>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

A 861

amigo007

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, czasem na &quot;świeżych&quot; kontach szczególnie przy 1-szej wypłacie zdążają się jakieś opóźnienia, lub dodatkowo to jakoś weryfikują. Zmień język na angielski, i tamten support jest dostępny 24h/ dobę. To najszybciej się dowiesz. Wiem też że konta, gdzie grają panie czasem dodatkowo weryfikują. Być może będą chcieli porozmawiać telefonicznie. Porozmawiaj na live chacie angielskim, i daj znać czego się dowiedziałeś. To ciekawa sprawa.
 
A 44

adrian11141133

Użytkownik
W porządku, ona już z nimi pisała kilka minut temu, zaraz powiem co i jak.
Wyszło, że potrzeba wyciagu bankowego ale musi to zrobić z konta internetowego, przy czym nigdy u nas nie używane było konto w internecie, a jedynie stacjonarny bank.. troche to dziwne bo po prostu potrzeba wyciagu bankowego przy czym został on już im wysłany w dokumentach i tam są pokazane wszelakie transakcje, więc to jest przecież wyciąg z konta..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A jaki to bank? Teraz chyba w każdym można robić tranzakcję w internecie. Może im chodzi o wyciąg z konta, co niektóre banki wysyłają na email. Mbank taki wysyła. Ale to nie wszystkie banki tak wysyłają. U mnie w rodzinie jest też PKO SA, i tam na email nic nie wysyłają.
 
A 44

adrian11141133

Użytkownik
Zaakceptowane przez nich dokumenty to wyciąg z konta *0009, dowód osobisty i rachunek. A brakuje im wyciągu ale BANKOWEGO i dlatego niby były problemy.. tylko czym sie różni wyciąg z konta *0009 a wyciąg dla konta bankowego *6816. bo o to proszą moją żonę?
Amigoo, Bank Spółdzielczy
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
no własnie i to było eleganckie, a teraz pozmieniali i do 24 h sie czeka
Przypuszczam że ich dział finansowy pracuje w takich godzinach że potrzebuje 24h żeby nie robić problemów, system nie zawsze z automatu przepuści od razu przelew.
 
P 0

piech

Użytkownik
Witam mam natepsujacy problem wypacilam z konta 2300 zl na Skrill tydzien temu ciagle mi pisza ze jeszcze trzeba czekac takie procedury bla la bla minal dzisiaj piaty dzien na konto nie moge sie zalogowac wyskakuje komunikat ,,Potrzebne są działania na Twoim koncie. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta... Live czat nic nie wie mam czekac na maila i ciagle mi pisza zebym czekala na maila i nic nie przysylaja ?A wyplaty jak nie bylo tak nie ma :/ Spotkal sie ktos z ws z taka sytuacja ?
 
E 293

emarco

Użytkownik
no własnie i to było eleganckie, a teraz pozmieniali i do 24 h sie czeka
Mi wypłaty na Skrilla idą w czasie rzeczywistym, tylko co 4-5 wypłata zdarza się że musi czekać na zatwierdzenie. Ale po 12 godzinach można na czacie prosić o przyspieszenie i często robią od ręki transakcję.

Witam mam natepsujacy problem wypacilam z konta 2300 zl na Skrill tydzien temu ciagle mi pisza ze jeszcze trzeba czekac takie procedury bla la bla minal dzisiaj piaty dzien na konto nie moge sie zalogowac wyskakuje komunikat ,,Potrzebne są działania na Twoim koncie. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta... Live czat nic nie wie mam czekac na maila i ciagle mi pisza zebym czekala na maila i nic nie przysylaja ?A wyplaty jak nie bylo tak nie ma :/ Spotkal sie ktos z ws z taka sytuacja ?
Potrzebna będzie weryfikacja o ile nie złamałeś regulaminu i blokują konto...
 
Do góry Bottom