>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
kumek 0

kumek

Użytkownik
Napisz do nich z prośbą o zamknięcie konta i oni je zablokują. Nie da się całkowicie zamknąć konta, można je zablokować, tak , że nie będziesz mógł już z niego korzystać.
 
L 0

luckas

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie.
1 Czy żeby zrobić wypłatę muszę wypłacać na te konto przez które dokonałem depozytu? Czy na dowolne konto?
2 Czy wypłata musi być dokonana na konto bankowe tej samej osoby która posiada konto w Betsafe?
 
H 0

harry89

Użytkownik
odradzam grę w betsafe jeśli ktoś gra za większe pieniądze. blokują stawki wyższe niż 100 zł. co prawda informują że reszta stawki zostanie przekazana do ręcznej akceptacji przez pracownika, ale jeśli ów pracownik nie okaże nam łaski i nie zaakceptuje naszej pełnej stawki, może się okazać że w trakcie oczekiwania na jego decyzję kursy u innych bukmacherów pospadały na tyle że szlag trafia cały mecz.
 
D 0

dawackase

Użytkownik
Witam,
czuje się oszukany przez firmę BetSafe - z ich darmowych 5 PLN zrobiłem ponad 400, zleciłem wypłatę a oni blokują mi konto twierdząc, że łamałem regulamin i mam więcej niż jedno konto, do tego dodają sobie jeszcze, że &quot;wszystko mi wyjaśnili i nie zamierzają już mi odpisywać&quot; a ja tej sprawy tak nie zostawię. Nic do nich nie dociera - piszę im, że może ktoś z mojego IP ma konto bo jestem w dużej sieci ale w moim gospodarstwie domowych jest na pewno jedno konto...
I tu moje pytanie: oni mnie ciągle zbywają - gdzie dalej mogę interweniować? Uważam, że pieniądze wygrałem uczciwie i należą mi się one ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Witam,
czuje się oszukany przez firmę BetSafe - z ich darmowych 5 PLN zrobiłem ponad 400, zleciłem wypłatę a oni blokują mi konto twierdząc, że łamałem regulamin i mam więcej niż jedno konto, do tego dodają sobie jeszcze, że &quot;wszystko mi wyjaśnili i nie zamierzają już mi odpisywać&quot; a ja tej sprawy tak nie zostawię. Nic do nich nie dociera - piszę im, że może ktoś z mojego IP ma konto bo jestem w dużej sieci ale w moim gospodarstwie domowych jest na pewno jedno konto...
I tu moje pytanie: oni mnie ciągle zbywają - gdzie dalej mogę interweniować? Uważam, że pieniądze wygrałem uczciwie i należą mi się one ????
jak jest po Twojej stronie wszystko ok to mozesz napisac do suportu ze kierujesz sprawe do organu nadzorujacego betsafe, idzie wygrac takie sprawy ale troche to trwa, ja z betfair bilem sie ponad miesiac ????
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Czy jest ktoś kto gra przez dłuższy czas na Betsafe wysokimi stawkami ? Jeżeli tak bardzo proszę napisać jak wysokimi i od jakiego czasu bez limitów !
 
P 0

paolo10

Użytkownik
o Batsafe
Witam,
Nie miałem dotąd przyjemności wypowiadać się na tym forum i chociaż jestem tu od niedawna (bo od dzisiaj) od razu chciałem się podzielić pewną uwagą na temat jednego z bukmacherów a mianowicie Batesafe wynikającą z mojego doświadczenia w kontaktach z Bukmacherami (gram u 15).
Obstawiłem mecz piłki nożnej w Betsafe under 4,5 po kursie 1.90 w pucharze Norwegii Sandness ULF - Stord. Ci co także obstawiali to wydarzenie wiedzą że mecz zakończył się rezultatem 1:0. Tymczasem betsafe rozliczył mi zakład jako over 4,5 po kursie 1.80 (dodam że w momencie obstawiania nie było takiego kursu. Dla kontrastu over 4,5 wynosiło wtedy w centrebet 2.40 (co oczywiście też obstawiłem).
Dodatkowo bardzo niekorzystne postanowienia regulaminowe dotyczące wypłat (sam właśnie doświadczam).
- trzeba obrócić WŁASNYM nie bonusowym depozytem przynajmniej raz, aby wypłacić pieniądze;
- procedura weryfikacji przy wypłacie obejmuje sprawdzenie dowodu, paszportu, rachunku telefonicznego (ostatniego) -szkoda że jeszcze nie rozmiaru buta i koloru skarpetek. Kiedy już zleci się taką wypłatę czeka się i czeka i czeka...ciekawe kiedy je dostanę...o ile w OGÓLE dostanę
- szybki ale mało konkretny support, który zamiast wyjaśniać odsyła do regulaminu (to mogę zrobić i ja ale co jeśli czegoś w regulaminie nie ma)?

Jednym słowem: nie polecam batsafe, bo dla mnie to zwykli złodzieje. Taka jest moja opinia. Ze swojej strony doradzam tym, którzy wybierają buków do grania np. surbetów ale także jakiekolwiek inne zakłady, żeby 2 razy się zastanowili zanim powierzą jakiekolwiek pieniądze tej firmie. Dziękuję za przeczytanie mojej wypowiedzi i pozdrawiam wszystkich. Od razu dodam, że nie reprezentuję żadnej firmy czy organizacji, której celem byłoby oczernianie kogoś, ponieważ jest bardzo wielu uczciwych i wypłacalnych bukmacherów ale ponieważ mogłoby to stanowić reklamę którejśc z nich nie będe ich tu wymienił. Ta wiadomość powstała ku przestrodze dla potencjalnych klientów tego buka - Betsafe.
Paolo
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Moge Cie zapewnic ze kurs 1,8 na over byl gdyz tam powszechnie wystepuja takie kursy na u/o - 1,8-1,9 a przy rownych szansach 1,85-1,85 . Co do zmieniania zakladow to mozesz przeczytac duzo zlego w necie o tej firmie ( glownie przez smieszna polityke limitowania) ale o tym jeszcze nie slyszalem.
 
P 0

paolo10

Użytkownik
Betsafe
Dzięki za odpowiedź. Po twoim stażu na tym forum sądzę że masz spore doświadczenie. Masz rację- u tego buka takie kursy występują, z resztą wiadomo że nie tylko u niego. Nie twierdzę że takiego kursu w ogóle nie było, ale z całą pewnością nie było go w momencie przyjmowania zakładu, który do tego został celowo źle rozliczony (żeby się pozbyć gracza wygrywającego?) co pozwoliłem sobie opisać. Widzę w co klikam, w końcu czasem chodzi o niemałe pieniądze.
pozdrawiam serdecznie ????
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Jak go nie bylo w momencie przyjmowania zakladow? nawet dzisiaj na norweskie nizsze ligi betsafe wystawia kursy 1,9-1,8 . To moze napisz jaki byl kurs? Co do pozbywania sie wygrywajacego to maja prostszy sposob - limit jednocyfrowy i po zabawie. Pozdrawiam
 
P 0

paolo10

Użytkownik
Wszystko jest w wiadomości. Kurs wynosił 1.90. Opisałem też na czym polegał problem i jakie mam spostrzeżenia. Wydaje mi się że mój post jest w miarę jasny. Nie zamierzam z nikim się spierać na tym forum, bo ludzie nie po się się logują żeby takie rzeczy czytać.
Co do limitowania kont to jak pewnie się orientujesz nie jedyna metoda eliminacji gracza, ale zgodzę się że najbardziej popularna, o której najwięcej się pisze.
Jeśli uważasz że betsafe to wiarygodny buk - graj u niego - to twoja prywatna sprawa. Ja mam inne doświadczenia i zdecydowanie go nie polecam. Tyle.
pozdrawiam ????
 
P 0

paolo10

Użytkownik
Betsafe
A...kasy Betsafe dalej nie wypłacił...okazało się, że oprócz tych punktów które wymieniłem: dowód, paszport, rachunek telefoniczny chcą jeszcze prawa jazdy...proszę Państwa...jakaś paranoja. Łatwo do nich wpłacić, bardzo trudno wyjąć...
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Witam,
czuje się oszukany przez firmę BetSafe - z ich darmowych 5 PLN zrobiłem ponad 400, zleciłem wypłatę a oni blokują mi konto twierdząc, że łamałem regulamin i mam więcej niż jedno konto, do tego dodają sobie jeszcze, że &quot;wszystko mi wyjaśnili i nie zamierzają już mi odpisywać&quot; a ja tej sprawy tak nie zostawię. Nic do nich nie dociera - piszę im, że może ktoś z mojego IP ma konto bo jestem w dużej sieci ale w moim gospodarstwie domowych jest na pewno jedno konto...
I tu moje pytanie: oni mnie ciągle zbywają - gdzie dalej mogę interweniować? Uważam, że pieniądze wygrałem uczciwie i należą mi się one ????
Zgadzam się z Tobą w 100 % !!! Mnie spotkało to sam właśnie w momencie wypłaty, identyczna sytuacja jak Twoja. Też zostałem zablokowany, też, tylko w domu ja bawię się w bukmacherkę, a z ich storny też taka sama gadka i zbywanie. Jedyne co nas różni w tej sytuacji, że ja miałem do wybrania nieco ponad 100 pln.
Nie polecam nikomu tej firmy ! Jest wiele innych profesjonalnych buków, gdzie można sobie inwestować kasę, ale jeśli nie chce ktoś stracić ciężko zarobionych peniążków :p, to unikać radzę z daleka tą firmę.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
BEtsyf to jedna z gorszych firm bukmacherskich jesli chodzi o rozliczanie kuponów. Choc aktualnie jeszcze gram u nich to dzisiaj po raz ktorys z rzedu rozliczyli mi zle kupon.
Przykład: Gollob - over 10,5 (zdobył 13pkt) a rozliczyli jako under. W tamtym miesiacu stawiajac na kupon po 2-3 zł grałem kilkadziesiat kuponów i w 5 czy 6 były zle rozliczone mecze!!! Odradzam ta firme!!! Trzeba ich kontrolowac non stop!!! pozdro
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Również odradzam Buka. Robi tylko dobre pierwsze wrażenie. Nie będe rzucał przykładami, bo jest ich pełno na górze, jestem tylko kolejną osobą na NIE.
Szkoda, ale taka jest prawda, bo naprawdę od strony bocznej fajnie wygląda ????
 
D 5

dami21

Użytkownik
Popieram , betsafe to syfff , support nie do rozmowy : pytałem czy mogę wypłacić na neteller - napisali , że nie bo depozyt był przez ukash . Jednak spróbowałem i wypłata trafiła do mnie na netka . Rozliczania MASAKRA - czekałem na rozliczenie meczu LIVE z garossa 2 godziny . Zero promocji od depo , wypłata na konto BANK. szła do mnie ostatnio tydzień . KONTO ZAMKNĄŁEM I TEŻ DLA TEGO IŻ DAJĄ NĘDZNE 3 SPINY KTÓRE MNIE WNERWIAJĄ ????
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Przypomniało mi się jak to było ostatnio, gdy chciałem od nich dostać te rzekome 100% od wpłaty. Choć w ogólnych zapisie do promocji nie było wzmianki o sposobie wpłaty depozytu, nie otrzymałem nic do 25 zł wpłaconych przez MB. Gdy z kolei się upomniałem, drogą mailową to koleś z supportu, napisał że nie dostane bo nie tak wpłata, mało tego to jeszcze między linijkami mi coś takiego napisał, przynajmniej tak zrozumiałem, że zamkną mi konto jak będę im zawracał dupę, bo mam rzekomo jak to zwykle piszą każdemu założonych parę kont... NO COMMENT????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom