>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

B 0

beton100

Użytkownik
dzisiaj zlecilem wyplate na holenderskie konto ing, kasa z betsona zostala odjeta, zadnych informacji na meila nie dostalem , ile musze czekac w poniedzialek bedzie?
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Z tymi wyplatami to roznie, myslalem, ze zalezy to od wysokosci wyplaty, ale chyba nie. 2 stowy czasami potrafia wyplacic po 6h a kilka tysiecy w kilka minut.
Plus taki, ze wyplacalem od nich kilka razy i maks 6h bylo wiec jest dobrze. to juz nie te czasy, kiedy na wyplate czekalo sie 3 dni ;)
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Betsson to wypłaty są naprawdę szybko, chyba najszybciej ze wszystkich bukmacherów. Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał to już nie te czasy, że na pieniądze czekało się kilka dni. Wielki plus dla nich za to.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Betsson to wypłaty są naprawdę szybko, chyba najszybciej ze wszystkich bukmacherów. Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał to już nie te czasy, że na pieniądze czekało się kilka dni. Wielki plus dla nich za to.
Ja ostatnio od nich czekałem 2 dni.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A jak jest z mieszanymi wpłatami? Wpłacałem zarówno z przelewy24, jak i ze skrill. Rozmawiałem na czacie i powiedziano mi, że 1-sza wpłata po zerowym stanie konta była z przelewy24, to wypłata będzie możliwa tylko na konto bankowe. Na chwilę obecną wygodniejsze jest dla mnie skrill. I mimo wszystko taką wypłatę mogłem wybrać. Jak myślicie wypłacą na skrill, czy odrzucą? Na razie kasy nie ma, czekam 3 godziny. Nie odrzucili wypłaty z historii konta. No ale kasy nie ma.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Betsson robi przelewy z konta w banku PKO SA, czy jak podam im mój numer konta do wyplaty w PKO SA to środki bede miał szybciej na koncie ?
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Jakiś zastój, ktoś wypłacał ostatnio?
Wypłata zlecona w ubiegły wtorek i cisza do teraz,a konto mam u nich od 8 lat.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Jakiś zastój, ktoś wypłacał ostatnio?
Wypłata zlecona w ubiegły wtorek i cisza do teraz,a konto mam u nich od 8 lat.
Miałem tak ostatnio w Betsafe , po trzech dniach dostałem maila że chca ponownej weryfikacji.Z Betssona wypłacałem w niedzielę i było instant a więc prawdopodobnie czeka Cię ponowne wysyłanie dokumentów.
 
Do góry Bottom