>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

mirio 14

mirio

Użytkownik
Potwierdzam.
Przeszedłem weryfikację (chyba nawet pierwszą, bo wcześniejszej jeśli była to sobie nie przypominam) i wypłata dzis trafiła tam gdzie miała.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Tak informacyjnie zostawię.
Betsson, wypłata na konto bankowe zlecona w poniedziałek w nocy, we wtorek o 12 już była na koncie.
 
K 16

kawaguchi007

Użytkownik
Czy w przypadku wypłaty mail ze Skrilla musi pokrywać się z mailem jaki ma się na Betssonie? Wiem, że taka informacja jest na stronie Betssona, ale identyczna informacja jest na stronie Betsafe (ta sama firma), a pamiętam, że wypłata na skrilla została tam zrealizowana pomimo innego maila jaki miałem w Betsafe.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tak szybko kasy nie odbierałem Pinnacle i Panbecie (obecnie marathonbet).
Czas oczekiwania na pieniądze po wypłacie: instant, natychmiast, 1s (dosłownie 1 sekunda). Absolutny rekord. ????
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Wiecie Panowie czy przechodzi taka sytuacja że jeśli zrobie depozyt przez Moneybookers to juz później bez problemu wypłace caly stan konta na MB ?
Chodzi o to że wpłacalem przez konto bankowe, a teraz chciałbym wypłacić na MB ? Przejdzie to bez problemu ?
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Ogółem dobry bukmacher szybkie wypłaty ogromna oferta, żeby kursy jeszcze były ciut większe.
 
adebayorek 161

adebayorek

Użytkownik
Siemanko. Może ktoś miał podobną sytuację do mnie ;)
Zdarzyło się komuś mieć minusowe saldo na koncie?
Betsson w takich przypadkach zeruje konto po kontakcie? (tak jak to robi np. Bet365)
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli to błąd z niepoprawnym rozliczeniem kuponu, to pewnie musisz to oddać żeby grać. Ja w bwin mam na -180zł i nic nie zerują. Muszę oddać minus żeby grać.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Siemka, mam pytanie na przyszłość. Czy żeby wypłacić na Skrilla, ostatnia wpłata musi być Skrillem i czy wymagany jest jakiś obrót? Czy nie ma takich warunków?
 
Do góry Bottom