>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
E 318

eric99

Użytkownik
Hejka, betsafe to zdrowy oszust, jak komuś się poszczęści zawsze znajdą sposób żeby nie wypłacić. Grałem systematycznie od dwóch lat, wpłacałem regularnie, wypłaciłem nawet kilka setek bez problemu, lecz ostatnio jak zleciłem wypłatę to proszą o scany, więc zdziwiony piszę do nich że gram od dwóch lat a teraz prosicie mnie o scany!, oni na to że mogą poprosić w każdej chwili, więc nie ma problemu, wysłałem scany dokumentów i rachunku, przyszła odpowiedź iż dokumenty zostały zatwierdzone, lecz jeszcze proszą o weryfikację telefoniczną, a tu niespodzianka , ja nie słyszę i jak mam potwierdzić swoje dane telefonicznie?? Oni uznali iż jestem niewiarygodny i reprezentuje osobę trzecią, zablokowali mi konto a i kasa na nim przepadła. i tyle z mojej historii. Raczej nie próbujcie się tam logować i wpłacać, bo prędzej czy później coś wymyślą i na pewno nie będzie to na waszą korzyść. Pozdrawiam
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Niezłe złodziejstwo w tym betsafe. Eric99, możesz im wysłać np zaświadczenie od lekarza czy specjalisty, jeśli takie posiadasz. Nie prosili cię o takie dokumenty?
Pozdrawiam
 
E 318

eric99

Użytkownik
Niezłe złodziejstwo w tym betsafe. Eric99, możesz im wysłać np zaświadczenie od lekarza czy specjalisty, jeśli takie posiadasz. Nie prosili cię o takie dokumenty?
Pozdrawiam
Hejka, opisałem im swoją sytuację, lecz oni odpowiedzieli że decyzja w sprawie zablokowania konta jest ostateczna, i nie odpowiadali na kolejne maile, dlatego popytałem się u innych bukmacherów, cóż mam zrobić jeśli będą chcieli zweryfikować mnie telefonicznie, gdyż nie słyszę, każdy bukmacher odpisał mi że nie przeprowadza weryfikacji telefonicznej, potrzebne są tylko scany dokumentów i ewentualnie rachunek lub wyciąg z konta. W sumie kilka setek w plecy jestem, lecz poniżać się przed nimi nie będę. Pozdrawiam
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Hejka, opisałem im swoją sytuację, lecz oni odpowiedzieli że decyzja w sprawie zablokowania konta jest ostateczna, i nie odpowiadali na kolejne maile, dlatego popytałem się u innych bukmacherów, cóż mam zrobić jeśli będą chcieli zweryfikować mnie telefonicznie, gdyż nie słyszę, każdy bukmacher odpisał mi że nie przeprowadza weryfikacji telefonicznej, potrzebne są tylko scany dokumentów i ewentualnie rachunek lub wyciąg z konta. W sumie kilka setek w plecy jestem, lecz poniżać się przed nimi nie będę. Pozdrawiam
To już jest k.. szczyt złodziejstwa. I nie chodzi o kilka stów, ja chamom nie popuściłbym nawet 10 złoty.
Tu masz podobny przypadek kradzieży w ich wykonaniu z ost dni: http://forum.bukmacherskie.com/f22/betsafe-40-zlotowy-bonus-czeka-na-ciebie-45691.html#post1674662
Sugeruję napisać również do LGA, betsafe powinno szybciutko zwrócić kasę: http://www.lga.org.mt/lga/content.aspx?id=85923
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
mam problem, gram u nich od roku, zawsze wypłacałem bez problemu, poprosili o zdjęcia cyfrowe i zrzut ekranu konta bankowego. zrobiłem zdjęcia cyfrówką dokumentów, zrobiłem screen z konta bankowego i wkleiłem do worda i wysłałem, teraz mi pisza że : &quot;cyfrowe zdjęcia dokumentów oraz zrzut ekranu z konta bankoweko &quot; o co chodzi? może zrobiłem coś źle? prosze o pomoc bo mam prawie tysiąc do wypłaty.
 
E 318

eric99

Użytkownik
Hejka, nie wiedziałem że jest tyle przypadków, niestety ja już nie będę się z nimi kontaktował, szkoda moich nerwów, bo z tego co przeczytałem to nie do pomyślenia, myślałem że jestem sporadycznym przypadkiem. Lecz to tak nie przejdzie bez echa, w końcu ktoś zrobi im koło tyłka, może stracą licencję, było by to stosowną karą.
Dziś jak rejestruję się u jakiegoś buka to od razu zgłaszam że jestem nie słyszący i nie potwierdzę telefonicznie weryfikacji, i jak dotąd żaden bukmacher nie potrzebował tego, a konto mam w kilku. Chciałbym bardzo podziękować osobą które przeczytały tego posta, mam nadzieje że pomoże innym ominąć z daleko takiego złodzieja, Pozdrawiam
 
K 0

kanczi15

Użytkownik
betsafe- oszukał mnie
Betsafe oszukał mnie
Wygrałam u nich 437 zł po czym zrobili weryfikacje- wysłałam im wszystkie dokumenty jakie chcieli i zadzwonili
Ale zappomnialam jaki dokładnie zakład postawiłam tydzien temu
Zapomniałam równiez odpowiedzi na pytanie osobiste - takich rzeczy sie nie pamieta będąc wyciągnietym do telefonu
odpowiedzieli mi następująco:
Informujemy, że na podstawie telefonicznej weryfikacji Pani konta gracza mamy podstawy sądzić, iż z konta zarejestrowanego na Pani dane osobowe korzysta osoba trzecia. Tym samym decyzją naszego działu bezpieczeństwa Pani konto gracza o nazwie ***** zostało zamknięte. Decyzja ta ma charakter ostateczny i została podjęta po dokładnej analizie Pani sprawy.


Dlatego że jestem kobietą?

Wygrałam 437 zl i zabrali mi tą kase!!
Za co? za brak odpowiedzi na dwa &quot;trudne pytania&quot;?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Mało kto pamięta swoje zakłady z poprzedniego tygodnia jeśli obstawia ich sporo i do tego u wielu bukmacherów. Np. ja nie mógłbym kolesiowi z supportu odpowiedzieć nawet co wczoraj grałem gdyby zatelefonował do mnie bez uprzedzenia. Nie mówiac już o kilku dniach czy tygodniach wstecz...
Dla mnie ten koleś weryfikujący dane personalne to jakieś totalne nieporozumienie.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Owszem z tym co sie zagralo to dosc trudne pytanie . Natomiast co do pytania osobistego to hmmm ja mam u prawie wszystkich bukmacherow sensowne pytanie o ulubiony klub pilkarski i tego po prostu nie da sie zapomniec. Zawsze wiesz kogo lubisz ????
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Chcialem wam zwrocic na jedna rzecz uwage,jak do was ktos zadzwoni mowicie poprostu ze nie zgadzacie sie na taka weryfikacje bo nie macie absolutnie zadnych dowodow na to ze osoba dzwoniaca jest zeczywiscie ta za ktora sie podaje.Zadzwoni do was ktos z banku z prozba o podanie pinow i zaraz wszystko wyspiewacie ?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Zamiast rekrutować świeże mięsko do swojej firmy i pisać o mało istotnych konkursach wyjaśniłby Pan lepiej, dlaczego aż 3 graczy zostało przez was okradzionych w ostatnich dniach.
Tutaj
Tutaj
I tutaj
Nawet jeśli ktokolwiek u was coś ugra to będzie miał nie małe problemy by odzyskać te legalnie zarobione pieniądze. Już nie wspominam o limitach, które nakładacie na graczy regularnie wygrywających. W konsekwencji żaden gracz nie może wypłacić u Was większej sumy. Tylko, że Pan o tym nie raczy wspomnieć i wabi mniej inteligentne osoby promocjami i konkursami...
Jeśli nie pozwalacie na grę m.in. kobietom to dlaczego nie przeprowadzą Państwo weryfikacji tuż po zarejestrowaniu się takiej osoby? A czekają aż do zdeponowania środków i wygrania większych sum żeby móc bezkarnie przywłaszczyć jak najwięcej funduszy z kont tych osób.
Za kradzież tych środków mają Panowie jakie bonusy do swojej wypłaty? Bo ja nie wiem dlaczego w taki sposób podchodzicie do klientów i jestem zdziwiony jak taka firma uzyskała licencję na prowadzenie działalności.
Pozdrawiam
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Ja uważam, że jeśli chodzi o te promocje betsafe to nie powinniśmy tak odrazu mieć pretensji do przedstawiciela na tym forum. Owszem, Polacy traktowani są jak zwierzęta, ale to nie On ustala promocje. Chodźby dziś porównanie promocji ze spinami:

Betsafe:
-ilość spinów:3
-zakład:5
-ilość lini:5
Betsson:
-ilość spinów:10
-zakład:10
-ilość lini:15

Jeśli chodzi o sprawe kradzieży to na pewno powinna zostać szybko wyjaśniona!
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Na pewno mają Polscy supporci premie za to jak komuś ukradną legalnie zarobione pieniądze.
A support który mnie okradł, wcześniej pracował 1 rok w Betway , następnie pół roku w Betclick skąd oczywiście wyleciał i teraz podlizuje się pracodawcy w Betsyfie.
To są kpiny dają ludziom po 10-40 PLN (cały kraj) na cały konkurs jak mnie złodzieje okradli w sobotę na kwotę 370 PLN.
Wystarczy im 1 -2 osoby na miesiąc okraść z legalnie u nich zarobionych funduszy ( pod byle pretekstem).
Tak jak juz pisałam nie podaruje tego złodziejstwu , za to że jestem kobietą to potrafił mi od razu jak zadzwonił wmówić ,że on sądzi ,że ja nie gram na tym koncie , dokumenty wysłane(orginalne) weryfikacja tel. ja odebrałam , bo nikogo nawet nie było ze mną bo jechałam w tym czasie autem sama , a on z takimi hasłami.
Firma łamie swój regulamin . Chociaż jestem krótko na tym Forum , ale widzę ,że jest to porządne Forum i nie powinno się dopuszczać na takie Forum przedstawicieli Firm , które jak widać nie tylko na moim przykładzie okrada ludzi , typowe złodziejstwo.
Proszę moderatorów o nie usuwanie tych wpisów , bo Betsafe to największe złodzieje w dodatku rasiści , a support robi tej Firmie reklamę jacy oni cudowni i wszystkie winy ponoszą użytkownicy z Polski (szczególnie) . Pierwszy raz zdarzyło mi się takie chamstwo i złodziejstwo i jako kobiecie ciężko mi się z tym pogodzić .Poczekam na LGA, a następnie Sąd.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Chcialem wam zwrocic na jedna rzecz uwage,jak do was ktos zadzwoni mowicie poprostu ze nie zgadzacie sie na taka weryfikacje bo nie macie absolutnie zadnych dowodow na to ze osoba dzwoniaca jest zeczywiscie ta za ktora sie podaje.Zadzwoni do was ktos z banku z prozba o podanie pinow i zaraz wszystko wyspiewacie ?
No ale oni swoją gadkę dadzą, że &quot;reprezentujesz osobę trzecią&quot; :grin: i wszystko sprowadza się do zablokowania konta. A od czego macie LGA organ wydający licencję na Malcie? Wystarczy napisać, podejmą się przecież każdej sprawy, mają możliwość kontroli Betsafe. Fakt może to trochę zająć czasu, ale ze złodziejami trzeba twardo bo inaczej nadal będą lody kręcić...
 
G 6

gabiia

Użytkownik
O widzę ,że nie tylko mnie tak złodzieje oszukali. Oni nie trawią kobiet, złodzieje czekam na decyzje LGA wysyłam 2 emaile i pismo pocztą.
Wina jest polskich &quot;przydupasów &quot; z supportu.
Podobnie było ze mną stwierdził ,że za długo się zastanawiałam jaki mam zarejestrowany u nich email , a trwało to 2 sek. , bo mam 3 swoje emaile i musiałam skojarzyć, który zarejestrowałam w tym Betsyfe.
Każdy niech piszę do LGA , może nałożą karę na nich , a nam zwrócą pieniądze.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ja jestem od informowania o naszych promocjach. Oczywiście staram się odpowiadać na pytania, ale związane właśnie z konkursami i promocjami. Wszelkie informacje na temat kont są udzielone ich właścicielom przez nasz support - mailowo, telefonicznie lub poprzez chat. Ewentualne pytania dotyczące swoich kont, limitów i wypłat proszę kierować do supportu.
Poza tym sądzę, że to nie odpowiedni temat do umieszczania tych opinii. Od tego jest osobny temat Betsafe. Ten dotyczy promocji i konkursów, dlatego prosiłbym jednak, jeśli nie o usunięcie, to o przeniesienie tych postów.
Pozdrawiam
 
Z 26

zenekk1

Użytkownik
To co czytam to dla mnie szok. Ja betsafe uwazalem za buka nr1 u mnie i wlasnie mialem tam wracac ale chyba odpuszcze:-|
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Mnie również w podobny sposób okradziono. Nie zdołałem przejść procesu weryfikacji telefonicznej. Co prawda środki które wpłaciłem oddano mi jednak wszystko co ugrałem bezkarnie sobie zabrano. Żenujący bukmacher.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom