>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
harisek 2

harisek

Użytkownik
nie polecam! zenujaco niskie przyjmowanie stawek, a kurs spada co kilka setek, support po cichu anuluje niewygodne zaklady, parodia, ps. pamietajcie o jednym male firmy daja czasami wysokie kursy nawet na smieszne rzeczy jak to czy Adamek bedzie mistrzem swiata i pokona Kliczko, wiadomo ze nie, kurs 2,0 a zaklad nie przyjety,tak jest na betsafe, wiele ludzi zyje niepotrzebnie nadzieja latwego zysku, pozdrawiam!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy w BetSafe na pewno chcą kopii dowodu osobistego ? Bo rejestrowałem się na na bonus 5 zł darmo, i wpisałem kilka nieprawidłowych danych bo chciałem tylko tak zobaczyć czy sie da w to coś wygrać no i uzbierało mi się kasy, którą chciał bym wypłacić. A i czy można zażądać zmiany danych? a mianowicie imie, nazwisko i data urodzenia ? ????
Skoro Ty ich oszukujesz to czemu oni mają Ciebie nie oszukać?
Zapytaj ich na czacie... Ciekawe co Ci odpowiedzą.
 
M 0

magu112

Użytkownik
Lukasz: Witam, w czym mogę pomóc?
########: Witam, czy jest możliwość zmiany danych osobowych &quot;Imię&quot;, &quot;Nazwisko&quot; i &quot;Data Urodzenia&quot; ?
Lukasz: Zgodnie z naszym regulaminem podczas rejestracji konta gracza należy podać prawdziwe i poprawne dane osobowe. W związku z tym nie ma możliwości dokonania zmianych danych osobowych na koncie gracza,
Lukasz: Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?
########: Nie, dziękuję... ????
Jak dla mnie dobry buk, z 5 zeta w dwa dni mam 91zeta... A na Live robią tak aby najmniej stracić, jak zresztą w każdym buku.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Acha, czyli dobry buk, dlatego, że z 5zł zrobiłeś 91zł?
Podaje się jakieś informacje, dlaczego buk jest dobry/zły, a nie, ze coś ugrałeś to jest dobry.
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
BETSAFE - oszukuje klientow, UWAGA!
Szanowni Forumowicze! uwazajcie na firme betsafe, bowiem zaczyna stosowac paskudne praktyki wobec klientow; wystawia czesto kursy, ktorych nie mozna postawic albo limit wynosi 5zl, niewygodnym klientom naklady sie blokady (np. mozesz obstawic tylko 5zl albo nawet nic) chociazby ostatni przyklad awans na MU 1,55 (po meczu z Milane 2:3) czy awans na Lyon 3,6 (po meczu z Realem 1:0); to wszystko mistyfikacja firmy BETSAFE, czesto pokazuja kursy i zdarzenia ktorych nie mozna obstawic, stosuja perfidna polityke wobec klientow; na koniec dodajmy najwazniejsze nie jest to bukmacher, tylko agent ktory negocjucje z prawdziwym bukmacherem, firma krzak, kazdy kto jest na rynku zakladow 10-15 lat z pewnoscia podzieli moje zdanie, badzcie czujni hawk! [/size][/size]⛔
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Na razie na nich nie narzekam, tylko chwile im schodzi na live chacie z odpisaniem(chyba że tak trafiłem parę razy).Mogli by poszerzyć ofertę live.;)
 
W 0

winski

Użytkownik
UUuuuu łaaaaa KOCHAM WAS Betsafe.com ;D

dziś przyszedł mail że 5zł za free no to wchodze pacze no i kuponik postawiłem za piątala xD
wygrałem 260zł .. pozniej na ruletce dowalilem do tysiaczka i bylem w niebie ;D
teraz tylko czekac na pieniadze ^^

POZDRAWIAM I DZIEKUJE całemu zespołowi Betsafe :p
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Betsafe - usunięcie zakładu!
Ludzie, mam sprawe. O godzinie 2:42 zawarłem kupon w Betsafe. Kanada - USA hokej. Był remis 2-2, kurs na wygraną USA 45! Myślę zobaczę, postawiłem 5 zł! ew. Wygrana 220. No i nagle amerykanie na prowadzanie, 2-4! Super ale numer, zaraz sobie wygram!
A tu PYK! I mi kupon anulowali! Nie mam pojecia dlaczego! Godzina dziwna to nie odpisuje support! Ale przeciez wszystko bylo okej! Czasem mi inny buk cofal mowiac, &quot;ze zawarty po wyniku&quot; ale tu na zywo ogladalem na witrynie vancouver. Wszystko bylo jak należy! Czy moze ktos mi to wyjasnic? Jeszcze zobacze, co napisze support, ale czy ew. powinienem sie bic? Niby nie tak duzo, ale 200 piechota nie chodzi, a ja mialem taki ubaw i radoche z tej wygranej!!
W gwoli scislowsci amerykanie wygrali 3-5!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież to jest niemożliwe aby przy wyniku 2-2 był kurs @45 na wygraną USA...
To jest oczywisty błąd i dlatego masz anulowany zakład...
Sam go zagrałeś bo był taki wysoki kurs.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No okej. Ale system przyjął, wyliczył wygrana i zastal przyjęty! Nie ja odpowiadam za ich błędy. A chyba w momecie przyjęcia zakładu jest jakaś umowa nawiazywana pomiędzy stronami? Czy to tak dla zabawy a jak niewygodnie to wywalaja zakład. To jest ich błąd i nie odpowiadam za niego a oniza swoje błędy powinni brać odpowiedzialność! Nie odpuszcze! Jak mogę napisać supportowi (jak mi w końcu odpisz) aby to brzmiało mądrze? Znaczy się, bardzo, bardzo madrze ???? )
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Miałem identyczną sytuację na live w unibecie podczas meczu Roddick - Cilic na AO.Kurs był wysoki na to ze Roddick wygra trzeciego seta.Coś ok. 2,4. Zagrałem więc to za sporą sumę bo nie wydawało mi się aby taki zawodnik przegrał 0:3. Unibet zakład zaakceptował a po meczu zamiast wygranej anulowali go.Napisałem oburzony co jest? A oni przytoczyli mi jakiś punkt regulaminu że anulowanie jest możliwe z kilku powodów a w tym moim przypadku chodziło o to że kurs 2,4 był omyłkowo za wysoko ustawiony przez unibet.Koniec , kropka.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No mi napisali to samo. To jakiś numer kiepski. To znaczy, że w tamtym momencie nie mogłem postawić na zwycięstwo ameryki bo był lipny kurs i wszystko odwoływali. Ja cię kręcę. Jest jakiś sens się kłócić. Bo pewnie regulamin to oni mają na wszystko, tyle, że na sporo rzeczy także takich na których mieć nie powinno. Wie ktoś jak takie coś się faktycznie maluje? Jak z prawem tych firm co ich kontrolują!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Rzecz irytująca. Jak ja przez przypadek postawie 1000 zamiast 100 to pewnie mi tego nie anulują!
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Oni są specjalistami w anulowaniu. Nie będę się rozpisywał bo już mi dziś grozili, że zamkną moje konto, po tym jak sami się pomylili i zmienili warunki wygranego przeze mnie konkursu. Mam na to dowody w postaci screenów, po których to każdy specjalista od grafiki będzie w stanie wywnioskować, że nic przy nich nie było tuningowane. Zmienili oni kwotę bonusu dopisanego do konta na swoją korzyść oczywiście i teraz zasłaniają się tym, że żadna zmiana nie została dokonana - parodia. Betsafe? Zdecydowanie nie polecam - nikomu i nigdy.
 
M 0

matriks1111

Użytkownik
Mnie również kiedyś podnieśli ciśnienie, jak wygrany kupon rozliczyli jako przegrany, a w historii konta miałem ten kupon 2-krotnie rozliczany i 2-krotnie anulowany. Dopiero po kontakcie z supportem łaskawie rozliczyli go jak należy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja na razie nie mogę się wypowiadać negatywnie na temat tego buka, bardzo mi się podoba że nie robią mi limitów ???? fakt zażądali bym wysłał im skan dowodu/prawa jazdy/ paszportu.
A teraz np przyłapałem ich na tym, że nie odpisali mi na czas w regulaminowym czasie 15 minut (o 12:25 wysłałem maila)
Napisałem do supportu o bonus 30zł, zobaczymy co odpiszą.
Dla zainteresowanych że nie jestem gołosłowny linki (nie będę wstawiał obrazków bo się forum &quot;rozleci&quot;)
Ciekaw jestem ich odpowiedzi

WYSŁANIE E-MAILA

CZAS ODPOWIEDZI
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom