>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam. Dzisiaj o 8 rano zrealizowali mi wypłatę na konto bankowe... kiedy powinienem się mniej więcej spodziewać wypłaty? Pilna sprawa. Fajnie jakby jutro wpadło na konto.
 
S 0

szumek13

Użytkownik
Czy od początku roku wyraźnie zwolnili tempo wypłat? Wypłacałem kilka razy, 3 metodami i zawsze na kasę czekałem co najmniej 24 godziny a nierzadko prawie 48.. W zeszłym roku, niezależnie od metody to trwało kilka godzin, a nierzadko, jak w przypadku skrilla to godzinkę, dwie. Czy macie podobne odczucia ja ja w tej kwestii? Bardzo lubiłem betsson za bardzo sprawne wypłaty, a teraz to wszystko trwa trochę.
Piszę o wypłatach na e-konta typu skrill, neteller, click2pay.. Zamiast kilka godzin teraz czeka się prawie 2 dni.
Niestety zepsuli się pod tym względem. Czekam już dobę i pewnie poczekam jeszcze co najmniej jedną. Wypłata na Skrill.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Potwierdzam, maksymalnie opóźniają wypłaty, przynajmniej jeśli chodzi o wypłaty na konto bankowe. Chociaż na Skrill z jakieś 2 miesiące temu też czekałem ponad 36 godzin.
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Ja też juz 24h czekam. Śmieszny bukmacher. W pinnaclu,bet365 czy williamie to jest nie do pomyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 0

lotnik1006

Użytkownik
Czekam juz ponad 38 h na wyplate na konto skirll jak sie z nimi kontaktujesz na czacie pisza ze maja duzo wyplat blew jak wyplacalem po 100 zl bylo ok a teraz jak chce wyplacic 2400 robia jaja, jak myslicie gdzie napisac do kogo sie skierowac nie bede juz gral na tym buku raczej konto tam sobie zablokuje mam gdzies takiego bukmachera
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
mial ktos kiedys problem z wyplata z Pinnacle ?? wyplacam u nich od 2 lat . sa to spore kwoty...ostatnio dziele je na 2 razy bo powyzej 10 tys dolarow trzeba czekac minium 5 dni a tak tylko 2 dni. wczoraj wyplacilem o 10.30 jakies 9 tys dolarow a dzis chcialem wyplacic reszte a tu info takie:
Uwaga:
Pamiętaj, że płatności Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, DNL Asia, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, KPAY, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, Neteller, Neteller (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals nie są akceptowane na Twoim koncie.
nie wiem o co tym debilom chodzi. moze musza minac 24 h od 1wszej wyplaty ??oni maja w ogole polski support ?
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Czekam juz ponad 38 h na wyplate na konto skirll jak sie z nimi kontaktujesz na czacie pisza ze maja duzo wyplat blew jak wyplacalem po 100 zl bylo ok a teraz jak chce wyplacic 2400 robia jaja, jak myslicie gdzie napisac do kogo sie skierowac nie bede juz gral na tym buku raczej konto tam sobie zablokuje mam gdzies takiego bukmachera
Ja juz czekam 41 h na 1000 zł. Pedały nie kwapia sie z wypłatą.
 
L 0

lotnik1006

Użytkownik
ja do nich wyslalem ze z nich zrezygnuje postraszylem ich organizacja ktora zajmuje sie bukmacherami i poskutkowalo po 2 h byla kaska na koncie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Skrill:
wypłata zlecona: 2:57
wypłata otrzymana: 10:40
Pamiętam, że szybko się uwijali, tak samo jak i ich betsafe, trochę postraszyliście, ale w moim przypadku jakoś sprawnie poszło
 
M 0

muminek0097

Użytkownik
Witam, ja tu pierwszy raz. Mam pytanie, chciałbym wypłacić z betssona 200zł na konto w mbanku, i nie wiem jak to zrobić, co wpisać w nazwę banku, ani nazwę oddziału? oraz czy muszę dowód skanować i wysyłać im jakieś potwierdzenie? proszę o szybką odpowiedz.
 
D 3

dzikie.wezysko

Użytkownik
Ile zwykle trwa pierwsza wypłata? Konto już zweryfikowane w pełni, pierwsza wypłata, zlecona koło 12:00 dzisiaj, jest możliwość, że jeszcze dzisiaj zaakceptują? Ile mniej wiecej idzie wypłata na konto bankowe od momentu akceptacji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ile zwykle trwa pierwsza wypłata? Konto już zweryfikowane w pełni, pierwsza wypłata, zlecona koło 12:00 dzisiaj, jest możliwość, że jeszcze dzisiaj zaakceptują? Ile mniej wiecej idzie wypłata na konto bankowe od momentu akceptacji?
1-2 dni.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja przed chwilą zleciłem wypłatę na Neteller.Kasa błyskawicznie-może po 2,3 minutach pojawiła się na e-portfelu.

Depozyt robiłem o 20.30 przez Paysafecard,ale nie kuponami tylko z konta Paysafecard.

Zaryzykowałem i jakoś przeszło,chociaż 2 razy w styczniu mi taką kombinację cofnęli i musiałem wypłacać do banku.
 
Do góry Bottom