się żaden numer konta z betssona. Co jest grane? jakiś błąd?
 
Do góry Bottom