>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jaka jest u nich minimalna wpłata ponieważ chce zrobić minimalny depozyt aby przetestować buka oraz czy przyjmują płatności neteller, jak długo rozliczają kupony. Dodam że konta jeszcze u nich nie założyłem stąd moje pytania o formy depozytu.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Minimalna wpłata to 8 zł przez Skrill (MB) oraz DotPay, platformy Neteller nie widzę u nich także chyba nie ma tej opcji. Rozliczanie kuponów hmm, ogólnie nie jest najgorzej, czasami trochę trzeba czekać na rozliczenie jakiegoś challangera z tenisa czy temu podobne, najważniejsze że przynajmniej ja nie miałem nigdy problemu z błędnie rozliczonym kuponem, a mam u nich konto kilka lat. Z wypłatami też nie było problemów, oferta oczywiście nie jest największa ale jeśli nie robi się u nich wałków to buk na plus.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Nie, ten buk nie ma w ofercie zakładów live.
Podejrzewam,żeby mięć jako taki live w ofercie trzeba zainwestować kupę kasy w dobry system.Wydaje mi się ,że Betgun jest za to za cienki,nie należy chyba do żadnej grupy czy holdingu
Firma ,w której pracuję (potentat branży FMCG,której produkty są dosłownie wszędzie) podpisała ostatnio kontrakt na projekt informatyczny z SAP opiewający na około 3 miliony EUR.Tak przynajmniej mówili nam na szkoleniu.

Nie jest to nierealne.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy u nich obowiązkowa jest weryfikacja konta przy wypłatach pisze coś takiego
&quot;Darmowych wypłat w tym miesiącu: 5
wypłaty realizowane są 2 razy w ciągu dnia - z rana i pod wieczór - po uprzedniej weryfikacji&quot;
Czy aby na pewno każdych weryfikują przy pierwszej wypłacie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy wpłacał ktoś do nich poprzez portfel skycash jak to wygląda bo widzę że mają taką opcję płatności, jestem ciekaw czy wypłaty też robią na skycash.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Czy u nich obowiązkowa jest weryfikacja konta przy wypłatach pisze coś takiego
&quot;Darmowych wypłat w tym miesiącu: 5
wypłaty realizowane są 2 razy w ciągu dnia - z rana i pod wieczór - po uprzedniej weryfikacji&quot;
Czy aby na pewno każdych weryfikują przy pierwszej wypłacie?
Ja mam u nich konto od dłuższego czasu, kilka razy udało się coś ugrać i nigdy nie przechodziłem żadnej weryfikacji przy wypłacie.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Podam na przykładzie dzisiejszego kreczu Flipkens w meczu z Goerges. Jeśli postawiłeś że Niemka wygra cały mecz to masz zakład wygrany, jeśli postawiłeś że Flipkens wygra cały mecz - zakład jest przegrany. Wszystkie handicapy oraz overy/undery są ważne tylko jeśli mecz się zakończy, więc w tym przypadku zwroty.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Podam na przykładzie dzisiejszego kreczu Flipkens w meczu z Goerges. Jeśli postawiłeś że Niemka wygra cały mecz to masz zakład wygrany, jeśli postawiłeś że Flipkens wygra cały mecz - zakład jest przegrany. Wszystkie handicapy oraz overy/undery są ważne tylko jeśli mecz się zakończy, więc w tym przypadku zwroty.
Dokładnie ten mecz postawiłem tylko że na Flipkens, szkoda bo ako fajne było łączny kurs 30 i tylko ten mecz mi został.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Czy u nich obowiązkowa jest weryfikacja konta przy wypłatach pisze coś takiego
&quot;Darmowych wypłat w tym miesiącu: 5
wypłaty realizowane są 2 razy w ciągu dnia - z rana i pod wieczór - po uprzedniej weryfikacji&quot;
Czy aby na pewno każdych weryfikują przy pierwszej wypłacie?
weryfikonwae przy 1stwyplacie. zero problemow.
ogolnie fajny buk czasem potrafi przyspaćz kursami, a czasem wystawic za szybko glupoty, ale cza umie spiac dupe i zlapac takie ????
 
K 0

kamil02111

Użytkownik
Chyba warto zapoznać się z regulaminem.
Ja na pewno bym tej firmy nikomu nie polecał, podam parę punktów regulaminu sami osądźcie:
2.8.1 W przypadku chęci dokonania wypłaty po wcześniejszej wpłacie, a braku dokonania zakładów lub dokonaniu zakładów za znikomą część wpłaconych środków (mniej niż 65% kwoty), lub dokonania zakładów przeciwstawnych procedura stanowi:
a. w przypadku kart płatniczych/kredytowych: wypłata może nastąpić po min 10 dniach od dokonania wpłaty, klient zobowiązany jest dodatkowo dostarczyć skan dowodu tożsamości oraz oświadczenie dot. postępowania z bezcelową wpłatą do systemu betgun.com.
b. w przypadku wpłaty z MB: wypłata może nastąpić po 5 dniach od dokonania wpłaty
c. w przypadku przelewu: wypłata może nastąpić po 1 dniu od dokonania wpłaty
Notoryczne próby wypłaty po wcześniejszej wpłacie środków, za które nie dokonano zakładów za pełną kwotę będą odciążane zgodnie z pkt. 2.8.2 niezależnie od częściowego obrotu sumy wpłaty.
2.8.2 Od każdej transakcji wypłaty wycofania środków określonej w pkt. 2.8.1 z konta w betgun.com będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 10% wypłacanej kwoty nie mniej niż: 16 PLN/4 EUR/6 USD + koszta transakcji

2.9 Betgun.com zastrzega sobie prawo do ustalania limitów finansowych na poszczególne konta użytkowników.

3.8Betgun.com zastrzega sobie prawo do:
• odmowy przyjęcia części lub całego zakładu składanego przez klienta.
• odmowy przyjmowania zakładów na dowolną opcję zdarzenia bez wcześniejszego powiadomienia
• zakończenia przyjmowania zakładów na dowolne zdarzenie lub opcje wyniku zdarzenia w dowolnym momencie gry
• ograniczenia wysokości stawki za zakład
• ograniczenia ilości zdarzeń w zakładzie wielo zdarzeniowym
• określić minimalną ilość zdarzeń na kuponie dla wybranych dyscyplin
• uniemożliwienia zawierania zakładów na zdarzenia wzajemnie wspierające się (np. zwycięstwo zawodnika w zawodach i jego zwycięstwo w zakładach tzw. head to head.)

6.5 Betgun.com ma prawo do zmiany kursów w dowolnym momencie.

Aha, tak na marginesie: jak się zarejestrujesz to jest cacy, ale dopiero po przelaniu im pieniędzy okazuje się że: otwierając kupon, domagają się zainwestowania ich bonusu finansowego (jeżeli taki otrzymałeś), nie można obstawiać tylko jednego zdarzenia na kuponie, nie można zawierać dwóch i więcej zdarzeń poniżej kursu 1,7.
Więc zaglądając do regulaminu, jeszcze masz nadzieję, lecz po przelaniu im pieniędzy już nie musisz grać, właśnie je STRACIŁEŚ
 
S 0

superolibero

Użytkownik
Suuuperr temat kamil02111 poruszyles. Ten regulamin zawsze dziala w jedna strone. Zawsze oni maja racje nie ty. Wiele razy sie z nimi bujalem . Odradzam tego buka bo co chwile sie cos tam dzieje. Anuluja sobie zdarzenia, robia ci problemy z wyplatami .
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Chyba warto zapoznać się z regulaminem.
Ja na pewno bym tej firmy nikomu nie polecał, podam parę punktów regulaminu sami osądźcie:


6.5 Betgun.com ma prawo do zmiany kursów w dowolnym momencie.

Aha, tak na marginesie: jak się zarejestrujesz to jest cacy, ale dopiero po przelaniu im pieniędzy okazuje się że: otwierając kupon, domagają się zainwestowania ich bonusu finansowego (jeżeli taki otrzymałeś), nie można obstawiać tylko jednego zdarzenia na kuponie, nie można zawierać dwóch i więcej zdarzeń poniżej kursu 1,7.
Więc zaglądając do regulaminu, jeszcze masz nadzieję, lecz po przelaniu im pieniędzy już nie musisz grać, właśnie je STRACIŁEŚ
Faktycznie super temat, jeśli we wszystkim jesteś tak rzetelny, to dziękuję postoję..
następny pkt reg. którego już nie widziałeś, czy nie chciałeś widzieć:
6.6. Zmiany kursów nie dotyczą kuponów już zawartych. Kursy znajdujące się na kuponie są podstawą do obliczenia wygranej. (z wyjątkiem przypadków określonych w paragrafie 8)
Co do wypłat, nie wiem jak jest we wszystkich bukach ale w wielu w ogóle nie wypłacisz bez gry..
A co do bonusów - nie chcesz - możesz odrzucić, a nie płakać że coś tam coś tam
Owszem mi też zdarzyło się dostać bonus u nich, który musiał być przeznaczony na pierwszy kupon - ok, jest to jakaś niedogodność ale bez przesady. Napisałem im o tym, przy następnych promocjach bonus można było postawić w dowolnym momencie..
Wszystkie te Twoje &quot;na marginesie&quot;, dotyczą oczywiście obrotu po dostaniu bonusa - można zrezygnować i grać single jeśli nie ma się zamiaru grać wielozdarzeniowych.. dla mnie dodanie 1 zdarzenia z kursem 1,4 czy 1,7 nie robi problemu bo i tak tak gram, więc kilka stowek jest rocznie dodatkowo na grę z samych bonusów..
0 rzetelności w tym co napisałeś, w niczym to nie pomaga nikomu. Trzeba dzielić conajmniej przez 4 co piszesz
 
blum 70

blum

Użytkownik
✅ Interface - lekki, szybki, niezamulający
✅ Wersja mobile - dobrze działa przez www, nie trzeba zużywać pamięci na aplikację
✅ Kursy
✅ Duży wybór zdarzeń dla danego meczu (kilka poziomów over/under oraz handicapów)
✅ Wypłata - po kilku godzinach na MB
✅ Support - szybki i na temat
✅ Powiadomienia na e-mail o wynikach kuponów
✅ Dobrze opracowana historia finansów

⛔ Brak zakładów indywidualnych na zawodników (przynajmniej w NBA)
⛔ Podstępna promocja świąteczna - uwaga na nią!
⛔ Brak live

Ogólnie plusy zdecydowanie przeważają jak widać. I ciekawostka - nie pytali w ogóle o dokumenty.
 
Do góry Bottom