>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
tomi2288 0

tomi2288

Użytkownik
Siema

Dziala wam Betsafe, bo mi wyskakuje taki komunikat

&quot;Not Found

The requested URL /ipblocked.html was not found on this server.&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Działa. Wyczyść ciasteczka na przeglądarce. Spróbuj może pod inną przeglądarką.
Ale z komunikatu sądzę, że to wina dostawcy Twojego internetu.
Widzę, że masz chyba jakąś dziwną sieć kolejową.
 
tomi2288 0

tomi2288

Użytkownik
próbowałem an operze , mozilii , explorer, nic nie dało, ciasteczka tez wyczysciłem i lipa tez.

neta mam 2 mb z kolejówki, inne buki chodza ten nie chce, ( a ładna kase tam wczoraj trafiłem)
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Co sądzicie o tym bukmacherze na dzień dzisiejszy, bo mam zamiar tam wpłacic kasę, ale słyszałem ze jakies kradzieże tam są? Czy jest wypłacalny ten bukmacher? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Co sądzicie o tym bukmacherze na dzień dzisiejszy, bo mam zamiar tam wpłacic kasę, ale słyszałem ze jakies kradzieże tam są? Czy jest wypłacalny ten bukmacher? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jeśli nie jesteś kobietą i będziesz regularnie wtapiał kasę to nie powinieneś mieć żadnych problemów. :cool:
Odnośnie limitów. W sierpniu obstawiłem u nich z kilkanaście meczy. Na każdy z nich moja część stawki (większa część) poszła do akceptacji. Dziwnym zbiegiem okoliczności w 90% przypadków ich &quot;specjaliści&quot; zmieniali kurs kilka minut po tym jak obstawiłem dane kursiwo (oczywiście stawki nie zostały zaakceptowane). A wcześniej, nawet przez kilkanaście godzin kurs nie był aktualizowany...
Poza tym zmieniają dowolnie regulamin konkursów po ich zakończeniu na niekorzyść gracza (piszę z własnego doświadczenia).
Zwykłe złodziejstwo i amatorszczyzna, jeden z ostatnich buków jakie bym polecił ;)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Wygram z darmowych spinów troche kasy. Nie byłem jeszcze weryfikowany. Mógłby ktoś napisać czy chcą standardowo dowód+konto w banku+rachunek?? Bo slyszalem ze ciezko od nich wyplacic i robie wszystko aby nie wyplacic od nich kasy????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Zleciłem w poniedzialek w nocy wyplate i sprawdzalem we wtorek i nie moglem juz anulowac wyplaty. Pisalem do suporrtu czy wyplata poszla na konto to dostalem odp ze bd do 3 dni roboczych. Jestem mile zaskoczony, bo myslalem ze bd odemnie chcieli mase dokumentow a wysylalem im dawno temu tylko dowod:grin: Jutro kasa powinna byc na koncie wiec napisze czy wyplacili;)

edit: Jest kaska duzy +++++++ dla betsafe. Szybko, bezproblemowa wyplata bez skanow ????
 
money 52

money

Użytkownik
hmm powiem tylk oze zaskoczyl mnie ten buk in plus,otoz po weryfikacji konta zlecilem wyplate okolo 1 w nocy,dzisiaj o 14.00 mialem juz pienaidze na koncie i nie mam zadnego moneybookers
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
A ja się znowu niemiło zaskoczyłem. Chciałem wypłacić hajs na konto bankowe, a oni mi anulowali i musiałem wypłacić na MB, ponieważ depozyt składałem przez MB. A kiedyś to nie miało znaczenia, wpłacałem z banku -&gt; wypłata MB i odwrotnie. Ehh, no nic. ;p
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Udało mi się wypłacić z tych spinów na Zakłady sportowe 132zł, nie grałem u nich, więc spytałem się na czacie, czy jest możliwość wypłaty. Później wiadomo, wpłata i wypłata jak to za pierwszym razem. Gościu od nich coś zwlekał z odpowiedzią, a po 5 minutach wypalił z tym:
&quot;Lukasz: Informujemy, iż decyzją naszego działu bezpieczeństwa Pańskie konto gracza zostało zamknięte na czas trwania procesu weryfikacji. W związku z tym, prosimy o przesłanie na adres [email protected] kolorowego skanu/zdjęcia cyfrowego obu stron dowodu osobistego i drugiego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. prawa jazdy/paszportu) oraz dowolnego rachunku wystawionego na Pana dane (na przykład rachunku za prąd/ telefon itp.). W przypadku braku rachunku nasz dział bezpieczeństwa akceptuje również zrzuty ekranu z Pańskiego konta bankowego. W tym przypadku prosimy o zamazanie/zakreślenie wszystkich innych danych poza danymi osobowymi.
Lukasz: Po otrzymaniu w/w dokumentów skontaktujemy się z Panem w celu zakończenia procesu weryfikacji.&quot;

Czy po przesłaniu tych dokumentów jest szansa na wypłatę, czy już mogę pożegnać się z tą darmową kasą i kontem u nich?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Z tym wysyłaniem dokumentów (ID, prawko, rachunek na twoje dane) to pic na wodę. W moim przypadku dostałem maila zwrotnego w 5 min po wysłaniu skanów, że konto zostało zeryfikowane. Wątpię by dogłębnie to sprawdzali. A do ciebie pewnie jeszcze zatelefonują.
Betsafe zrobi wszystko co możliwe żeby nie wypłacić kasy, tym bardziej że nie robiłeś żadnego depozytu a wypłacasz 132zl (śmiem twierdzić, że dla betsafe to nie mała kwota...:grin ???? .
Jeśli wszystko będzie się zgadzać to kasę ci na pewno wypłacą.
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Z tym wysyłaniem dokumentów (ID, prawko, rachunek na twoje dane) to pic na wodę. W moim przypadku dostałem maila zwrotnego w 5 min po wysłaniu skanów, że konto zostało zeryfikowane. Wątpię by dogłębnie to sprawdzali. A do ciebie pewnie jeszcze zatelefonują.
Betsafe zrobi wszystko co możliwe żeby nie wypłacić kasy, tym bardziej że nie robiłeś żadnego depozytu a wypłacasz 132zl (śmiem twierdzić, że dla betsafe to nie mała kwota...:grin ???? .
Jeśli wszystko będzie się zgadzać to kasę ci na pewno wypłacą.
Oby tak było. Co do depo to i tak będę musiał go zrobić, żeby wypłacić. Wiesz może, czy trzeba depo obrócić?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Oby tak było. Co do depo to i tak będę musiał go zrobić, żeby wypłacić. Wiesz może, czy trzeba depo obrócić?
Tak... i co raz więcej utrudnień wymyślają.
Różne już miałem z nimi historie - min. anulowane wypłaty.
Buk z dnia na dzień staje się co raz słabszy. Taka smutna prawda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom