>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

X 357

xxxl

Użytkownik
Panowie , powinniśmy zacząć dzielić na bukmacherów super dla &quot;Przegrywów&quot; oraz bukmacherów dla tych , którzy wygrywają - dla &quot;przegrywa &quot; każdy buk będzie ok - natomiast dla wygrywających umówmy się , że bukmacherzy którzy dają spokojnie bez limitów zarobić choć 4-5k zł to spoko firmy.
Niestety Betsson ani Betsafe już do nich nie należą - szybki limit jeśli tylko pokażesz, że umiesz grac (wcale nie musisz mieć plusa) - wystarczy zrobić ok 1/2k plusa i potem zrobić 1 typ na minus i ...już masz limity do 100/150 pln zarobku za 1 zakład.
Dlatego każdy powinien sobie zakwalifikować na podstawie wyników siebie do odpowiedniej kategorii - i wybrać booka ???? ))
Dla mnie w tej chwili to zdecydowanie bukmacher gdzie jeśl;i chcesz wygrywać nie ma sensu wpłacac hajsu bo to strata czasu i niepotrzebne nerwy
 
M 0

mogi85

Użytkownik
Dzień dobry,
Prosiłbym o wsparcie, mam problem z wypłatą. Konto zatwierdzone, powodem jest brak zaksiegowania środków u dostawcy, przelew robilem poprzez trustly. Przekazywałem potwierdzenie przelewu i wyciag z konta - o wszystko mnie proszono. W swoim banku potwierdzilem ze srodki z konta wyszly i dotarly do dostawcy. Ma ktos pomysl, albo wie kto nadzoruje Polski support? Bo tam juz limit maili zostal wyczerpany.
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Dzień dobry,
Prosiłbym o wsparcie, mam problem z wypłatą. Konto zatwierdzone, powodem jest brak zaksiegowania środków u dostawcy, przelew robilem poprzez trustly. Przekazywałem potwierdzenie przelewu i wyciag z konta - o wszystko mnie proszono. W swoim banku potwierdzilem ze srodki z konta wyszly i dotarly do dostawcy. Ma ktos pomysl, albo wie kto nadzoruje Polski support? Bo tam juz limit maili zostal wyczerpany.
Pisza na czacie ang.
 
M 0

mogi85

Użytkownik
Pisza na czacie ang.
Piszę, bo może ktoś będzie miał podobną sytuacje. Skontaktowałem się dziś bezpośrednio z trustly, który pośredniczyło w przelewie. Okazało sie, ze mam nieuregulowany depozyt, tzn pieniadze z konta bankowego zeszly, na koncie gracza sie pojawily ale z powodu ze moj bank robil dwa razy przelew bo za pierwszym razem sie nie udalo. Nr transakcji(tytuł) jest ważny tylko raz. To przy drugiej próbie pieniądze nie trafiły tam gdzie trzeba. Teraz czekam na zwrot, a z Bettsona czekam na informacje w jaki sposób mam uregulować depozyt i czy po tym wypłacą pieniądze. Dość skomplikowane, drąże temat od 21 stycznia.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Też ostatnio ciągle rozjeżdża wam się tak strona?

Praktycznie nic nie można zrobić, jak już w końcu załaduje się normalnie to wchodząc w zakłady sportowe zaczyna mielić, aż wyskakuje, że jest techniczny problem z ich strony i że przepraszają.
Ile w ogóle aktualnie idzie wypłata na Ecopayz? Wczoraj wieczorem zleciłem pierwszą.
Weryfikacji żadnej nie chcieli. W regulaminie mają, że weryfikują jak suma wypłat przekroczy 2000 funtów, a gdzie indziej, że przy pierwszej wypłacie; a jeszcze gdzie indziej że mogą w każdej chwili wymagać dokumentów do weryfikacji.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Niestety Betsson w ostatnim czasie mocno poszybowal w dół. Do bardzo szybkiego limitowania graczy doszlo ograniczenie oferty esportowej (razem z nim zrobily to siostrzane spolki bukmacherskie). W niektorych wersjach jezykowych wogole zlikwidowano ta sekcje.

Trzeba pilnowac zakladow bo zdarzaja sie im pomylki. Po interwencji zawsze poprawiaja.

Obecnie jest to bukmacher dla graczy ktorzy obstawiaja male stawki na popularne dyscypliny.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 22 lipca 2019 19:46 przez gasterosteusNiestety Betsson w ostatnim czasie mocno poszybowal w dół. Do bardzo szybkiego limitowania graczy doszlo ograniczenie oferty esportowej (razem z nim zrobily to siostrzane spolki bukmacherskie). W niektorych wersjach jezykowych wogole zlikwidowano ta sekcje.

Trzeba pilnowac zakladow bo zdarzaja sie im pomylki. Po interwencji zawsze poprawiaja.

Obecnie jest to bukmacher dla graczy ktorzy obstawiaja male stawki na popularne dyscypliny.
Ja gram tam kosza głównie ligi azjatyckie (Indonezja, Malezja, druga chińska, Wietnam, Hongkong,) i ligi stanowe w Australii. Po 2-3k spokojnie przyjmują.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
koszykowka azjatycka? wiesz, zawsze mnie to ciekawilo, obstawianie takich egzotycznych kierunkow,

nie ogladasz chyba tych meczow live? bazujesz na czystej statystyce? jakie efekty?

bo ja wychodze z zalozenia ze nie gram czegos czego nie ogladam, nie zmuszam sie, po prostu jestem takze fanem pewnych dyscyplin i lubie je ogladac, oczywistym plusem jest mozliwosc szczegolowego rozpoznania formy zawodnika, zastanawia mnie jednak to czy gdybym zarzucil ogladanie (bo to jednak zabiera troche czasu) i poprzestal na maglowaniu statystyk to czy utrzymalbym wyniki czy je obnizyl
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Zarówno Bettson jak i Betsafe się trochę popsuło ostatnimi czasy. 6 krotny obrót bonusem za gole zamiast 3 krotnego. 3 krotny obrót zakładu bez ryzyka zamiast jednokrotnego. Zamrażanie depozytu aż do obrotu bonusem zamiast ściąganie środków z konta bonusowego (tego mi szkoda najbardziej), brak możliwości łączenia okienek darmowych/zakładów bez ryzyka na różne dyscypliny - chociaż to był błąd wykorzystywany przez graczy, więc tu nie można mieć pretensji.

Na plus rozszerzona oferta sportowego tygodnia oraz ligi mistrzów i wciąż aktualny obrót po kursie 1,5. Wiarygodność wciąż bardzo dobra choć czasem rozliczają mniej znane wydarzenie dłużej. 

Mimo tych zmian wciąż jest bardzo dobrze więc polecam czytać regulaminy promocji i grać ;)
 
Do góry Bottom