>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
B 202

-bp-

Użytkownik
Moim zdaniem zrobiłes błąd pisząc emaila że się spoznili oni sami musza to zauwazyc i jak beda chcieli dodadza Ci 30 zł ... to nie jest tak ze uzytkownik ich sprawdza i wymaga bo sie spoznili ja tak to kumam

Pozatym:

Gwarancja nie będzie obowiązywać w przypadku wystąpienia problemów technicznych, które uniemożliwią nam udzielenie odpowiedzi poprzez email.
Próby wymuszenia i nadużycia tej gwarancji odpowiedzi w celu otrzymania wpływów, będą odrzucone, a klienci usiłujący wymóc kwotę gwarancji zostaną wykluczeni z serwisu Betsafe.com
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Niestety muszę potwierdzić to co pisało tutaj kilku użytkowników

W tej firmie pracują IDIOCI!!!!
Zobaczcie jak mi rozliczyli sztafetę


A oficjalne wyniki:
http://www.vancouver2010.com/olympic-biathlon/schedule-and-results/womens-4x6-km-relay_btw406101ys.html

Napisałem i ich delikatnie obrysowałem że &quot;ZAMROZILI&quot; mi kasę bo mogłem grać np live mecz Man U lub coś innego. Pan (angol) oczywiście proszę poczekać proszę poczekać.
Ofertę mają ok, kursy też ale ten buk już ma u mnie :zoltakartka:

/Teraz to są niezłe jaja na stronie oficjalnej Szwecja była 5, Norwegia 6

(godzina 23:00), potem zmienili to i nagle Norwegia 4, Szwecja 5 (23:40)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kazdemu zdarzaja sie bledy przeciez. A nie lepiej napisac grzecznie na czacie ze zaszla taka pomylka itd? Mi sie 2x tak zdarzylo po 5min poprawili
 
R 0

roberto5455

Użytkownik
coś im się mecz barcy pomylił. Na stronie mają, że przegrała 2-1, a był remis.Co prawda kupon i tak nie wszedł i tak, ale błąd jednak jest. Narazie czekam na przyznanie mi bonusa, co dzisiaj powinni zrobic takze cierpliwie czekam.

aha jeszcze jedno pytanie mam. Jesli ma obrocic kwotą 50zł 3 razy po kursie 1.5 to mam miec 150zł zanim wypłace, tak? A jak robie np duble to kazdy z nich musi byc po 1,5 czy łączny kurs obu meczy ma byc 1,5?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
aha jeszcze jedno pytanie mam. Jesli ma obrocic kwotą 50zł 3 razy po kursie 1.5 to mam miec 150zł zanim wypłace, tak? A jak robie np duble to kazdy z nich musi byc po 1,5 czy łączny kurs obu meczy ma byc 1,5?
Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem regulamin ;) tam jest wszystko napisane:razz:
 
E 0

everee

Użytkownik
Mam pytanie co do tego buka. Warto w nim grać? Głównie interesuje mnie NBA, a tutaj mają całkiem niezłą ofertę.

Druga kwestia jest taka: chciałbym wpłacić z konta kolegi który niestety jeszcze nie ma 18 lat i potem wypłacić na swoje własne. Dało by radę tak zrobić czy dane konta z którego wpłacamy muszą się pokrywać z danymi konta na które wypłacamy? I czy betsafe ma wgląd w wiek osoby posiadającej konto bankowe? Proszą o skan dowodu?

Ogólnie to słyszałem wiele złych opinii na temat tego buka, tj. że zamykają konta z byle powodu itp. Słyszałem też że dzwonią na telefon przy próbie wypłaty. To jest prawda czy tylko mit? Spodobał mi się ten buk a i bonus mają całkiem fajny i chciałbym tam pograć.

Pozdrawiam i dzięki za porady ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1. Można wpłacić do buka z konta osoby trzeciej.
2. Trzeba wypłacać na konto bankowe osoby, która ma konto w tym buku.
3. Niby jak mają mieć wgląd w wiek osoby która ma konto bankowe?
4. Często proszą o skan dowodu, zwłaszcza &quot;kombinatorów&quot;
5. Rzadko dzwonią, wyjątek dla &quot;kombinatorów&quot;- do nich zawsze dzwonią.
Prosta sprawa. Jak nie kombinujesz, nie łamiesz regulaminu, jednym słowem jesteś &quot;czysty&quot; to nie masz się czego bać.
Jeśli kombinujesz to prawie każdy buk może zamknąć Ci konto.
 
E 0

everee

Użytkownik
Co masz na myśli mówiąc &quot;kombinator&quot;? Nigdy tam konta nie miałem, grałem u wielu buków i nigdy żaden mi nie zarzucił żadnego oszustwa ;)
 
B 0

bako82

Użytkownik
betsafe może i nie jest zły, ale raczej dla graczy rekreacyjnych. Ode mnie żądali dowodu, rachunków (wszystko dostali) i jak tylko zauważyli, że ich cały czas skubie, to mi takie śmieszne limity nałożyli... :p
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
dziwna sprawa, sklejam kupon - mialem 1 mecz tenisa, rozlaczylo mi neta na chwile, wracam i nie dosc cze nie mam meczu na kuponie, to nawet nie ma zadnego tenisa w kategorii do wyboru... jesli zmieniaja kursy czy dodaja nowe mecze w danej dyscyplinie, to wylaczaja te kategorie, czy ja mam cos nie tak ;&gt;
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
dziwna sprawa, sklejam kupon - mialem 1 mecz tenisa, rozlaczylo mi neta na chwile, wracam i nie dosc cze nie mam meczu na kuponie, to nawet nie ma zadnego tenisa w kategorii do wyboru... jesli zmieniaja kursy czy dodaja nowe mecze w danej dyscyplinie, to wylaczaja te kategorie, czy ja mam cos nie tak ;&gt;
Radzę zobaczyć o której był mecz grany, często jest tak że na 1 minutę przed meczem jest blokowany i już go nie zagrasz, 2 kwestia to taka, że jak następuje zmiana kursu to w większości firm jest zakład wycofywany z obrotu

Czy warto grać u tego buka
Jak dla nie w chwili obecnej buk nr 1 dla nie (niestety GB zeszło na psy)
Warto grać i da się wygrać, support miły wypłaty na konto bankowe (tak zwane płatności gule pay) i nawet nie ma prowizji przy dokonywaniu płatności &quot;Przelewy24&quot; :!:
Jak grasz NBA, to jedyne czego może Ci brakować (w Tobet jest np) to ile punktów + zbiórek w meczu zdobędzie dany zawodnik. Na resztę oferty (NBA) to raczej nie powinieneś narzekać ;)
A tak to nie mam do zarzucenia nic tej firmie - zweryfikowane konto, wpłaty i wypłaty więc luz - ogólnie poleca ;)

betsafe może i nie jest zły, ale raczej dla graczy rekreacyjnych. Ode mnie żądali dowodu, rachunków (wszystko dostali) i jak tylko zauważyli, że ich cały czas skubie, to mi takie śmieszne limity nałożyli... :p
Czy mógłbyś to udowodnić :?: (daj np 3 mecze z kosza, lub siatki i pokaż screena gdzie Ci pisze za jaką maks stawkę możesz zagrać (limit) )
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Czy mógłbyś to udowodnić :?: (daj np 3 mecze z kosza, lub siatki i pokaż screena gdzie Ci pisze za jaką maks stawkę możesz zagrać (limit) )
A po co ma udowadniać ? takie buki rekreacyjne jak ktoś napisał, po kilku grubszych kuponach limitują tak, że grac się nie da.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak dla nie w chwili obecnej buk nr 1 dla nie (niestety GB zeszło na psy)
Warto grać i da się wygrać, support miły wypłaty na konto bankowe (tak zwane płatności gule pay) i nawet nie ma prowizji przy dokonywaniu płatności &quot;Przelewy24&quot; :!:
Jak grasz NBA, to jedyne czego może Ci brakować (w Tobet jest np) to ile punktów + zbiórek w meczu zdobędzie dany zawodnik. Na resztę oferty (NBA) to raczej nie powinieneś narzekać ;)
A tak to nie mam do zarzucenia nic tej firmie - zweryfikowane konto, wpłaty i wypłaty więc luz - ogólnie poleca ;)


Czy mógłbyś to udowodnić :?: (daj np 3 mecze z kosza, lub siatki i pokaż screena gdzie Ci pisze za jaką maks stawkę możesz zagrać (limit) )
Krzysiu... teraz piszesz, że jest to firma nr 1...
A zobacz jak rzucałeś inwektywami tak niedawno...
http://forum.bukmacherskie.com/f149/betsafe-24394-10.html#post1478403
Co do limitów. Jeśli pograsz tam trochę, będziesz grał stawkami 400-1000 i więcej oraz będziesz wygrywał ( to jest ważne) to zobaczysz sam jak jest z limitami...
Zanim ktoś napiszę kompleksowa opinię o buku to powinien najpierw pograć tam trochę. Żeby móc mieć &quot;większe doświadczenia&quot;.
 
B 0

bako82

Użytkownik
Screena Wam nie wrzucę do wglądu w obecnej chwili bo nie mam czasu, ale wystarczyło że wyciągnąłem od nich 2 może 3 tysiące i już dalej mi nie pozwolili grać, a nie grałem u nich długo, ledwie 2 miesiące. Dla mnie bardzo słaby bukmacher i nie da się na nim zarobić.
 
K 0

kepkam

Użytkownik
Kłamstwa supportu
Chciałem was wszystkich poinformować jak osoby z supportu Betsafe potrafią kłamać w żywe oczy. Ponieważ wypłata nie pojawiała sie na moim koncie bankowym przez 5 dni postanowiłem wyjaśnić te sprawę z supportem. Podczas pierwszej rozmowy poinformowano mnie ze wypłata została już zrealizowana trzy dni temu. Więc wchodze na wyciąg z konta następnego dnia i dalej brak żadnej wpłaty. Podczas kolejnej rozmowy z supportem Pan Jakub ponownie beszczelnie kłamie że wypłata została już dokonana i ma tę informacje od działu finansowego. W momencie gdy poprosiłem o potwierdzenie przelewu nastąpiła 5-minutowa cisza ze strony supportu a nastepnie odpowiedziano mi że wypłata ta nie została jednak jeszcze zrealizowana!!!!????Czyli poprostu to była jawna próba oszustwa z ich strony. Na koniec przyznano mi 10 zł za problemy jakie stworzyli, poprostu śmieszne!!!! Tak że uważajcie na nich. Widać że mogą być u nich problemy z wypłatami!!!
 
K 0

kepkam

Użytkownik
Uwaga na wypłaty
Odnośnie poprzedniego postu odnośnie próby oszustwa związanego z wypłatą przez betsafe. Chciał bym Państwa również ostrzec przed tą firmą ponieważ informują swoich klijentów że wypłaty od nich na konto są darmowe a jak widać na załączonym skanie w oknie (Bank Charges) wybierają opcję shared co oznacza że koszty przelewu w razie jakich kolwiek opłat banków pośredniczących ponosicie również Państwo. Natomiast niedoinformowany support informuje że nie ponosimy żadnych kosztów chyba że nasz bank takowymi nas obciąży. Lecz to że nasz bank takowymi nas obciążyc może wynika z opcji którą wybiera firma betsafe podczas dokonywania przelewu!!!!!!! Co według mnie jest jawnym oszustwem skoro informuja nas że wypłąty sa darmowe????
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Witam !
Mam pytanie :
W Betafe obecnie za zarejstrowanie dostaje sie 5 zl. Moje pytanie brzmi czy jezeli zalozylem pare kont i na jednym obrocilem odpowienia ilosc razy ten bonus to czy wyplaca mi pieniadze, czy nie, poniewaz mam pare kont.
Prosze o odpowiedz
pozdrawiam
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Witam !
Mam pytanie :
W Betafe obecnie za zarejstrowanie dostaje sie 5 zl. Moje pytanie brzmi czy jezeli zalozylem pare kont i na jednym obrocilem odpowienia ilosc razy ten bonus to czy wyplaca mi pieniadze, czy nie, poniewaz mam pare kont.
Prosze o odpowiedz
pozdrawiam
No co ty, nie tędy droga ????

Zablokuja ci wszystkie konta i dadzą dożywotni zakaz korzystania z ich serwisu.

????
 
kamil1989_1989 0

kamil1989_1989

Użytkownik
Mam pytanie co do tego bonusu 5zł.
&quot;Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.&quot;
Czyli mam ogólnie zrobić obrót na 125 złotych? Ten kurs 1,50 ma być na jednym zdarzeniu czy kilka może być?
Trochę banalne pytanie ale zazwyczaj w tych bukach co gram to jest 6krotność bonusu wymagana do obrócenia i kurs łącznie ma być powyżej 1,50.
A chcę dokładnie wiedzieć jak tutaj jest.
Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Odnośnie poprzedniego postu odnośnie próby oszustwa związanego z wypłatą przez betsafe. Chciał bym Państwa również ostrzec przed tą firmą ponieważ informują swoich klijentów że wypłaty od nich na konto są darmowe a jak widać na załączonym skanie w oknie (Bank Charges) wybierają opcję shared co oznacza że koszty przelewu w razie jakich kolwiek opłat banków pośredniczących ponosicie również Państwo. Natomiast niedoinformowany support informuje że nie ponosimy żadnych kosztów chyba że nasz bank takowymi nas obciąży. Lecz to że nasz bank takowymi nas obciążyc może wynika z opcji którą wybiera firma betsafe podczas dokonywania przelewu!!!!!!! Co według mnie jest jawnym oszustwem skoro informuja nas że wypłąty sa darmowe????
Nie mówię, że kłamiesz czy coś ale musisz mieć naprawdę przejścia ????
wypłata z betsafe - nie bronię ich ale troszkę chamskie.

wpłynięcie kasy na konto

Wypłacałeś poprzez ich płatności typu GLUEPAY (jakoś tak to nazywają :? ????
Ja tak wypłacałem, wpisałem tylko numer konta i imię i nazwisko, po chwili pobranie z bazy IBanu i innych i przelew. 2 dni i po sprawie
Miał ktoś z nimi jeszcze jakiś problem przy wypłatach :?:
Pisałeś do gambling and lottery na Malcie do jakiejś innej instytucji w której zrzeszone jest betsafe (licencja, pozwolenie)
http://www.egba.eu/en/ lub inne :?:
Jak coś to napisz do nich przedstaw fakty i postaraj się by Ci odpisali.

/Vader tak wkurzałem się bo czy Ty byś się mocno nie wkurzył (spora kasa do wygrania i o ten 1 mecz nie wygrałem), jak na oficjalnej stronie był inny wynik (na moją korzyść), oni rozliczają Ci jako porażkę, próbuję wyjaśnić wszystko na livechacie, potem następuje big suprise.......... zmiana rezultatów na stronie oficjalnej z wynikami..... i wtedy wychodzi, że ja źle zrobiłem - ot cały problem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom