>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
V 256

vernix

Użytkownik
Przecież jak wypłacasz na konto bankowe wyraźnie jest napisane, że trwa to 1-3 dni. Ja zawsze dostawałem kasę na 3 dni od zlecenia wypłaty, więc o co te pretensje.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Przecież jak wypłacasz na konto bankowe wyraźnie jest napisane, że trwa to 1-3 dni. Ja zawsze dostawałem kasę na 3 dni od zlecenia wypłaty, więc o co te pretensje.
Wiem co tam pisze, no ale sorki 3 dni to mi u nich non stop wisi kasa, że mogę anulować wypłatę, transfer ok 1-2 dni i dziękuję. W dzisiejszym świecie szybkość i bycie fair ma znaczenie.
Dziś straciłem cierpliwość i tyle (wypłatę zleciłem we wtorek (ok 19:30), czyli środa (1), czwartek(2), piątek (3) - dziękuję...........:zoltakartka:
Dziś Wielki Piątek, ale banki, urzędy normalnie pracują do 15 lub nawet 18 (Urząd Skarbowy w Skarżysku Kamiennej)
No to sory bardzo..... kasa powinna już być.
NIGDY WIĘCEJ NIE WYPŁACĘ OD NICH NA KONTO - LEPIEJ ZAPŁACIĆ 7ZŁ PROWIZJI NA MB I MIEĆ Z GŁOWY :!: :!:
Betsafe wstydźcie się ????????
Robicie z siebie dziadów i szubrawców a nie firmę bukmacherską (tak naprawdę to oni zawierają ten sam zakład co każdy użytkownik tylko w innej większej firmie (lepszy kurs, a różnica jest ich zarobkiem)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Uwaga proszę o przeczytanie dokładnie tego postu :!:
Zanim wpłacicie kasę do BETSAFE

anulowaliście Jakub: Pańska wypłata została anulowana, gdyż nie dokonał Pan wymaganego obrotu kwotą wpłaconego depozytu. Zgodnie z naszym regulaminem, każdy depozyt podlega co najmniej 1-krotnemu obrotowi.
Krzysztof: że co?
Jakub: W chwili obecnej kwota pozostała do obrotu wynosi 300PLN.
Krzysztof: jaki obrót człowieku zejdź na ziemię
Krzysztof: wprowadzacie utrudnienia bo was skubię na kasę tak?
Jakub: Proszę zapoznać się z regulaminem, który zaakceptował Pan podczas rejestracji konta gracza.
Krzysztof: gdzie jest taki punkt regulaminu?
Krzysztof: ale to nie chodzi o bonus
Krzysztof: bonus obróciłem i wypłaciłem
Krzysztof: to bardzo dziwne
Krzysztof: bo niedawno wygrałem 1150zł na F1
Krzysztof: wypłaciłem
Krzysztof: bez żadnego dodatkowego obrotu!!
Krzysztof: i to jak wyjaśnicie???
Jakub: Proszę chwilę poczekać.
Krzysztof: chodzi po prostu o to że 300zł jestem do przodu
Krzysztof: i chcecie bym koniecznie to stracił więc tworzycie manianę
Jakub: #
Jakub: 2.27
Jakub: Użytkownik zgadza się, że środki zdeponowane na jego Koncie muszą być użyte dla celów korzystania z Gier. Betsafe zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty, jeśli Użytkownik zgłosi Wypłatę bez zawierania zakładów na Koncie, które jest równe lub większe, od kwoty środków wpłaconych.
Krzysztof: no ok
Krzysztof: ale jakie opłaty
Krzysztof: który to jest punkt bo czytam jeszcze raz wasz regulamin
Krzysztof: bo kręcicie!!
Krzysztof: https://www.betsafe.com/terms.htm?pageid=8044
Jakub: Jest to punkt 2.27
Krzysztof: chwilunia
Krzysztof: no ale w czym teraz jest problem, wpłaciłem 1000zł, zagrałem za 700zł i wygrałem
Krzysztof: i o ile mi wiadomo
Krzysztof: prawo nie działa wstecz!!
Krzysztof: w związku z tym np mój kupon na którym wygrałem na F1
Krzysztof: też wg waszego regulaminu powinienem znów postawić coś
Jakub: Zgodnie z regulaminem kwoty zdeponowne do konta gracza podlegają obrotowi.
Jakub: Dokonał Pan depozytu w kwocie 1000PLN jednak do gry wykorzystał Pan wyłącznie 700PLN w związku z czym kwota 300PLN pozostała do obrotu.
Krzysztof: was popierdzieliło czy co?
Krzysztof: a jakbym wpłacił 10000zł
Krzysztof: i zagrał za 8 tys zł i wygrałbym
Krzysztof: to co za 2000zł musiałbym puścić jakiś zakład?
Krzysztof: chciałem puścić za 1000zł 1 mecz
Krzysztof: nie pozowoliliście mi
Krzysztof: to skąd mogłem wiedzieć że za 700zł mi pozwolicie?
Krzysztof: nie ma informacji o limitach

Jakub: Proszę Pana, zgodnie z powyższą informacją, znajdującą się w regulaminie, który zaakceptował Pan podczas rejestracji konta gracza pozostała kwota do obrotu na Pana koncie wynosi 300PLN.
Krzysztof: dobrze
Krzysztof: a wy wprowadźcie coś takiego jak I - informacjia
Krzysztof: limity za ile to można zagrać
Krzysztof: bo niedługo będzie tak że wpłaci ktoś np 1000zł, limit na coś będzie 200zł i co
Krzysztof: 800zł do obrotu chore
Krzysztof: i proszę pana nie ma punktu 2.27
Krzysztof: jest punkt 2.7
Jakub: Proszę dokładnie zapoznać się z regulaminem, który zaakceptował Pan podczas rejestracji. Widnieje tam również zapis iż zastrzegamy możliwość zredukowania limitów na dowolne zdarzenie.
Krzysztof: dobrze a wiecie cos o istnieniu takich firm które informują jaki jest limit
Jakub: Proszę zapoznać się z regulaminem dostępnym na poniższej stronie https://www.betsafe.com/terms.htm
Krzysztof: dobry przykład GAMEBOOKERS
Krzysztof: aha w gwoli ścisłości
Krzysztof: w regulaminie pisze że muszą zostać wykorzystane na zakłady
Krzysztof: ale nie ma magicznego słowa WSZYSTKIE WPŁACONE ŚRODKI
Jakub: Zgodnie z regulaminem: &quot;Betsafe zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty, jeśli Użytkownik zgłosi Wypłatę bez zawierania zakładów na Koncie, które jest równe lub większe, od kwoty środków wpłaconych.&quot;
Krzysztof: ok ile wynosi taka opłata?
Jakub: Prowizja wynosi 3%
Krzysztof: jesteście żałośni

Krzysztof: dobra obrócę to
Krzysztof: czy znów pojawi się jakiś kruczek prawny?
Krzysztof: że np musze przegrać wszystkie $ na zakłady?
Jakub: Takiego zapisu nie ma w naszym regulaminie.
Jakub: Jeżeli spełni Pan wymagany obrót będzie Pan mógł dowolnie dyspnować środkami zgromadzonymi na koncie gracza.
Krzysztof: ok
Krzysztof: jakoś to przeżyję
Krzysztof: jeszcze kolejne pytanie
Krzysztof: zgodnie z tym regulaminem
Krzysztof: przypuśćmy wplacam 10000 zl
Krzysztof: gram za 8000zl
Krzysztof: wygram stan konta 16000zł
Krzysztof: to co wciąż będę musiał zagrać za 2000zł?
Jakub: Tak, zgadza się.
Krzysztof: bo wg tego regulaminu wynika że trzeba zagrać za wszystko co się wpłacilo
Jakub: Tak, dokładnie.
Krzysztof: dobrze, to proszę dodać lub dosłownie dorobić do stronki www
Krzysztof: coś takiego jak I - informacja przy zakładzie
Krzysztof: po zalogowaniu powinno widnieć w nawiasie słowo limit
Krzysztof: wtedy wiele ludzi by się nie nacieło tak jak ja
Jakub: Na Pańskim koncie nie znajdują się żande limity. Proszę pamiętać, że wysokość stawki może być różna dla różnych zdarzeń.
Krzysztof: aha i regulamin przydał by się w wersji PDF do sciągnięcia
Krzysztof: ok

Krzysztof: zgoda
Krzysztof: tylko teraz nagle wasz regulamin nie może się otworzyć
Krzysztof: to oznaczać może że edytujecie go
Jakub: Regulamin jest w chwili obecnej dostępny
Krzysztof: chciałbym abyście zamieścili regulamin w wersji PDF i jak ktoś kliknie pobierz to żeby pobierało plik z dokładną datą
Jakub: Przekażemy Pańską sugestię do naszego działu technicznego.
Krzysztof: no to dziwne ;) klikam na dole na napis
Krzysztof: PRZEPISY I WARUNKI
Krzysztof: wstęp się otwiera
Jakub: Proszę o skorzystanie z innej przeglądarki.
Krzysztof: Instrukcja Obowiązków Uzytkownika jako gracza...... już nie
/ ktoś na ich serwerze w tym czasie wprowadza zmiany skoro to jest niedostępne do wywołania z poziomu przeglądarki
Krzysztof: oj to nie wina przeglądarki ;)

Krzysztof: no ale zgoda spróbuje na IE, i Operze
Jakub: Informuję, iż regulamin na stronie https://www.betsafe.com/terms.htm jest w chwili obecnej w pełni dostępny.
Krzysztof: dobrze najpierw sprawdzimy ten hiperlink w lewym dolnym ekranie ;) (przepisy i warunki)
Krzysztof: dobrze nie będę pana więcej męczył ale chyba następnym razem zlecę wypłatę z prowizją i upomne sie o to
Krzysztof: Wesołych

sprecyzuje o co mi chodzi:
wpłaciłem 1000zł by zagrać mecz Wieluń-SKRA under 160,5 punkta w meczu 1,45
niestety limit wynosił 700zł. Wygrałem zakład stan konta 1315zł. Zlecam wypłatę na konto bankowe........ 3 dni wisi ze statusem (ANULUJ WYPŁATĘ :? ???? Wkur..... się anulowałem wypłatę, zleciłem na MB (wtedy mają 24h na wypłatę) a za jakąś 1 godzine mi anulowali transfer.
no to teraz rodzi się pytanie: Skąd wiadomo jakie są limity na jakiś zakład? Skoro miły pan/pani na czacie nie wie dopiero jak się zdeponuje kasę i zagra to nagle jest hello......?

W chwili obecnej strona niedostępna - haha DZIADY!! WKLEIŁBYM PRINTSCREENY BY NIE BYĆ GOŁO SŁOWNYM - W CHWILI OBECNEJ DLA MNIE ONI SĄ ŻAŁOŚNI i ZACHOWUJĄ SIĘ JAK GÓWNIARZE





WPŁACAJĄC KASĘ DO BETSAFE - MUSICIE WSZYSTKO OBRÓCIĆ W ZAKŁADY/POKERA/ETC NIE WIADOMO JAKIE SĄ LIMITY STAWEK NA MECZE...... W ZWIĄZKU Z TYM MOŻE BYĆ TAK ŻE WPŁACICIE 2000ZŁ LIMIT 1400ZŁ WYGRACIE I CO 600ZL DALEJ DO OBROTU.

TERAZ ROBIĄ MANIANĘ STRONA NIEDOSTĘPNA, ZMIENIAJĄ REGULAMIN?
ZAWZIĄŁEM SIĘ NA NICH BĘDĘ ICH &quot;OBIJAŁ&quot; ŻEBY ZABOLAŁO I TO MOCNO!!!!!!

Wycinek z regulaminu
  • 2.27
    Użytkownik zgadza się, że środki zdeponowane na jego Koncie muszą być użyte dla celów korzystania z Gier. Betsafe zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty, jeśli Użytkownik zgłosi Wypłatę bez zawierania zakładów na Koncie, które jest równe lub większe, od kwoty środków wpłaconych.
/ no to na zdrowy chłopski rozum , wpłacam 1000zł gram za 500zł ako 2.00 wygrywam mam 1500zł
i teraz tak: wpłaciłem 1000zł
wypłata : 1500zł
i powinno przejść (nawet z ich prowizją)
Gdzie tutaj słowo w regulaminie &quot;Wszystkie wpłacone środki muszą zostać obrócone&quot; :?:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mogę Was zapewnić, że to nie jest żart. Sam zanim podawałem tutaj typy grałem w Betsafe i miałem coś podobnego. A mianowicie wpłaciłem tam 250zł i grałem całą niedzielę. Grałem dużo zakładów, bo w tym między innymi live. Obróciłem ponad 1000zł i po całym dniu i nocce miałem na koncie 450zł. Zleciłem wypłatę w poniedziałek. Wszystko cacy, gram dalej i nagle dostaję bodajże w czwartek maila od nich, że mi anulują wypłatę, bo nie obróciłem bonusu. Piszę do nich, że przecież obróciłem. Tam nawet można sprawdzić czy się obróciło czy nie i ile zostało do obrotu. Zrobiłem screena tego i screena kuponów. Oni mi napisali takie głupoty, że to aż żal ściska. W końcu wyszło, że muszę jeszcze obrócić około 300.
Mój przypadek jest nieco inny od Krzycha, bo ja zagrałem za wszystko, więc to potwierdza fakt, że Betsafe kombinuje na wszystkie fronty tylko by nie stracić kasy. Jednak zgadzam się, że nie jest to raczej buk, który nie robi żadnych problemów. Na każdym kroku gdzieś jest problem, a to na rozliczeniu zakładu. Kiedyś wygrał tam około 4000 i 3 dni czekał na rozliczenie zakłady chociaż to była piłka nożna europejskie ligi...
 
rostek_93 0

rostek_93

Użytkownik
To akurat nie jest jakiś news, że trzeba obrócić 1x kwotę zdeponowaną. Nie tylko Betsafe ma taki pkt. w regulaminie, aż dziwne, że o tym nie wiedziałeś. Jedna sytuacja z limitem jest trochę nie na miejscu, bo jakbyś wpłacił 10k, a zagrał za 700zł to wtedy jest dopiero lipa...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Krzysiu zachowales sie jak ostatni cham i wiesniak i ciesz sie,ze koles na LC byl dla ciebie mily,bo takiego jak ty od razu powinni olac.I niby jestes studentem,a nie rozumiesz najprostszej matematyki-wplaciles X PLN,to musisz X postawic,a nie np. 0,7 X.Krotka pilka.
A wypowiedzi takie jak:
&quot;jaki obrót człowieku zejdź na ziemię&quot;
&quot;bo was skubię na kasę tak&quot;
&quot;stracił więc tworzycie manianę&quot;
&quot;prawo nie działa wstecz!!&quot;&lt;----moj ulubiony????????????
&quot;was popierdzieliło czy co?&quot;
i wiele innych swiadcza o twoim poziomie i az szkoda tego Jakuba,ze musi rozmawiac z takimi osobami jak ty.
P.S.Celowo pisalem o tobie z malej litery,bo zachowales sie jak jakis dzieciak,ktory nie potrafi w jakis cywilizowany sposob przedstawic swojego problemu.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Witam,

Ja gram w betsafe ogolnie w pokera i zaklady,Maja dobre promocje i wyscigi,w tamtym miesiacu zwrocili mi za gre w pokera 750 zl w sumie odrazu nastepnego dnia,a ogolnie mam 3k tam i mam pytanie do was,
Jak zlece wyplate we wtorek rano to czy dojdzie na piatek ??? Jest to dla mnie wazne,Ktos ma jakies doswiadczenie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Krzysiu zachowales sie jak ostatni cham i wiesniak i ciesz sie,ze koles na LC byl dla ciebie mily,bo takiego jak ty od razu powinni olac.I niby jestes studentem,a nie rozumiesz najprostszej matematyki-wplaciles X PLN,to musisz X postawic,a nie np. 0,7 X.Krotka pilka.
A wypowiedzi takie jak:
&quot;jaki obrót człowieku zejdź na ziemię&quot;
&quot;bo was skubię na kasę tak&quot;
&quot;stracił więc tworzycie manianę&quot;
&quot;prawo nie działa wstecz!!&quot;&lt;----moj ulubiony????????????
&quot;was popierdzieliło czy co?&quot;
i wiele innych swiadcza o twoim poziomie i az szkoda tego Jakuba,ze musi rozmawiac z takimi osobami jak ty.
P.S.Celowo pisalem o tobie z malej litery,bo zachowales sie jak jakis dzieciak,ktory nie potrafi w jakis cywilizowany sposob przedstawic swojego problemu.
Popieram... Ręce odpadają...
Krzysztof w tym temacie sam pisałeś wiele postów o różnej treści.
Zobacz...
http://forum.bukmacherskie.com/f149/betsafe-24394-11.html#post1542216
Z całą pewnością czytałeś regulamin ;) :?:
I mam rozumieć że wysłałeś im skan dokumentu tożsamości lub rachunek za gaz, prąd na Twoje dane:?:
Mnie też &quot;zablokowali&quot; wypłatę bo nie zweryfikowałem konta, po weryfikacji 0 problemów. Radzę najpierw postępować fair i nie próbować ich przechytrzyć :zoltakartka:, bo raczej oni prędzej przechytrzą Ciebie :razz:
Sam pisałeś do kogoś żeby czytał regulamin. A teraz rzucasz inwektywami pod ich adresem.
Zobacz co pisałeś...
http://forum.bukmacherskie.com/f149/betsafe-24394-10.html#post1499584
Był to dla Ciebie buk nr 1 :!:
Radzę zobaczyć o której był mecz grany, często jest tak że na 1 minutę przed meczem jest blokowany i już go nie zagrasz, 2 kwestia to taka, że jak następuje zmiana kursu to w większości firm jest zakład wycofywany z obrotu

Jak dla nie w chwili obecnej buk nr 1 dla nie (niestety GB zeszło na psy)
Warto grać i da się wygrać, support miły wypłaty na konto bankowe (tak zwane płatności gule pay) i nawet nie ma prowizji przy dokonywaniu płatności &quot;Przelewy24&quot; :!:

Jak grasz NBA, to jedyne czego może Ci brakować (w Tobet jest np) to ile punktów + zbiórek w meczu zdobędzie dany zawodnik. Na resztę oferty (NBA) to raczej nie powinieneś narzekać ;)
A tak to nie mam do zarzucenia nic tej firmie - zweryfikowane konto, wpłaty i wypłaty więc luz - ogólnie poleca ;)


Czy mógłbyś to udowodnić :?: (daj np 3 mecze z kosza, lub siatki i pokaż screena gdzie Ci pisze za jaką maks stawkę możesz zagrać (limit) )
Zobacz co ja Ci odpisałem...
http://forum.bukmacherskie.com/f149/betsafe-24394-10.html#post1499604
Krzysiu... teraz piszesz, że jest to firma nr 1...
A zobacz jak rzucałeś inwektywami tak niedawno...
http://forum.bukmacherskie.com/f149/betsafe-24394-10.html#post1478403
Co do limitów. Jeśli pograsz tam trochę, będziesz grał stawkami 400-1000 i więcej oraz będziesz wygrywał ( to jest ważne) to zobaczysz sam jak jest z limitami...
Zanim ktoś napiszę kompleksowa opinię o buku to powinien najpierw pograć tam trochę. Żeby móc mieć &quot;większe doświadczenia&quot;.
I wiesz co Krzysiu? Kompletnie się skompromitowałeś... w tym temacie najpierw wyzywałeś ich... później pisałeś, że super buk nr 1. Że Gamebookers zszedł na psy. Nie wierzyłeś w limity. Czyli zarzucałeś kłamstwo komuś... by właśnie teraz pokazać, że kompletnie nic nie wiesz o bukmacherce. Grałeś pewnie w Gamebookers i Betsafe.
Nie chce mi się więcej pisać... Dlatego puenta.
Nie pisz więcej bo kompromitujesz się coraz bardziej...
 
ester 87

ester

Użytkownik
Pomijając meritum sporu naprawdę wielu ludzi ma prawo tak napisanego punktu regulaminu nie rozumieć:
2.27
Użytkownik zgadza się, że środki zdeponowane na jego Koncie muszą być użyte dla celów korzystania z Gier. Betsafe zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty, jeśli Użytkownik zgłosi Wypłatę bez zawierania zakładów na Koncie, które jest równe lub większe, od kwoty środków wpłaconych.
Jak można tak kaleczyć język polski? Co jak co, ale regulamin powinien być jasny i czytelny, jak ognia unikać takich niezrozumiałych potworków gramatycznych. Tymczasem ten sam punkt po angielsku brzmi:
4.8
Betsafe reserves the right to charge You a fee should you request a withdrawal without turnover Your deposit at least once.
I wtedy wszystko jasne...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No jak dla mnie betsafe jest super ???? gram tam juz od paru miesiecy , rozliczaja szybko zalklady , maja bardzo dobry program pokerowy za 3000 punktow mozna dostac juz od nich na konice miesiaca 133$ + pozycje mniej wiecej 100 w wyscig i uzyskac 105$.... wystarczy ugrac dziennie 100 punktow...
Szybki supprot oraz chat live Polski,
Gralem juz w wielu bukach,ale ten mi jakos najlepiej spasowal,

No a jesli chodzi wplaty i obrot to pamietam okolo pol roku temu ze mi anulowali wyplate i kazali obrocic,czyli to nie jest nowoscia juz,maja to od dawna,

Wiec kto mysli wplacic i pograc troche to polecam tego buka,

Jeszcze zapytam,bo na netellera juz wyplacalem i bardzo szybko czekalem 40 min. ale chcialbym wyplacic na konto bankowe i czy jezeli zlece we wtorek rano to czy pieniazki otrzymam w piatek??? ma juz ktos jakies doswiadczenie z tym??

jest to dla mnie wazne ????

Pozdro
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
To różnie bywa ale najczęściej do 3dni się czeka na pieniądze od nich.Gram w Betsafe kilka miechów i na razie nie mam zastrzeżeń wszystko gra.
 
K 0

kowaalo

Użytkownik
a jeżeli już zostanie kaska wysłana przez buka to znika to magiczne zdanie &quot;anuluj wypłate&quot; czy widnieje ona cały czas.... bo zleciłem o 11:24 wypłatę na mbank i nadal nic..... moga jeszcze wołac skany dowodu czy odrazu wołają?? bo z bonusu 5 zł ugrałem 1000 zł o 1000 zleciłem jak to będzie moze mnie ktos poinformować??.... mam nadzieję ze już zadnych skanów nie będa wołac bo sie naprawde zdenerwuje.....:;/:
 
W 74

woofer001

Użytkownik
jesli kasa zostanie wyslana zniknie anuluj wyplate. srednio trwa to w przypadku mbanku 3 dni . Wiec pieniadze otrzymasz w piatek albo co bardziej prawdopodobne dopiero w poniedzialek. Skany moga wolac ale nie musza ( zdarza sie ze nie wolaja) ale czemu ma Cie to zdenerwowac? robisz zdjecie/ skan dowodu i wysylasz 0 nerwow i stresu ????
 
K 0

kowaalo

Użytkownik
jesli kasa zostanie wyslana zniknie anuluj wyplate. srednio trwa to w przypadku mbanku 3 dni . Wiec pieniadze otrzymasz w piatek albo co bardziej prawdopodobne dopiero w poniedzialek. Skany moga wolac ale nie musza ( zdarza sie ze nie wolaja) ale czemu ma Cie to zdenerwowac? robisz zdjecie/ skan dowodu i wysylasz 0 nerwow i stresu ????
No tak a skan nie powinni wołać odrazu po zleceniu wypłaty?? pisze 1-3 dni czyli jak dzisiaj rano zleciłem to już w piątek max powinny być na koncie tak mi się wydaje.... pierwszy raz wypłacam od tego buka.... a jak u Ciebie było z wypłatami z betsafe??
Mój kumpel jak zlecił wypłatę to po 15 minutach mu anulowali i wołali skan dowodu
Aha jeszcze jedno wołają drugi dokument tozsamości ze zdjęciem... a ja takiego nie posiadam oprócz książeczki wojskowej a skanu książeczki nie wysle wiadomo z jakich powodów.... rachunki sa na moją matke więc też lipa.... ciekawe co wymyślą.... a i jeszcze wypłatę zleciłem na konto moje kumpla.... oni to jakoś będą sprawdzć czy się dane konta zgadzają??
 
W 74

woofer001

Użytkownik
czyli konbinujesz jak kon pod gore. U mnie wolali skan dopiero na 2 albo i 3 dzien nie pamietam juz bo to dosc dawno bylo . Skana beda wolac wtedy kiedy beda realizowac wyplate czyli jak jeszcze masz opcje zeby ja anulowac to jeszcze o skany moga zawolac. Konto kumpla raczej na pewno nie przejdzie. Nie rozumiem po co tak konbinujesz zalozenie swojego konta w banku trwa 1-2 dni. Niektore sa darmowe a za wyplate rzedu 1 tys to chyba oplaca sie ruszyc troche i sobie konto zalozyc.
 
skillz91 0

skillz91

Użytkownik
Zamknięcie konta
Witam!
Jestem tu nowy i mam pewne pytanie :grin:
Mianowicie mógłby mi ktoś napisać jak zamknąć konto na betsafe ;) Szukałem wszędzie ale nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki za odp :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom